0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #100 -: Ноември 13, 2012, 13:01:00 pm »
leaf, честито миличка, не се притеснявай за нищо!  :bighug: Ако болките продължат трябва да се обадиш на доктор, ако отминат от само себе си - всичко ще бъде наред!!!
Само, ако знаете мъжлето каква нещастна физиономия направи, като разбра, че ми дойде. Толкова тъжен поглед не бях виждала... Дано имаме шанс до една година... дано...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #101 -: Ноември 13, 2012, 14:24:05 pm »
Здравейте, момичета, радвам се за забременелите дами. Лийв, смятам, че не е нещо страшно, но все пак иди да те види лекарят и той да каже. Аз с първата си бременност не съм имала никакви болки до раждането почти. Желая ти късмет и успех с раждането на детенцето. А,Chattenoire 84, не се натъжавай, а гледай напред. Да, когато човек много иска нещо, ще го постигне по един или друг начин. Нодявам се да успеете. А сега кога ще ти дойде следващия месец? Аз се моля да не ми дойде за добро на 30-ти чак. Моята гинеколожка беше казала, че е обезпокоително при моя цикъл- 28 дни, ако не дойде до 33-я ден. Тогава да правя тестове и да отида на преглед. Сега имам леки придърпвания около пъпа и под него. Имам си и световъртежи- по няколко пъти на ден, става ми лошо по- често вечер, но не повръщам. Спи ми се често.
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #102 -: Ноември 13, 2012, 17:57:02 pm »
Leaf, честито миличка, много да се пазиш, лека и безпроблемна бременност ти желая и след 9 месеца да гушнеш своето малко чудо :)
 marina vdb, честит ти рожденик и дано на следващия рожден ден сте увеличили семейството :)
Ние започнахме лова и дано да хванем яйцето този път
Много стиснати палчета на всички ловуващи  :goodluck:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #103 -: Ноември 13, 2012, 18:12:11 pm »
Здравейте момичета искам и аз искам да почвам лова от днес /2-3 дни/, обаче за нещастие ме хвана зъб /същия преди две години направи гангрена/ и от тази вечер ще пия антибиотик "Далацин Ц"  :(, защото ме боли и ме е страх да не стане по- зле, предния път ми трябваше 3-4 мес. да го пооправят, та сега се надявам да го хвана по- отрано. Голям съм карък....
И сега се чудя има ли смисъл с бебеправенето или въобще да не го почвам ?! вие какво ще ме посъветвате?
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #104 -: Ноември 13, 2012, 18:20:22 pm »
Здравейте момичета! :hello:
Отдавна не съм писала във форума, но внимателно следя всички вас и от все сърце ви пожелавам много късмет и успех в постигането на голямата мечта.
Аз искам да споделя с вас нещо и да потърся съвет и насока.
Нашите опити със съпруга ми вече станаха година и половина и все тая  :x една и съща всеки месец. През Юли преживях един мисед аборт в пета седмица, но бързо отново започнахме с опитите. Следя овулацията с тестове и съм я определила около 13-15 ден. Цикълът ми е на 28-29 дена. Този месец ми дойде на 24 ден и това ми се случва за първи път и ме притеснява. Направени са всички изследвания и на двамата и според лекаря уж няма проблеми, но.... вече съм ужасно изморена и отчаяна.Според вас нормално ли е това да ми дойде проклетницата на 24 ден? За първи път ми се случва и незнам какво да си мисля и кой път да хващам
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестче
« Отговор #105 -: Ноември 13, 2012, 20:30:06 pm »
Afroditas, според мен няма място за притеснение! Може този месец овуто да е било по-рано. Това,че този месец ти е дошъл цикъла по-рано,не значи,че и на следващия ще бъде така.Тогава може да си ти дойде нормално-на 28 дни.Случва се да има ден-два отклонения.Ако забележиш редовни такива е добре да потърсиш съвет от гинеколог.   Успех в  :bed:  
« Последна редакция: Ноември 13, 2012, 20:32:09 pm от valen85 »
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #106 -: Ноември 13, 2012, 20:48:41 pm »
Здравейте момичета искам и аз искам да почвам лова от днес /2-3 дни/, обаче за нещастие ме хвана зъб /същия преди две години направи гангрена/ и от тази вечер ще пия антибиотик "Далацин Ц"  :(, защото ме боли и ме е страх да не стане по- зле, предния път ми трябваше 3-4 мес. да го пооправят, та сега се надявам да го хвана по- отрано. Голям съм карък....
И сега се чудя има ли смисъл с бебеправенето или въобще да не го почвам ?! вие какво ще ме посъветвате?

Не се отказвай. Правете си  :bed:  Желая ти бързо оздравяване и  :bfp: скоро.
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #107 -: Ноември 13, 2012, 20:56:16 pm »
Здравейте момичета искам и аз искам да почвам лова от днес /2-3 дни/, обаче за нещастие ме хвана зъб /същия преди две години направи гангрена/ и от тази вечер ще пия антибиотик "Далацин Ц"  :(, защото ме боли и ме е страх да не стане по- зле, предния път ми трябваше 3-4 мес. да го пооправят, та сега се надявам да го хвана по- отрано. Голям съм карък....
И сега се чудя има ли смисъл с бебеправенето или въобще да не го почвам ?! вие какво ще ме посъветвате?
Аз би те посъветвала да излекуваш всеки един зъб, който ти прави проблем още от сега, защото през бременността кариесите ще започнат да напомнят много лошо за себе си osi_12 Но пък аз лично не бих пропуснала и  :pleasantry: Успех!!!
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #108 -: Ноември 13, 2012, 20:58:21 pm »
pleyada правете си , позабавлявайте се , така ще забравиш и за зъбобола след като ви се иска не се лишавайте. Един съвет отиди на зъболекар най добре , мен преди 3-4 дена ме сряза болки долу в дясно а небях ходила на зъболекар от 7 месеца. Вчера пих аулин извънредно , зъболекаря ми не можеа да види с просто око з како иде реч но снимката на 2 зъба, единия съвсме наред го показа...
Не мога да дъвча на дясно, оказа се гангрена и то на стар от преди правен зъб...
Аз съм далеч от  :bed:
Отивай на зъболекар и не отлагай  :bed:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #109 -: Ноември 14, 2012, 11:29:14 am »
Здравейте, момичета днес темичката много пустее или всички много работим  :). Аз искам да ви попитам,дали на някои се е  случвало подобно нещо.БТ ми пада, но МЦ няма.Никога до сега съм нямала такъв дълъг интервал от 34 дни и МЦ да не дойде.А да е станало чудото не вярвам,понеже този месец нямахме голяма възможност да се потрудим,а и правих фоликулометрия за проследяване на О. Док. изказа мнение,че този месец е нямало О.И ме искаше сега в началото на МЦ за стимулация.Но МЦ липсва??? Лек ден желая на всички  :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #110 -: Ноември 14, 2012, 16:31:47 pm »
Здравейте момичета  :), аз си пия антибиотика, ама секса пак зацикли  :(, моя мъж се "филмира" и работа не върши
Днес БТ обаче още си е същата- не се е повишила  :D, тъй че ще се пробвам пак да се пласирам  :lol: по-късно днес , дано не сме изтървали, че направо ми се плаче вече
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #111 -: Ноември 14, 2012, 17:13:57 pm »
pleyada мила няма да се отчайваш смело напред и тази вечер много кекс :bighug: :bighug: може пък точно днес да е момента :pleasantry:

*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #112 -: Ноември 14, 2012, 18:37:44 pm »
Здравейте сладуранки ,от много време не бях се мяркала в тази тема и реших да намина да се поизкъпя в малко бременни вирусчета ,но като гледам бременилките май са ни изоставили  :( :( :( :(.

pleyada ,миличка така се филмират половинките ни ,когато всичко е със графици ,опитай да си правиш тестовете без да му казваш как вървят нещата .Това лично мое мнение ,защото вече минахме с моята половинка по този път и знам ,че те рухват психически при мисълта дали ще стане или не .Единственото което му казвам е ,че след като ми приключи МЦ започваме през ден ,и каквото сабя покаже .
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #113 -: Ноември 14, 2012, 18:53:23 pm »
Здравейте сладуранки ,от много време не бях се мяркала в тази тема и реших да намина да се поизкъпя в малко бременни вирусчета ,но като гледам бременилките май са ни изоставили  :( :( :( :(.

pleyada ,миличка така се филмират половинките ни ,когато всичко е със графици ,опитай да си правиш тестовете без да му казваш как вървят нещата .Това лично мое мнение ,защото вече минахме с моята половинка по този път и знам ,че те рухват психически при мисълта дали ще стане или не .Единственото което му казвам е ,че след като ми приключи МЦ започваме през ден ,и каквото сабя покаже .
Благодаря ти foveri  :D, ще пробвам и този вариант, но ние по принцип не правим много секс и не знам как ще му повлияе, тежка и трудна работа  :lol:, но ще се пробвам .А иначе аз вече не му казвам за тестовете, ама той сякаш усеща и се почва едно мъчно ...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #114 -: Ноември 14, 2012, 22:59:27 pm »
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: успех момичета
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #115 -: Ноември 15, 2012, 03:45:50 am »


Бързам да ви поднеса по едно сутрешно кафе направо в леглото.

Monid бързам да събера от прашеца,който си ни пуснала,дано е на късмет

:shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: Понеже няма прахосмукачка,събирам прашец направо с тази количка!!

Leat честито миличка!!!Пожелавам ти всичко да е наред и да ни донесеш късмет на всички тук.Хайде де,поръси малко прашец и на нас хи-хих-хи :cheerleader:

При мен няма нищо ново момичета.Ходих вчера на ендокринолог,моя гинеколог ми запази час при една ендокриноложка до неговия кабинет.Говорихме,той беше и обяснил всичко.Тя каза,че не съм за нея,и че проблема ми не е ендокринологичен.Просто каза,че трябва да отслабна за да ми се нормализира цикъла.Имам да свалям около 30кг.Точно както каза и гинеколога ми.Ще опитам.Ендокриноложката ми прегледа изследванията и каза,че няма проблем.Кръвната ми захар е малко по-висока,но с диета ще се нормализира.

Днес ми е 19 ден....Засега нямам положителен тест за О,но предният месец беше около 22 ден.Да се надяваме,чертичките да стават все по-наситени.Моя мъж все още не се е прибрал.Днес говорихме и се надяваме скоро да му дадът товар за България.Поне да уцелим овуто!Но каквото такова!
Вие как сте????
Хайде аз си лягам,че стана почти 04.30....ама не ме лови сън! :balk_126:
« Последна редакция: Ноември 15, 2012, 04:23:16 am от pretty_shineee »



*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #116 -: Ноември 15, 2012, 08:30:32 am »
Здравейте поспаланки!
pretty_shineee,благодаря ти за кафенцето .
Монид веднага се  :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:,благодаря ти !!!!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #118 -: Ноември 15, 2012, 11:19:15 am »
Здравейте, момичета при мен още го няма цикъла и почвам силно да се безпокоя.Не мисля,че може да е бременност/колкото и силно да желая това/,понеже преди имах нередовен цикъл и го предизвиквахме с "Дуфастон".Сега отново почвам да мисля,че пак не идва от самосебе си и ще се наложи да се предизвиква с медикаменти. :balk_159: Лек и успешен ден на всички!!!!!!!
                   


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #119 -: Ноември 16, 2012, 06:27:04 am »
Добро утро,момичета!
Аз отпадам за този месец. Гадната  :witch: ме посети тази сутрин. Толкова съм тъжна  :balk_144: :balk_145: :balk_146:
Имах надежда,защото уцелих О. и имахме достатъчно  :bed: но нищо не се е получило.  :balk_146:
Няма да се откажа края на месеца започваме пак  :pleasantry: