0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.



Всички борещи се за две чертички!


sismondi yahoo_17
marina_vdb yahoo_17
mimasbg yahoo_17
venta yahoo_17
slanceto87 yahoo_17
sandra_dp yahoo_17
anni1981 yahoo_17
izabel.1985 yahoo_17
chattenoire84 yahoo_17
pretty_shinee yahoo_17
Miss_hriss yahoo_17
Lili_Jeleva yahoo_17
mila_721 yahoo_17
ra4ko75 yahoo_17
cvetenceto23 yahoo_17
alea yahoo_17
kotence199 yahoo_17
pleyada yahoo_17
silvi_1980 yahoo_17
dinika yahoo_17
mbluedeep yahoo_17
papilio yahoo_17
dida771 yahoo_17
smurf4e yahoo_17
paulina23 yahoo_17
-Tedi- yahoo_17
nat_b yahoo_17
tuti84 yahoo_17
gadinaa yahoo_17
nikolova90 yahoo_17
aycan yahoo_17
cherry yahoo_17
katenceto yahoo_17
veseto_dani yahoo_17
Tinker*bell yahoo_17
kokiche yahoo_17
jasmine83 yahoo_17
avallon yahoo_17
kamelia_1326 yahoo_17
linda 888 yahoo_17
stefanipg yahoo_17
Rah777 yahoo_17
valen85 yahoo_17
krisityyy86 yahoo_17
IvaIvanova_11 yahoo_17

Видели октомврийски ++++++++++ тестчета!!!
                                            

andi_s :bfp:
_RESPECT_ :bfp:
ani4ka_kz :bfp:
lili4ka_0906 :bfp:
sisauska :bfp:
kik_0486 :bfp:
afrodita279 :bfp:
katq kamenova :bfp:
veseto_87 :bfp:
siamsa :bfp:
the_savage :bfp:
rosi.to :bfp:
monid :bfp:

Видели ноемврийски ++++++++++ тестчета!!!

venito :bfp:
leaf :bfp:
smurf4e :bfp:
ddesi_sslava :bfp:
velvett :bfp:
                      

Искренно се надявам този месец да е щстлив за много момичета!Каня всички видяли +++++++++++ да ни поръсят с бебешки прашец!
Който съм го пропуснала или съм допуснала грешки в списъците да ме извенят :oops:,за първи път пускам темичка и се надявам да е късметлийска за всички!!!!

       КЪСМЕТ!!!   КЪСМЕТ!!!   КЪСМЕТ!!!

 :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Ноември 26, 2012, 21:16:28 pm от petqst »
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2012, 11:22:45 am »
 Много късмет и успех  от мен.Нека се постараем и повярваме,че това е нашият месец.Всяко момиче го заслужава. Пожелавам на всички прекрасен и емоционален ден. :)  :D


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #2 -: Ноември 01, 2012, 11:31:50 am »
Йеей има ме и мен тук! Успех и късмет на всички! Странно тази сутрин направо ми се догади и то много..., не знам не ми ли е малко рано за бременни симптоми?
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #3 -: Ноември 01, 2012, 14:00:06 pm »
здр аз съм една от виделите през октомври :bfp: етто ви вирусчета  :pink_dust_1: :green_dust_1: за първи път пиша във форума но редовно ви следя и искам да ви пожелая всички вие да збадните мечтата си в наи скоро време борете се и никога не се предаваите
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #4 -: Ноември 01, 2012, 17:24:21 pm »
Моля да ме включите и мен за чакаща 2 чертики  :oops:. Нужна ми е всяка подкрепа. Успех на всички  :bfp:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #5 -: Ноември 01, 2012, 18:02:13 pm »
Ще се подкрепяме взаимно, докато не видим заветните 2 чертички! Успех на всички във ловния сезон, на НЕчакащите  :witch: стискам палци да не ги навести 9 месеца, а на виделите  :bfp1: лека и безпроблемна бременност  :bighug:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #6 -: Ноември 01, 2012, 18:07:33 pm »
Минавам да пожелая успех на всички,които се борят за  :bfp:този месец.
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #7 -: Ноември 01, 2012, 20:26:49 pm »
Успех, момичета!  :D Дано този месец имаме много ++++++++++ тестчета. На виделите  :bfp: леко бременеене.  :D

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #8 -: Ноември 01, 2012, 20:36:44 pm »
Здравейте момичета,аз силно вярвам,че този месец ще се прехвърлим в групата на  :bfp1: Пожелавам успех на всички борещи се и леко бременеене на успелите  :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #9 -: Ноември 01, 2012, 21:46:38 pm »
Здравейте момичета  :wink:
Помислих си, че може да има Ноемврийска темичка и викам - чакай да надникна  osi_9
Силви благодаря ти миличка за страхотната тема и за името ми на първата страничка. Вярвам, че това ще ми е на късмет! Успех на всички  :bed: :pleasantry: на НЕ чакащи  :goodluck: :crossfingers: и лека на тези които са видели радостта в двете черти  preggo stork-boy stork-girl
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #10 -: Ноември 01, 2012, 23:05:58 pm »
Дано тази прекрасна темичка и подкрепата на всички се увенчаят с много късмет и положителни резултати :)  :)  :)


*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #11 -: Ноември 02, 2012, 06:50:29 am »
Успех на всички през новия месец :)
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #12 -: Ноември 02, 2012, 07:58:02 am »
Успех и от мен на всички очакващи  :bfp: дано този да е нашия месец, а на вече виделите +++++++ живи и здрави  :bori_007: :bori_004: :bori_005: :bori_016: :bori_017: :bori_018: на финала
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #13 -: Ноември 02, 2012, 09:26:45 am »
Добро утро момичета :sunshine: :sunshine: :sunshine:!Само да кажа ,че незнам как да допълня списака :oops:,мисля че само до час след това може да се редактира,но всички ще се подкрепяме дори и да не е написано името в списака,нека ноември съкрати дългия списък от бореще се момичета,дано следващия месец списъка на виделите две чертички е още по-голям :balk_81: :balk_81: :balk_81:!!!Да се заредим с положителни емоции и да имаме най-успешния лов :grouphug2:!Желая го на всички от сърце!!!!!!
            :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #14 -: Ноември 02, 2012, 10:09:47 am »
Добро утро и много късмет на всички  :bed: :crossfingers:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #15 -: Ноември 02, 2012, 10:17:17 am »
Здравейте , момичета и аз се включвам в отбора- пожелавам много тестчета с 2- чертички ,Много грейнали очички и щастие на всички  :goodluck: :bighug: :bighug:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #16 -: Ноември 02, 2012, 10:32:46 am »
Здравейте момичета :) И аз да се включа към дружината на чакащите  :bfp: чертички.Дано този месец да ни донесе много положителни тестчета  и да са най-малко като през месец октомври.Успех на всички :goodluck: :bfp: :goodluck: :crossfingers: :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #17 -: Ноември 02, 2012, 10:39:13 am »
Запис и от мен :D Много късмет и сбъднати мечти да ни донесе ноември месец!  :bighug: :balk_64: :balk_602:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #18 -: Ноември 02, 2012, 10:49:01 am »
Здравейте и от мен.  :balk_64:  :bighug:

Гледам весела дружина се е събрала, та викам да се включа и аз. Ние работим от този месец за второ. За съжаление имах преди три месеца един спонтанен, но така и не се разбра защо..Лекарката каза, че можем веднага да пробваме, но на мен си ми трябваше времето, за да се поуспокоя. Та сега съм пак на фронта. И стискам палци на всички за много  :bfp:  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: 
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #19 -: Ноември 02, 2012, 11:28:29 am »
Здравейте и от мен :)
Силви, благодаря ти, че си ме включила в списъчето, може вече да ме преместите във видели за ноември  :bfp: Дано да повлека краче и всички да ме последвате :) Много късмет на ловуващите  :pleasantry: :goodluck:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #20 -: Ноември 02, 2012, 11:48:43 am »
Тихичко честито malkoto_dqvolche!!!  :youwoman:  :bighug: Лека и безпроблемна ти желая! Какво хубаво начало на деня  :D Дано всички да повлечем краче  :goodluck:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2012, 13:44:15 pm »
Добро утро момичета :sunshine: :sunshine: :sunshine:!Само да кажа ,че незнам как да допълня списака ..............
Това го правя аз! :wink:
Само казвайте кой, в кой списък е! :wink:
Успех на всички! :D
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #22 -: Ноември 02, 2012, 14:17:30 pm »
malkoto_dqvolche  Чудесни новини,започва страхотно месец ноември!Нека все така да продължава!!! :grouphug: :cheerleader: :dance2: :party:

Честито и леко бременеене!!!! preggo

                 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #23 -: Ноември 02, 2012, 14:21:47 pm »
Добро утро момичета :sunshine: :sunshine: :sunshine:!Само да кажа ,че незнам как да допълня списака ..............
Това го правя аз! :wink:
Само казвайте кой, в кой списък е! :wink:
Успех на всички! :D



 :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #24 -: Ноември 02, 2012, 14:53:30 pm »
malkoto_dqvolche  Чудесни новини,започва страхотно месец ноември!Нека все така да продължава!!! :grouphug: :cheerleader: :dance2: :party:

Честито и леко бременеене!!!! preggo

                 :bighug: :bighug: :bighug:

Ти ще си на късмет Силве  :goodluck:
Дано повлека краче :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #25 -: Ноември 02, 2012, 16:00:58 pm »
 :D Дано наистина всички ни споходи щастието да гушнем една малка рожбица в ръце. Готова съм за още едно дете 100%. Малкото дяволче нека изкара една лека, сладка бременност и да роди леко!  :bfp: :bfp:Това да видим всички ние, чакащите! Благодаря, че ме включихте в отбора на горещо очакващите заветните две чертички, момичета. Успех на всички! Днес ми дойде в 28-я ден от предходния цикъл, но е все така като кафеникаво зацапване, съвсем бледо си личеше на превръзката. Тестът за бременност от сряда е отрицателен, но нещо все ми се вие свят следобед- ТОВА ОТ ДВА ДНИ, вчера силно ме боля главата. еДВА ЛИ СЪМ БРЕМЕННА, НО ЩЕ ВИДИМ КАКВО Е. мОЖЕ ДА ОТИДА И НА ЛЕКАР ДА СЕ УСПОКОЯ.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #26 -: Ноември 02, 2012, 16:53:51 pm »
ХОООП и аз скачам в темичката  :D
с много надежди за м. Ноември за ВСИЧКИ НАС , дано всички пожелания тук ни застигнат, дано този месец имаме шанса да се зарадваме , да имаме много сърчица и висока БТ за дълго време
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #27 -: Ноември 02, 2012, 21:55:10 pm »
Здравейте и от мен :)
Силви, благодаря ти, че си ме включила в списъчето, може вече да ме преместите във видели за ноември  :bfp: Дано да повлека краче и всички да ме последвате :) Много късмет на ловуващите  :pleasantry: :goodluck:

На ушенце - Честито!

*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #28 -: Ноември 03, 2012, 06:40:45 am »
Малко дяволче, честито и лека бременност.
Успех на всички - време ни е да се преместим в темата на бременните :)
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #29 -: Ноември 03, 2012, 07:56:20 am »
Добро утро момичета!Началото на този месец не ми донесе :bfp: и  :witch: дойде вчера ,но ще се постараем в лова и се надявам че в края на месеца или началото на декември ще има :bfp: все пак с наближаването на Коледа стават чудеса.На чакащите много :bfp:,а на ловуващите успех :pleasantry:.Хубави почивни дни :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #30 -: Ноември 03, 2012, 08:10:06 am »
Много гадно,така се надявах на твоята хубава графика,но нищо дано този месец е нашия,както казваш идват празници и дано чудото ни сполети всички!!!Нeка подържаме доброто настроение и дух и няма да закъснее и нашето щастие! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #31 -: Ноември 03, 2012, 15:49:04 pm »
Здравейте милички. Каквото и да имаше, вече го няма, днес със страшни болки прокървих, и то обилно. Така че може да ме махнете от списъчето за съжаление... така се надявах всичко да е наред, но уви, не е било писано :balk_145:
Благодаря ви че ви има  :bighug:
« Последна редакция: Ноември 03, 2012, 15:52:19 pm от malkoto_dqvolche »
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #32 -: Ноември 03, 2012, 16:43:00 pm »
malkoto_dqvolche много съжалявам знам как се чустваш и при мен стана така април месец :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:

*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #33 -: Ноември 03, 2012, 17:02:55 pm »
malkoto_dqvolche горе главата и оптимистично продължи напред! И при мен се получи миналата година извънматочна, а тази година февруари /мисед аборт/, но никакво отказване от това, че и при нас ще се случи чудото някой ден. Важно е да си стабилна психически, физически организма се възстановява бързо, но психиката е още по-важна, за да се случат нещата! Кураж и късмет! Всичко ще стане - въпрос на време, работа и късмет!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #34 -: Ноември 04, 2012, 08:03:02 am »
malkoto_dqvolche много съжалявам за случилото ти се!Както казват и другите момичета горе главата ,въззстанови се възможно най-бързо и отново на бойното поле заедно с нас!Бъди силна :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #35 -: Ноември 04, 2012, 19:08:43 pm »
Благодаря ви милички, само вие може да ме разберете :) Не мога да си представя какво щеше да е, ако нямаше с кого да си споделя  :bighug: :bighug: :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #36 -: Ноември 04, 2012, 19:40:46 pm »
malkoto_dqvolche, Горе главата! Всичко ще бъде наред, може да звучи изтъркано, миналият месец имах симптоми на бременност и не питай колко бях щастлива уж се пазехме, уж не, но уви и при мен така се получи и излезе доста голям съсирек по време на МЦ.

Този месец също поработихме уж в дните на овулацията, но честно да си призная сега нищо не усещам, преди дни имах гадене, което си отмина само леко ме наболяват гърдите и съвсем лекичко придърпване долу в двата яйчника, и сега не усещам нищо кой знае какво имам приблизително около десетина дни до вещицата. Или са леки симптоми на ПМС или... Бог знае...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #37 -: Ноември 05, 2012, 07:28:52 am »
Добро утро момичета,минавам на бързо само да ви пожелая лека и ползотворна седмица изпълнена с много усмивки и да е много слънчева.Хубав ден :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #38 -: Ноември 05, 2012, 10:21:11 am »
Здравейте, с пожелания за една седмица изпълнена само с положителни емоции и хиляди усмивки. За себе си тайничко се надявам ,,но нямам никакви симптоми ,Божа работа , надявам се и се моля за много благословения на всички  :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #39 -: Ноември 05, 2012, 12:16:35 pm »
Да мина и аз да пожелая на всички момичета прекрасна и топла седмица.И дано има много зарадвали се този месец :bighug  .Успешен ден  :)


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #40 -: Ноември 05, 2012, 22:02:52 pm »
Здравейте милички!!!
Благодаря ви,че сте ме включили във вълшебното списъче  :babyboy:
При мен нищо ново. Днес ми е 10ти ден и след около 4-5 дни започвам пак с тестовете за О.
Макарче моя мъж е на път и едва ли ще оцелим О,но важното е да я има,а все някога ще я хванем на тясно. :lol:
Малкото дяволче не знам какво да кажа.Трудно е със сигурност,но много скоро пак ще се получи и този път всичко ще е наред.Случва се и то доста често,но....когато Господ взима после дава двойно  :bfp1: :cuddle: :bighug: :bighug: :bighug:
Хайде очаквам положителни резултати от вас.Има ли такива които НЕ чакат тези дни М?
Аз силно вярвам,че всяка една от нас ще успее,и под сърцата ни ще затупти друго малко сърчице!!! :pink_dust_1: :stroller: :a_cat_01:
« Последна редакция: Ноември 05, 2012, 22:21:38 pm от pretty_shineee »



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #41 -: Ноември 06, 2012, 00:12:40 am »
Здравейте и от мен, много стиснати палчета на всички, които искат да видят  :bfp:! Желая Ви го от все сърце! При мен... много рядко, но сега от ден-два забелязах, че имам съвсем слаби, ама като казвам слаби, едва уловими усещания за ПМС, имам леко придърпване долу, но толкова е леко, че чак мога да го сбъркам с къркоренето на корема, съвсем едва уловима болка в областта на кръста и сутрешно съвсем леко гадене, толкова е незначително, че въобще не му обръщам внимание. Всичко е толкова леко, че ако не се наблюдавам, мога изобщо и да го изключа като какъвто и да било симптом за ПМС или бременност :goodluck:, но има нещо друго, избягвам да пипам гърдите - те определено са станали подозрително чувствителни,станали са по-плътни на допир, а зърната направо си ме болят при допир. Странно, моите гърди обикновено не са толкова чувствителни и не ме болят дори, ако ги мачкам по-силно... osi_10
На практика - едни чувствителни гърди, опитвам се да меря БТ :bbt:, ама май ще пропусна и без това не й хванах началото този месец, последно беше над 37,10, но ще чакам, ако не ми дойде на 12 или на 13-ти...ще правя и тестче.  :a_cat_01: :a_cat_03:
А Вие мили момичета обичайте се повече,  :bed: Пазете яйчниците, че иде студ  :stuuud: И рано или късно, ще пропищят много пухкави бебоци :)  stork-girl :babbycarrage:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #42 -: Ноември 06, 2012, 02:31:49 am »


Добро утро момиченца кокиченца!!!
Днес аз сервирам закуската!Надявам се да ви хареса. :P
Искам да ви благодаря,че ви има,защото не с всеки мога да споделя това,което споделям с вас.
Благодаря ви!!! :dance2: :stroller: :sucky:



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #43 -: Ноември 06, 2012, 08:35:00 am »
pretty_shineee Страхотна закуска!Стискам ти палци ,твоето момче да се пребере на време тоя месец и да можете да пололувате!
На всички лек,красив ден изпълнен с усмивки и надежда! :sunshine: :sunshine: :sunshine: :balk_109: :balk_101:

 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #44 -: Ноември 06, 2012, 14:39:54 pm »
здравейте , в този есенен следобед аз ви поднясям едно топличко чайче
Моята гостенка , пристигна , и сега отново съм на старта .


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #45 -: Ноември 06, 2012, 15:10:08 pm »
anni1981  ММММммммм хубаво чайче! :thankyousign:
Само няма да тагуваш миличка-горе главата!Ще се борим заедно и ще я изгоним тази гадинка за поне девет месеца!Търпение и ще видиш ,че и при нас щастието ще долети! :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #46 -: Ноември 06, 2012, 17:28:11 pm »
anni1981 Благодаря за чая, аз точно си пийвам един от лайка
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #47 -: Ноември 06, 2012, 17:58:42 pm »
Благодаря за чая :)
Момичета,аз смятам тези дни да посетя ендокринолог.Понеже нали бях ви споделила,че от години имам нередовен цикъл и напълнях доста.Никой лекар досега не ми е пускал изследване за щитовидната жлеза,а е възможно от там да пълнея и да нямам цикъл.Пия "Дуфастон" вече след като видя две наситени черти на теста.
Надявам се ако има проблем на ЩЖ поне да го открием,и най-накрая цикъла ми да регулира.А ако това стане мисля,че и всичко друго ще си дойде на мястото. yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #48 -: Ноември 07, 2012, 08:59:39 am »




Малко романтика!Да се заредим с положителни емоции и любов!



 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #49 -: Ноември 07, 2012, 11:25:41 am »
 silvi_1980, закуската е чудесна,а пожеланието още повече. Дано във всеки дом и във взаимоотношенията ни с половинките присъства романтиката.Лек и успешен ден момичета :bighug:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #50 -: Ноември 07, 2012, 13:03:16 pm »
Благодаря за закуската!!Много е хубава :)И е в розово,един от любимите ми цветове!




Пожелавам ви по едно такова малко слънчице!!!
Вижте колко е красиво. :swing: :rainbow: :sleepingbabygirl:



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #51 -: Ноември 07, 2012, 20:56:22 pm »
До понеделник ще ловуваме и аз не знам какво, ако яйцето ми е оплодено,  :pleasantry: добре, ако ли не... ще си е само любов  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: като за последно преди да ми дойде МЦ, ако не дойде и имам хубав резултат :bfp1:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #52 -: Ноември 08, 2012, 07:51:15 am »
Добро утро момичета,минавам да ви почерпя с бонбони че мъжлето ми има имен ден, да ви е сладко

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #53 -: Ноември 08, 2012, 07:59:28 am »
marina vdb Да ти е живо и здраво мъжлето,много да те радва и много да се обичате!Късмет този месец! osi_9 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #54 -: Ноември 08, 2012, 10:03:50 am »
Да ти е живо и здраво момчето marina vdb, много щастие и любов ви пожелавам  :cuddle:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #55 -: Ноември 08, 2012, 11:23:35 am »


И моят мъж днес има имен ден.Почерпете се! :cheerleader:



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #56 -: Ноември 08, 2012, 11:33:59 am »
Да са ви живи и здрави имениците момичета и да ви радват много и занапред.Желая ви весел и изпълнен с емоции празник. :balk_14: :balk_15:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #57 -: Ноември 08, 2012, 13:28:12 pm »
Здравейте момичета .........за първи път пиша в какъвто и да е форум и съм чисто нов потребител, но изчетох доста темички....
Пишете ме и мен към чакащите за най- голямото чудо  :bori_015:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #58 -: Ноември 08, 2012, 13:37:34 pm »
pretty_shineeeДа ти е живо и здраво момчето!И много щастливи моменти заедно да имате! :balk_127:
Хубаво си хапнахме сладичко днес! :eating: :D
IvaIvanova_11 :welcome_1:Добре дошла в нашия отбор и дано бързо,бързо отлитиш в темата на майчетата! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #59 -: Ноември 08, 2012, 13:54:22 pm »
Благодаря ви момичета!
Силви за жалост го няма,пътува.Но го очаквам близките седмици да се прибере! :dance2:



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #60 -: Ноември 08, 2012, 14:43:20 pm »
Silvi Благодаря.....доста време се дърпах от подобни форуми, но стигнах до извода, че тук единствено бих била разбрана...
от 8 месеца вече пробваме с моето момче и нищо...а от 2 отдидох на лекар за първоначални изследвания...
и сега чакам да видя резултат и трябва да си купя тест, но ме е страх от резултата , а толкова искам да е положителен!

цял ден чета форуми, и преди малко за да се разсея , четох новини и познайте какво
ромка изоставлиа двете си деца /4 мес и 2год- момичена/ защото не  искала да ги гледа ....и пак се върнах към форума и пак препрочетох молбите на всички ...и се зачудих защо за едни може , а за други не ...
Много ми е мъчно!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #61 -: Ноември 08, 2012, 14:53:48 pm »
IvaIvanova_11 Недей се разстройва,по цял свят се случват какви ли не неща,но си направила добър избор като си се включи в нашата групичка,тук всички с голяма надежда и любов очакваме да се случи нашето чудо и ще получиш подкрепа и разбиране от всички,повярвай ми! :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #62 -: Ноември 08, 2012, 15:12:06 pm »
Благодаря Silvi бих искала и аз да съм толкова положителна като теб...

Успех на всички чакащи момичета!

и честито на останалите с :bfp:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #63 -: Ноември 08, 2012, 16:55:47 pm »
Здравей , и добре дошла от мен IvaIvanova_11, тук е чудесно място с прекрасни хора , и аз самата съм много щастлива , че винаги намирам утеха и подкрепа , а и сила в трудните моменти за да продължа смело напред . Всеки лесно може да каже - не се тревожи,,, не го мисли, ще стане - но само онзи познал нашата болка и мъка знае какво е . Смело напред и от сърце ти пожелавам много , много скоро да ни изненадаш с  :bfp: :bighug:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #64 -: Ноември 08, 2012, 17:02:07 pm »
anni1981 Благодаря ...наистина сте много мили и си права , че само ние си знаем какво ни е...около мен само ми повтарят спокойно, спокойно, ама аз изобщо не съм спокойна...скоро ще стана на 30 и ме е страх ...предполагам, че е нормално да те е страх...

и ти пожелавам и на теб скорошни 2 чертички
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #65 -: Ноември 08, 2012, 18:30:25 pm »
Здравейте,момичета!Честито на именниците,от здраве да не се отърват!
Наредили сте едни вкусотии,съвсем се освиних. :lol:
IvaIvanova_11 ,добре дошла!Пожелавам ти в най скоро време,а и на всички момичета да видите двете чертички. :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #66 -: Ноември 08, 2012, 19:41:55 pm »
Здравейте момичета,честито на празнуващите. Минавам и аз да ви почерпя за моето мъжле  :) Желая успешен месец на всички.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #67 -: Ноември 08, 2012, 19:44:01 pm »
Здравей,IvaIvanova_11!!!
Добре дошла.Можеш да питаш всичко,което те интересува,вълнува или не ти е ясно.
Всички тук се борим за най-хубавото и истинско нещо на света-да си имаме бебе! :stroller:
Пожелавам ти от все сърце в най-скоро време да сбъднеш мечтата си!!!

Аз от утре започвам с тестовете за О.Предният месец ми отчете на 22 ден.



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #68 -: Ноември 08, 2012, 21:29:10 pm »
IvaIvanova_11, добре дошла!
Здравейте, момичета. При мен този месец вещицата закъснява, а няма и бебе :(  Утре съм отново на лекар. Стискайте ми палци.
« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 21:31:42 pm от Lili_Jeleva »

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #69 -: Ноември 09, 2012, 09:09:25 am »
Здравейте момичета!Бройте ме с едно положително тестче :)))) :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #70 -: Ноември 09, 2012, 10:17:37 am »
Здравей,IvaIvanova_11!!!
Добре дошла.Можеш да питаш всичко,което те интересува,вълнува или не ти е ясно.
Всички тук се борим за най-хубавото и истинско нещо на света-да си имаме бебе! :stroller:
Пожелавам ти от все сърце в най-скоро време да сбъднеш мечтата си!!!

Аз от утре започвам с тестовете за О.Предният месец ми отчете на 22 ден.

Благодаря ти...ще питам и ще се боря заедно с вас ...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #71 -: Ноември 09, 2012, 10:19:08 am »
IvaIvanova_11, добре дошла!
Здравейте, момичета. При мен този месец вещицата закъснява, а няма и бебе :(  Утре съм отново на лекар. Стискайте ми палци.

Стискаме ти Лили, дано всичко да е наред!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #72 -: Ноември 09, 2012, 10:20:20 am »
Здравейте момичета!Бройте ме с едно положително тестче :)))) :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Вени, амио честито...пожелавам ти безпроблемно бременеене и много сладко бебенце след 9 мес
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #73 -: Ноември 09, 2012, 11:07:37 am »
IvaIvanova_11, да те приветствам и аз с добре дошла,тук е правилното място.И аз съвсем на скоро се регистрирах,но тук получаваш съвети и подкрепа,която другаде трудно би могла.Успех на теб и всички момичета желая.А и идват празници на които се случват чудеса. :) :) :) stork-boy


*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #74 -: Ноември 09, 2012, 11:20:28 am »
Здравейте , успешен спорен и много слънчев петък , изпълнен само с положителни емоции, и да се подкрепим с едно предиобедно кафенце :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #75 -: Ноември 09, 2012, 11:34:51 am »
Ани страхотно кафенце!
Пожелавам на всичкини един страхотен ден!!!!!!!! :swing: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #76 -: Ноември 09, 2012, 11:50:10 am »
IvaIvanova_11, да те приветствам и аз с добре дошла,тук е правилното място.И аз съвсем на скоро се регистрирах,но тук получаваш съвети и подкрепа,която другаде трудно би могла.Успех на теб и всички момичета желая.А и идват празници на които се случват чудеса. :) :) :) stork-boy

Благодаря и на теб Изабел ...
ще си чакаме нащите чудеса заедно.....
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #77 -: Ноември 09, 2012, 13:34:14 pm »
Здравейте момичета!Бройте ме с едно положително тестче :)))) :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Честито миличка, лека и безпроблемна бременност ти желая, а на финала пухкав бебешок
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #78 -: Ноември 09, 2012, 17:28:17 pm »
Венито честито!!!!
Пожелавам ти всичко при теб и бебето да е наред.Една безпроблемна бременност и всичко да е нормално до края.Жива и здрава бъди!!!! :bori_012: :bori_006: :bori_003:

Аз от днес започнах да правя тестовете за О.Днес ми е 13 ден.Има съвсем лека бледа втора линийка.Има време все още,докато видя две черти.Аз съм с късна О.
Приятна вечер на всички! :dance2: :sperm2: xmas-smiley-010 xmas-smiley-010 xmas-smiley-010



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #79 -: Ноември 09, 2012, 17:42:30 pm »
Здравейте момичета!Бройте ме с едно положително тестче :)))) :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
venito , честито !
лека и безпроблемна бременност! :D
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #80 -: Ноември 10, 2012, 07:50:40 am »
добро утро момичета,каня ви на една богата закуска.Хубави почивни дни,стискам палци на чакащите :bfp: а на ловуващите като нас много :bed:  :bighug: :bighug: :bighug:     venito -честито мила,лека и безпроблемна бременност             IvaIvanova_11 -добре дошла дано не се задържиш дълго тук и скоро се прехвърлиш в темичката за бременни

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #81 -: Ноември 10, 2012, 08:20:41 am »
Добро утро момичета!След една такава хубава закуска да почерпя и аз по едно кафенце,да се подсилим ,да се заредим с енергия и да изкараме едни хубави почивни дни с любимите ни хора!


                



                              :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Ноември 10, 2012, 09:01:22 am от petqst »
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #82 -: Ноември 10, 2012, 10:06:44 am »
Eй,, чудесно кафенце за начало на един хубав почивен ден .. Нищо че навън е малко мрачно , нека се усмихнем и прекараме чудесен уикенд изпълнен с много Любов  :dance2:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #83 -: Ноември 10, 2012, 15:01:15 pm »
venito Честито :) Леко и безпроблемно бременеене и здраво бебче на финала.
Дано и ние имаме късмета да изпитаме това щастие скоро   :babbycarrage:
Хайде момичета почивните дни повече  :bed:
на мен ми останаха 5 дни,дано не дойде  :witch:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #84 -: Ноември 10, 2012, 18:32:46 pm »
Честито на всички момичета видели така желаните 2 чертички, а на всички очакващи, дано да ги видят скоро. Моята овулация беше на 30 октомври - в момента гърдите ми са напрегнати и като че ли коремът ми е като топка. Не мога да се сетя дали преди е било така, или може би просто си въобразявам разни симптоми. Толкова много искаме бебе с половинката...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #85 -: Ноември 11, 2012, 23:32:37 pm »
Нямам  :bfp:, дойде вещицата с гръм и трясък и така силно ме боли и ми е гадво..., изтървахме овулацията...  :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #86 -: Ноември 12, 2012, 08:08:19 am »
leaf Пожелавам ти да са си сипмтоми и скоро да ни се похвалиш с хубави новини!
chattenoire84 Недей да плачкаш и да се отчайваш,горе главата и ще се борим чудото да стане в най-скоро време!
Лека седмица изпълнена с приятни емоции момичета!!! A на ловуващите много сърчица :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: и успешен лов! :00001754:

                             :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #87 -: Ноември 12, 2012, 13:29:08 pm »
 :)Здравейте, момичета! Не съм писала скоро, защото нищо интересно на хоризонта. Чакам да ме прегледа гинекологът и да каже имам ли някакви гинекологични проблеми или ендокринологични или не. При мен дойде вещерският цикъл на 2-ри ноември, на 28-я ден, но пак като предните два месеца- като бледокафеникаво зацапване и трая само 2 дни. Едвам си личеше на превръзката като много бледо петно. Това май не е на добро. Спи ми се често по никое време, ту ми се усилва апетитът като днес, ту силно намалява. Имам придърпвания вляво и вдясно. Сега повече вдясно от пъпа, на нивото на пъпа. Коремът ми е като подут- имам някакви потрепвания между пъпа и операцията от секциото- сина си родих преди 5 години със секцио- хоризонтален разрез ниско долу. В събота ми призля вечерта- изведнъж ми се догади, стана ми лошо, но не повърнах, и ми мина за 2 часа изведнъж пак. Преди това ми беше станало пак така преди 3 дни. Имам често и световъртежи- поне по един път на ден- повече сутрин. уРИНАРНИТЕ ТЕСТОВЕ БЯХА ОТРИЦАТЕЛНИ- последният го правих на 6-ти. Последно имах полов контакт без пазене на 8-ми ноември- четвъртък. Правих изследвания на урината- няма нищо обезпокоително, кръвната ми захар е 5,3.

Прочетох по- горе вашите новини- и наистина много съжалявам за теб, Малко дяволче! Дано  всичко вече да бъде наред, не се отчайвай, стискам палци и аз. Добре дошла Ива Иванова,в нашата група на чакащите две чертички и положителен преглед при докторите. Пожелавам ти успех и дано скоро ни зарадваш с +++ тест! На жените с мъже-именници на 8-ми,честит имен ден на патерици, да ви зарадват мъжете с хубав бебешки материал!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #88 -: Ноември 12, 2012, 13:34:15 pm »
И аз се присъединявам към кафенцето- защото съм му почитателка, ама ще е следобедно май. Дано само хубави новини да очакваме през ноември.                                                                                                                                                                                     
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #89 -: Ноември 12, 2012, 17:03:15 pm »
Здравейте момичета, цялата треперя.. Преди малко си направих домашен тест за бременност и той излезе положителен (след толкова време опити).... Не мога да повярвам.... и то след като се регистрирах в сайта. Дълго време само четях без да ми стигне смелост да пиша. Май регистрацията ми донесе късмет.. Дори не мога да се зарадвам
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #90 -: Ноември 12, 2012, 17:10:03 pm »
Здравейте момичета, цялата треперя.. Преди малко си направих домашен тест за бременност и той излезе положителен (след толкова време опити).... Не мога да повярвам.... и то след като се регистрирах в сайта. Дълго време само четях без да ми стигне смелост да пиша. Май регистрацията ми донесе късмет.. Дори не мога да се зарадвам

Ами честито.....повече като теб да има  :D :D :D
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #91 -: Ноември 12, 2012, 17:13:43 pm »
Тихичко "Честито" Leat. Дано всичко е наред и след девет месеца да гушиш своето най-голямо и чакано щастие. :) :) :)


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #92 -: Ноември 12, 2012, 17:22:17 pm »
Здрасти, ЧЕСТИТО, LEAF! бРАВО НА ТЕБ И ТВОЯ МЪЖ! дА ВИ СЕ РОДИ ЕДНО сладко и хубаво бебенце след 9 месеца и да повлечеш краче и за нас! Късмет и успех от мен! :D
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #93 -: Ноември 12, 2012, 17:46:42 pm »
 leaf  честито!Лека и безпроблемна бременност :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :bighug: :bighug: и на финала един пухкав бебешок

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #94 -: Ноември 12, 2012, 18:06:11 pm »
Честито leaf. Дано всичко е наред и след 9 месеца гушнеш едно здраво и хубаво бебче.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #95 -: Ноември 12, 2012, 18:07:32 pm »
Благодаря момичета за куража! Ще се борим до край!
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #96 -: Ноември 12, 2012, 18:28:04 pm »
Черно коте, дано следващият месец е вашият месец. Дано всички да имат моят късмет с регистрирането си в зачатие да видят двете жадувани черти. Ние се борихме година, знам, че в сравнение с момичета с по 10 -20 години опити, тази моя година е едва ли не смешна... С мъжът ми бяхме решили, че ако бебето не стане до края на годината, януари тръгваме по лекари. Нова година нов късмет, както си казвахме.
Малко ми е притеснено обаче. Имам леки болки в корема. Да не би да е извънматочна бременността пък сега?
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #97 -: Ноември 12, 2012, 18:35:35 pm »
leaf честито миличка, лека бременност и не си мисли лоши неща според мен всичко е наред, нормално е да те наболява коремчето /така казват бременните, аз лично не съм виждала чертичките и не мога да кажа /
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #98 -: Ноември 13, 2012, 07:29:58 am »
Добро утро момичета,ние пак имаме повод за черпене,мъжа днеска има рожден ден този месец много празници много купон.Хубав ден на всички и да ви е сладко :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #99 -: Ноември 13, 2012, 08:07:56 am »
leaf Честито!!! osi_5 :cheerleader: :dance2: :party:Лека бременност :cloud9: и на финал едно пухкаво бебешоче :bori_022:!Дано донесеш късмет на всичкини :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17!!!
marina vdb[/b ]Да ти е жив и здрав рожденника!От здраве,любов и щастие да не се отървете цял живот!И дано имате още поводи този месец за купон osi_9 :balk_69:!!!
                            :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #100 -: Ноември 13, 2012, 13:01:00 pm »
leaf, честито миличка, не се притеснявай за нищо!  :bighug: Ако болките продължат трябва да се обадиш на доктор, ако отминат от само себе си - всичко ще бъде наред!!!
Само, ако знаете мъжлето каква нещастна физиономия направи, като разбра, че ми дойде. Толкова тъжен поглед не бях виждала... Дано имаме шанс до една година... дано...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #101 -: Ноември 13, 2012, 14:24:05 pm »
Здравейте, момичета, радвам се за забременелите дами. Лийв, смятам, че не е нещо страшно, но все пак иди да те види лекарят и той да каже. Аз с първата си бременност не съм имала никакви болки до раждането почти. Желая ти късмет и успех с раждането на детенцето. А,Chattenoire 84, не се натъжавай, а гледай напред. Да, когато човек много иска нещо, ще го постигне по един или друг начин. Нодявам се да успеете. А сега кога ще ти дойде следващия месец? Аз се моля да не ми дойде за добро на 30-ти чак. Моята гинеколожка беше казала, че е обезпокоително при моя цикъл- 28 дни, ако не дойде до 33-я ден. Тогава да правя тестове и да отида на преглед. Сега имам леки придърпвания около пъпа и под него. Имам си и световъртежи- по няколко пъти на ден, става ми лошо по- често вечер, но не повръщам. Спи ми се често.
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #102 -: Ноември 13, 2012, 17:57:02 pm »
Leaf, честито миличка, много да се пазиш, лека и безпроблемна бременност ти желая и след 9 месеца да гушнеш своето малко чудо :)
 marina vdb, честит ти рожденик и дано на следващия рожден ден сте увеличили семейството :)
Ние започнахме лова и дано да хванем яйцето този път
Много стиснати палчета на всички ловуващи  :goodluck:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #103 -: Ноември 13, 2012, 18:12:11 pm »
Здравейте момичета искам и аз искам да почвам лова от днес /2-3 дни/, обаче за нещастие ме хвана зъб /същия преди две години направи гангрена/ и от тази вечер ще пия антибиотик "Далацин Ц"  :(, защото ме боли и ме е страх да не стане по- зле, предния път ми трябваше 3-4 мес. да го пооправят, та сега се надявам да го хвана по- отрано. Голям съм карък....
И сега се чудя има ли смисъл с бебеправенето или въобще да не го почвам ?! вие какво ще ме посъветвате?
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #104 -: Ноември 13, 2012, 18:20:22 pm »
Здравейте момичета! :hello:
Отдавна не съм писала във форума, но внимателно следя всички вас и от все сърце ви пожелавам много късмет и успех в постигането на голямата мечта.
Аз искам да споделя с вас нещо и да потърся съвет и насока.
Нашите опити със съпруга ми вече станаха година и половина и все тая  :x една и съща всеки месец. През Юли преживях един мисед аборт в пета седмица, но бързо отново започнахме с опитите. Следя овулацията с тестове и съм я определила около 13-15 ден. Цикълът ми е на 28-29 дена. Този месец ми дойде на 24 ден и това ми се случва за първи път и ме притеснява. Направени са всички изследвания и на двамата и според лекаря уж няма проблеми, но.... вече съм ужасно изморена и отчаяна.Според вас нормално ли е това да ми дойде проклетницата на 24 ден? За първи път ми се случва и незнам какво да си мисля и кой път да хващам
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестче
« Отговор #105 -: Ноември 13, 2012, 20:30:06 pm »
Afroditas, според мен няма място за притеснение! Може този месец овуто да е било по-рано. Това,че този месец ти е дошъл цикъла по-рано,не значи,че и на следващия ще бъде така.Тогава може да си ти дойде нормално-на 28 дни.Случва се да има ден-два отклонения.Ако забележиш редовни такива е добре да потърсиш съвет от гинеколог.   Успех в  :bed:  
« Последна редакция: Ноември 13, 2012, 20:32:09 pm от valen85 »
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #106 -: Ноември 13, 2012, 20:48:41 pm »
Здравейте момичета искам и аз искам да почвам лова от днес /2-3 дни/, обаче за нещастие ме хвана зъб /същия преди две години направи гангрена/ и от тази вечер ще пия антибиотик "Далацин Ц"  :(, защото ме боли и ме е страх да не стане по- зле, предния път ми трябваше 3-4 мес. да го пооправят, та сега се надявам да го хвана по- отрано. Голям съм карък....
И сега се чудя има ли смисъл с бебеправенето или въобще да не го почвам ?! вие какво ще ме посъветвате?

Не се отказвай. Правете си  :bed:  Желая ти бързо оздравяване и  :bfp: скоро.
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #107 -: Ноември 13, 2012, 20:56:16 pm »
Здравейте момичета искам и аз искам да почвам лова от днес /2-3 дни/, обаче за нещастие ме хвана зъб /същия преди две години направи гангрена/ и от тази вечер ще пия антибиотик "Далацин Ц"  :(, защото ме боли и ме е страх да не стане по- зле, предния път ми трябваше 3-4 мес. да го пооправят, та сега се надявам да го хвана по- отрано. Голям съм карък....
И сега се чудя има ли смисъл с бебеправенето или въобще да не го почвам ?! вие какво ще ме посъветвате?
Аз би те посъветвала да излекуваш всеки един зъб, който ти прави проблем още от сега, защото през бременността кариесите ще започнат да напомнят много лошо за себе си osi_12 Но пък аз лично не бих пропуснала и  :pleasantry: Успех!!!
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #108 -: Ноември 13, 2012, 20:58:21 pm »
pleyada правете си , позабавлявайте се , така ще забравиш и за зъбобола след като ви се иска не се лишавайте. Един съвет отиди на зъболекар най добре , мен преди 3-4 дена ме сряза болки долу в дясно а небях ходила на зъболекар от 7 месеца. Вчера пих аулин извънредно , зъболекаря ми не можеа да види с просто око з како иде реч но снимката на 2 зъба, единия съвсме наред го показа...
Не мога да дъвча на дясно, оказа се гангрена и то на стар от преди правен зъб...
Аз съм далеч от  :bed:
Отивай на зъболекар и не отлагай  :bed:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #109 -: Ноември 14, 2012, 11:29:14 am »
Здравейте, момичета днес темичката много пустее или всички много работим  :). Аз искам да ви попитам,дали на някои се е  случвало подобно нещо.БТ ми пада, но МЦ няма.Никога до сега съм нямала такъв дълъг интервал от 34 дни и МЦ да не дойде.А да е станало чудото не вярвам,понеже този месец нямахме голяма възможност да се потрудим,а и правих фоликулометрия за проследяване на О. Док. изказа мнение,че този месец е нямало О.И ме искаше сега в началото на МЦ за стимулация.Но МЦ липсва??? Лек ден желая на всички  :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #110 -: Ноември 14, 2012, 16:31:47 pm »
Здравейте момичета  :), аз си пия антибиотика, ама секса пак зацикли  :(, моя мъж се "филмира" и работа не върши
Днес БТ обаче още си е същата- не се е повишила  :D, тъй че ще се пробвам пак да се пласирам  :lol: по-късно днес , дано не сме изтървали, че направо ми се плаче вече
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #111 -: Ноември 14, 2012, 17:13:57 pm »
pleyada мила няма да се отчайваш смело напред и тази вечер много кекс :bighug: :bighug: може пък точно днес да е момента :pleasantry:

*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #112 -: Ноември 14, 2012, 18:37:44 pm »
Здравейте сладуранки ,от много време не бях се мяркала в тази тема и реших да намина да се поизкъпя в малко бременни вирусчета ,но като гледам бременилките май са ни изоставили  :( :( :( :(.

pleyada ,миличка така се филмират половинките ни ,когато всичко е със графици ,опитай да си правиш тестовете без да му казваш как вървят нещата .Това лично мое мнение ,защото вече минахме с моята половинка по този път и знам ,че те рухват психически при мисълта дали ще стане или не .Единственото което му казвам е ,че след като ми приключи МЦ започваме през ден ,и каквото сабя покаже .
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #113 -: Ноември 14, 2012, 18:53:23 pm »
Здравейте сладуранки ,от много време не бях се мяркала в тази тема и реших да намина да се поизкъпя в малко бременни вирусчета ,но като гледам бременилките май са ни изоставили  :( :( :( :(.

pleyada ,миличка така се филмират половинките ни ,когато всичко е със графици ,опитай да си правиш тестовете без да му казваш как вървят нещата .Това лично мое мнение ,защото вече минахме с моята половинка по този път и знам ,че те рухват психически при мисълта дали ще стане или не .Единственото което му казвам е ,че след като ми приключи МЦ започваме през ден ,и каквото сабя покаже .
Благодаря ти foveri  :D, ще пробвам и този вариант, но ние по принцип не правим много секс и не знам как ще му повлияе, тежка и трудна работа  :lol:, но ще се пробвам .А иначе аз вече не му казвам за тестовете, ама той сякаш усеща и се почва едно мъчно ...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #114 -: Ноември 14, 2012, 22:59:27 pm »
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: успех момичета
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #115 -: Ноември 15, 2012, 03:45:50 am »


Бързам да ви поднеса по едно сутрешно кафе направо в леглото.

Monid бързам да събера от прашеца,който си ни пуснала,дано е на късмет

:shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: :shop: Понеже няма прахосмукачка,събирам прашец направо с тази количка!!

Leat честито миличка!!!Пожелавам ти всичко да е наред и да ни донесеш късмет на всички тук.Хайде де,поръси малко прашец и на нас хи-хих-хи :cheerleader:

При мен няма нищо ново момичета.Ходих вчера на ендокринолог,моя гинеколог ми запази час при една ендокриноложка до неговия кабинет.Говорихме,той беше и обяснил всичко.Тя каза,че не съм за нея,и че проблема ми не е ендокринологичен.Просто каза,че трябва да отслабна за да ми се нормализира цикъла.Имам да свалям около 30кг.Точно както каза и гинеколога ми.Ще опитам.Ендокриноложката ми прегледа изследванията и каза,че няма проблем.Кръвната ми захар е малко по-висока,но с диета ще се нормализира.

Днес ми е 19 ден....Засега нямам положителен тест за О,но предният месец беше около 22 ден.Да се надяваме,чертичките да стават все по-наситени.Моя мъж все още не се е прибрал.Днес говорихме и се надяваме скоро да му дадът товар за България.Поне да уцелим овуто!Но каквото такова!
Вие как сте????
Хайде аз си лягам,че стана почти 04.30....ама не ме лови сън! :balk_126:
« Последна редакция: Ноември 15, 2012, 04:23:16 am от pretty_shineee »



*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #116 -: Ноември 15, 2012, 08:30:32 am »
Здравейте поспаланки!
pretty_shineee,благодаря ти за кафенцето .
Монид веднага се  :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:,благодаря ти !!!!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #118 -: Ноември 15, 2012, 11:19:15 am »
Здравейте, момичета при мен още го няма цикъла и почвам силно да се безпокоя.Не мисля,че може да е бременност/колкото и силно да желая това/,понеже преди имах нередовен цикъл и го предизвиквахме с "Дуфастон".Сега отново почвам да мисля,че пак не идва от самосебе си и ще се наложи да се предизвиква с медикаменти. :balk_159: Лек и успешен ден на всички!!!!!!!
                   


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #119 -: Ноември 16, 2012, 06:27:04 am »
Добро утро,момичета!
Аз отпадам за този месец. Гадната  :witch: ме посети тази сутрин. Толкова съм тъжна  :balk_144: :balk_145: :balk_146:
Имах надежда,защото уцелих О. и имахме достатъчно  :bed: но нищо не се е получило.  :balk_146:
Няма да се откажа края на месеца започваме пак  :pleasantry:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #120 -: Ноември 16, 2012, 14:00:16 pm »
Здравейте и от мен, момичета! И аз отпадам от списъка на бременните, защото с кръвен тест доказах, че не съм бременна, за съжаление! Гадното ЧХГ е 0,225 а референтната стойност е до 1 при жените. Нямам и извънматочна бременност, миома или киста, както се опасявах, слава богу! Прегледаха ме и на видеозон в болницата, но няма нищо. Продължаваме, деца! Прети шайнии, не се отчайвай, ще го хванете това пусто ОВУ. Изабел, Черното коте и др. момичета, не се предавайте, а продължавайте напред. И при мен цикъла е избързвал за по един месец- от нормалните 28-29 дни за мен е бил понякога на 25-я ден, но не и по- рано. Може би всичко е от стрес. При мен е така също. И аз имам да свалям килограми, както ми казаха. Нямам диабет, кръвната ми захар е 5,3, урината е добра. Ще видим щитовидната жлеза как е. Радвам се за Венито и Лийф, за Монид, че са бременни вече и им пожелавам щастлива и успешна бременност със сладко бебче на финала в ръце!  :bori_006: :bori_003: :bori_007: :bori_004: :bori_005: Дано!Не се тревожете излишно, за да карате спокойна бременност!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #121 -: Ноември 16, 2012, 16:24:27 pm »
Stefanipg, благодаря ти за окуражителните думи, надявам се за Коледните празници да успеем, по календарният метод трябва ову. да се падне в края на този месец, стискайте ни палци.
На всички останали, желая от сърце да се похвалят с  :bfp:, а на бременните момичета - едно голямо ЧЕСТИТО!  :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #122 -: Ноември 16, 2012, 16:57:06 pm »
Stefanipg, съжалявам миличка за резултата. Дано Декември донесе на теб и на всички момичета тук само  :bfp:. Стискам палци на всички вас!
Аз имам час при лекар в сряда. Моичкият пък се сърди защо съм се била похвалила на приятелки... Той не бил казал на никого, тъй като имал много лошо предчувствие. Само това ми липсва сега - да ми вкарва лоши мисли в главата. Не ми стига, че всеки ден си правя по един тест. Един намусен седи, все едно не сме искали тази  бременност въобще. Та не знам какво да правя. Мълча си през цялото време и хич не му говоря за това - да видим дали той ще подхване темата... Извинявам се, че ви натоварвам с това, но много ми тежи... То отрицателните тестове като че ли ги приемаше по - лесно...
 :(
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #123 -: Ноември 17, 2012, 08:04:55 am »
                   

Исками се да ви почерпя с една усмивчица,че нещо не върви добре,много вещици дойдоха,на мен също надеждата ми отлетя със слабия лов!Но мили момичета не се отчайвайте нека усмивките не слизат от лицата ни и всичко ще се случи,идва и най-магическия празник,такаче да се заредим с положителни емоции и да продължим  напред.
leaf недей се претеснява и да мислиш лоши неща,предполагам че просто се е стреснал и затова така реагира,нали ги знаете мажете,уж са по-силните ,но не е така ,все трябва да ги къткаме,да не им казваме кога са +тестовете за О,да не им говорим много на тая тема да не се стресират,а на нас какво ни е с тия сметки само ние си знаем osi_8,но пък си имаме този форум и можем да си споделяме през какво минаваме :grouphug:!За което много се радвам че ви има и силно ви прегращам всички! :bighug: :bighug: :bighug:
                Пожелавам ви ден изпълнен с усмивки!!!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #124 -: Ноември 17, 2012, 08:35:52 am »
Добро утро и от мен!Силве благодаря кафенцето и аз много се радвам че ви има и си споделяме  :bighug: :bighug: :bighug:,аз този месец май няма да имам ову по принцип е на 15-16 ден но ще видим как ще е утре и в други ден  ако не поне ловът ще ни остане.Хубави почивни дни и много :bfp:на чакащите,а ловуващите :bed:

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #125 -: Ноември 17, 2012, 09:44:47 am »
silvi_1980 , благодаря за кафенцето  :D
leaf, не се притеснявай мила, колкото и да иска дете един мъж, винаги бременността му идва като шок, изживява стрес , а като се роди детето първите дни не могат да осъзнаят за какво става въпрос.Не е като при жената , жената има инстинкт, затова сме по- чувствителни и състрадателни .Не се притеснявай с времето всичко ще се нареди така както трябва да бъде  :D
Желая ти лека и безпроблемна  preggo !
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #126 -: Ноември 17, 2012, 18:22:53 pm »
Здравейте момичета.Чета си ви редовно,но нямам настроение да пиша....Аз ще пропусна и този месец,не се надявам на чудо.Май О.липсва при мен този месец.Оставам с надеждата за другия,като проследим няколко последователни дни какво се случва.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #127 -: Ноември 17, 2012, 22:31:24 pm »
Здравейте мили момичета!!!
Как сте?Как вървят нещата при вас.При мен днес теста за овулация показа по-наситена чертичка от предните дни.Миналият месец пак около 21 ден започна да се насища,и сега пак  Зарадвах се Жалко,че моят любим го няма.Но нищо!Важното е,че може би имам О.
Аз от няколко дни съм на хранителен режим.Ям предимно по 1 салата или 2,и месо към нея или яйца.Както и кисело мляко.Не ям сладко,хляб,не пия сладки безалкохолни неща.Изписаха ми и "Сиофор",понеже кръвната ми захар е малко по-висока.Доколкото знам това лекарство подобрява яйцеклетките и спомага за отслабване при хранителен режим.Чета и,че доста момичета с нередовен цикъл и наднормено тегло,като са били на хранителен режим и са пили "Сиофор" после лесно за забременявали.Дано и при мен помогне!!!  :bori_014: :bfp: :babbycarrage:
Хайде стискам палци при вас да се получи този месец.При мен няма как да стане,защото мъжа ми е на път стана 1 месец,и след няколко седмици сигурно вече ще го връщат насам,но тези дни няма да е със сигурност.Каквото такова!



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #128 -: Ноември 18, 2012, 15:49:40 pm »
Здравейте, момичета. Нова съм, но ви посещавам често като гост. Днес се регнах за да мога да споделям и аз неуспехите си, защото не остана с кого. Всички приятелки около мен вече пожънаха успехи и не искам да ги занимавам с  моите си грижи. Нашите опити са от 2 години. И ноември сигурно няма да е месеца, утре чакам нежеланата гостенка. Пожелавам на себе си и на всички с отрицателни резултати едно Коледно чудо!!!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #129 -: Ноември 18, 2012, 21:53:06 pm »
Здравейте, момичета. Нова съм, но ви посещавам често като гост. Днес се регнах за да мога да споделям и аз неуспехите си, защото не остана с кого. Всички приятелки около мен вече пожънаха успехи и не искам да ги занимавам с  моите си грижи. Нашите опити са от 2 години. И ноември сигурно няма да е месеца, утре чакам нежеланата гостенка. Пожелавам на себе си и на всички с отрицателни резултати едно Коледно чудо!!!

Добре дошла  :welcome_1: Желая ти успех,ако не този,следващия месец. Ще чакаме коледното чудо  :bfp1: preggo
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #130 -: Ноември 19, 2012, 12:44:58 pm »
Здравейте!
До скоро писах в другата темичка с очакване да видя положителен тест!
Е, днес вече очакваното от мен повече от две години положително тестче се появи! Още не съм възприела новината като реалност, но ще се съвзема скоро!
Пожелавам на всички с положителни тестове леко бременеене, а на останалите успех и стинати палци от мен! :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #131 -: Ноември 19, 2012, 12:50:21 pm »
 :cuddle: :cuddle: :cuddle:Само малко да се потъркам в теб за късмет!И още веднъж честита ви радост! :cheerleader: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #132 -: Ноември 19, 2012, 18:00:26 pm »
Здравей те момичета!Вече мислех че няма да има ову този месец но днес БТ падна,но тестовете за ову[Oview] си показват само една черта даже днес си купих втора опаковка и пак е така,на някой случвало ли се е и сега на кое да вярвам на бт или на тестовете ще съм ви благодар ако някой да де съвет :bighug: :bighug: :bighug:     smurf4e -честито и леки девет месеца

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #133 -: Ноември 20, 2012, 10:08:44 am »
Здравей те момичета!Вече мислех че няма да има ову този месец но днес БТ падна,но тестовете за ову[Oview] си показват само една черта даже днес си купих втора опаковка и пак е така,на някой случвало ли се е и сега на кое да вярвам на бт или на тестовете ще съм ви благодар ако някой да де съвет :bighug: :bighug: :bighug:     smurf4e -честито и леки девет месеца
Продължавай с тестовете, при мен се случи точно същото този месец и + тестове бяха след спада, погледни ми графиката  :D
И прави секс, не следи само тестовете, може да не отчетат, а да има ову
Успех :D
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #134 -: Ноември 20, 2012, 16:27:25 pm »
Здравейте, момичета, честито, Смърфче, да изкараш лека и весела бременност, да ни зарадваш накрая с един пухкав бебешки резултат от мача! :bori_006: :bori_006: :bori_003: :bori_007: :bori_004: :bori_005: :bori_010: :bori_011: :bori_012: :bori_013: :bori_014: :bori_009: :bori_015:     Лийф, да му стегнеш юздите на твоя юнак, както ние със свекър ми на моя. Той също се радваше много, че съм забременяла преди 5 години и половина почти, но когато се роди сина ни малко беше като в небрано лозе- не е свикнал още с бащинството като реалност явно, но трябва да свикне и да не се муси, щото и него го чака тази отговорност. Моят човек влезе в час 3 седмици след раждането на детето за някои неща и си пое задълженията- къде ще иде.  :babbycarrage:Хайде, не се отчайвайте, а работете здраво по въпроса с бебешоците! Здравей и добре дошли на новите момичета, Хриситу и др., успехи на всички вас с тестовете и да ни зарадвате по празниците! ++++++++++++++++++++++++                                                                                                                                                 
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #135 -: Ноември 20, 2012, 19:54:36 pm »
Благодаря за хубавите пожелания. Надявам се заобиколена от толкова хубави новини, да бъде сполучлив лова ми този месец! :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #136 -: Ноември 21, 2012, 09:03:41 am »
Добро утро момичета кокичета! :sunshine: :sunshine: :sunshine:
При мен нищо интересно,очаквам си гостенката,минавам да ви пожелая един прекрасен ден изпълнен с хубави емоции и никога да не спираме да се надяваме,чудото ще се случи само търпение! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #137 -: Ноември 21, 2012, 11:40:50 am »
 silvi_1980, marina vdb, Stefanipg Благодаря за хубавите думи!
Много е хубаво да споделиш радостта и вълненията с такива сладури като вас!
Пожелавам ви много хубави емоции при правнето на бебе, бременеенето и отглеждането на малките сладури!
 :bori_007: :bori_004: :bori_005: :bori_007:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #138 -: Ноември 21, 2012, 14:34:29 pm »
Здравейте момичета, чета страхотни новини от Вас! Много се радвам за всички с  :bfp: и им пожелавам спокойна бременност и сладък, пухкав бебок за награда за износването и дългото очакване!
При мен каква е хавата - значи, смятам да половувам тия дни, защото ще си изтърва ову-то, което по календарни изчисления се пада края на месеца началото на следващият. Този път обаче смятам да се подплатя и с ову. тестове, дано имам късмет.
Пожелавам на останалите момичета, горе главата, животът е хубав и Вие ще бъдете много щастливи, когато гушнете своите рожбички :)
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #139 -: Ноември 22, 2012, 20:11:32 pm »
Благодаря ти Силви,много се зарадвах като видях името си в списъка на чакащите за Ноември! Аз скоро трябва да правя теста и много се надявам! За първи път съм в листа и това ми подсили вярата и тази положителна енергия от виделите двете вълшебни чертички е толкова приятна, че дори и да не видя моите този месец ще се радвам на всички други докато дойде моя ред!!! Благодаря на всички споделящи опит,радост и надежда!!! :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #140 -: Ноември 23, 2012, 07:28:19 am »
ДОБРО УТРО момичета!Идвам да ви почерпя със сутришно кафе.Аз този месец нямам ову и нямам търпение вещицата да дойде и да започне новия месец.Целувки и хубав ден :bighug: :bighug: :bighug: О забравих много :bfp: на чакащите и успех в ловуващите

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #141 -: Ноември 23, 2012, 09:12:34 am »
mila_721Постарах се списъка да е достоверен и пълен,сто процента ще съм пропуснала някой ,но се моля за всички скоро време да видим двете чертички!На теб стискам силно палчета ,скоро да ни се похвалиш с едно хубаво  :bfp: тестче!!!Много късмет! :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
marina vdb -ааааа няма да се отказваш от сега с такъв хубав лов ,моля те :balk_77:!Скоро имаше момиче ,което не видя положителен О тест и имаше обаркана БТ-крива ,но с хубав лов като твоя и се похвали с положително тестче,така че не се отписвай рано рано от чакащите за +++++ тестчета!Късмет и дано скоро завали дъжд от положителни тесчета! :bfp: :bfp: :bfp:
          :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #142 -: Ноември 23, 2012, 09:52:09 am »
Забравих да благодаря за кафенцето!Много обичам кафенце и особенно такива специални!Лек и усмихнат ден на всички! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #143 -: Ноември 23, 2012, 22:07:21 pm »
Здравейте, момичета. При мен нещата отново се объркаха. Предния месец лелката прескочи, нямах ову...сега чакам лелката, пия си хапчетата и се надявам скоро чудото да стане.

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #144 -: Ноември 24, 2012, 10:25:34 am »
Добро утро на всички .Весел празник,на всички именници, много,много щастие ,любов и здраве,...:)
А сега да закусим заедно :)
« Последна редакция: Ноември 24, 2012, 12:58:35 pm от petqst »


Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #145 -: Ноември 24, 2012, 11:02:04 am »
Добро утро на всички .Весел празник,на всички именници, много,много щастие ,любов и здраве,...:)
А сега да закусим заедно :)
.....

Ммм,благодаря за закуската,през последните 2 месеца голям глад ме гони  :eat: :mrgreen:
Честит празник на всички,които празнуват  :balk_14:
Честито и на всички бременелки,поръсете ни малко,че да се похвалим и ние следващия месец с  :bfp:

 :bighug:
« Последна редакция: Ноември 24, 2012, 12:59:01 pm от petqst »
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #146 -: Ноември 24, 2012, 19:55:56 pm »
Благодаря за кафенцето,silvi_1980 аз мисля, че твоята графика е много силна този месец и стискам палци. Моята БТ малко спадна и едни такива като лелка болки...но  :witch:я чакам утре. marina_vab, ние сме май със един и същ график за  :witch: :witch: или по добре за  :bfp: :bfp:. Рано е за тест и ще изчакам закъснение...ти прави ли тестче?
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #147 -: Ноември 25, 2012, 09:10:51 am »
Добро утро мацки!Хайде да ударим по едно кафенце.Момичета писах на Денис ,но ако може и някоя от вас да ми разясни какво става този месец с мен ще съм ви благодарна.По принцип ову между 15-18ден и до днес си мислих че няма да ову този месец и си чаках оная с метлата и изведнъж днеска покачване и сега съм в шах osi_12 Хубав почивен ден на всички  :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #148 -: Ноември 25, 2012, 13:10:45 pm »
Мерси за кафенцето!За мен това ,че БТ скочи е много на добре!Имаш големи шансове чудото да се случи,казах ти да не се отчайваш рано ,рано!Стискам ти силно палчета да се задържи така високичка БТ и да ни зарадваш в близките дни с хубаво тестче :bfp: :bfp: :bfp:
                       :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #149 -: Ноември 25, 2012, 14:46:02 pm »
Благодаря ти Силве.Утре ще видя как е БТ и сега вече и аз се надявам на :bfp: ,предните месеци на 12-13ден от ову идва оная с метлата,на сега не знам кога е била ову не знам кога (не)очаквам :witch:Ох пълна бъркотия е в главата ми и направо ще се побъркам,но важното е че има лъч надежда.Много се радвам че ви има и че можем да споделяме :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #150 -: Ноември 25, 2012, 22:53:13 pm »
Здравейте момичета! И аз като другите реших да се включа в темата. :) Вече шест дни ми закъснява и два дни по ред имам тест с две черти, но болките в корема много ме притесняват. Не знам дали това е нормално в предполагаема ранна бременност, но се надявам всичко да е наред. От части много се радвам, но от друга страна съм адски изплашена и какво ли не ми минава през главицата. :( Ще си пусна и един кръвен тест за по голяма сигурност и дано да се впиша в ноемврийските +++. :) Пожелавам на всички, които още не са, то скоро да изпитат радостта от вида на две черти върху своя тест и безпроблемно бременеене! :) Ако може някои да сподели нещо за болките в корема ще съм много благодарна!  :D Благодаря ви за вниманието! Успех на всички! :wink:
*
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #151 -: Ноември 25, 2012, 23:01:35 pm »
ddesi_sslava честити положитлени тестмчта.  :bfp: :bfp:
Болките в корема в ранна бременност са нещо наплъно нормално,
Спазмите често се дължат на промените, които настъпват в матката. Матката търпи промени, тъй като загнездената яйцеклетка расте и се развива.
Успокой се и се наслаждавй на тези хубави момени който предстоят... :D
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #152 -: Ноември 26, 2012, 00:21:05 am »
Много ти благодаря за успокоението f_28. :) Просто четох доста неща в нета и се наплаших, но може би и заради това, че от година се опитваме и всеки път нищо. :) Майка ми е имала доста проблеми и съм се появила чак след 8 години опити. Може би това ме обезкуражава до някъде. Но дано си права.  :D Благодаря за отговора. ;)
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #153 -: Ноември 26, 2012, 07:32:56 am »
Добро утро!Много добро начало на седмицата. ddesi_sslava честито,лека и безпроблемна бременност.Съгласна съм с  f_28  че спазмите се дължат на промени в матката ,но ако имаш и болки в кръста се консултирай с лекаря си.Почивай си повечко и се радвай на прекрасните девет месеца preggo.Хубава седмица и хубав ден момичета :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #154 -: Ноември 26, 2012, 08:00:08 am »
ddesi_sslava Тихичко честито! osi_5Много се радвам,че си имаме още едно положително тестче. :cheerleader: :dance2:Може ли само да ми споделиш БТ как е измерваш ,защото виждам че чудото се е случило и при стойности по-ниски от 37.А за болките w корема и аз от другите момичета знам ,че е нормално w началото,но наистена ако те претесняват можеш да посъветваш с доки.Но най-важното бъди спокойна и се наслаждавай на бременните моменти!!!Пожелавам ти лека бременност! preggo preggo :cloud9:
marina vdb виждам ,че и днес си имаш хубава БТ,стискам ти много палчета мила за един прекрасен резултат накрая! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
А аз просто си чакам гостенката......
                          :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #155 -: Ноември 26, 2012, 13:17:44 pm »
Прекрасни новини - честито на Деси-Слава, да си износиш спокойно бебчето и да го родиш без проблеми накрая!
При мен - нищо особено, малко лов, че още не сме си оправили квартирата и сме на прибежки. Дано поне улучим яйцето.
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #156 -: Ноември 26, 2012, 13:39:52 pm »
Много ви благодаря момичета за хубавите думи, дай боже всичко да е наред. :) Нямам болки в кръста, само ниско долу, по точно яйчниците. Базалната температура си я меря всяка сутрин между 6 и 7 часа, като изключа дните в които се успивам. :D Така ми препоръча моя гинеколог в България, който е много добър специалист. Той дори ми предписа Дуфастон за нередовния ми и дълготраен цикъл, също така ми каза, че ако го пия както ми го е предписал ще имаме бебе. :D И ето, че може би се получи. :) Аз съм в Лондон и утре ще нося урина, за да са сигурни. Резултатите ще излязат след седмица. Тук явно не правят кръвни тестове. :)
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #157 -: Ноември 26, 2012, 14:11:08 pm »
ddesi_sslava честито и от мен мн хубава новина искам да те успокоя от личен опит че е нормално да те преболява корема парвия месец мен сащто ме преболяваше яиниците сащто но вече всичко отмина остана само гаденето леко и без проблемно бременеене ти пожелавам
silvi_1980 аз сащо забременнях с температурни стоиности под 37 градуса и затова и бях толкова изненадана таикато като си гледах температурата бях сигурна че чудо няма но етто че всяко правило си има и исключение пожелавам на теб и на всики други момичета успех  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #158 -: Ноември 26, 2012, 14:22:10 pm »
Ох мили момичета много се радвам да разбера ,че има изключения за БТ,като видя че пада БТ знам че идва гадинката и ми става много гадно,но така ще си кътам надеждата докато не видя червените реки,ще мисля положително все някой ден ще стане!!!!!!!!!
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #159 -: Ноември 26, 2012, 14:32:45 pm »
silvi_1980 разбирам те напално аз в месеца в които забременях бях изгубила всякаква надежда след по4ти две години опити по4ти се бях отказала ние имаме дащтери4ка на 6 годинки с която забременнях от парвия месец и си мислех 4е и втория пат щте е така но не стана като ми се искаше, страшно мн ми помогна този форум с информациата която полу4авах като 4етях вси4ки коментари
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #160 -: Ноември 26, 2012, 14:43:40 pm »
monid-така като гледам имаме доста общо двете,и аз имам дъщеря на 6год. и тогава забременях бързо(на 3мес.),а сега опитваме за второ слънчице от една година.Много се радвам че го има този форум и вас и че можем да обменяме информация и така да сме си полезни :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #161 -: Ноември 26, 2012, 14:54:46 pm »
Силви даваш на мен надежда ,а твоята къде е.Няма да се отказваш от надеждата до последно иначе osi_6 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #162 -: Ноември 26, 2012, 16:40:52 pm »
Ох мили момичета много се радвам да разбера ,че има изключения за БТ,като видя че пада БТ знам че идва гадинката и ми става много гадно,но така ще си кътам надеждата докато не видя червените реки,ще мисля положително все някой ден ще стане!!!!!!!!!
Силве, май пак ще бъдем заедно  :lol:, и аз се надявам ама без положителното мислене , само надеждата .... БТ ми пада , така си я бях насочила върхово, ама до днес само че ... Та да ти кажа вече ме избива на смях /истеричен с ярост/
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #163 -: Ноември 26, 2012, 17:17:58 pm »
Аз напрво си поплаках :balk_145: :balk_145: :balk_145:,хем от рано знаех ,че нищо няма да стане този месец,но се надявах на чудо,но УВИ......
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #164 -: Ноември 26, 2012, 17:21:46 pm »
silvi_1980 просто не се вманиачавай, в това е разковничето. Аз доста дълго време исках и все не се получаваше. Този месец спрях да го мисля, защото реших да си взема морско свинче, но ето че ще имам и бебе. :D С това пък идват другите притеснения - дали всичко ще е наред. Говорих с една позната, тя също ми каза, че болките са нормални, но мен най-много ме е страх от спонтанни аборти, защото имам малка матка и е предразположена към това. Радостта ми все още не е пълна. Просто не го мислете толкова и при вас ще се получи неочаквано. :)
*
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #165 -: Ноември 26, 2012, 18:25:34 pm »
silvi_1980 недей без сълзи , ако не този то другия месец по празниците ще е твоя, това зацапване може и да не е начало на м.
Аз много рядко имам зацапване преди нея така че недей, изчакай до датата, даже дано не дойде и на нея. Хайде сега, голе хора сме...  :P
 :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #166 -: Ноември 26, 2012, 19:04:58 pm »
Аз напрво си поплаках :balk_145: :balk_145: :balk_145:,хем от рано знаех ,че нищо няма да стане този месец,но се надявах на чудо,но УВИ......
Силве,споко миличка,може това зацапване да е на хубаво  :wink: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
аз пък вчера такива ПМС болки имах в корема, все едно ще ми идва всеки момент, че ходех да се проверявам през два часа дали не ми е дошло, е не ми е дошло, ама пък днес БТ падна значително
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #167 -: Ноември 26, 2012, 20:03:37 pm »
Момичета мерси за подкрепата!Честно да си кажа ми олеква като си споделяме!Иначе цикъла така си ми започва на мен  с кафевичко и на другия ден тръгва!
pleyada каквото такова ,пак ще се борим следващия месец!Гушки на всички!!!!!!!!  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #168 -: Ноември 26, 2012, 20:05:00 pm »
Здравейте момичета! Честити две чертички на Деси Слава, желая ти най - хубавите 9 месеца и накрая едно прекрасно мъниче  :babyflips:
Дойде и моят ред да се похваля. Днес сутринта видях най - хубавите  :bfp: след 5 дневно закъснение.
Силви миличка не се отчайвай, горе главата и ти стискам палци  :bighug:
Искам да пожелая успех на всички и наистина най - хубавите неща се случват неочаквано  :goodluck:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #169 -: Ноември 26, 2012, 20:10:38 pm »
velvett честито миличка osi_5 :party:,от тук нататък само приятни емоции ти пожелавам,ей че хубаво се запълва списъка с ноемврийски :bfp: :bfp: :bfp: тестчета!Повдигна ми се инастроението!!! :dance2: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #170 -: Ноември 26, 2012, 20:15:23 pm »
Силви миличка на към теб имам специални благодарности! Вярвам че хубавата ти темичка ми е помогнала, също и името ми в чакащите  :youwoman: Пожелавам ти много успех и вярвам, че скоро ще се похвалиш и ти!  :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #171 -: Ноември 26, 2012, 20:53:19 pm »
Здравейте момичета! Честити две чертички на Деси Слава, желая ти най - хубавите 9 месеца и накрая едно прекрасно мъниче  :babyflips:
Дойде и моят ред да се похваля. Днес сутринта видях най - хубавите  :bfp: след 5 дневно закъснение.
Силви миличка не се отчайвай, горе главата и ти стискам палци  :bighug:
Искам да пожелая успех на всички и наистина най - хубавите неща се случват неочаквано  :goodluck:

Благодаря ти velvett за хубавите пожелания! :) Честити 2 чертички и на теб.  :D Аз също ще ти пожелая една безпроблемна бременност с един щастлив и незабравим край! :) А на silvi_1980 ще кажа да спре да се притеснява, защото и нея ще я сполети същото щастие както и всички други, които все още правят опити! Притеснението вреди, по спокойно и при теб ще се получи. То идва не когато го искаш, а когато не го очакваш. С много неща в живота е така, всичко с времето си. Бъди оптимист и не се предавай, но задължително спри да си задаваш въпросите - Дали се получи?, Защо не се получи?, Кога ще стане? ! Мила тези негативи ти влияят лошо. Просто се отпусни и си кажи - И аз ще си имам бебче, просто все още не му е дошло времето. Аз ще бъда търпелива и то ще дойде най-неочаквано. :) Това го казвам от личен опит които проработи. Просто намери начин да спреш да си задаваш тези въпроси, нещо което да ти отвлича вниманието. :) Успех! :D
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #172 -: Ноември 27, 2012, 07:35:28 am »
velvett честито,лека и безпроблемна бременност.Силви  :crossfingers: :crossfingers: за един красив финал в края на седмицата с :bfp: , pleyada  същото се отнася и за теб виждате че има бременни момичета с по ниско БТ така че никакво отказване докато  :witch: не е дошла.ОХ наистина много добро начало на седмицата дано така да продължи :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #173 -: Ноември 27, 2012, 10:41:29 am »
marina vdb наистина имаме мн общи неща пожелавам ти тази хубава графика да заварши с така желаните  :bfp: а докато 4удото се слу4и радваи се на парвото 4удо което ти се е слу4ило твоята дащери4ка и никога не се отказваи да се бориш да постигнеш целта кам която си трагнала УСПЕХ
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #174 -: Ноември 28, 2012, 07:40:42 am »
Добро утро,момичета! monid благодаря за мили те думи.Моята принцеса вчера се прибира от градина и ми казва за няколко деца на който мами са бременни и ме пита тя кога ще стане кака и дали Дядо Коледа може да ни донесе бебе а аз не знам какво да и отговоря.Мили момичета дано с идването празниците така мечтаните  :bfp: ни зарадват и да се прехвърлим всички в темичката за бременни :bighug: :bighug: :bighug: Все пак стават чудеса

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #175 -: Ноември 28, 2012, 09:57:10 am »
marina vdb Пожелава ти за предстоящите празници да направите най - хубавия подаръ на каката, а и на вас самите с едни  :bfp: Като ти гледам графиката май май... ще ни зарадваш! Успех миличка и много стиснати палчета на всички момичета  :bighug: :crossfingers: :goodluck:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #176 -: Ноември 28, 2012, 16:22:50 pm »
Здравейте момичета,как сте?
Аз съм много щастлива.Нямам търпение моето слънчице да се върне тази седмица и да му се нарадвам,та макар и за няколко дни.Днес си говорихме и каза,че още 2г и приключва с тази работа,само да свърши тоя договор.И тогава вече като се установи тука,бебето ще не ще ще стане
Аз захвърлих термометрите,тестовете и скоро нямам намерение да следя каквото и да е.След време като започнем да водим редовен полов живот,и ако 1г не стане тогава ще му мислим за лекари.Сега не е време.Първо нека пробваме постоянно и ако тогава не стане,тогава ще търся лекарска помощ.Дано стане преди това де
Аз пожелавам на всички ви късмет



Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #177 -: Ноември 28, 2012, 19:10:56 pm »
Честито, момичета и леко бременеене.  :D
На ловуващите - УСПЕХ!  :D И дано всички много скоро да се похвалим с  :bfp: :bfp:
Аз вече чакам да се прехвърля в темичката за декември и съм с тайната надежда, че на Коледа стават чудеса!  :D

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #178 -: Ноември 28, 2012, 21:13:26 pm »
Хей момичета,ето този подарък искам аз за Коледа  :)Има ли други желаещи?
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #179 -: Ноември 28, 2012, 21:59:28 pm »
Хей момичета,ето този подарък искам аз за Коледа  :)Има ли други желаещи?
И аз  :D
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #180 -: Ноември 29, 2012, 09:34:29 am »
Добро утро момишета!И аз се нареждам на опашката за този подарък!Много, много го искам!Късмет на всички ловуващи и чакащи!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #181 -: Ноември 29, 2012, 10:26:07 am »
Хей момичета,ето този подарък искам аз за Коледа  :)Има ли други желаещи?
И аз и аз! :goodluck: :crossfingers:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #182 -: Ноември 29, 2012, 14:02:36 pm »
И аззз



Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #183 -: Ноември 29, 2012, 18:14:40 pm »
само да разпиша за протокола - този месец съм аут от играта ! :?
Успех, на всички които чакат + тестчета  :crossfingers:
*
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #184 -: Ноември 29, 2012, 21:55:23 pm »
И аз да се отчета:
Този месец почиваме. Имах продължително зацапване, което продължи десетина дни преди да ми дойде и ходих на лекар и каза да пъя дуфастона от по-рано и да почиваме този месец. Пък и се разболях и пих силен антобиотик.
Успех на всички :)
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #185 -: Ноември 30, 2012, 07:14:06 am »
Когато сутрин слънцето изгрее
и птичка на прозореца запее
отварям две очи с надежда пълни
днеска да е по-добре от вчера,
а утре да е по-добре от днес!
Добро утро и успешен ден момичета да пием по едно кафе?

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #186 -: Ноември 30, 2012, 10:46:19 am »
Добро утро! :) Аз току-що нападнах моето кафе, но както винаги с цигара - вреден навик, който не знам как да преодолея.  :? Приятно кафе на всички :coffee: . Лек и успешен ден от мен зареден с много :bfp: . :) 
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #187 -: Ноември 30, 2012, 11:20:56 am »
marina vdbМерси за кафенцето!И сякаш виждам първото декемврийско тестче от къде сте изкочи :balk_600:!Стискам много палци ,на ръце и на крака-здраво здраво! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   Лек и хубав ден изпълнен с много приятни емоции!
             :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #188 -: Ноември 30, 2012, 11:28:52 am »
Хайде - хубав ден и от мен, сладки момичета! Днес е ден за лов, ха да видим това яйце ще го приклещим ли, или? Нищо, че вероятността от забременяване е 32%  :bighug: - все пак не е малко, нали?  :wink: :bighug:
И на мен ми се пуши от нерви, въпреки, че ги спрях и то отдавна, но чат-пат... прегрешавам в мислите си, а това е много лошо :(
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #189 -: Ноември 30, 2012, 16:41:57 pm »
Хайде - хубав ден и от мен, сладки момичета! Днес е ден за лов, ха да видим това яйце ще го приклещим ли, или? Нищо, че вероятността от забременяване е 32%  :bighug: - все пак не е малко, нали?  :wink: :bighug:
И на мен ми се пуши от нерви, въпреки, че ги спрях и то отдавна, но чат-пат... прегрешавам в мислите си, а това е много лошо :(

Наистина е лош навик. :) Успех с приклещването, дано се хване и да те видим в декемврийските +++++.  :sucky: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #190 -: Ноември 30, 2012, 20:00:55 pm »
Хайде - хубав ден и от мен, сладки момичета! Днес е ден за лов, ха да видим това яйце ще го приклещим ли, или? Нищо, че вероятността от забременяване е 32%  :bighug: - все пак не е малко, нали?  :wink: :bighug:
И на мен ми се пуши от нерви, въпреки, че ги спрях и то отдавна, но чат-пат... прегрешавам в мислите си, а това е много лошо :(

Наистина е лош навик. :) Успех с приклещването, дано се хване и да те видим в декемврийските +++++.  :sucky: :bighug:


Аз също не мислех,че някога ще откажа гадните цигари,но вече 2-ри месец не пуша и се чувствам чудесно. Дори не искам да погледна цигари,така съм се надъхала,че са вредни и че искам да забременея и да не вредя на плода. Това ми дава страшна сила и мотивация.
Хайде време е за нова коледна тема да се прехвърляме ловуващите и чакащите  :pleasantry:  :bfp:
Дядо Коледааааа,ще си чакаме поръчаните подаръци така да знаеш  :D Хващай всички щъркели,че сме доста желаещите  stork-boy ylinfant stork-girl
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #191 -: Ноември 30, 2012, 21:37:08 pm »
Здравейте,момичета. Дано новата Коледна темичка да ни донесе много +++++++тестчета.