0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #20 -: Ноември 02, 2012, 11:48:43 am »
Тихичко честито malkoto_dqvolche!!!  :youwoman:  :bighug: Лека и безпроблемна ти желая! Какво хубаво начало на деня  :D Дано всички да повлечем краче  :goodluck:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2012, 13:44:15 pm »
Добро утро момичета :sunshine: :sunshine: :sunshine:!Само да кажа ,че незнам как да допълня списака ..............
Това го правя аз! :wink:
Само казвайте кой, в кой списък е! :wink:
Успех на всички! :D
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #22 -: Ноември 02, 2012, 14:17:30 pm »
malkoto_dqvolche  Чудесни новини,започва страхотно месец ноември!Нека все така да продължава!!! :grouphug: :cheerleader: :dance2: :party:

Честито и леко бременеене!!!! preggo

                 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #23 -: Ноември 02, 2012, 14:21:47 pm »
Добро утро момичета :sunshine: :sunshine: :sunshine:!Само да кажа ,че незнам как да допълня списака ..............
Това го правя аз! :wink:
Само казвайте кой, в кой списък е! :wink:
Успех на всички! :D



 :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #24 -: Ноември 02, 2012, 14:53:30 pm »
malkoto_dqvolche  Чудесни новини,започва страхотно месец ноември!Нека все така да продължава!!! :grouphug: :cheerleader: :dance2: :party:

Честито и леко бременеене!!!! preggo

                 :bighug: :bighug: :bighug:

Ти ще си на късмет Силве  :goodluck:
Дано повлека краче :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #25 -: Ноември 02, 2012, 16:00:58 pm »
 :D Дано наистина всички ни споходи щастието да гушнем една малка рожбица в ръце. Готова съм за още едно дете 100%. Малкото дяволче нека изкара една лека, сладка бременност и да роди леко!  :bfp: :bfp:Това да видим всички ние, чакащите! Благодаря, че ме включихте в отбора на горещо очакващите заветните две чертички, момичета. Успех на всички! Днес ми дойде в 28-я ден от предходния цикъл, но е все така като кафеникаво зацапване, съвсем бледо си личеше на превръзката. Тестът за бременност от сряда е отрицателен, но нещо все ми се вие свят следобед- ТОВА ОТ ДВА ДНИ, вчера силно ме боля главата. еДВА ЛИ СЪМ БРЕМЕННА, НО ЩЕ ВИДИМ КАКВО Е. мОЖЕ ДА ОТИДА И НА ЛЕКАР ДА СЕ УСПОКОЯ.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #26 -: Ноември 02, 2012, 16:53:51 pm »
ХОООП и аз скачам в темичката  :D
с много надежди за м. Ноември за ВСИЧКИ НАС , дано всички пожелания тук ни застигнат, дано този месец имаме шанса да се зарадваме , да имаме много сърчица и висока БТ за дълго време
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #27 -: Ноември 02, 2012, 21:55:10 pm »
Здравейте и от мен :)
Силви, благодаря ти, че си ме включила в списъчето, може вече да ме преместите във видели за ноември  :bfp: Дано да повлека краче и всички да ме последвате :) Много късмет на ловуващите  :pleasantry: :goodluck:

На ушенце - Честито!

*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #28 -: Ноември 03, 2012, 06:40:45 am »
Малко дяволче, честито и лека бременност.
Успех на всички - време ни е да се преместим в темата на бременните :)
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #29 -: Ноември 03, 2012, 07:56:20 am »
Добро утро момичета!Началото на този месец не ми донесе :bfp: и  :witch: дойде вчера ,но ще се постараем в лова и се надявам че в края на месеца или началото на декември ще има :bfp: все пак с наближаването на Коледа стават чудеса.На чакащите много :bfp:,а на ловуващите успех :pleasantry:.Хубави почивни дни :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #30 -: Ноември 03, 2012, 08:10:06 am »
Много гадно,така се надявах на твоята хубава графика,но нищо дано този месец е нашия,както казваш идват празници и дано чудото ни сполети всички!!!Нeка подържаме доброто настроение и дух и няма да закъснее и нашето щастие! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #31 -: Ноември 03, 2012, 15:49:04 pm »
Здравейте милички. Каквото и да имаше, вече го няма, днес със страшни болки прокървих, и то обилно. Така че може да ме махнете от списъчето за съжаление... така се надявах всичко да е наред, но уви, не е било писано :balk_145:
Благодаря ви че ви има  :bighug:
« Последна редакция: Ноември 03, 2012, 15:52:19 pm от malkoto_dqvolche »
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #32 -: Ноември 03, 2012, 16:43:00 pm »
malkoto_dqvolche много съжалявам знам как се чустваш и при мен стана така април месец :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:

*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #33 -: Ноември 03, 2012, 17:02:55 pm »
malkoto_dqvolche горе главата и оптимистично продължи напред! И при мен се получи миналата година извънматочна, а тази година февруари /мисед аборт/, но никакво отказване от това, че и при нас ще се случи чудото някой ден. Важно е да си стабилна психически, физически организма се възстановява бързо, но психиката е още по-важна, за да се случат нещата! Кураж и късмет! Всичко ще стане - въпрос на време, работа и късмет!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #34 -: Ноември 04, 2012, 08:03:02 am »
malkoto_dqvolche много съжалявам за случилото ти се!Както казват и другите момичета горе главата ,въззстанови се възможно най-бързо и отново на бойното поле заедно с нас!Бъди силна :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #35 -: Ноември 04, 2012, 19:08:43 pm »
Благодаря ви милички, само вие може да ме разберете :) Не мога да си представя какво щеше да е, ако нямаше с кого да си споделя  :bighug: :bighug: :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #36 -: Ноември 04, 2012, 19:40:46 pm »
malkoto_dqvolche, Горе главата! Всичко ще бъде наред, може да звучи изтъркано, миналият месец имах симптоми на бременност и не питай колко бях щастлива уж се пазехме, уж не, но уви и при мен така се получи и излезе доста голям съсирек по време на МЦ.

Този месец също поработихме уж в дните на овулацията, но честно да си призная сега нищо не усещам, преди дни имах гадене, което си отмина само леко ме наболяват гърдите и съвсем лекичко придърпване долу в двата яйчника, и сега не усещам нищо кой знае какво имам приблизително около десетина дни до вещицата. Или са леки симптоми на ПМС или... Бог знае...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #37 -: Ноември 05, 2012, 07:28:52 am »
Добро утро момичета,минавам на бързо само да ви пожелая лека и ползотворна седмица изпълнена с много усмивки и да е много слънчева.Хубав ден :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #38 -: Ноември 05, 2012, 10:21:11 am »
Здравейте, с пожелания за една седмица изпълнена само с положителни емоции и хиляди усмивки. За себе си тайничко се надявам ,,но нямам никакви симптоми ,Божа работа , надявам се и се моля за много благословения на всички  :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #39 -: Ноември 05, 2012, 12:16:35 pm »
Да мина и аз да пожелая на всички момичета прекрасна и топла седмица.И дано има много зарадвали се този месец :bighug  .Успешен ден  :)