0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #60 -: Ноември 08, 2012, 14:43:20 pm »
Silvi Благодаря.....доста време се дърпах от подобни форуми, но стигнах до извода, че тук единствено бих била разбрана...
от 8 месеца вече пробваме с моето момче и нищо...а от 2 отдидох на лекар за първоначални изследвания...
и сега чакам да видя резултат и трябва да си купя тест, но ме е страх от резултата , а толкова искам да е положителен!

цял ден чета форуми, и преди малко за да се разсея , четох новини и познайте какво
ромка изоставлиа двете си деца /4 мес и 2год- момичена/ защото не  искала да ги гледа ....и пак се върнах към форума и пак препрочетох молбите на всички ...и се зачудих защо за едни може , а за други не ...
Много ми е мъчно!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #61 -: Ноември 08, 2012, 14:53:48 pm »
IvaIvanova_11 Недей се разстройва,по цял свят се случват какви ли не неща,но си направила добър избор като си се включи в нашата групичка,тук всички с голяма надежда и любов очакваме да се случи нашето чудо и ще получиш подкрепа и разбиране от всички,повярвай ми! :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #62 -: Ноември 08, 2012, 15:12:06 pm »
Благодаря Silvi бих искала и аз да съм толкова положителна като теб...

Успех на всички чакащи момичета!

и честито на останалите с :bfp:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #63 -: Ноември 08, 2012, 16:55:47 pm »
Здравей , и добре дошла от мен IvaIvanova_11, тук е чудесно място с прекрасни хора , и аз самата съм много щастлива , че винаги намирам утеха и подкрепа , а и сила в трудните моменти за да продължа смело напред . Всеки лесно може да каже - не се тревожи,,, не го мисли, ще стане - но само онзи познал нашата болка и мъка знае какво е . Смело напред и от сърце ти пожелавам много , много скоро да ни изненадаш с  :bfp: :bighug:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #64 -: Ноември 08, 2012, 17:02:07 pm »
anni1981 Благодаря ...наистина сте много мили и си права , че само ние си знаем какво ни е...около мен само ми повтарят спокойно, спокойно, ама аз изобщо не съм спокойна...скоро ще стана на 30 и ме е страх ...предполагам, че е нормално да те е страх...

и ти пожелавам и на теб скорошни 2 чертички
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #65 -: Ноември 08, 2012, 18:30:25 pm »
Здравейте,момичета!Честито на именниците,от здраве да не се отърват!
Наредили сте едни вкусотии,съвсем се освиних. :lol:
IvaIvanova_11 ,добре дошла!Пожелавам ти в най скоро време,а и на всички момичета да видите двете чертички. :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #66 -: Ноември 08, 2012, 19:41:55 pm »
Здравейте момичета,честито на празнуващите. Минавам и аз да ви почерпя за моето мъжле  :) Желая успешен месец на всички.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #67 -: Ноември 08, 2012, 19:44:01 pm »
Здравей,IvaIvanova_11!!!
Добре дошла.Можеш да питаш всичко,което те интересува,вълнува или не ти е ясно.
Всички тук се борим за най-хубавото и истинско нещо на света-да си имаме бебе! :stroller:
Пожелавам ти от все сърце в най-скоро време да сбъднеш мечтата си!!!

Аз от утре започвам с тестовете за О.Предният месец ми отчете на 22 ден.



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #68 -: Ноември 08, 2012, 21:29:10 pm »
IvaIvanova_11, добре дошла!
Здравейте, момичета. При мен този месец вещицата закъснява, а няма и бебе :(  Утре съм отново на лекар. Стискайте ми палци.
« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 21:31:42 pm от Lili_Jeleva »

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #69 -: Ноември 09, 2012, 09:09:25 am »
Здравейте момичета!Бройте ме с едно положително тестче :)))) :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #70 -: Ноември 09, 2012, 10:17:37 am »
Здравей,IvaIvanova_11!!!
Добре дошла.Можеш да питаш всичко,което те интересува,вълнува или не ти е ясно.
Всички тук се борим за най-хубавото и истинско нещо на света-да си имаме бебе! :stroller:
Пожелавам ти от все сърце в най-скоро време да сбъднеш мечтата си!!!

Аз от утре започвам с тестовете за О.Предният месец ми отчете на 22 ден.

Благодаря ти...ще питам и ще се боря заедно с вас ...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #71 -: Ноември 09, 2012, 10:19:08 am »
IvaIvanova_11, добре дошла!
Здравейте, момичета. При мен този месец вещицата закъснява, а няма и бебе :(  Утре съм отново на лекар. Стискайте ми палци.

Стискаме ти Лили, дано всичко да е наред!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #72 -: Ноември 09, 2012, 10:20:20 am »
Здравейте момичета!Бройте ме с едно положително тестче :)))) :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Вени, амио честито...пожелавам ти безпроблемно бременеене и много сладко бебенце след 9 мес
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #73 -: Ноември 09, 2012, 11:07:37 am »
IvaIvanova_11, да те приветствам и аз с добре дошла,тук е правилното място.И аз съвсем на скоро се регистрирах,но тук получаваш съвети и подкрепа,която другаде трудно би могла.Успех на теб и всички момичета желая.А и идват празници на които се случват чудеса. :) :) :) stork-boy


*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #74 -: Ноември 09, 2012, 11:20:28 am »
Здравейте , успешен спорен и много слънчев петък , изпълнен само с положителни емоции, и да се подкрепим с едно предиобедно кафенце :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #75 -: Ноември 09, 2012, 11:34:51 am »
Ани страхотно кафенце!
Пожелавам на всичкини един страхотен ден!!!!!!!! :swing: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #76 -: Ноември 09, 2012, 11:50:10 am »
IvaIvanova_11, да те приветствам и аз с добре дошла,тук е правилното място.И аз съвсем на скоро се регистрирах,но тук получаваш съвети и подкрепа,която другаде трудно би могла.Успех на теб и всички момичета желая.А и идват празници на които се случват чудеса. :) :) :) stork-boy

Благодаря и на теб Изабел ...
ще си чакаме нащите чудеса заедно.....
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #77 -: Ноември 09, 2012, 13:34:14 pm »
Здравейте момичета!Бройте ме с едно положително тестче :)))) :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Честито миличка, лека и безпроблемна бременност ти желая, а на финала пухкав бебешок
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #78 -: Ноември 09, 2012, 17:28:17 pm »
Венито честито!!!!
Пожелавам ти всичко при теб и бебето да е наред.Една безпроблемна бременност и всичко да е нормално до края.Жива и здрава бъди!!!! :bori_012: :bori_006: :bori_003:

Аз от днес започнах да правя тестовете за О.Днес ми е 13 ден.Има съвсем лека бледа втора линийка.Има време все още,докато видя две черти.Аз съм с късна О.
Приятна вечер на всички! :dance2: :sperm2: xmas-smiley-010 xmas-smiley-010 xmas-smiley-010



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #79 -: Ноември 09, 2012, 17:42:30 pm »
Здравейте момичета!Бройте ме с едно положително тестче :)))) :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
venito , честито !
лека и безпроблемна бременност! :D