0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #140 -: Ноември 23, 2012, 07:28:19 am »
ДОБРО УТРО момичета!Идвам да ви почерпя със сутришно кафе.Аз този месец нямам ову и нямам търпение вещицата да дойде и да започне новия месец.Целувки и хубав ден :bighug: :bighug: :bighug: О забравих много :bfp: на чакащите и успех в ловуващите

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #141 -: Ноември 23, 2012, 09:12:34 am »
mila_721Постарах се списъка да е достоверен и пълен,сто процента ще съм пропуснала някой ,но се моля за всички скоро време да видим двете чертички!На теб стискам силно палчета ,скоро да ни се похвалиш с едно хубаво  :bfp: тестче!!!Много късмет! :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
marina vdb -ааааа няма да се отказваш от сега с такъв хубав лов ,моля те :balk_77:!Скоро имаше момиче ,което не видя положителен О тест и имаше обаркана БТ-крива ,но с хубав лов като твоя и се похвали с положително тестче,така че не се отписвай рано рано от чакащите за +++++ тестчета!Късмет и дано скоро завали дъжд от положителни тесчета! :bfp: :bfp: :bfp:
          :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #142 -: Ноември 23, 2012, 09:52:09 am »
Забравих да благодаря за кафенцето!Много обичам кафенце и особенно такива специални!Лек и усмихнат ден на всички! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #143 -: Ноември 23, 2012, 22:07:21 pm »
Здравейте, момичета. При мен нещата отново се объркаха. Предния месец лелката прескочи, нямах ову...сега чакам лелката, пия си хапчетата и се надявам скоро чудото да стане.

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #144 -: Ноември 24, 2012, 10:25:34 am »
Добро утро на всички .Весел празник,на всички именници, много,много щастие ,любов и здраве,...:)
А сега да закусим заедно :)
« Последна редакция: Ноември 24, 2012, 12:58:35 pm от petqst »


Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #145 -: Ноември 24, 2012, 11:02:04 am »
Добро утро на всички .Весел празник,на всички именници, много,много щастие ,любов и здраве,...:)
А сега да закусим заедно :)
.....

Ммм,благодаря за закуската,през последните 2 месеца голям глад ме гони  :eat: :mrgreen:
Честит празник на всички,които празнуват  :balk_14:
Честито и на всички бременелки,поръсете ни малко,че да се похвалим и ние следващия месец с  :bfp:

 :bighug:
« Последна редакция: Ноември 24, 2012, 12:59:01 pm от petqst »
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #146 -: Ноември 24, 2012, 19:55:56 pm »
Благодаря за кафенцето,silvi_1980 аз мисля, че твоята графика е много силна този месец и стискам палци. Моята БТ малко спадна и едни такива като лелка болки...но  :witch:я чакам утре. marina_vab, ние сме май със един и същ график за  :witch: :witch: или по добре за  :bfp: :bfp:. Рано е за тест и ще изчакам закъснение...ти прави ли тестче?
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #147 -: Ноември 25, 2012, 09:10:51 am »
Добро утро мацки!Хайде да ударим по едно кафенце.Момичета писах на Денис ,но ако може и някоя от вас да ми разясни какво става този месец с мен ще съм ви благодарна.По принцип ову между 15-18ден и до днес си мислих че няма да ову този месец и си чаках оная с метлата и изведнъж днеска покачване и сега съм в шах osi_12 Хубав почивен ден на всички  :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #148 -: Ноември 25, 2012, 13:10:45 pm »
Мерси за кафенцето!За мен това ,че БТ скочи е много на добре!Имаш големи шансове чудото да се случи,казах ти да не се отчайваш рано ,рано!Стискам ти силно палчета да се задържи така високичка БТ и да ни зарадваш в близките дни с хубаво тестче :bfp: :bfp: :bfp:
                       :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #149 -: Ноември 25, 2012, 14:46:02 pm »
Благодаря ти Силве.Утре ще видя как е БТ и сега вече и аз се надявам на :bfp: ,предните месеци на 12-13ден от ову идва оная с метлата,на сега не знам кога е била ову не знам кога (не)очаквам :witch:Ох пълна бъркотия е в главата ми и направо ще се побъркам,но важното е че има лъч надежда.Много се радвам че ви има и че можем да споделяме :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #150 -: Ноември 25, 2012, 22:53:13 pm »
Здравейте момичета! И аз като другите реших да се включа в темата. :) Вече шест дни ми закъснява и два дни по ред имам тест с две черти, но болките в корема много ме притесняват. Не знам дали това е нормално в предполагаема ранна бременност, но се надявам всичко да е наред. От части много се радвам, но от друга страна съм адски изплашена и какво ли не ми минава през главицата. :( Ще си пусна и един кръвен тест за по голяма сигурност и дано да се впиша в ноемврийските +++. :) Пожелавам на всички, които още не са, то скоро да изпитат радостта от вида на две черти върху своя тест и безпроблемно бременеене! :) Ако може някои да сподели нещо за болките в корема ще съм много благодарна!  :D Благодаря ви за вниманието! Успех на всички! :wink:
*
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #151 -: Ноември 25, 2012, 23:01:35 pm »
ddesi_sslava честити положитлени тестмчта.  :bfp: :bfp:
Болките в корема в ранна бременност са нещо наплъно нормално,
Спазмите често се дължат на промените, които настъпват в матката. Матката търпи промени, тъй като загнездената яйцеклетка расте и се развива.
Успокой се и се наслаждавй на тези хубави момени който предстоят... :D
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #152 -: Ноември 26, 2012, 00:21:05 am »
Много ти благодаря за успокоението f_28. :) Просто четох доста неща в нета и се наплаших, но може би и заради това, че от година се опитваме и всеки път нищо. :) Майка ми е имала доста проблеми и съм се появила чак след 8 години опити. Може би това ме обезкуражава до някъде. Но дано си права.  :D Благодаря за отговора. ;)
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #153 -: Ноември 26, 2012, 07:32:56 am »
Добро утро!Много добро начало на седмицата. ddesi_sslava честито,лека и безпроблемна бременност.Съгласна съм с  f_28  че спазмите се дължат на промени в матката ,но ако имаш и болки в кръста се консултирай с лекаря си.Почивай си повечко и се радвай на прекрасните девет месеца preggo.Хубава седмица и хубав ден момичета :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #154 -: Ноември 26, 2012, 08:00:08 am »
ddesi_sslava Тихичко честито! osi_5Много се радвам,че си имаме още едно положително тестче. :cheerleader: :dance2:Може ли само да ми споделиш БТ как е измерваш ,защото виждам че чудото се е случило и при стойности по-ниски от 37.А за болките w корема и аз от другите момичета знам ,че е нормално w началото,но наистена ако те претесняват можеш да посъветваш с доки.Но най-важното бъди спокойна и се наслаждавай на бременните моменти!!!Пожелавам ти лека бременност! preggo preggo :cloud9:
marina vdb виждам ,че и днес си имаш хубава БТ,стискам ти много палчета мила за един прекрасен резултат накрая! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
А аз просто си чакам гостенката......
                          :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #155 -: Ноември 26, 2012, 13:17:44 pm »
Прекрасни новини - честито на Деси-Слава, да си износиш спокойно бебчето и да го родиш без проблеми накрая!
При мен - нищо особено, малко лов, че още не сме си оправили квартирата и сме на прибежки. Дано поне улучим яйцето.
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #156 -: Ноември 26, 2012, 13:39:52 pm »
Много ви благодаря момичета за хубавите думи, дай боже всичко да е наред. :) Нямам болки в кръста, само ниско долу, по точно яйчниците. Базалната температура си я меря всяка сутрин между 6 и 7 часа, като изключа дните в които се успивам. :D Така ми препоръча моя гинеколог в България, който е много добър специалист. Той дори ми предписа Дуфастон за нередовния ми и дълготраен цикъл, също така ми каза, че ако го пия както ми го е предписал ще имаме бебе. :D И ето, че може би се получи. :) Аз съм в Лондон и утре ще нося урина, за да са сигурни. Резултатите ще излязат след седмица. Тук явно не правят кръвни тестове. :)
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #157 -: Ноември 26, 2012, 14:11:08 pm »
ddesi_sslava честито и от мен мн хубава новина искам да те успокоя от личен опит че е нормално да те преболява корема парвия месец мен сащто ме преболяваше яиниците сащто но вече всичко отмина остана само гаденето леко и без проблемно бременеене ти пожелавам
silvi_1980 аз сащо забременнях с температурни стоиности под 37 градуса и затова и бях толкова изненадана таикато като си гледах температурата бях сигурна че чудо няма но етто че всяко правило си има и исключение пожелавам на теб и на всики други момичета успех  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #158 -: Ноември 26, 2012, 14:22:10 pm »
Ох мили момичета много се радвам да разбера ,че има изключения за БТ,като видя че пада БТ знам че идва гадинката и ми става много гадно,но така ще си кътам надеждата докато не видя червените реки,ще мисля положително все някой ден ще стане!!!!!!!!!
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #159 -: Ноември 26, 2012, 14:32:45 pm »
silvi_1980 разбирам те напално аз в месеца в които забременях бях изгубила всякаква надежда след по4ти две години опити по4ти се бях отказала ние имаме дащтери4ка на 6 годинки с която забременнях от парвия месец и си мислех 4е и втория пат щте е така но не стана като ми се искаше, страшно мн ми помогна този форум с информациата която полу4авах като 4етях вси4ки коментари