0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #180 -: Ноември 29, 2012, 09:34:29 am »
Добро утро момишета!И аз се нареждам на опашката за този подарък!Много, много го искам!Късмет на всички ловуващи и чакащи!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #181 -: Ноември 29, 2012, 10:26:07 am »
Хей момичета,ето този подарък искам аз за Коледа  :)Има ли други желаещи?
И аз и аз! :goodluck: :crossfingers:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #182 -: Ноември 29, 2012, 14:02:36 pm »
И аззз



Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #183 -: Ноември 29, 2012, 18:14:40 pm »
само да разпиша за протокола - този месец съм аут от играта ! :?
Успех, на всички които чакат + тестчета  :crossfingers:
*
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #184 -: Ноември 29, 2012, 21:55:23 pm »
И аз да се отчета:
Този месец почиваме. Имах продължително зацапване, което продължи десетина дни преди да ми дойде и ходих на лекар и каза да пъя дуфастона от по-рано и да почиваме този месец. Пък и се разболях и пих силен антобиотик.
Успех на всички :)
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #185 -: Ноември 30, 2012, 07:14:06 am »
Когато сутрин слънцето изгрее
и птичка на прозореца запее
отварям две очи с надежда пълни
днеска да е по-добре от вчера,
а утре да е по-добре от днес!
Добро утро и успешен ден момичета да пием по едно кафе?

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #186 -: Ноември 30, 2012, 10:46:19 am »
Добро утро! :) Аз току-що нападнах моето кафе, но както винаги с цигара - вреден навик, който не знам как да преодолея.  :? Приятно кафе на всички :coffee: . Лек и успешен ден от мен зареден с много :bfp: . :) 
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #187 -: Ноември 30, 2012, 11:20:56 am »
marina vdbМерси за кафенцето!И сякаш виждам първото декемврийско тестче от къде сте изкочи :balk_600:!Стискам много палци ,на ръце и на крака-здраво здраво! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   Лек и хубав ден изпълнен с много приятни емоции!
             :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #188 -: Ноември 30, 2012, 11:28:52 am »
Хайде - хубав ден и от мен, сладки момичета! Днес е ден за лов, ха да видим това яйце ще го приклещим ли, или? Нищо, че вероятността от забременяване е 32%  :bighug: - все пак не е малко, нали?  :wink: :bighug:
И на мен ми се пуши от нерви, въпреки, че ги спрях и то отдавна, но чат-пат... прегрешавам в мислите си, а това е много лошо :(
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #189 -: Ноември 30, 2012, 16:41:57 pm »
Хайде - хубав ден и от мен, сладки момичета! Днес е ден за лов, ха да видим това яйце ще го приклещим ли, или? Нищо, че вероятността от забременяване е 32%  :bighug: - все пак не е малко, нали?  :wink: :bighug:
И на мен ми се пуши от нерви, въпреки, че ги спрях и то отдавна, но чат-пат... прегрешавам в мислите си, а това е много лошо :(

Наистина е лош навик. :) Успех с приклещването, дано се хване и да те видим в декемврийските +++++.  :sucky: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #190 -: Ноември 30, 2012, 20:00:55 pm »
Хайде - хубав ден и от мен, сладки момичета! Днес е ден за лов, ха да видим това яйце ще го приклещим ли, или? Нищо, че вероятността от забременяване е 32%  :bighug: - все пак не е малко, нали?  :wink: :bighug:
И на мен ми се пуши от нерви, въпреки, че ги спрях и то отдавна, но чат-пат... прегрешавам в мислите си, а това е много лошо :(

Наистина е лош навик. :) Успех с приклещването, дано се хване и да те видим в декемврийските +++++.  :sucky: :bighug:


Аз също не мислех,че някога ще откажа гадните цигари,но вече 2-ри месец не пуша и се чувствам чудесно. Дори не искам да погледна цигари,така съм се надъхала,че са вредни и че искам да забременея и да не вредя на плода. Това ми дава страшна сила и мотивация.
Хайде време е за нова коледна тема да се прехвърляме ловуващите и чакащите  :pleasantry:  :bfp:
Дядо Коледааааа,ще си чакаме поръчаните подаръци така да знаеш  :D Хващай всички щъркели,че сме доста желаещите  stork-boy ylinfant stork-girl
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #191 -: Ноември 30, 2012, 21:37:08 pm »
Здравейте,момичета. Дано новата Коледна темичка да ни донесе много +++++++тестчета.