0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #160 -: Ноември 26, 2012, 14:43:40 pm »
monid-така като гледам имаме доста общо двете,и аз имам дъщеря на 6год. и тогава забременях бързо(на 3мес.),а сега опитваме за второ слънчице от една година.Много се радвам че го има този форум и вас и че можем да обменяме информация и така да сме си полезни :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #161 -: Ноември 26, 2012, 14:54:46 pm »
Силви даваш на мен надежда ,а твоята къде е.Няма да се отказваш от надеждата до последно иначе osi_6 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #162 -: Ноември 26, 2012, 16:40:52 pm »
Ох мили момичета много се радвам да разбера ,че има изключения за БТ,като видя че пада БТ знам че идва гадинката и ми става много гадно,но така ще си кътам надеждата докато не видя червените реки,ще мисля положително все някой ден ще стане!!!!!!!!!
Силве, май пак ще бъдем заедно  :lol:, и аз се надявам ама без положителното мислене , само надеждата .... БТ ми пада , така си я бях насочила върхово, ама до днес само че ... Та да ти кажа вече ме избива на смях /истеричен с ярост/
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #163 -: Ноември 26, 2012, 17:17:58 pm »
Аз напрво си поплаках :balk_145: :balk_145: :balk_145:,хем от рано знаех ,че нищо няма да стане този месец,но се надявах на чудо,но УВИ......
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #164 -: Ноември 26, 2012, 17:21:46 pm »
silvi_1980 просто не се вманиачавай, в това е разковничето. Аз доста дълго време исках и все не се получаваше. Този месец спрях да го мисля, защото реших да си взема морско свинче, но ето че ще имам и бебе. :D С това пък идват другите притеснения - дали всичко ще е наред. Говорих с една позната, тя също ми каза, че болките са нормални, но мен най-много ме е страх от спонтанни аборти, защото имам малка матка и е предразположена към това. Радостта ми все още не е пълна. Просто не го мислете толкова и при вас ще се получи неочаквано. :)
*
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #165 -: Ноември 26, 2012, 18:25:34 pm »
silvi_1980 недей без сълзи , ако не този то другия месец по празниците ще е твоя, това зацапване може и да не е начало на м.
Аз много рядко имам зацапване преди нея така че недей, изчакай до датата, даже дано не дойде и на нея. Хайде сега, голе хора сме...  :P
 :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #166 -: Ноември 26, 2012, 19:04:58 pm »
Аз напрво си поплаках :balk_145: :balk_145: :balk_145:,хем от рано знаех ,че нищо няма да стане този месец,но се надявах на чудо,но УВИ......
Силве,споко миличка,може това зацапване да е на хубаво  :wink: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
аз пък вчера такива ПМС болки имах в корема, все едно ще ми идва всеки момент, че ходех да се проверявам през два часа дали не ми е дошло, е не ми е дошло, ама пък днес БТ падна значително
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #167 -: Ноември 26, 2012, 20:03:37 pm »
Момичета мерси за подкрепата!Честно да си кажа ми олеква като си споделяме!Иначе цикъла така си ми започва на мен  с кафевичко и на другия ден тръгва!
pleyada каквото такова ,пак ще се борим следващия месец!Гушки на всички!!!!!!!!  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #168 -: Ноември 26, 2012, 20:05:00 pm »
Здравейте момичета! Честити две чертички на Деси Слава, желая ти най - хубавите 9 месеца и накрая едно прекрасно мъниче  :babyflips:
Дойде и моят ред да се похваля. Днес сутринта видях най - хубавите  :bfp: след 5 дневно закъснение.
Силви миличка не се отчайвай, горе главата и ти стискам палци  :bighug:
Искам да пожелая успех на всички и наистина най - хубавите неща се случват неочаквано  :goodluck:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #169 -: Ноември 26, 2012, 20:10:38 pm »
velvett честито миличка osi_5 :party:,от тук нататък само приятни емоции ти пожелавам,ей че хубаво се запълва списъка с ноемврийски :bfp: :bfp: :bfp: тестчета!Повдигна ми се инастроението!!! :dance2: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #170 -: Ноември 26, 2012, 20:15:23 pm »
Силви миличка на към теб имам специални благодарности! Вярвам че хубавата ти темичка ми е помогнала, също и името ми в чакащите  :youwoman: Пожелавам ти много успех и вярвам, че скоро ще се похвалиш и ти!  :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #171 -: Ноември 26, 2012, 20:53:19 pm »
Здравейте момичета! Честити две чертички на Деси Слава, желая ти най - хубавите 9 месеца и накрая едно прекрасно мъниче  :babyflips:
Дойде и моят ред да се похваля. Днес сутринта видях най - хубавите  :bfp: след 5 дневно закъснение.
Силви миличка не се отчайвай, горе главата и ти стискам палци  :bighug:
Искам да пожелая успех на всички и наистина най - хубавите неща се случват неочаквано  :goodluck:

Благодаря ти velvett за хубавите пожелания! :) Честити 2 чертички и на теб.  :D Аз също ще ти пожелая една безпроблемна бременност с един щастлив и незабравим край! :) А на silvi_1980 ще кажа да спре да се притеснява, защото и нея ще я сполети същото щастие както и всички други, които все още правят опити! Притеснението вреди, по спокойно и при теб ще се получи. То идва не когато го искаш, а когато не го очакваш. С много неща в живота е така, всичко с времето си. Бъди оптимист и не се предавай, но задължително спри да си задаваш въпросите - Дали се получи?, Защо не се получи?, Кога ще стане? ! Мила тези негативи ти влияят лошо. Просто се отпусни и си кажи - И аз ще си имам бебче, просто все още не му е дошло времето. Аз ще бъда търпелива и то ще дойде най-неочаквано. :) Това го казвам от личен опит които проработи. Просто намери начин да спреш да си задаваш тези въпроси, нещо което да ти отвлича вниманието. :) Успех! :D
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #172 -: Ноември 27, 2012, 07:35:28 am »
velvett честито,лека и безпроблемна бременност.Силви  :crossfingers: :crossfingers: за един красив финал в края на седмицата с :bfp: , pleyada  същото се отнася и за теб виждате че има бременни момичета с по ниско БТ така че никакво отказване докато  :witch: не е дошла.ОХ наистина много добро начало на седмицата дано така да продължи :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #173 -: Ноември 27, 2012, 10:41:29 am »
marina vdb наистина имаме мн общи неща пожелавам ти тази хубава графика да заварши с така желаните  :bfp: а докато 4удото се слу4и радваи се на парвото 4удо което ти се е слу4ило твоята дащери4ка и никога не се отказваи да се бориш да постигнеш целта кам която си трагнала УСПЕХ
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #174 -: Ноември 28, 2012, 07:40:42 am »
Добро утро,момичета! monid благодаря за мили те думи.Моята принцеса вчера се прибира от градина и ми казва за няколко деца на който мами са бременни и ме пита тя кога ще стане кака и дали Дядо Коледа може да ни донесе бебе а аз не знам какво да и отговоря.Мили момичета дано с идването празниците така мечтаните  :bfp: ни зарадват и да се прехвърлим всички в темичката за бременни :bighug: :bighug: :bighug: Все пак стават чудеса

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #175 -: Ноември 28, 2012, 09:57:10 am »
marina vdb Пожелава ти за предстоящите празници да направите най - хубавия подаръ на каката, а и на вас самите с едни  :bfp: Като ти гледам графиката май май... ще ни зарадваш! Успех миличка и много стиснати палчета на всички момичета  :bighug: :crossfingers: :goodluck:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #176 -: Ноември 28, 2012, 16:22:50 pm »
Здравейте момичета,как сте?
Аз съм много щастлива.Нямам търпение моето слънчице да се върне тази седмица и да му се нарадвам,та макар и за няколко дни.Днес си говорихме и каза,че още 2г и приключва с тази работа,само да свърши тоя договор.И тогава вече като се установи тука,бебето ще не ще ще стане
Аз захвърлих термометрите,тестовете и скоро нямам намерение да следя каквото и да е.След време като започнем да водим редовен полов живот,и ако 1г не стане тогава ще му мислим за лекари.Сега не е време.Първо нека пробваме постоянно и ако тогава не стане,тогава ще търся лекарска помощ.Дано стане преди това де
Аз пожелавам на всички ви късмет



Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #177 -: Ноември 28, 2012, 19:10:56 pm »
Честито, момичета и леко бременеене.  :D
На ловуващите - УСПЕХ!  :D И дано всички много скоро да се похвалим с  :bfp: :bfp:
Аз вече чакам да се прехвърля в темичката за декември и съм с тайната надежда, че на Коледа стават чудеса!  :D

Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #178 -: Ноември 28, 2012, 21:13:26 pm »
Хей момичета,ето този подарък искам аз за Коледа  :)Има ли други желаещи?
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #179 -: Ноември 28, 2012, 21:59:28 pm »
Хей момичета,ето този подарък искам аз за Коледа  :)Има ли други желаещи?
И аз  :D