0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Количките - 3!
« Отговор #580 -: Октомври 14, 2016, 12:50:07 pm »
Да, отзиви най-добре да се пишат, когато количката спре да се използва, но от друга страна не всички са във форума към този момент, за да коментират тогава.

Аз съм готова да направя пълно резюме на нашата вече (Graco Evo Trio)...  :lol:
Миналата седмица я дадох на друго семейство да я ползва. Не е мръднала. Не се е налагало да купуваме друга след бебешкия период. Това само по себе си говори за нея. Но пък и ние я ползвахме само до 1.5 г. и по изключение две седмици това лято като беше вече на 2 г.

Преди се срещаше рядко, но наскоро в МОЛа видях цели две. Явно е станала по-популярен модел. И аз загледах едните хора, а те загледаха мен, защото носех Дани в раницата. Като се разминахме жената изкоментира "ето за това ти говоря". Явно е убеждавала мъжа си да купуват и раница  :lol:
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #581 -: Октомври 15, 2016, 00:29:05 am »
Смайлс, как го носиш това голямо дете в раницата с твоите 45 кг?

*
Re: Количките - 3!
« Отговор #582 -: Октомври 15, 2016, 18:02:39 pm »
Сън смайл, още не си я бутала достатъчно, бебчето ти е 3кг  :D навърти километраж и ще говорим. Никой не ги бута повече от 10м.
И 10 ми се виждат много. Но все още има доста танкистки по пътищата 😹  Главно с кош за новородено, че после освен танкистки, стават и щангистки и накрая си вземат "лятна" количка.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Количките - 3!
« Отговор #583 -: Октомври 17, 2016, 21:08:59 pm »
Смайлс, как го носиш това голямо дете в раницата с твоите 45 кг?
Само, ако трябва да качвам баири ми е трудно  :lol:
Ние сега сме с Тодлър размер. Коланът на кръста е по-широк и платката също е по-голяма.
Re: Количките - 3!
« Отговор #584 -: Октомври 20, 2016, 21:37:53 pm »
Здравейте! Скоро ми предстои да купувам количка. Харесах си тази :
 http://www.baby.bg/neonato-kombinirana-kolichka-puro-kafyava-2.html .    Това, което ме привлече е ,че кошът за новородено се трансформира в летен кош. Моля за съвет по-опитните! Имате ли впечатления от тази марка - NeoNato? Заслужава ли си?
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #585 -: Октомври 22, 2016, 07:32:10 am »
Изглежда ми добре, но е хубаво да се види. Малко са подвеждащи тия 8кг., защото това е само рамата. С коша е 13, с чанта и бебе удряш 20 от първият ден, в който ще я буташ. И не на последно място, цената е уау  :D
Re: Количките - 3!
« Отговор #586 -: Октомври 22, 2016, 12:18:28 pm »
Ако идва с коша 13, си е доста наистина.
Нашата с летния кош и рамата е 6.5 кг., а със зимния 8 кг.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #587 -: Октомври 23, 2016, 22:23:52 pm »
Това ще застигне бугабу по цена.  :lol:
Моето Куини беше на половината от тези пари.

*
Re: Количките - 3!
« Отговор #588 -: Октомври 25, 2016, 11:18:14 am »
Здравейте! Скоро ми предстои да купувам количка. Харесах си тази :
 http://www.baby.bg/neonato-kombinirana-kolichka-puro-kafyava-2.html .    Това, което ме привлече е ,че кошът за новородено се трансформира в летен кош. Моля за съвет по-опитните! Имате ли впечатления от тази марка - NeoNato? Заслужава ли си?
Много солена цена. Виж я на живо задължително, ако си решила да я купуваш. Освен това, ако е тежка, не ти трябва.
Re: Количките - 3!
« Отговор #589 -: Октомври 25, 2016, 11:58:11 am »
Моля ви помагайте, някой може ли да  даде мнение за колички от еко кожа? Ако пък има и личен опит ще е перфектно. Харесала съм си stars gold на дада парадисо,но кожата ме притеснява дали няма да спарва бебчо или пък да се нацепи.   :(
« Последна редакция: Октомври 25, 2016, 12:03:04 pm от Андрияна »
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #590 -: Октомври 25, 2016, 12:18:27 pm »
Моля ви помагайте, някой може ли да  даде мнение за колички от еко кожа? Ако пък има и личен опит ще е перфектно. Харесала съм си stars gold на дада парадисо,но кожата ме притеснява дали няма да спарва бебчо или пък да се нацепи.   :(

Еко кожата е синтетична материя, всички други колички на пазара - също не са изработени от лен, или памук ;) Да се спарва бебето, заради еко кожа - няма как, количката ти е отворена все пак, а и детето ти няма да лежи върху външната "кожена" облицовка. Относно трайност на тези материи - те са създадени и обработени така, че да издържат на атмосферни влияния, огъване и да не се късат и напукват от това. Едни обувки от еко кожа и то не особено скъпи - изкарват с години на мокро, кал, сняг, луга и пр., та в това отношение - не се притеснявай за "кожата" на количката си. Стол за хранене имам с такава облицовка, не количка, ама си е в перфектен вид и ми беше много удобен, вкл. за поддръжка. При избора си обърни внимание на други, къде по-важни параметри - тегло, обем, начин на сгъване, какво е включено в комплекта, какво се купува отделно, колко струва, каква поддръжка иска и пр.

Здравейте! Скоро ми предстои да купувам количка. Харесах си тази :
 http://www.baby.bg/neonato-kombinirana-kolichka-puro-kafyava-2.html .    Това, което ме привлече е ,че кошът за новородено се трансформира в летен кош. Моля за съвет по-опитните! Имате ли впечатления от тази марка - NeoNato? Заслужава ли си?

Бутах по случайност такава миналата седмица. За мен е "дърво" откровено казано, но зависи и с какво сравняваш все пак. Тежичка е също така, ето виж: Рама с монтирана седалка: Д 61 - Ш 94 - В 106 CM • 11,5 KG, добавяш багажи, бебе което става само по-тежко и преди да стане бебето ти на 3 месеца - брой ги 20-ина кила ежедневно влачене (ако нямаш асансьор - пълен кошмар е). В интерес на истината - повечето комбинирани колички от читавите - стартират от такива килограми за шаси и кошче, няма как. Помисли си дали те устройва това, или ще търсиш нещо по-леко. Цената от моя гледна точка е добра, защото в нея ти е включена и седалката за кола от група 0+, но имай предвид, че между 9-12 месеца на детето, за автомобил ще ти се наложи да купиш от следващия вид седалки. Аксесоарите също са ти в комплекта, което изобщо не е лошо също. Но откровено казано, около тези пари - има къде по-добри решения. :)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Количките - 3!
« Отговор #591 -: Октомври 25, 2016, 12:57:39 pm »
Моля ви помагайте, някой може ли да  даде мнение за колички от еко кожа? Ако пък има и личен опит ще е перфектно. Харесала съм си stars gold на дада парадисо,но кожата ме притеснява дали няма да спарва бебчо или пък да се нацепи.   :(

Еко кожата е синтетична материя, всички други колички на пазара - също не са изработени от лен, или памук ;) Да се спарва бебето, заради еко кожа - няма как, количката ти е отворена все пак, а и детето ти няма да лежи върху външната "кожена" облицовка. Относно трайност на тези материи - те са създадени и обработени така, че да издържат на атмосферни влияния, огъване и да не се късат и напукват от това. Едни обувки от еко кожа и то не особено скъпи - изкарват с години на мокро, кал, сняг, луга и пр., та в това отношение - не се притеснявай за "кожата" на количката си. Стол за хранене имам с такава облицовка, не количка, ама си е в перфектен вид и ми беше много удобен, вкл. за поддръжка. При избора си обърни внимание на други, къде по-важни параметри - тегло, обем, начин на сгъване, какво е включено в комплекта, какво се купува отделно, колко струва, каква поддръжка иска и пр.

Всичко друго съм го проверила и съм окей. Притесненията ми за кожата се породиха от изказванията на хора явно не до толкова компетентни. Лично аз изобщо ме няма в тази тема и ми е адски трудно, защото искам да избера възможно най-доброто,естествено на нормална цена.
Re: Количките - 3!
« Отговор #592 -: Ноември 09, 2016, 16:08:07 pm »
Здравейте и от мен! Предстои ми избор на бебешка количка и честно казано съм доста объркана. За съжаление нямам и достатъчно време, за да прочета всички мнения по темата и ще се радвам ако някоя мама има количката на която съм се спряла и сподели мнението си. Става въпрос за тази детска количка на Хаук:http://bebeland.net/online-store/bebeshki-kolichki/kombinirani-detski-kolichki-1/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0-miami-4-trio-set-petrol-grey-hauck-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B0
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #593 -: Ноември 10, 2016, 08:25:14 am »
Потърси из нета. Мисля, че на тази или много сходна на тази количка и се чупи предно колело при слизане от тротоари ако не са заключени да вървят само напред, което пък е неудобно и тежко за управление.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #594 -: Ноември 10, 2016, 09:17:13 am »
Здравейте и от мен! Предстои ми избор на бебешка количка и честно казано съм доста объркана. За съжаление нямам и достатъчно време, за да прочета всички мнения по темата и ще се радвам ако някоя мама има количката на която съм се спряла и сподели мнението си. Става въпрос за тази детска количка на Хаук:http://bebeland.net/online-store/bebeshki-kolichki/kombinirani-detski-kolichki-1/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0-miami-4-trio-set-petrol-grey-hauck-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B0
Моя приятелка има такъв модел. Не се е оплаквала.
Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш
Re: Количките - 3!
« Отговор #596 -: Ноември 15, 2016, 15:14:18 pm »
Здравейте и от мен! Предстои ми избор на бебешка количка и честно казано съм доста объркана. За съжаление нямам и достатъчно време, за да прочета всички мнения по темата и ще се радвам ако някоя мама има количката на която съм се спряла и сподели мнението си. Става въпрос за тази детска количка на Хаук:http://bebeland.net/online-store/bebeshki-kolichki/kombinirani-detski-kolichki-1/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0-miami-4-trio-set-petrol-grey-hauck-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B0
Моя приятелка има такъв модел. Не се е оплаквала.
Получих още няколко мнения за количките на Хаук. Всички са доволни засега. Тази специално я гледах на живо в магазина. Лесна ми беше за управление, а и като цена ме устройва. Имам все още време да разгледам и други колички.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #597 -: Декември 02, 2016, 16:32:15 pm »
Момичета, ако ви интересува количка за близнаци, пуснах нашата за продажба:
Baby Jogger City Mini GT
Това беше най-успешната ми покупка преди раждането. Лесно се бута, лесно се поддържа, дръжката и бордът се регулират, седалките се спускат до почти легнало положение. Има много дълбоки сенници, които за лятото са незаменими. Спирачката е ръчна. Колелата са големи, гумите не се помпат. Като за близнашка количка не е тежка - около 15 кг.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Количките - 3!
« Отговор #598 -: Декември 13, 2016, 15:20:22 pm »
janis_ , този модел колика Хаук , ми се  струва много  разпространен   .
Братовчедка ми беше с такава    и то употребявана - дадоха й я и тя изкара с нея , когато взеха някаква  лятна , но пък тя почти не е  ползвала количка-  типа й живот бе такъв  , че или с кола , или у дома   количката по двора - не е била по продължителни и дълги разходки .
Иначе и аз  както  м-и е писала , съм срещала  мнения , че има случаи да  се  счупи рамата .
НО четох за нова Мaxi cosi със сучпена рама  , а тя  е къде по-скъпа и друг клас колика , така че  въпрос на късмет .


Re: Количките - 3!
« Отговор #599 -: Януари 21, 2017, 18:55:54 pm »
Привет. При мен е още доста рано, но съм се интересувала и искам да споделя с вас един модел. Лека, маневрена, с три коша, като визия този тип най - много ми харесва.
А и някой ако има наблюдения да сподели.
Надуваеми гуми или не?

--> https://kolichki.net/zby-wal-%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0-cleo-lux-2016-3-%D0%B2-1-%D1%81%D0%B8%D0%B2-%D0%BB%D0%B5%D0%BD.html?limit=100