0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #60 -: Октомври 26, 2011, 15:39:02 pm »
Ей, много болни има:(
Да оздравявате всички и то по-скоро:)

Пешек, Блу скай, а пробвахте ли с козирка? Аз си реших проблема с такъв тип козирка http://malechkobaby.com/products_photos/5703_big.jpg
Ползвахме я доскоро, щото е голяма драма да влиза вода в очите и ушите   :lol:

И аз купих такава за момчетата но немога изобщо да им я сложа в банята:) Дани по цял ден се разхожда с нея в нас и се прави на клоун но в банята нъц:) Никол я научих да си вдига главата нагоре за да не влиза вода в очичките и тя слуша, ама момчетата наистина нямат нищо общо с момичетата:))))))))))))

Ние с мъжа ми вчера отидохме да купуваме ТВ за детската, че аз там изкарвам голяма част от времето си:)най-топло е:) И покрай телевизора си купихме и съдомиялна, само дето не ми е ясно още къде ще слагаме пералнята (няма място) защото миялната ще влезе на нейното место:) Но и на средата на стята да е, децата ще са доволни:)

Аз също минах през няколко модела пелени и си останахме на Памперс. Най-доволна съм от тях.
Злати, аз ги "лъжех" (но бяха малко по-големи вече) като се правех, че първо на себе си издърпвам сополките, или им давах да ми хванат ръката. Сега искат сами да си държат помпичката след като им промия нослетата, ане, че успяват нещо да издърпат разбира се:)
Габи още е малка. Допреди половин година ги поливах с душа и изобщо не гъкваха, радваха се (заедно с главите), но сега Алекс и Дани не дават да ги пипна:)
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 15:43:47 pm от Lisko »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #61 -: Октомври 26, 2011, 15:39:11 pm »
щото обикновено при ваксинирани с превенар деца, отитите почти не се срещат.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #62 -: Октомври 26, 2011, 15:40:35 pm »
Ние с мъжа ми вчера отидохме да купуваме ТВ за детската

е тва пък защо :( недей бе, човек.... не пускай телевизор на децата...

миялната чудесно, поздравления! ама ТВ в детската - безумство.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #63 -: Октомври 26, 2011, 15:41:05 pm »
ами кърваво зачервени са и двете уши, според личната лекарка
нямам си идея защо така се получава- може при нея заради синузита да е нещо съпроводено
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #64 -: Октомври 26, 2011, 15:50:28 pm »
Ние с мъжа ми вчера отидохме да купуваме ТВ за детската

е тва пък защо :( недей бе, човек.... не пускай телевизор на децата...

миялната чудесно, поздравления! ама ТВ в детската - безумство.
Лис, честити придобивки! Със здраве да ги ползваш!
Тя няма да пуска, те сами ще се научат  :lol:
Ние по стечение на обстоятелствата имаме 2. Втория нямаше къде и го сложихме в спалнята. Не го пускам, обаче еидн ден влизам и гледам работи. Питам ги кой пусна телевизора и те в хор:
Ние, защото искаме да гледаме мач  :lol: Децата наистина си бяха намерили спортния канал и даваха мач  :lol:
Нито са виждали откъде се пуска, нито как се сменят каналите...
Мини, дано бързо се оправя снахата...
*
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #65 -: Октомври 26, 2011, 16:16:42 pm »
оф, да му се не знае, Мини, това с ушите може пак да има общо с изкаран вирус, аз както се оплаках съм със сополи, но и едното ухо започва да ме наболява :(

Лисо, търпиш порицание за Тв-то :lol:
Ние пък изхвърлихме нашия още преди 7-8м., след като седя като паметник около година и децата се катереха по него. Да ви кажа изобщо не ми липсва, ама изобщо, не че някога съм била телеман, и кабелна не сме имали никога в къщи, но абсолютно не намирам плюсове за наличието му, а какво остава във всяка стая по един :P
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #66 -: Октомври 26, 2011, 16:25:54 pm »
Ние с мъжа ми вчера отидохме да купуваме ТВ за детската

е тва пък защо :( недей бе, човек.... не пускай телевизор на децата...

миялната чудесно, поздравления! ама ТВ в детската - безумство.

Абе, аз си признавам от малки ги моря с телевизор в детската, но стария започна да сдава багажа. Аз съм болна без ТВ. Вечер като отида да си легна при тях не заспивам поне до 12-1. Гледам телевизия. Те се заглеждат отскоро в бейби тв и в реклами по отдавна. в хола като е пуснат телевизора не му обръщат внимание. Лошо е като гледат или иобщо, че работи в стаята в която са и те? Не се шегувам, сериозно питам.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #67 -: Октомври 26, 2011, 17:02:34 pm »
Лошо е като гледат или иобщо, че работи в стаята в която са и те? Не се шегувам, сериозно питам.

и двата варианта не са добри. темата сме я дъвкали ожесточено тук, замеряли сме се със статии и цитати, спорили сме.... но всеки си решава сам. аз напоследък доста се поотказах да давам акъл непоканена, насила никого не мож научи, ако той сам не иска, но сега не се въздържах, защото си ти...

то и за теб не е полезно постоянно да имаш фонов шум на главата от телевизора, аз ти се чудя с три звукоизточника как имаш потребност и от четвърти?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #68 -: Октомври 26, 2011, 17:03:41 pm »
Може ли линк към темата с ожесточеното обсъждане?  :oops:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #69 -: Октомври 26, 2011, 17:40:34 pm »
О да, и аз съм далеч от мисълта да давам акъл на който и за каквото и да било, сакън, не смея вече, че сега ще ни наскачат пак. Както мини беше написала в една тема, само защото си модератор са длъжни да те "изядат с парцалите" всички потребители, чието мнение не споделяш :lol:
Както се казва, всеки си гледа децата както иска и както сметне за добре, аз за мен съм си намерила правилния начин и за сега вече 5г. дава добри резултати :wink:
*
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #70 -: Октомври 26, 2011, 17:46:26 pm »
Аз пък да си призная,понякога наистина се надявам Митко да се загледа в телевизора поне за 15 мин. че да свърша нещо на спокойствие :oops: обаче нъц.Заглеждаше се в бейби ти ви за около седмица,но това отмина.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #71 -: Октомври 26, 2011, 18:01:48 pm »
Може ли линк към темата с ожесточеното обсъждане?  :oops:

не може, намери си я. аз с това търсене не се оправям.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #72 -: Октомври 26, 2011, 18:11:57 pm »
Аз пък да си призная,понякога наистина се надявам Митко да се загледа в телевизора поне за 15 мин. че да свърша нещо на спокойствие :oops: обаче нъц.Заглеждаше се в бейби ти ви за около седмица,но това отмина.

И аз бях така  :D! Тони започна да гледа тв едва след 5-ата годинка. Сега сме въвели график, че иначе няма отлепване  :lol:. Аз изобщо не гледам телевизия, но си наваксвам с компютъра...
*
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #73 -: Октомври 26, 2011, 19:12:40 pm »
щото обикновено при ваксинирани с превенар деца, отитите почти не се срещат.

И ние имаме преванар, обаче това не пречи да имаме отити. Даже по миналата година, това се случваше през 2 седмици. От носа и гърлото се изолираше мораксела катарилс и от там правеше отит, за мое огромно съжаление ваксината не помага точно срещу тая гад.Ако мини пусне посявка почти съм сигурна, че това ще изкочи, тоази бактерия се култивира точно в градината. :x :(
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #74 -: Октомври 26, 2011, 20:17:00 pm »
И Александра е с отит след сложен Превенар. Вярно, за първи път  и е. Или е от някой стрептокок, непокрит от ваксината, или е някоя друга гадинка, както е предположила Пердето.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #75 -: Октомври 26, 2011, 20:48:04 pm »
ох, явно е пак до имунитет. Перде, ти знаеш, че Марто беше виден столичен "моракселист" (по думите на д-р Масларски), цяла зима преди две години си влачихме и борихме моракселите в носа, но отит, да чукна на дърво, не сме пипвали досега... тя, моракселата, се водела условно болестотворна - при едни разболява, при други - не.

но все пак, нали отитите ги свързвали най-често точно с тия пневмококи уж, дето превенарът покривал, та затуй се зачудих.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #76 -: Октомври 26, 2011, 21:13:09 pm »
от петък в секрета й имаше изолиран с. пневмонае, пуснахме контрола, но за съжаление не беше готова днес и стартирахме Зинат
поне бързо се повлия от Отипакса, ама те с лидокаин
такъв ужас не бях изживявала, това дете се дереше от болка, зная че болят уши, ама не съм предполагала, че тя така ще го показва
освен да слагам и Превенар 13 с надеждата, че ще покрием още неща
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #77 -: Октомври 26, 2011, 21:18:37 pm »
но все пак, нали отитите ги свързвали най-често точно с тия пневмококи уж, дето превенарът покривал, та затуй се зачудих.

Еми така де и аз тъй знам, ама на практика е друго, поне при нас де. Винаги се изолира само това при отит при 2 години активно посещение на градина. Сега вече почти не пускам посявка /става въпрос самосиндикално назначени от мен/, само при по спорни случаи. Благодарение на едни очни капки за които Стеф ми каза, тази бактерия я борим с тях, ако не е станал отит и съответно АБ.

Мини аз до колкото знам, вакисна преванар се слага на деца до 6 годинки. Нямам идея  след тази възраст какво ги пази, освен собственият им имунитет.
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 21:22:09 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #78 -: Октомври 26, 2011, 21:37:28 pm »
Здравейте от нас в средата на седмицата  :)

Съжалявам да прочета за толкова болни! Бързо да оздравяват всички дечица и родители!

Гледам обсъждали сте за памперсите. Наскоро си мислех да попитам и аз за същото  :) След като няколко пъти ми се случи Диляна да е мокра. Но то такова е шило, че не съм убедена дали се е разместил памперса, или може и аз да не съм го сложила както трябва  :oops:.
От как се е родила ползвам само на Памперс - или английските, или турските.  Веднъж ползвах на Хъджис, но бяха много твърди и не съм купувала повече.

Ние онзи ден загубихме любима играчка - едно котенце, което й бях купила от Avon, малко след като се роди. Отидохме в Кауфланд и там изчезна. Ама то диваненцето има навика да хвърля всичко от количката, било шишето с вода, било нещо друго. То и аз имам вина, не съм видяла в даден момент, че го няма .. Уж все наблюдавам ама ... Минах по 2 пъти, където бяхме ходили по щандовете, питах на Информация, няма го. Не че се надявах много да го открия  :? То едно опърпаничко вече, ама тя си го обичаше. На кого му е притрябвало  :( Сега ще видим дали ще мога отново да й го поръчам, макар че не е същото  :? В смисъл, онова си беше първото й.

За телевизора - ние почти цял ден сме в хола, където има телевизор, Duck TV й пускам. Оставям я в стола за хранене да гледа, за да изляза от стаята и да свърша нещо, иначе няма как. Като беше топло, обикаляше целия апартамент, идваше при мен в кухната, сега е затворено навсякъде, не мога да я оставя сама.
Само незнам как ще се разбират с баща си, той като се върне от работа пуска риболовния канал, а тя вика "Па-па!"  :lol: И докато не стане на нейната ... :oops:

Днес обзаведохме Диляна с яке, държах да не е в розовата гама  :lol: Обаче, обувки не й купихме, понеже всичко що ни предлагаха в 2-3 магазина е в розово   :lol: Ще трябва да отидем до МОЛ-овете да видим какво има там. Незнам къде другаде във Варна има магазини за детски обувки  :oops:

Хубава вечер на всички  :)



 
Re: Нова седмица 24-30.10.2011
« Отговор #79 -: Октомври 26, 2011, 22:55:36 pm »
Само Ники ли не се заглежда по бебешки телевизии. Само City/The Voice и чат-пат някой сериал да загледа. На музиката се радва, танцува, рекламите го залепват за телевизора. Сутрин му пускам Tv5 Monde докато простра и почистя.
[/url][/url]