0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Катрин, и аз си мисля, че са двечки. При мен ЧХГ-то на 14-ти ден беше 83.4 и е едничко. При теб над 300.... Пък може и организма ти по-бързо да реагира. Колкото толкова! Важното е да са живи и здрави и да си ги носим 9 месеца. Другото ще го измислим. Стискам палци за прегледа всичко да е ОК и чакам да разкажеш.
Къде са другите момичета? Много пусто днес тук?
*
Катрин успех миличка и да пишеш после, пусни още едно ЧХГ , ще даде повече яснота колко бебенца са  :D


Re: Инсеминации - Юли, Август, Септември 2011 - Късмk
« Отговор #162 -: Юли 18, 2011, 10:32:59 am »
Катрин, няма нужда от повече кръвни тестове, на мен при  ЧХГ 12213 (!!!) се видя само един плоден сак, вече на прегледа за сърдечна дейност се видяха двете сърца.
Първият ми кръвен на 14-и ден беше 484.

Виждала съм случаИ с ЧХГ малко под 400 на 13/14-и ден с по едно бебе.
Имай търпение, ще узнаеш колко са със сигурност когато видите сърдечна дейност
« Последна редакция: Юли 18, 2011, 10:38:08 am от Café con leche »
*
 
Катрин, няма нужда от повече кръвни тестове, на мен при  ЧХГ 12213 (!!!) се видя само един плоден сак, вече на прегледа за сърдечна дейност се видяха двете сърца.
Първият ми кръвен на 14-и ден беше 484.

Виждала съм случай с ЧХГ малко под 400 на 13/14-и ден с по едно бебе.
Имай търпение, ще узнаеш колко са със сигурност когато видите сърдечна дейност
:oops: съжалявам , май не разбирам много !


*
Успех,Катрин!Ще чакаме чудесни новини след прегледа!
Аз днес съм при доки да видим дали да се махнали проклетите полипи.Стискайте палци,че иначе-абразио,а как ме е страх не е истина!
Йоли, сега се връщам от преглед. Инсеминацията ще е в четвъртък, ама на един фоликул, та много не се надявам. Иначе за хормоните и аз днес питах д-р Владимиров, но той каза, че няма нужда  да се правят :ask:
На предишната инсеминация обаче д-р Димитрова ми пусна изследвания на 12 ден, за да прецени дали е време за Прегнила. Явно д-ра не държи да ги прави всеки път.
Иначе на теб кога ти бият Прегнила - в колко часа? Чудя се утре към колко да отида (инсеминацията ще е в четвъртък в 12). Май по-късно е по-добре, ама не зная до колко часа ще има човек там...
Уффф, не съм доволна! Нищо не се видя на тоя видеозон. :balk_153: То не стига, че съм толкова нетърпелива и разбира се, че нищо няма да се види. Нали трябва да ми е гадно. Имало една точица, но за всеки случай на преглед в четвъртък. Иначе всичко било наред и си имам един остатъчен фоликул. Какво ще се случва с него незнам.
*
Е, Катрин, явно ще трябва да почакаш още малко.Но бъди сигурна, че всичко е наред.  Хубав ли е видеозона, на който те гледаха?
А за остатъчния фоликул - ще си изчезне сигурно. Какво каза доки?
Туци, ако питаш мен, между прегнила и инсето е добре да има между 36 и 42 часа. То зависи и си е до организъм. Мен винаги са ме карали прегнила да го слагам към 7 вечерта, а пък инсето на по-следващия ден в 11 например.
*
Йоли, сега се връщам от преглед. Инсеминацията ще е в четвъртък, ама на един фоликул, та много не се надявам. Иначе за хормоните и аз днес питах д-р Владимиров, но той каза, че няма нужда  да се правят :ask:
На предишната инсеминация обаче д-р Димитрова ми пусна изследвания на 12 ден, за да прецени дали е време за Прегнила. Явно д-ра не държи да ги прави всеки път.
Иначе на теб кога ти бият Прегнила - в колко часа? Чудя се утре към колко да отида (инсеминацията ще е в четвъртък в 12). Май по-късно е по-добре, ама не зная до колко часа ще има човек там...
Прегнила и двата пъти го слагаха към 11;00 часа , но само защото аз тогава съм отишла за преглед и инсе-то винаги е на по-следващия ден към обяд.Тоест около 48 часа,но пак казвам,просто защото отивам доста рано в клиниката и ме приемат към 11.А за утре, най-добре се обади в клиниката и попитай дали ще има хора следобяд за прегнила ! Според мен най-добре към 15:00 часа Прегнилчето,но се обади за всеки случай и ги попитай.
Мерси за инфото за хормоните :0 ,явно според него не е необходимо.. :ask:

Катрин , не се ядосвай миличка, всичко ще е наред.Колко време чака да видиш  :bfp:,а сега трябва да иъчакаш само още 3 дни.Целувки мила.
Коалка  :bighug:


имам един остатъчен фоликул. Какво ще се случва с него незнам.
Фоликулът ще изчезне с напредване на бременността, помня, че нещо за максимум до 4-и месец казваше доктора. Аз имах 60 мм. фоликул, останал от стимулацията, които си търпи обратно развитие и за последно се беше смалил до 24 мм.

Търпение и спокойствие, ще се види плоден сак в четвъртък!! :wink:
*
Йоли, 48 часа не са ли много след прегнила? Поне при мен и двата пъти фоликула беше спукан вече като ходих на 41-вия. Ясно е, че лекарите най-добре знаят, но просто ми е интересно.
Кога ще е твоето инсе, че нещо обърках дните?
И аз мисля, че 48 часа са доста. Усетих спукването и на двата фоликула предния път - на единия 28 часа , на другия - 34 часа след Прегнила. По принцип съм с болезнена овулация и съм сигурна, че точно тогава са се пукнали. Болките бяха неописуеми. Чак се изплаших. Днес обаче докторът каза, че за него нямало значение кога се бие Прегнила osi_10
*
Коалка, днес ми е последен с Клостил , в сряда съм на преглед и вече ще се ориентирам с датата за инсе-то.
Миналият път , бях пукнала фоликулите преди инсе-то.Доки каза,че има доста течност и ме попита "Не те ли боли"?Аз умирах от болка,ама си трайвам  :lol:
и си помислих,че съм ги спукала сутринта,защото се счупих от коремни преси и слизане и изкачване на стълби.Но пък по-късно се замислих ,че още вечерта преди инсе-то ме сряза , та в крайна сметка не знам кога съм ги пукнала :ask:
Туци и според мен съм доста,ама ...пък не мисля,че ги спуках прекалено рано,и аз съм с болезнена овулация.
Ох,не знам Коалка ,този път и аз съм решила да отида малко по-късно за Прегнилчето/Овитрел...пък дано има успех !


При мен и двата пъти беше така: слагам Прегнила в 12 часа. На другия ден в 10 ми е инсеминацията, а на по-другия ден пак в 10 - реинсеминацията. Предния път реших да не правя никакви коремни преси и да оставя фоликулите сами да си се пукнат, понеже не ми се видя точно таймирането на овулацията.
Кафенце, спокойно, спокойно, но нали знаеш как е като си се настроила за нещо. Ще чакам, няма какво да правя. Сигурна съм, че всичко е наред.
Знаете ли, момичета - радвам се, че и днес влязох във форума! Почти страхотни новини до тук! Чакам още да се похвалят, пък дано някой ден слънцето изгрее и на моята улица  :bighug:
*
Е, Бърди, как няма да изгрее и при теб слънцето! Ще стане, ще видиш. Само трябва вяра и търпение. Е, и действия от твоя страна :) А ние ще ти стискаме палци.
Момичета, къде сте днес? Никой няма тук цял ден.
Голяма пустош, ей. Няма човек с кой 2 приказки да обели.
*
правя се,че  officespace ....как сте милички ,ей днес голяма жега,голямо чудо беше...


*
А, Йоли, утре ще е по-горещо :) Аз с целия си мозък днес в 3 ходих тук на лекар и пеш се прибрах до офиса. Ама тези доктори тук, като разберат, че съм пациентка на клиника Щерев и все едно не знам какво им казвам. Ама се цупят, все едно не им плащам и на тях. Много тъпо просто.
Катрин, ти как си? Симптоми някакви имаш ли?
*
А, Йоли, утре ще е по-горещо :) Аз с целия си мозък днес в 3 ходих тук на лекар и пеш се прибрах до офиса. Ама тези доктори тук, като разберат, че съм пациентка на клиника Щерев и все едно не знам какво им казвам. Ама се цупят, все едно не им плащам и на тях. Много тъпо просто.
Катрин, ти как си? Симптоми някакви имаш ли?

Хахах Коалка,разсмя ме миличка.Дам,утре ще е жега голяма,а аз съм на преглед и се моля да има само хубави новини.А за докторите - предай им много "поздрави" от мен  :cul2:  :balk_70:
Къде се загубихте момичета,Стел как си ?
Туци ?
Апр май е на почивка..
Катрин , почти не остана до четвъртък ,как си ?