0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Йоли, и мен така ме болеше яйчника като се пукаше фоликула. Адски мъки бяха. Трябва да се изтърпи, друг начин няма. Ще премине болката, но това според мен си е добър знак, че фоликулът се пука. Стискам ти всички палци  :crossfingers:
Стел, не бързай да се отчайваш. Тази слуз може да е съвсем безобидна реакция на тялото заради нещата, които се случват в теб. Дано да са онези неща, които се случиха вече на Катрин и Коала  osi_9
Добро утро, момичета.
На мен днес не ми е добре. Мисля, че се започва с гаденето и не ми е много до писане. Стискам палци на всички ви.
*
Йоли, стискам палци за днес всичко да е наред! Да се отчетеш после!
Стел, и от теб чакаме отчет!
Туци, въпреки проблемите, не се отчайвай
Катрин, то гаденето го има и е неприятно, но ще мине. Има разни варианти за облекчаване. На мен много ми помагаше вода с лимон - изстискваш половин лимон в чаша с вода и това пиеш. И много, ама много течности.
Хубава и много успешна седмица на всички пожелавам и чакаме резултати!
*
Добро утро момичета!
Мерси за стиснатите палчета,дано след 2 седмици да съм най-щастливата.
Ще се отчета после,макар че веднага след инсе-то трябва да отивам по най-бързия начин на работа.
Стел,няма да пускаме палците миличка!
Туци, болката почти я няма вече,не знам да се радвам ли че ги пукнах вчера,да плача ли? :) :(
Катрин - миличка,дори и за гаденето ти се радвам :) целувам те
Коалка - страшна си мила,благодаря за подкрепата!


Здравейте, момичета.
Аз няма какво да отчитам още. Днес ми е 27ми ден от цикъла и 11ти след реинсеминацията. Събудих се сутринта с леки напрежение и болчици в корема, като преди ц икъл. Мадявам се да не е това, но ще видим. Трябва поне още два дни да изтърпя до първият тест, който евентуално би могъл да покаже.
jolie16 , успех днес! С теб сме и те чакаме да пишеш после!
*
А, Йоли, сълзите са допустими в тази тема само от радост! Така че, съобразявай се с правилата, ако обичаш :)
Стел, защо не отидеш да направиш един кръвен тест, поне да си наясно? Аз ходих в болница Ритъм. Като знаят, че е за бременност, за 2 часа са готови с резултата. Или поне аз като ходих беше така.
*
Мерси момичета,мъжо тръгна вече  :lol:
Оооооо,замалко да забравя да гледам знака , почвам и до 12:00 само него ще съзерцавам.Целувки


*
Направо съм бясна,иде ми въобще да не тръгвам..Не стига,че инсе-то е 50 часа след Прегнила,ами и мъжа ми е чакал 50 мин.,за да даде материал. :BangHead: :BangHead: :balk_149:


*
Уф, аз пак да кажа, че 50 часа ми се виждат страшно много.... А явно клиниката ти има много пациенти. При нас нямаше такива неща, въпреки постоянните тълпи от хора до регистратурата. Специално за материала си имахме час и двата пъти мъжът ми влизаше веднага. Без нерви, без чакане.... Не знам, от гледна точка на организация, просто съм много доволна от клиниката. И не само от организация, разбира се.
А ти сега се успокой, каквото било-било. Важен е крайният резултат. Че има жертви от наша страна, има. Просто се настрой положително, не се ядосвай и очаквай положителния резултат. Късмет, Йоли!
*
Здравейте, момичета, аз днес се завръщам от почивката. Нося ви много прегръдки, ведро настроение и мирис на море, но за съжаление не и добри новини. Вече официално и третата инсеминация е неуспешна.
Много сте писали, докато ме е нямало и предизвикахте много, но смесени чувства.
Катрин, страшно се радвам за хубавите новини от прегледа. Жалко, че ти е лошчко, но стискай зъбки!
Туци, ужасно съжалявам за кистата! Честно да си кажа, съжалявам и за парите, знам, че това не е най-важното в случая, но ме е яд... На мен например дори и инсеминацията ми правят преди ехографския преглед, вярно, че в повечето случаи при мен не остават кисти, но въпросът е принципен.
Йоли, и според мен 50 часа са много, но вече нищо не можеш да промениш, така че успех! И хайде идвай вече на отчет, че се притеснявам да не си чакала много и да са станали още повече часовете (както стана при мен).
Stelxen , стискам палци за положителен резултат въпреки знаците!
*
Малко по-късно ще пиша,защото закъснях много за работа и съм много разочарована.
Целувам ви много


*
Здравейте милички,
върнах се и веднага сядам да ви разкажа за моите премеждия.
След като бяха забавили мъжа ми с 40-50 мин.,аз отидох в 12:20 ,защото както знаете,часът ми беше за 12:30.Е ,влязох в 14:00 часа.Тоест инсе-то беше на 51ч и 30 мин. след прегнила.НО това не е най-лошото.Преди процедурата ме прегледа д-р Димитрова и ме попита дали ме боли,аз й казах,че вчера следобяд съм имала много силни болки вляво и сега с ултразвука пак много ме боли.Каза добре и направи инсеминацията.След това аз я попитах - спукани ли са?И тя ми каза : "Ами не знам,уж са тръгнали да луеинизират,но пък са и с малко неправилна форма и не можем да преценим,ела на преглед в сряда и ще видим дали трябва да повторим"
И излезе ,не можах да я попитам за материала на мъжа ми..нито за лигавица - нищо.
В общи линии - това е сладуранки.Чета постове на Кафенце,на много пациентки на Владимиров и не знам,защо ми се случват подобни неща само на мен.
Малко дълго стана,за което се извинявам.
Благодаря ви за подкрепата.
P.S. Добре че поне не спазих определеното от тях време за въздържание 3 дни и в събота след прегнила  :bed:
Апр -  :bighug: , съжалявам миличка..не знам какво друго да ти кажа! :hug2:
« Последна редакция: Юли 25, 2011, 19:05:00 pm от jolie16 »


Момичета, стискайте ми много палци, моля. Аз реших днес да отида на кръвен.  :?
Дванадесети ден след реинсеминацията, трябва да покаже, нали?
*
Стел,  :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: , да би  трябвало да отчете...с теб сме


*
Стел  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :goodluck: :bighug: Дано да ни зарадваш с теб сме!!!
Ето ме и мен след почивката отново на работа.Чета ви всеки ден, но за сега нищо ново при мен и затова няма какво да пиша. На всички момичета много късмет.
Йоли не се притеснявай миличка за всички неудачи може би пък напук на всичко ще стане този път. Искренно се надявам!!!


*
Стел, стиснати палци и от мен! Ако отидеш в Ритъм например преди 10, до 13ч ще имаш резултат. Аз обикновено нямам търпение да си разбера резултата и за мен това беше важно - имам предвид времето за получаване на резултата.
Йоли, аз не го разбирам това като поведение от страна на клиниката. Аз също бих се подразнила. Но пък там има доста успели момичета, така че, знаят какво правят и защо предполагам. Стискам палци да са се получили нещата въпреки всичко.
Веста, ти през септември ли щеше да си на следваща процедура?


Йоли, честно да ти кажа, ако съм на твое място бих си слемила лекаря и клиниката. Ти си в София нали? Там има и други специалисти по стерилитет - Стаменов , Персенска, за които съм чувала много добри отзиви. Това, което чета за инсеминацията ти, ме потриса. Все пак ти стискам силно палци. Надеждата умира последна, нали!
Аpr, няма какво да кажа за неуспеха ти. Тъжно е, но няма да ти олекне от думите ми.
Йоли, Apr, ние сме с вас! Дръте се!
Стел, чакам резултата с нетърпение!
*
Stelxen , разбира се, че стискаме палци и разбира се, че на 12-ти ден ще е достоверен резултатът. Чакаме те с него!
jolie16, информирай ни в сряда какво е станало! Задай си и въпросите, които вчера не си успяла. Също така питай и всички фоликули ли са тръгнали да лутеинизират или все пак има и някакво жълто тяло. На мен при първата инсе имаше и спукани, и кисти, но така и не ми казаха точно на колко спукани сме я направили. !!!Не знам кой ще те преглежда, но ако (не дай, Боже) пак се установи, че не са спукани, поискай и консултация с Владимиров, за да коментирата като цяло проблема, ако се превръща в повтарящ се. Няма нищо срамно - виждала съм не веднъж момичета да влизат само за консултация при него след преглед при д-р Димитрова.
Катринн, Коалка, прегръщам ви!
*
Веста, ти през септември ли щеше да си на следваща процедура?



Ами Коалка към 15,08 трябва да изследвам TSH ако е в норма и ако всичко друго е наред да мисля за септември.


Ето ме! Резултат - след 16ч., днес.
В "Ритъм" нямаха реактив, затова в 3та поликлиника се наложи да отида. Това е възможно най-ранният и бърз резултат.
Пишнах един уринен - чисто отрицателен е. Остават само около 4 часа надежда, после всичко ще е ясно.