0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Стел, аз досега съм писала само веднъж в темата, но я следя редовно и стискам палци за всички момичета! Желая ти успех! Дано просто да е много рано за уринния тест...
*
Stel,няма да пускаме палците...чакаме хубав резултат!
Катрин , февруари 2011 г.се обадих и на двете клиники - в Надежда - нямат свободни часове докрая на 2012 г , а при Владимиров ме записаха за април 2011г. Тогава уж разгледах подробно клиниките,но съм изпуснала Щерев  :oops:
Ще се надявам до последно..друго не ми остава. :bighug:


*
Йоли, в Щерев можеш да си вземеш час за който лекар искаш като чакаш най-много 2 седмици. Освен това, при тях няма такъв филм като "клиниката излиза в почивка" или "в събота и неделя не може". Когато трябва тогава се правят нещата. Ако нямаш час, но ти е ден за преглед, става с уговорка с лекаря ти. Е, тогава се чака повечко, но никога повече от 2 часа не съм чакала. Иначе, ако имаш час, максимум 15 минути е чакането. А за инсетата, винаги всичко си е било точно по график. Нали затова се таймират. Не правя реклама на никого, а всъщност аз не съм и посещавала никоя друга клиника, но определено в Щерев се чувствам ОК.
Стел, стискам палци и аз. Колко време е минало от последния ти прегнил или овитрел?
14 дни след Прегнил - 5000 Е съм.
Момичета стойността ми е 20,100. Понеже не ходих аз да си взема резултата още не мога да кажа как е, тъй като не знам референтните стойности. Мисля че отговарят някъде на между трета и четвърта седмица и съм сигурна, че е над нивото за лутеална фаза. Повече информация тази вечер след 18.
Ако някой има идея какво се случва с мен да казва, че аз съвсем полудях  8O
*
Stelxen в коя клиника си?Според мен си е положителен резултата.Аз съм в Малинов и ми бяха казали след теста да се обадя на спешния телеофон, та обади се на лекаря си.И спокойно :)

*
Стел, и според мен си е положителен ,ама до 18:00 часа и аз ще полудея заедно с теб ... :balk_161:
Стискам палцииииииии


*
Стел, на мен също нещата ми изглеждат ОК, а уринния тест не ти отчита, защото ЧХГ е под 25. Явно нараства по-бавничко при теб. Но не е и от прегнила, защото е минало достатъчно време да се изчисти. Май ще си имаме още попълнения в другата темичка :)
Кой ще ти тълкува резултата след 18?
Чакам етърва ми да ми се обади, че пратих братът на мъжа ми за резултата и той не може да се ориентира добре. А етървата е мед. лице. После ще звъня в клиниката на спешния телефон :)
Стел, тихичко честито от мен. Над 5 е положителен!
Да споделя и аз, че при последния ми тест референтните стойности за положителен тест бяха над 20 mlU/ml, от 5 до 20 е сивата зона. Стискам палци, но ми се струва, че новината е хубава!!!
Фалшива тревога, момичета!
Не е 20,100, а е 0,100. Недоглеждане...
Според мен няма шанс... Само не знам да спирам ли лекарствата или да изчакам още 2-3 дни. Тъжна съм  :(  :?
Сега следва почивка, море и на есен с песен. Дано да стане скоро и то не само при мен а и при всички вас!
Фалшива тревога, момичета!
Не е 20,100, а е 0,100. Недоглеждане...
Според мен няма шанс... Само не знам да спирам ли лекарствата или да изчакам още 2-3 дни. Тъжна съм  :(  :?
Сега следва почивка, море и на есен с песен. Дано да стане скоро и то не само при мен а и при всички вас!
Съжалявам  :(, следващият път ще е твоят ! :bighug:
*
 :( :bighug: Stel, почини малко и септември,октомври с нови сили !Целувам те


Стел, много съжалявам  :balk_144:
Йоли, сега виждам и ти през какво си минала вчера  :(
И аз чаках два часа преди инсеминацията последния път... Странен е коментарът на д-р Димитрова, особено "Ами не знам (...)". При мен се развиха нещата точно по същия начин - неспукани фоликули, лутеинизират, чакаме да се спукат...!
Док в отпуска ли е вече? Тъпо би било да не можеш лично да си го питаш каква според него е причината да не се случат нещата и какъв е пътят нататък. 
Фалшива тревога, момичета!
Не е 20,100, а е 0,100. Недоглеждане...
Според мен няма шанс... Само не знам да спирам ли лекарствата или да изчакам още 2-3 дни. Тъжна съм  :(  :?

Много съжалявам, Стел! На мен ми казаха да правя теста на 15-я ден, така че може би още има надежда. Но ако искаш, питай на спешния телефон.
*
Blue Violet и ти ли минаваш през инсеминациите мила?
Туци,не миличка- беше там,ама имаше два трансфера и имаше едно момиче,което го приеха в клиниката и обсъждаха доста дълго време нещата.
Утре ,след прегледа ще се отчета както винаги и ако имам възможност ще задам много въпроси.
Стел  :hug2:


Blue Violet и ти ли минаваш през инсеминациите мила?

Да, jolie16, днес ми е 7-ми ден след реинсеминация. Това ми е втората инсеминация, миналия месец правихме една на естествен цикъл, а този месец бях на Меногон и се образуваха няколко фоликула. Не разбрах колко от тях са се спукали, но овулация имаше сутринта преди реинсеминацията, някъде около 36 часа след Прегнил 5000. Струва ми се, че този път се справихме по-добре с таймирането, поне не мога отначало да кажа, че нищо няма да стане. Засега не чувствам нищо особено, първите няколко дни имах доста подръпвания и наболявания ниско в корема, но и миналия месец ги имаше, затова си мисля, че може да е от лекарствата. В момента съм на Дуфастон, Утрогестан, Фолиева киселина и Аспирин Протект.

Засега при нас няма открити проблеми, но бебеправенето неуспешно повече от година и половина.

Ще се радвам, ако хвърляте по едно око и на мен, момичета. Стискам палци всички скоро да напуснем темичката щастливи...
*
Стел, съжалявам! И все пак, докато няма цикъл, нищо не се знае. Въпреки че, при първото ми инсе, като видях, че кръвния е отрицателен, се обадих на моята лекарка и тя ми каза да спирам всички лекарства. Най-добре питай какво да правиш, ако вече не си го направила, разбира се.
Blue_violet, ти в коя клиника си? От мен много късмет и дано това да е последното инсе, което си направила. Стискам ти палци много! Чакането е гадно, но пък после се чувстваш добре. Ние ще ти стискаме палци, а ти се отчитай от време на време какво се случва с теб!
Йоли, всичко да питаш утре! И ако не си удовлетворена от отговора, мисля, че за твое собствено успокоение, по-добре да си смениш клиниката. Но дано да няма нужда и да се е получило при теб въпреки всичко!
Blue_violet, ти в коя клиника си? От мен много късмет и дано това да е последното инсе, което си направила. Стискам ти палци много! Чакането е гадно, но пък после се чувстваш добре. Ние ще ти стискаме палци, а ти се отчитай от време на време какво се случва с теб!

Коала, аз съм в Малинов/Надежда. Благодаря ти за пожеланието! А на теб леко и щастливо бременеене :)