0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Катрин , чакам тлъсто ЧХГ миличка ..
Стел - докъде стигна душицо?


Идвам, Йоли, идвам с ЧХГ - 656,3. Охх, нямам търпение да стане понеделник.
*
 :bighug: :bighug: :ballons: :youwoman:
И понеделник ще дойде миличка - само бъди много спокойна,с положителни мисли и много се пази..знаеш ,събота и неделя ще минат по-бързо !Целувки


Идвам, Йоли, идвам с ЧХГ - 656,3. Охх, нямам търпение да стане понеделник.

Прекрасен резултат :) Честито!
*
Карин нямам думи, радвам се много :)

*
Браво,Катрин!Ще чакаме новини в понеделник след прегледа!
*
Браво Катрин,супер е ЧХГ-то!Нека Господ е с вас и всичко да върви така добре до края!Искам да ви попитам нещо момичета,дали е вредно да се пият някакви антидепресанти по време на стимулациите и въбще по време на опитите за забременяване(и какви ако не е вредно),въобще добра ли е тази идея.Чувствам се постоянно под някакво напрежение(стрес)и имам чувството,че не мога да забременея от това.Постоянно ми пука за всичко,дразня се от най-малкото нещо и се притеснявам и за най-малкото нещо-всичко си го слагам вътрешно на себе си и го изживявам.Просто не мога да направя да не ми пука.Не съм питала докторите до сега за такива успокояващи хапчета,но и те ми направи впечатление,че го забелязаха-че съм постоянно под стрес.
   
*
zyza, аз бих те посъветвала да опиташ всякакви възможни други методи преди да опреш до антидепресанти. Потърси психолог за терапия, промени начина/ритъма си на живот (работа, хобита, срещи с хора)...

Ако нищо друго не помага и специалист потвърди, че антидепресанти са ти нужни и ще ти помогнат, обсъди подробно страничните ефекти и спирането им при забременяване, което ти желая от сърце.

Антидепресантите са от полза, но не бива да се посяга на тях с лека ръка. Майка ми пие някакви по препоръка на приятелки и ги купува без рецепта. Въпреки огромната лична драма в семейството ни, не го приемам, не го разбирам, но твърди, че се чувства добре с нейните "розови хапченца".

Попитай и психоложката Ваня Савова в тази тема за мнение: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=44784.0
*
zyza, аз бих те посъветвала да опиташ всякакви възможни други методи преди да опреш до антидепресанти. Потърси психолог за терапия, промени начина/ритъма си на живот (работа, хобита, срещи с хора)...

Ако нищо друго не помага и специалист потвърди, че антидепресанти са ти нужни и ще ти помогнат, обсъди подробно страничните ефекти и спирането им при забременяване, което ти желая от сърце.

Антидепресантите са от полза, но не бива да се посяга на тях с лека ръка. Майка ми пие някакви по препоръка на приятелки и ги купува без рецепта. Въпреки огромната лична драма в семейството ни, не го приемам, не го разбирам, но твърди, че се чувства добре с нейните "розови хапченца".

Попитай и психоложката Ваня Савова в тази тема за мнение: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=44784.0
Благодаря ти Цигу за съвета!Трябва наистина да измисля нещо друго!Ще погледна и в темата! :hug2: :bighug:
   
*
Аз също съм на мнението на Цигу, след смърта на свекър ми, свекървата пи много такива хапчета предписани от лекар при това.Оказа се че за момента помагат, но не е постоянно.Аз винаги съм мислела, че човек е достатъчно силен, за да може да се справи сам, а и затова са приятелите да те подкрепят, изслушат и да са до теб.

Зузка, аз също смятам, че не е добре да взимаш такива лекарства, особено в стимулация. Първо се консултирай с лекар. Ако е много наложащо, опитай с нещо хомеопатично, пий чай от мента или други подобни неша, които не биха ти навредили.
Катринче, браво миличка! Сега да ни поръсиш всички със заразен бременен прашец! Лека, успешна и безпроблемна бременност ти желая и най-вече щастлив и ревлив финал!  :bighug:
Аз не ви писах два дни, че останах без интернет, а от телефона ми е трудно и тъпо, че е на латиница. Ние вече сме си у дома, най-после! В сряда беше инсеминацията, на два неспукани фоликула. Вчера след прегледа се установи че са се пукнали. Оказа се че преживяемостта не ни е много добре - около 30 % само и затова направихме реинсе. Материалът вчера ми се стори слаба работа, но все пак е без въздържание. От довечера започвам Дуфастона и чакането. Силно се надявам да имаме късмет! Беше трудно, вървеше със зор всичко, но дано финала да е добър!  :youwoman: :youwoman: :youwoman:
Стел, стискам палци да успеете всички този месец, а вирусчета ще пусна в понеделник, когато потвърдим бременността. За сега оставате само със стиснатите палци от мен.
*
Стел, всичко ще бъде наред! Само трябва да повярваш на бебо!
Катрин, вчера не бях чела какво става, сега виждам. Много се радвам за теб! Няма как да не са ОК нещата в понеделник.Иначе как си?
Добре съм, Коалка. Нямам никакви симптоми, не ми става лошо, само ми са проблем честото ходене до тоалетна и спирането на цигарите. Ще се справим.
*
А, Катрин, какви цигари?! Ама моля ти се, веднага да ги спираш! Докторката какво казва по въпроса?
Кой е първи наред за тест сега?
С д-р Атанасова не сме засегнали въпроса за цигарите, но така или иначе съм решила да ги спра.Имаме толкова много неща да обсъждаме с нея.
*
Момичета, минавам само да се обдя, че от днес съм отпускарка, но ще се върна точно когато трябва да докладвам. :)
Катрин, браво за примерния резултат - като по учебник! :D Пу-пу и все така! Палци за понеделник!
Успех и прегръдки и на всички останали!
*
ееее, Apr,честита ти отпуска! Много добре да си изкараш, да си починеш и да се върнеш с позитивна докладна ;) А ние ще стискаме палци!
*
Най-накрая вкъщи ...
Аз няма да кажа нищо за цигарите  :oops: :oops:
Апр - да си починеш добре миличка и послед те чакаме,че май само теб и Stelxen чакаме...ако съм изпуснала някой,моля да ме извини.
Катрин миличка - много те мисля да знаеш..сега събота и неделя почивка и в понеделник само хубави новини.
Коалка ти как си в тия жеги ?
Аз си пия послушно Клостила и му се моля да помогне за 3-4 фоликулчета :)
 :D
Целувки