0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #60 -: Юни 08, 2011, 17:08:32 pm »
Нина, много съжалявам да чуя за здравословнте проблеми! Бързо оздравяване и възстановяване желая!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #61 -: Юни 08, 2011, 19:31:29 pm »
Съседът вече си паркира отзад на паркинга.

Знам, че е неприложимо за България и по-специално за София. Не го пиша, за да ви дразня :wink:

 8O
Дрън - дрън ! Баш си го пишеш за да ни дразниш !  :lol:
Ама то какво да ни дразниш, аз на Симеоновско шосе тротоар нямам, така че няма кой къде да ми спира  :lol:

Мини, имам приятел студент в Германия. Ако никой друг не се отзове - мога да го юрна.
*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #62 -: Юни 08, 2011, 20:39:01 pm »
по повод кожите - перете си ги в пералнята на програма за вълна с препарат за вълна или със специален препарат, който производителите обикновено продават също. и се сушат както си сушите вълнените пуловери.

ултра, извинявай, но колко е голям твоя бебок? аз също мисля моята да я водя на плуване, но не знам откога и затова те питам.

пуснете малко линкове за ваксините моля ви, че на мен сега ми предстои да ваксинираме бебето за всичко и много съм се замислила кои да правим и кои не. като цяло се опасявам от ваксините, но и болестите не са за пренебрегване, така че не знам какво ще правим. ще съм благодарна за инфо
*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #63 -: Юни 08, 2011, 20:45:34 pm »
Елена, набери в Гугъл "имунизационен календар" и ще ти излезе най-новия календар. Слагат се всички ваксини от него, там ще видиш коя кога се слага. Аз лично не бих пропуснала ваксина. Да, има рискове, но според мен рискът да не я сложиш е по-голям. На Никол не сме слагали Ротарикс само. Но, тя не е от задължителните. Някои мои познати сложиха и нея, понеже имат и по-големи деца и са страдали много от разстройства и обезводнявания. Успех!  :wink:


Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #64 -: Юни 09, 2011, 00:10:46 am »
Jami, в Германия масово ваксинират против варицела.

Против ротавирус, ваксината /поне при новородени/ трябва да се направи до 12 седмица. Така ми обясни педиатърката за Калоян.
За по-късна възраст - не знам.

Мини, изпращам ти адреса си на лични.
« Последна редакция: Юни 09, 2011, 00:20:12 am от albenanedelcheva »

*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #65 -: Юни 09, 2011, 09:28:57 am »
Оф, аман от Бг действителността, така ми се е натрупало, но за тази тема е подходящ само последния най-пресен случай. Снощи сме си забравили детската количка в градинката пред блока, в която вече 4.6г. пребиваваме, пълна с играчки разбира се. Сетихме се тази сутрин и още в 8 часа слязохме да си я търсим, има барче в градинката където обикновено майките оставят нечии забравени вещи. Да ама не, никой не беше чувал за нашата количка. Някой просто е решил че му трябва и си я отнесал. Не че ми трябва вече, но беше хубава, здрава количка, която можеше да изгледа поне още 2 деца :x
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #66 -: Юни 09, 2011, 09:33:16 am »
хех, те ни откраднаха заключеното колело от заключената кооперация, ти количка очакваш на пътя да оставят
наглеждай продавалника евентуално  :x
Стефания агейн със спазъм, урбазони- пълна програма
да му се не знае и света
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #67 -: Юни 09, 2011, 09:38:09 am »
О ние имаме едно откраднато, заключено на охраняван паркинг-двор с огромна ограда, пропусквателен режим и видео и човешко наблюдение :lol:
Дано се оправя бързо адашката, измъчи се горкото :(
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #68 -: Юни 09, 2011, 10:19:57 am »
StefiZ, съжалявам за неприятната случка. Разпитайте все пак майките там. По мои наблюдения ходят една и съща компания. Може пък някоя от тях да я е прибрала (макар, че всички ми изглеждат ужасно прости жени и честно не вярвам, че ще ти кажат истината :(). На мен лично ми е супер неприятна цялата им компания -всички непрекъснато крещят, или по децата, или си викат помежду си, ама Мия напоследък много си играе в пясъчника, та затова ходим там по-често.
Нина бързо оздравяване. Мини и на твоята девойка също.
<br />[link=http:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #69 -: Юни 09, 2011, 10:27:19 am »
Стефи, дано да се окаже, че някоя позната майка я е прибрала и ще ви се обади да си я вземете.
иначе ми се струва изключително греховно нещо да откраднеш бебешка количка - нещо като да откраднеш камбаната на църквата...

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #70 -: Юни 09, 2011, 10:59:56 am »
На Бръмбъзела от ЛЛЛ й откраднаха и количката и колелото на големия й син (4г.)
На друга мама от бг мама един път й откраднаха количката, а после се изпикаха върху новата и трябваше да се хвърли. На трета мама от Пловдив също й я откраднаха.
Не се заблуждавай Джам, крадат и не им дреме.
[/url][/url]
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #71 -: Юни 09, 2011, 11:36:16 am »
Бени, мерси за съдействието, ще пиша по-натам, че продавача е тежка гемия
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #72 -: Юни 09, 2011, 11:44:57 am »
Свате, съжалявам да прочета, че малката се е присъединила към нашия отбор... Дано се оправи бързо...
Стефи, дано да я намерите, макар  че се съмнявам...
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #73 -: Юни 09, 2011, 11:47:22 am »
Мими, да не чува дявола, Стеф ми е със спазъм- дано Преслава не наследи баща си
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #74 -: Юни 09, 2011, 11:57:49 am »
се изпикаха върху новата и трябваше да се хвърли

 8O 8O 8O

Съжалявам да чуя че има болни дечица  :( Да оздравяват бързо !
*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #75 -: Юни 09, 2011, 12:17:08 pm »
Мими, да не чува дявола, Стеф ми е със спазъм- дано Преслава не наследи баща си
Аз разбрах, че за Стефи става дума, ама за мен и тя е малка  :)
А за по-малката - пупу
*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #76 -: Юни 09, 2011, 12:27:39 pm »
дано се оправят децата.  моята девойка пак се събужда през час нощес.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #77 -: Юни 09, 2011, 12:36:27 pm »
Здравейте, хайде и ние да се включим вече при вас.  :D
Елена, дано да се нормализира съня на малката сладурка, нашата пък през деня спи много неспокойно, постоянно се стряска в съня си и подскача цялата.
Стефи, не се знае, може да са останали съвестни хора и да са прибрали количката на съхранение и да ти я върнат.
Ох, като прочета за болни дечица чак сърцето ме боли, дано бързо да се оправят.
*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #78 -: Юни 09, 2011, 13:28:40 pm »
Бързо да се оправят всички болни дечица!

Ох, Стефи, толкова неприятно ми стана от разказа ти - представих си колко тъпо и горчиво ти е от тази случка. Дано наистина все пак някой я прибрал, за да я върне!

Не бяха ли откраднали на Синьо Кокиче количката,оставена пред лекарския кабинет, докато тя е на преглед с детето в поликлиниката?...Има ужасни хора.
*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #79 -: Юни 09, 2011, 13:29:46 pm »
Много грозно това с количките, еххх!

Мини, бързо оздравяване на детенце и да не се повтаря!
Да оздравяват и другите дечица!