0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Хайде добър ден от мен! :D

Хубава и прохладна седмица ви пожелавам! Всички деца да са здрави, а майките спокойни.  8)

Никол днес яде оризова каша с кеф. Камък ми падна от сърцето, честно ви казвам. На обяд не пожела да яде зеленчуковото пюре. Но, имам надежда, че ще се разберем с нея!  :wink:


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #1 -: Юни 06, 2011, 12:14:05 pm »
една много интересна статия за Естония, препоръчвам (не е по темата за майчинството):
http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=9324&sectionid=5&id=0001201
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #2 -: Юни 06, 2011, 12:20:15 pm »
Снищи четох статията и плаках. С истински, горчиви сълзи на обида от нашата действителност и страдание за нашия народ.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #3 -: Юни 06, 2011, 12:34:04 pm »
Направо ми иде да си стегна багажа за Естония.
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #4 -: Юни 06, 2011, 13:09:11 pm »
привет от мен в новата тема  :D Лека седмица с много усмивки  :lol:

Сега вече излизаме повече навън и нямам много време за интернет вече.. Но е истинско удоволствие да наблюдавам всички промени в бебчо- гукането (от напъване започва да хълца и накрая се ядосва  :lol:), чакане на акото (след 4 дни и един специален чай тази сутрин имаше резултат  :wink:) и  пр.  Повече е буден, но от вчера има чувство че му се спи, но трудно се приспива, само с биба и става нервен.
Вече се надявам, че мога малко да се отпусна и да погледна и себе си- коя бях всъщност 8)
*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #5 -: Юни 06, 2011, 13:32:43 pm »
Здравейте, здрава и усмихната седмица от нас. Нашето чедо откри, че може да пищи и сега го прави с пълно гърло, след което се залива от смях.

Вече се надявам, че мога малко да се отпусна и да погледна и себе си- коя бях всъщност 8)
Ако успееш кажи как, че до момента постижение ми е едно единствено лакиране на нокти. Нещо ми липсва организация, или ми трябва помощ...

Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #6 -: Юни 06, 2011, 13:33:17 pm »
Привет и от нас :)
Весела и слънчева седмица на всички :)

Вчера не успях да се похваля, че Ники се учи да изкачва и да слиза по стълби, хванат за ръчичика, естетсвено :lol: Не знам защо, ама съм мнооого горда от този факт, вчера 30 минути практикувахме слизане и качване и му беше много забавно :lol:
[/url][/url]
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #7 -: Юни 06, 2011, 14:03:01 pm »
Статията за Естония е добра и положението наистина е розово, ама ако имаш работа...
Да се похваля - днес Симеон е канен на рожден ден - за първи път откакто сме тук :)
Вчера бяхме пак на един празник на открито с един куп безплатни забавления за децата, организиран от Младежкия център. Учуди ме колко малко хора имаше - в България ако има толкова безплатни неща на едно място ще е претъпкано :)
Както и да е - снимах ви една детска количка с овча кожа малко преди да си тръгнем от празника. Беше около 30 градуса ;)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #8 -: Юни 06, 2011, 14:40:25 pm »
Хубава седмица и от нас!
Аз имам един въпрос.Онзи ден бяхме в контакт с едно дете,което от днес е с варицела.Какъв е шанса и ние да сме се заразили и кога би се проявила шарката?Питам,защото искрено се притеснявам-на 21.06. трябва да пътуваме за море.

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #9 -: Юни 06, 2011, 14:44:04 pm »
Дано да е здрава, слънчева и спокойна седмицата!
Варицелата може да се прояви и след 20 тина дена, така беше при мен. Шансът да сте заразени според мен е доста голям!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #10 -: Юни 06, 2011, 14:52:25 pm »
Хубава седмица и от нас!
Аз имам един въпрос.Онзи ден бяхме в контакт с едно дете,което от днес е с варицела.Какъв е шанса и ние да сме се заразили и кога би се проявила шарката?Питам,защото искрено се притеснявам-на 21.06. трябва да пътуваме за море.

Да кажем 50 на 50...
Дано ви пропусне шарката...

Весела седмичка и здрави дечица и родители  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #11 -: Юни 06, 2011, 14:58:27 pm »
варицелата е силно заразна, най-често около 14-тия ден след контакта се проявава, но инкубационният период е 21 дни.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #12 -: Юни 06, 2011, 15:24:20 pm »
Благодаря ви!Дано ни подмине...

Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #13 -: Юни 06, 2011, 16:33:18 pm »
parsi, да допълня за варицелата - хората са заразни 2 дни преди да им избият пъпките. Дано ви се размине.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #14 -: Юни 06, 2011, 16:39:52 pm »
parsi, да допълня за варицелата - хората са заразни 2 дни преди да им избият пъпките. Дано ви се размине.
Уф,ми то точно преди 2 дни бяха заедно,а днес онова детенце се изпъпчило.Дано,дано...

*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #15 -: Юни 06, 2011, 17:27:21 pm »
Здравейте, здрава и усмихната седмица от нас. Нашето чедо откри, че може да пищи и сега го прави с пълно гърло, след което се залива от смях.
Вече се надявам, че мога малко да се отпусна и да погледна и себе си- коя бях всъщност 8)
Ако успееш кажи как, че до момента постижение ми е едно единствено лакиране на нокти. Нещо ми липсва организация, или ми трябва помощ...
Трябва си помощ! Аз маникюра още го докарвам само наполовина... Но вчера имаше някакъв чуден момент, в който дребното не пищя и аз си взех вана! Вана! Гореща, с много пяна, само за мен и не се чуваше кански вой отникъде! И така цели 15 минути...  :P Въпреки това още се разтапям от кеф като си спомня - нищо, че вече ми се струва, че е било преди векове. 3-часовия интервал на хранене кара дните ми да изглеждат някак си много повече, не знам защо... А сега, с развитоето на белите дробове на ситнежа - Ептен!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #16 -: Юни 06, 2011, 17:37:30 pm »
Момчета, да почерпя, днес станах леля на Деа и Рая, 2700 тежки и 48 см големи! Много съм щастлива! Голям кеф е да си леля :mrgreen:

Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #17 -: Юни 06, 2011, 17:43:02 pm »
Лека и усмихната седмица и от нас милички :)
Аз имам да се похваля че официално ми дават отпуската която ми се полагаше а толкова време не ми даваха че нали работата ми е важна.. Както и да е.На работа съм официално на 01.09 което ме радва защото ще съм с бебко още 3 месеца :) Тъкмо на 01.09 той тръгва и на детска :) Охх казвам ви днес като ми се обади шефа и камък ми пдна от сърцето :)
Иначе сега на 10.06 сме на контролен преглед да се теглим и мерим :) Нямам търпение макар че аз и в нас си правя сметките  :wink:
Бебко вчера за първи път кусна малко пюре :) Много му хареса на милото че само се смееше и си мисля че искаше още..Ама това беше половин лъжичка :) Мисля си че няма да има проблем със захранването..Поне плодовите пюрета ги хареса(то и аз ги харесах-много са вкусни ) :)
това е от нас засега..Отиваме малко на разходка  :)

Надин ти на 3 часа ли храниш бебко? Няма ли да е по-спокоен ако си хапва когато иска?Аз определено имам време да си "спомня коя съм" :) ама и бебко е спокоен да ви кажа...Изкарвам го навън да се умори от разходката.И нямам проблеми в нас. Но то си е до бебето.

ПП: Гане честито мила :) Да са живи и здрави принцесите Деа и Рая :)
*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #18 -: Юни 06, 2011, 18:04:55 pm »
Гане,честито!Да са ти живи и здрави племенниците! :)

*
Re: Прекрасна и гореща юнска седмица (06-12.06.2011)
« Отговор #19 -: Юни 06, 2011, 18:10:28 pm »
Честито, Гане!  :)

Браво, Сарче! Три месеца повече с бебко са безценни! :)

Ултра, количката с овча кожа направо кърти! :)