0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Според мен е нормално да бълват документи.
Клиниките са малко ,нуждаещите хиляди.
И аз мисля да се наредя  :lol:
Всеки ходи и се моли да му подготвят документите и на никой не са излишни 5000 лв.
Хайде сега държавата да запо4не да оборудва клиника,обу4ава кадри.Нали все говорим за демографска криза?
Вси4ко е вързано. :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Не ме разбирайте погрешно аз не обвинявам ни фонда ни клиниките, те работата си я вършат. Клиниките си подготвят пациенти за опити, а фонда им разглежда документите. За този период сега от няколко месеца, в които не се раздаваха заповеди почти, би трябвало да са се натрупали много одобрени  :oops: Просто имах предвид, че и бързо и бавно да се раздават все ще има недоволни. Аз просто искам да имам ясното за темповете на раздаване на номера и за броя заповеди, за които ще има пари догодина  :oops:
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Разбирам те напълно.Но,нали знаеш няма оправия в нашата държава.
Единствено раз4итам на сериозната дума на г-н Борисов ,4е пари за ФАР ще има.
Това най -много ми топли душата.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Нещата стават по-добри и по-лесни!
Преди 8-9 години какво плащаше държавата?
А информация за стерилитета на български колко се намираше?

Хайде да погледнем обективно.
Вероятно тези, които се оплакват нямат представя какво е било преди няколко години, нали?

*
Момичета може ли някой да ми каже има ли вариант някой близък (визирам брат ми) да ми вземе заповедта от фонда. Става въпрос за това , че ми удължиха с шест месеца заповедта и ми се обадиха другата седмица да ида да си взема документите. Знам по принцип , че това трябва да стане лично , но все пак..... В момента нямам нито физическа , нито финансова възможност честно казано. Пътуването в двете посоки ми е 14 часа , а билетите 60лв. , и това само да си взема заповедта . Не капризнича , а просто нямам възможност.... Не може ли да стане с пълномощно или да ми ги пратят по куриер за моя сметка примерно? Предврително благодаря за отговорите.
*
Може, правиш пълномощно на брат си, изпращаш му го и с него той отива да ти вземе заповедта :)
*
Много благодаря Стеф!
« Последна редакция: Ноември 22, 2010, 10:00:13 am от doniss »
*
doniss, кой номер си?
doniss колко време чака да ти се обадят за удължаването?
*
doniss колко време чака да ти се обадят за удължаването?
На мен ми се обадиха 2 седмици по късно.
до края на декември ли ще се обаждат за заповеди? или и те ще излизат в Коледна ваканция, не смятам официалните почивни дни.
*
doniss, кой номер си?
 номерът ми е 978 , а чаках около две седмици докато ми се обадят.  
  
donisss, номер 978, сигурна ли си?Да нямаш грешка?А към коя клиника си?
*
Момичета, сигурно 978 е номерът на молбата за удължаване на срока.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Да,точно така,защото моя номер за удържаване срока на заповедта е 1000.
Момичета, днес не се стърпях и звъннах във ФАР. Бяха много любезни с мен. Попитах кога мога да очаквам обаждане, за да предвидя имунологичните си изследвания. Отговориха ми, че не могат да ми кажат. Нямало място за паника. Имало е проблем с парите и сега се разплащат. Попитах има ли финансиране за догодина. Казаха ми, че се предполага, че ще има, но не знаят откога ще започнат да се обаждат за другата година и на колко човека на месец. Всичко щяло да се оправи, знаели, че е трудно, но трябвало търпение. Казаха, че и те правят това, което им се нареди. Ясно ми е, че е така. Ясно е, че за тази година вече няма да има нови одобрени. Просто ми е много трудно напоследък да чакам. Първия път не беше така, но сега ...И някак ме притеснява тази уклончивост в отговорите. Някак липсва категоричност. Ясно е, че те не знаят със сигурност и изпълняват нареждания. Явно още не са им дадени. Та това е. Търпение на всички, които имат сили, а на другите като мен не зная какво да им кажа.
И аз се надявам новата година да ни донесе хубави емоции и повече бебчета :) ДА увеличим малко приръста на страната  :D
*
То се е видяло ,че ще е догодина.Дано 2011година ни донесе много заповеди и много бебчета!
Няма начин да няма начин!
RUSOKOSKA е писала: "инфото което получих днес от Фонда: Последния номер който ще се разглежда в тази година е 7070"

Явно освен август и декември ще е мъртвило, не че досега почти не беше ... около 300 заповеди са раздадени за последните 5 месеца някъде.
*
Аз пък мисля, че януари изведнъж ще връчат много заповеди...някакво 6-то чувство! Няма да е както до сега...скоро нещата ще се обърнат!