0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ани и ние с Гери ще сме там.Няма да си сама.Дано да дойдат и други момичета...
Ще ти пратя снимка на лични.Ако не те затруднявам прати и ти?

Анита,Тенеза къде сте момичета,хайда да напомня за събота 14.00ч. пред Мc Donalds срещу х.Черно море.
Жаси,Мира и всичи други момичета ако чете,хайде ще се радваме да се съберем повечеко и да си поприказваме...
Какво ли става с Мира,не е писала отдавна osi_10
СПОКО И НИЕ ЩЕ ДОЙДЕМ
Тук съм сладкиши ще се рабера с Димашки ние се познаваме да ме вземе с нея аз познавам мно добре Варна все пак съм живяла там така че ме бройкайте идем дръж се народе :D
Аз ако успея да се домъкна до Варна трябва да дойда с щерката,така че наистина е хубаво да има пространство.И трябва да ми обясните,че не съм идеално запозната с града. :wink:

Абе Диди де одиш ади обадисе или в Медуза или на скайпа да ходим двете да Варна
*
Тук съм сладкиши ще се рабера с Димашки ние се познаваме да ме вземе с нея аз познавам мно добре Варна все пак съм живяла там така че ме бройкайте идем дръж се народе :D
Суперрр ще се съберем повечко...
Момичета,аз днес отивам на док да си подписвам заповедта и да видим какво ще става.Като се върна ще докладвам
Тук съм сладкиши ще се рабера с Димашки ние се познаваме да ме вземе с нея аз познавам мно добре Варна все пак съм живяла там така че ме бройкайте идем дръж се народе :D
Суперрр ще се съберем повечко...
Момичета,аз днес отивам на док да си подписвам заповедта и да видим какво ще става.Като се върна ще докладвам
Късмет ади пиши после
*
Момичета,вече съм с разписана заповед :cheerleader:Мина първия преглед,написаха ми бележки за изследвания и ако всичко е наред в края на март лукрин(зависи на коя дата ще дойде М).Сега март като ми дойде мятам и останалите изследвания и така.Изписаха ми Антиоксидант на Валмарк,Неофолик форте,Диане 35 и аспирин.Започвам ги още утре без Диане-то.
Хайде утре като се видим ще разправям повече.След малко се ориентирам да тръгвам,че приключва раб.ден.

Хубава вечер на всички и утре на линия в 14.00ч. пред McDonald's. :bighug:
doddo пожелавам ти успешна стимулация, успешна пункнция и положитлено успешен трансфер и скоро да се похвалиш с положителен тест.Съвсем скоро ;)
Аз за сега приключвам малка почивка за съжаление този опит беше неуспешен :(
ПОжелавам успех на всички започващи процедурата или чакащо положителните тестове.....
*
doddo пожелавам ти успешна стимулация, успешна пункнция и положитлено успешен трансфер и скоро да се похвалиш с положителен тест.Съвсем скоро ;)
Аз за сега приключвам малка почивка за съжаление този опит беше неуспешен :(
ПОжелавам успех на всички започващи процедурата или чакащо положителните тестове.....

Цвети,благодаря ти за пожеланията,миличка :bighug:
Нали на 02.03 щеше да е теста,какво стана?Няма ли шанс все още да е положителен?Какъв е проблема при вас?Дано да има все още шанс :crossfingers: :crossfingers:стискам палци
Ти каза,че си на работа и няма да можеш да дойдеш на срещичката ,нали.Нищо ще направим скоро пак...
« Последна редакция: Февруари 27, 2010, 12:16:45 pm от doddo »
*
Хеййй,Жасии,виждам тее!Хайде на срещичка в 14.00ч.Ако можеш ела ще се радваме да се видим и с теб...
Ами ,
прокървих на 11 ден от ЕТ, по насотяване на елкарката ми си пуснах кръвен тест кйто се оказа отризателен, и на 27 (датата на цикала ми по принцип) си ми дойде като по часовник.С ужасни болки.Това е. Следващия път.
Целувки на висчки.
*
Здравей doddo, не знам как ме виждаш-просто по цял ден е включен компютъра и съм все онлайн. Дано сте се видели и наприказвали, давайки си кураж една на друга.
Аз съм добре, чакам гадната лелка да дойде- постлан и е килим дори  :D , че после веднага започваме със сладоледчетата- имаме 5 и знам, че Роската ще ги "събуди" с целувка за да станат нещата този път.
И така, това е от мен, мацки  :) много късмет и положителни мисли.
Усмивки и целувки от мен и наздраве- отивам да обърна няколко водки  :drunk:
Здр сладкишчета и от мен сори ама бях на бач нямаше как да се измъкна едната ми барманка беше зле и се наложи да съм барманка  :lol:ужасна съм като такава еееееееееееее стига за мен Как мина казвайте какво наво какво старо чакам новинки Додо миличка успех ти пожелаваме Ние сем Димови давай поведи с  :bori_005: :bori_007: :bori_004:
*
Цвети :bighug:,не се отчайвай!

Жаси,радвам се ,че вече си по добре и с нови положителни настройки :goodluck:

Относно срещата беше хубаво :balk_83:, приказката вървеше мнооогоо добре!

Другия път и вие да сте с нас и без оправдания :balk_77:

*
Жаси,здравей,миличка :balk_21:Радвам се,че си тук и че си така оптимистично настроена  :balk_602: Само така,горе главата.
Видях,че си на линия вчера във форума и затова писах,ако прочетеш , да дойдеш на срещичката,но нищоо другия път.Успех ти пожелавам със сладоледчетата.
 Тенеза,благодаря ти много,мила :bighug: за пожеланието.Дай Боже да се сбъдне най-накрая тази ни мечта.Пожелавам успех и на всички други момичета...
За срещичката мина супер,поприказвахме си,кой какво е направил и какво следва.Долу горе ще сме по едно и също време,ако всичко е наред.Като се постопли времето може да се организираме за по-голяма срещичка  :grouphug2:
Жаси,здравей,миличка :balk_21:Радвам се,че си тук и че си така оптимистично настроена  :balk_602: Само така,горе главата.
Видях,че си на линия вчера във форума и затова писах,ако прочетеш , да дойдеш на срещичката,но нищоо другия път.Успех ти пожелавам със сладоледчетата.
 Тенеза,благодаря ти много,мила :bighug: за пожеланието.Дай Боже да се сбъдне най-накрая тази ни мечта.Пожелавам успех и на всички други момичета...
За срещичката мина супер,поприказвахме си,кой какво е направил и какво следва.Долу горе ще сме по едно и също време,ако всичко е наред.Като се постопли времето може да се организираме за по-голяма срещичка  :grouphug2:
Е как ти повлечи крак и коремчето ще те заведа на Морска да те разходя с гордост :lol:
*
Браво Жаси само така yahoo_33 Пийни си отпусни се пък каквото има да става ще става. И аз така съм решила ако не стане ще се отдам на фитнес, процедури и ще се поглезя по женски както си знам че да ми отмине по бързо :veloergo:
Честита Баба Марта!
Бъдете живи, здрави, бели и червени
във вас да блика щастие и любов!
Възраждащата сила на Пролетта отново
да озарява с обич сърцата Ви и нека
вълшебно да пребъде чрез думите навеки!
*

Честита Баба Марта,момичета!Нека този щъркел бъде благосклонен към нас тази пролет
и идвайки насам донесе по едно вързопче с бебе за всички ни...
Пожелавам го от сърце на всички нас...
*
Честита Баба Марта!!!!!!



И сега, нали все нещо трябва да не е наред - NK 14.49% при гранични 11 :balk_144:










*
Честита баба марта  :)момичета
Желая на всички да сте живи и здрави и в най скоро време нека се сбъднат мечтите ви.
geri28 :)не се притеснявай за тях не е фатално вярно че не са в норми но и с тях ще стане. Аз бях с 16.80% при референтни 11 и без вливания виш ми подписа.

Успешни процедури момичета :crossfingers:
*
Много ти благодаря BUBA12  :balk_21: вдъхваш ми нов оптимиистичен дух! Много ти благодаря и лека бременност до края  :balk_103: