0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте,момичета!Радвам се,че ви харесва идеята за среща и наистина можем да измислим нещо и да се видим скоро.Ще се радвам много,ще обменим опит и по-напредналите ще помагат с информация.
Аз съм в Габрово и ще се прибирам утре,но няма да мога да се видя с Жаси и тези от вас,които ще й правите компания докато излязат резултатите.Но за сметка на това,ще бъда мислено с вас и ще стискам силно палци на Жаси,да има много добри високи стойности на изследването :crossfingers: :crossfingers:
хей да не ме забравите и мен, отдавна не съм се включвала защото тичам по изследвания и вече свят ми се зави osi_12
хей да не ме забравите и мен, отдавна не съм се включвала защото тичам по изследвания и вече свят ми се зави osi_12
Не сме те забравили е не остана още малко и почваш ние сме с теб  :youwoman: :bori_007: :bori_004:
Момичета аз живея в Добрич не е мно далеч от Варна на 40 мин с бусче ако няма каде да да останете Заповядай те у дома ще се  радваме да помогнем
*
Здравейте,момичета :DКак сте?
Жаси,какво стана днес,мила,чакаме резултати и дано да са отлични.Когато можеш пиши.
Кажете,кога можем да си спретнем срещичка и ще го направим.Ако някой има конкретно предложение да сподели и ще решим.
Лека вечер от мен...
*
Здравейте :bighug:

Да се отчета след прегледа вчера (нямах нет и не можах да разбера къде да дойда :balk_144: надявам се новините да са добри за Жаси :balk_21:),та изписаха ми фолиева киселина,антиоксидант,аспирин и регулон! Малко съм объркана,ще ми бият лукрин на 11.03,ако всичко е наред,но какво следва след това и нали няма да са излезли имунологичните  :balk_80:!!!!!

С много объркани мисли съм ,но.... Важен е крайния резултат :balk_602:


*
Здравейте момичета,
ние сме с абсолютната нула, т.е. 0.00  :(
и нямах сили вчера да ви кажа, та...така при нас, въпреки това още не съм отписала този опит- докато не дойде гадната лелка- има надежда. Въпреки това вече ми се е свило сърчицето и ме напусна 100% оптимизъм, който имах до вчера 10.09 ч.
geri28 след лукрина ще чакате М да доде и започвате стимулацаията, моите имунологични също излязоха май малко по-късно.Ако има нещо по тях /пожелавам ти да са ок/ те ще знаят какво да направят. Трябва да си спокойна и да им се довериш напълно- професионалисти са. Ако нещо не ти е ясно- питай,тук също има теми, в които момичетата са обеснявали всичко- и това прочети.Ако пак нещо ти се пита- питай и нас, аз ще се отдам малко на алкохол и цигари, но чак след като дойде гадната лелка/ дано не идва/, но това е живота.
Ти бъди спокойна и всичко ще се нареди :)
Късмет на вас, мацки  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Жаси,съжалявам мила  :bighug:!
*
Жаси,съжалявам,мила!Бъди силна и горе главата
Здравейте момичета,
ние сме с абсолютната нула, т.е. 0.00  :(
и нямах сили вчера да ви кажа, та...така при нас, въпреки това още не съм отписала този опит- докато не дойде гадната лелка- има надежда. Въпреки това вече ми се е свило сърчицето и ме напусна 100% оптимизъм, който имах до вчера 10.09 ч.
geri28 след лукрина ще чакате М да доде и започвате стимулацаията, моите имунологични също излязоха май малко по-късно.Ако има нещо по тях /пожелавам ти да са ок/ те ще знаят какво да направят. Трябва да си спокойна и да им се довериш напълно- професионалисти са. Ако нещо не ти е ясно- питай,тук също има теми, в които момичетата са обеснявали всичко- и това прочети.Ако пак нещо ти се пита- питай и нас, аз ще се отдам малко на алкохол и цигари, но чак след като дойде гадната лелка/ дано не идва/, но това е живота.
Ти бъди спокойна и всичко ще се нареди :)
Късмет на вас, мацки  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Няма как да те успокоя, но изчакай малко и аз бях като теб а не бива така, ходихме в Плевен там един Док ни прие за час и ни обясни на мен и мъжлето как да се справим,представяй си живота като в приказка и малко по малко се стреми да е реално толкова от мен една голяма прегръдка скайпа ми е stefan4373
*
Жаси и от мен една силна :hug2: за съжеление от всичко изчетено разбрах че никоя от нас не е застрахована от такав резултат :balk_145:
въпроса е обаче че не трябва да се отчайваш и ако ноистина не е станало питай кога можеш да стартираш най-рано отново и така докато стане, а то ще стане. Аз доколкото разбрах Жаси при теб всичко беше леко и без усложнения не си някой тежък случей така че ще стане.
Гери и аз стартирам с лукрина на 12.03 май ще я караме заедно до края :crossfingers:
добро утро, Ани и аз седмица след теб стартирам с лукрин, само че след това не ми е ясно какво следва, чувствам се като в лабиринт.....момичета нека някоя да даде инфо какви са стъпките моля Ви.
лека седмица от мен
Здравейте момичета.Искам да попитам тези от вас,които сега започват,когато подписахте заповедта веднага ли определихте дата за начало на процедурата?И естествено да пожелая успех на всяка от вас!!!
  
при мен само казаха че евентуално може да се почне през март, и сега тичаме по изследвания с мъжо, междувременно съм на Диане 35,антиоксидант и аспирин, свърших с първата опаковка на диане-то, правя 7 дни почивка,чакам М да дойде, обаждам се в клиниката да ми определят дата за лукрина и така.....аз поне съм до тук, за после незнам какво ме очаква
Р.S Може ли някой да ме осветли зали се доплаща или се купува лукрина и как стоят нещата по тозе въпрос
« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 12:12:48 pm от анита »
Благодаря ти,Ани.Аз смятам да почвам да пия Логест.Беше ми изписан от Александров при предишния опит и съм доволна от него-нямаше странични ефекти.Иска ми се като отида да подписвам заповедта да бъда готова с нещата,които зависят от мен.
  
за какво се пие логест?
*
Хайде момичета кога ще си направим срещичка да обменим мнения :drunk:
Кажете дата и място?
*
за какво се пие логест?
Това са противозачатъчни :wink:Мисля,че Димашки ще ги пие вместо регулон,който май им е практика да изписват.
*
Хайде момичета кога ще си направим срещичка да обменим мнения :drunk:
Кажете дата и място?
Ани и аз искам да си направим скоро срещичка.Ако искате може за събота да измислим нещо.Нека да се включат и другите момичета и ще решим мястото и часа.
Додо вече е отговорила вместо мен-това са противозачатъчни.Мисля че са от рода на Диане35 ,но са по-евтини.Изписват се при поликистозни яйчници,за да се избегне хиперстимулация.А относно събирането,аз съм насреща,но когато идвам във Варна. :wink: