0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

doddo, моя час е за 10 сутринта, като имам повод за излизане от работа мога да ги предопредя, че ще по-закъснея, така че може да се уговорим нещо :)
Ако решим да стартираме, при мен Лукрина ще се падне на 04.05, така че има вероятност доста често да се засичаме  :wink:

fireive, късмет и на теб :), аз хвърлям по едно око и из другите теми :P
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Радостинка каква е тази бактерия и аз съм така ама моето е уреаплазма и малко трудно се лекува вече стана пия трети курс антибиотик и сега ще ходя да правя пак изследване да видим како вще стане
g.petrowa sdl, при мен е ентерокок, вече два антибиотика според антибиограма изпих и все е там. Този месец пропуснахме антибиотика, защото вече изпих два + един предписан от джипито, защото бях и болна.
Дано следващия АБ да помогне, че вече ми се реве, непоносимо е това положение :(
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Антибиограмата не е ли една съща. Много ли пречи за инвитро тази бактерия
Една и съща е, но имаше две групи сензитивни антибиотици, първо пих от едната група, после от другата.

Сименова, каза, че не е толкова притесняаща по принцип бактерията, но е хубаво да я излекуваме, особено като вземем предвид спонтанния ми аборт, за който остана като единствена причина някаква прекарана инфекция - та по-добре да съм наистина здрава преди опита, но вече и аз се чудя какво ще правим.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Здравейте момичета,значи направихме инвитрото но за съжаление неуспешно не разбирам какъв е проблема след като спазвах всички указания на лекарите.Това ми е второ ин витро поред и след отстраняване на тръбите ми казаха че шанса за забременяване е по голям но уви не.и сега пак се почва едно чакане с тези тромави процедури от фонда
за първия опит чаках около 8 месеца знам че при всеки е индивидуално но можете ли да ми кажете ориентировъчно вие колко време сте чакали за одобрение.Надявам се че третия опит ще бъде успешен.Пожелавам УСПЕХ на всички момичета които започват сега със стимулацията. :balk_145: :balk_145: :balk_145:
Zdraveite kazvam se Cvetelina i sum ot Ryse,no shte pravq purvi opit vuv Varna v Olimed.Mai mesec mi e lykrina s doplashtane 40lv i sredata na mai veche serioznata stimylaciq.Shte se radavam da obmenq opit s nqkoi koito e minal po dulg protokol.
*
Цветелина,здравей!
И моя Лукрин е в началото на май,по точно на 2-ри.Втори опит ще правя и съм на ясно с повечето неща.Ако имаш въпроси пиши и ще ти помогна с каквото мога.
Пожелавам успех на всички!
п.п. Пиши на кирилица!!!
iva3275 ,съжалявам за неуспеха,мила!Пожелавам ти повече спокойствие сега и положителен следващ опит!!!
здравеите и от мен на всички
аз също направих първият опит в клиника олимед
за жалост неуспешен сега чакам да ме удобрят за втори опит подадох документи декември и все още чакам
 някои знае ли колко време се чака удобрението за вторият път
здравей ива 3275
на мен също ми отстраниха маточните тръби казаха че има по големи шансове за положителен резултат направих процедурата по отстраняването в плевен в клиниката на професор горчев останах очарована от всичко там от вниманието от обслужването абе като цяло от клиниката  имам база за сравнение с лапароскопията която ми направиха в добрич  от където съм и аз.направихме първата процедурата от фонда в олимед за жалост неуспешна незнам защо  и сега се надявам на втората но все още чакам номерът ми този път е 10772 първият беше 6818 голямо чакане нямам търпение кога ще ми звъннат .искренно пожелавам успех на теб и на всички които чакат   
Какво става момичета май не останаха хора в тая клиника защо никой не пише няма ли никой в процедури
g.petrowa sdl, хора има, просто не пишат :wink:
Ама пият кафенца заедно :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Какво става момичета май не останаха хора в тая клиника защо никой не пише няма ли никой в процедури

Здрравей,преди дни завърши първия ми неуспещен опит в олимен,сега много се надявам на 2-та ми замразени ембриона...
успех на всичйи!