0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

скъпа доддо ако си пускаш генетични и имунологични изследвания моме да го направиш защото моите се бавеха почти два месеца
И аз ги имам назначени тези изследвания, кажете колко ви струваха?
мила аз ги правих в клиника Надежда и от там ги пращат в Плевен генетичните се бавиха повече с резултатите около два месеца а иначе като цена ми струваха 350лв. и двата вида
*
И аз ги имам назначени тези изследвания, кажете колко ви струваха?
Аз утре сутринта отивам да ги пусна и като се върна ще ви пиша колко са ми стрували и какво точно ми е било назначено.Казаха ми,че отнемало около месец изследването.Дано да не ме забавят повече...
Здравейте!Doddo,правила съм генетични и имунологични изследвания,които ми бяха назначени от Олимед.Обадиха ми се от фонда и в четвъртък ще ходя в София да си взема заповедта.Имам въпрос,каква е процедурата по вземането й?Предварително благодаря за отговора!На всички  пожелавам,много късмет в предстоящите процедури и само двучертичкови тестчета на чакащите бъдещи МАМЧЕТА!КЪСМЕТ!hug
Христи,радвам се,че е готва заповедта ти,но защо ще ходиш в София да си я взимаш.Момичетата,които са към Олимед си разписват документите направо в клиниката тук.Техен представител ходи до София да взема готовите заповеди.Днес се обаждах в клиниката да кажа,че съм одобрена и да питам дали да си пусна някои от изслдванията и жената на регистратура каза,че днес е в София представителя им и до края на седмицата ще ми се обадят да отида да разпиша.Затова ако искаш се обади първо в Олимед и питай,да не би да не си разбрала къде трябва да отидеш за заповедта.
« Последна редакция: Февруари 15, 2010, 21:58:43 pm от doddo »
Здравей,Doddo! :wink:Когато ми се обадиха от фонда настояха да определя в кой ден от седмицата ми е удобно да отида там(без вторник)?Записаха ме за 18.02.2010.г. м/у 9-12.30часа.Когато преди около седем месеца ги подадох,пак ходих лично.Така или иначе сряда с/у четвъртък ще пътувам до там.Моите генетични и имунологични ги правих в Плевен и доц.Конова ми ги разчете.Станаха за точно 1 месец генетичните,а имунологичните ми ги изпратиха на e_mail,станаха готови за около 10 дена.Цената беше около 230 лева(всичко).
 :goodluck: :bighug:
*
Момичета,обадиха ми се от клиниката и другия петък отивам да подписвам заповедта :cheerleader: :cheerleader:
Христи,а пише ли в документите ти,коя клиника си избрала?Но няма значение,важното е,че си одобрена и отиваш за заповедта.Пожелавам ти в най-скоро време да започнеш процедурата и да има положителен резултат :bighug: накрая.
Относно имунологичните и генетичните изследвания,ходих до лаб.Надежда и цената там е 380лв,а в Плевен е 290лв.Мисля да пътувам тези дни до там и да си ги пусна.Ще ми излезе с 50-60лв по евтинко и ще се разходя и видя с приятели :wink:
*
Здравейте момичета! Пожелавам успех на всички които започват сега процедурата и само положителни мисли и резултати  :bighug:
Мире, Жаси не сте писали отдавна? Всичко наред ли е? Пишете нещо за да сме спокойни :ask:
Благодаря ви момичета! Вие сте незаменими  :)
*
Ели,ти кога ще ги пускаш тези изследвания?
*
След много мислене реших и аз да си пусна тези изследвания! Трябва ли ми някаква бележка за тях :ask:? Защото ,ако ще ми трябва ще мога в понеделник-вторник да отида! Много късмет на всички и  :bighug:


Извинявам се :oops:!
Забравих да кажа голямо честито на doddo :balk_21:!

И 505051 (не ти знам името),днес си на трансфер, да ти пожелая успех  и най категоричния  :bfp:!
« Последна редакция: Февруари 16, 2010, 14:48:58 pm от geri28 »
Малко инфо за самата пункация да ви дам аз.Утивате гладни и жадни полягвате леко слагат упойчица и докато се усетите сте заспали,събуждат ви леко местятви за малко в едни слънчеви стай след което си утивате у дома и продължавате да спите.Дано съм ви успокойла :)
Тенеза,благодаря много за успокоителното инфо,звучи добре и дано всички да сме спокойни когато дойде време.
Момичета,аз все още си чакам заповедта,но се чудя дали да не отида да си пусна имунологичните и генетичните изследвания,защото имам назначени още от лятото,когато си подадохме документите във фонда,но все нямахме възможност да ги пусна.Та се питам дали ако ги пусна сега с тази бележка,която ми даде д-р Симеонова лятото ще е достатъчно,да не би да измисли още нещо да допълни към нея и после да трябва да ходя пак?Посъвейтвайте ме нещо...
Мира,Жаси,как сте?Още малко и чакаме добри новини.Мира,твойта датичка за тест,кога е?
Додо пускаиги мила нямаш врене много се чака мисля 1 месец че някой чякат о повече затова ако можеш пускаи
Ели,ти кога ще ги пускаш тези изследвания?
Ами още незнам и аз. Сега март м. ми предстой лапаро. Като се възстановя ще ги пусна, значи Април - Май някаде.
Здравейте! :wink:Моите документи ги изготвиха в Олимед,затова предполагам,че инвитрото от фонда ще бъде там.В четвъртък ще знам повече.На всички :bighug: :balk_602:
Eli_Meli ,стиснати палци за лапарото.Няма нищо страшно,надявам се това да е последното изпитание преди сбъдването на мечтата ти! :bighug: :goodluck:
505150 ,дано трансферът да е минал леко и след две седмици видиш двете чертички на теста :bfp:! :goodluck: :bighug:
« Последна редакция: Февруари 16, 2010, 20:12:44 pm от hristy_09 »
*
Здравейте момичета,
благодаря, че се интересувате, но честно да си кажа... бях си наложила тия дни да стоя по-далечко от вас, за да не се "сещам" /не че има вариант да забравиш/, че чакам да стане 19.02 за първи кръвен....
Общо взето съм добре, имам някакви леки болки като преди да те навести гадната лелка, но с две думи- добре съм.
Положителните мисли не са ме напускали и към момента вярвам в положителния резултат в петък :)
Пожелавам и на вас: късмет, спокойствие, положителни мисли и много усмивки
целувки и прегръдки на всички и много силно стиснати палци

П.П. 19.02 към 08.30 ще съм около Олимед- пускам кръвния и чакам около 2 часа за резултата....така, че ако на някой му се пие кафе...да се чуства поканен
*
Жаси,радвам се,че си добре,мила :bighug:Точно така,само положителни мисли и повече усмивки на лицето.
С удоволствие бих приела поканата ти за кафе,че щях да ходя тогава за направление до док.,но ни се налага по спешност да пътуваме извън града и няма да съм тук.Но мисля,че някой ден можем да си организираме всички срещичка :grouphug2:
Пожелавам ти цялото спокойствие на света още два дена и после да зарадваш и нас.
А,какво ли стана с Мира?Тя може би вече е правила тест,защото е малко по-напред?Дано скоро да пише как се развиват нещата и да се радва вече на две или три точици :balk_602:
Жаси,радвам се,че си добре,мила :bighug:Точно така,само положителни мисли и повече усмивки на лицето.
С удоволствие бих приела поканата ти за кафе,че щях да ходя тогава за направление до док.,но ни се налага по спешност да пътуваме извън града и няма да съм тук.Но мисля,че някой ден можем да си организираме всички срещичка :grouphug2:
Пожелавам ти цялото спокойствие на света още два дена и после да зарадваш и нас.
А,какво ли стана с Мира?Тя може би вече е правила тест,защото е малко по-напред?Дано скоро да пише как се развиват нещата и да се радва вече на две или три точици :balk_602:
Жаси ако мога ще дойда само и само да не си само в тези два чася аз бах сама и да ви каже полудях
Додо кажи кога и съм на линия нека сме заедно и си помагаме На всички много късмет
*
Жаси,още малко търпение миличка :balk_21:! Ако успея да дойда към 8:30 къде да ви търся момичета :balk_113:?


А за идеята на doddo съм за :balk_46: само кажете кога!
*
Момичета ако се съберете и аз ще дойда само кажете къде :grouphug:
Жаси радвам се че си добре мила. Всичко ще е наред и в петък ще се радваме за теб :dance2:
*
 Здравейте мацки,
големи сте сладурани, много ме зарадвахте днес, аз ще съм на опашката за кръвния и после си го чакам във Формулата- предполагам го знаете, близо е.
Ако някой иска да дойде наистина по-добре на лични да си разменим някой мобилен, че сме вече  :offtopic: и ще ни се карат.
И когато решите всички да се виждаме някъде си.....налиния съм :drunk:
Хайде, положителни мисли и много усмивки от мен
Здравейте на всички момичета от нашата темичка.Най-после реших и аз да се включа.С някои от вас вече сме във връзка,с други се надявам да осъществим такава.Ние сме номер 4951 и д-р Лалев каза да очакваме одобрение евентуално началото на другия месец.Така че,когато разберем дали сме одобрени ще започнем да действаме по-нататък с изследвания,прегледи и други подготовки.Идвайки във Варна много ще се радвам ако успея да се видя с някои от вас.Додо на теб със сигурност ще се обадя.С цялото си сърце пожелавам успех на всички,които са приключили с процедурите,а и на тези на които им предстоят. :grouphug:
  
Здравейте Група Та Ми вчера слушах по радиото че на 6.03 Олимед идва в Добрич даже да открили и тел. анонимен за обаждания ако някой от Добрич иска да се включи в сайта на радио Добр. ще намери инфо