0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Додо вече е отговорила вместо мен-това са противозачатъчни.Мисля че са от рода на Диане35 ,но са по-евтини.Изписват се при поликистозни яйчници,за да се избегне хиперстимулация.А относно събирането,аз съм насреща,но когато идвам във Варна. :wink:
събота супер,ама аз имам един ангажиметн сутринта, смятам че към обяд ще съм готова 14-15ч за мястото изберете
*
Да и аз съм за събота, но кога искате през деня или към вечерта?
*
Да и аз съм за събота, но кога искате през деня или към вечерта?
Според мен към 14,00ч. е добре.Дано да е хубаво времето.И Гери почива тогава и ще може и тя да дойде.А предложения за място...?И за часа,ако на някой не го устройва..
*
Аз нямам претенции за място. Събота 14 ч. къде?
Хайде елате повече хора :grouphug: и времето го дават хубаво :sunshine:
*
Да е място където,ако е хубаво времето да може да се седне и на въздух,предлагам аз.
Мисля,мисля osi_10 и не мога да се сетя къде ще е хубаво да седнем.Сещам се за Формулата,че нали скоро говорихме за нея,но там е много мрачно и сенчесто.Ще мисля още...и вие давайте идеи.
Да е място където,ако е хубаво времето да може да се седне и на въздух,предлагам аз.
Мисля,мисля osi_10 и не мога да се сетя къде ще е хубаво да седнем.Сещам се за Формулата,че нали скоро говорихме за нея,но там е много мрачно и сенчесто.Ще мисля още...и вие давайте идеи.
някъде с/у черно море примерно,ама дайте който иска да вземе и мъжо
Аз ако успея да се домъкна до Варна трябва да дойда с щерката,така че наистина е хубаво да има пространство.И трябва да ми обясните,че не съм идеално запозната с града. :wink:
  
*
Нека бъде тогава срещу Черно море че всички го знаят. Аз лично ще съм сама. Мъжът ми пътува и е в чужбина :balk_145: но който иска да дойде с когото иска.
« Последна редакция: Февруари 23, 2010, 13:31:52 pm от any_d »
*
Нека бъде тогава срещу Черно море че всички го знаят. Аз лично ще съм сама. Мъжът ми пътува и е в чужбина :balk_145: но който иска да дойде с когото иска.
Къде срещу Черно Море,момичета?И аз ще съм сама,че мъжчо е на работа в събота,а и едва ли ще му се идва :wink:
До събота има достатъчно време,но си мисля,че все някой може и да се замотае някъде(аз,например).Затова мисля че е добре като решим със сигурност кой ще идва да си разменим някой и друг номер на лични.Който ми прати номера си аз веднага ще му пратя и моя.
  
*
Привет и от мен :balk_64:!!!! Готова съм за партито :party:!!!!!!!

Обаче да попитам и аз ,къде срещу черно море :ask:


any_d много се радвам,че има някой с мен,пожелавам ти късмет :goodluck:



P.S. Момичета разбрахте ли,че имунологичните изследвания всъщност струват 305,50лв. и нито стотинка повече!!!!!!!!!!!!
« Последна редакция: Февруари 24, 2010, 09:37:38 am от geri28 »
*
Не бяха ли генетичните 300 лв. Аз вече ги бъркам след толкова много които направих.
Къде срещу Черно море? Например пред Мc Donalds?
*
Не бяха ли генетичните 300 лв. Аз вече ги бъркам след толкова много които направих...
Цената която е посочила Гери е и за двата вида-имунологични и генетични изследвания.Опитаха се да ни вземат 350,50лв,но добре,че бяхме информирани и не им мина номера :bonk:
...Къде срещу Черно море? Например пред Мc Donalds?
Аз не разбрах,каква е идеята,да се срещнем някъде там и после да решим къде ще седнем за кафенце ли?
Не бяха ли генетичните 300 лв. Аз вече ги бъркам след толкова много които направих...
Цената която е посочила Гери е и за двата вида-имунологични и генетични изследвания.Опитаха се да ни вземат 350,50лв,но добре,че бяхме информирани и не им мина номера :bonk:
...Къде срещу Черно море? Например пред Мc Donalds?
Аз не разбрах,каква е идеята,да се срещнем някъде там и после да решим къде ще седнем за кафенце ли?
е сега вече и аз се обърках, като си подписахме заповедтта ни дадоха един куп изследвания но тези генетични или имунологични не сме ги правили и не са ни давали бележка за тях,след 3 седмици и половина ще ходя за лукрин / междувременно доплаща ли се за него или си го поемаш??/ и общо взето много въпроси имам.....
*
Незнам дали всички ги правят тези изследвания osi_10!

Да - за лукрина се доплаща 40,00лева! Казаха ми когато ходих за заповедта!
*
Момичетааа,къде сте всички,хайде казвайте за срещичката да се доуговорим.
*
Аз ще съм там със сигурност  :balk_95: в 14 ч. събота пред Мc Donalds. Надявам се че и други ще дойдат и няма да си чакам сама :balk_133:
И кажете как ще се познаем?
*
Ани и ние с Гери ще сме там.Няма да си сама.Дано да дойдат и други момичета...
Ще ти пратя снимка на лични.Ако не те затруднявам прати и ти?

Анита,Тенеза къде сте момичета,хайда да напомня за събота 14.00ч. пред Мc Donalds срещу х.Черно море.
Жаси,Мира и всичи други момичета ако чете,хайде ще се радваме да се съберем повечеко и да си поприказваме...
Какво ли става с Мира,не е писала отдавна osi_10
« Последна редакция: Февруари 25, 2010, 12:32:46 pm от doddo »
Ани и ние с Гери ще сме там.Няма да си сама.Дано да дойдат и други момичета...
Ще ти пратя снимка на лични.Ако не те затруднявам прати и ти?

Анита,Тенеза къде сте момичета,хайда да напомня за събота 14.00ч. пред Мc Donalds срещу х.Черно море.
Жаси,Мира и всичи други момичета ако чете,хайде ще се радваме да се съберем повечеко и да си поприказваме...
Какво ли става с Мира,не е писала отдавна osi_10
СПОКО И НИЕ ЩЕ ДОЙДЕМ
Момичета,
много благодаря за загрижеността....geri28; hristy_09  на 02,03 съм на кръвен пък давидим много положително настроена съм (но съм и оптимистка че може и да не се е получило).Странното е че ми е едски лошо, и отпаднало,Имам леко болки леко корема ми е зестоко надут  и нищо не ми става. Имам леко прокървяване но в Олимед казаха да не сепритснявам за толкова малко , ако се усили да отида на преглед надявам се да не се наложи.Но то и аз не се спрх от ПОнеделник не съм се спряла на работа, насам натам по задачки.:(
Нямам тътрпение, някой знае ли колко струва един кръвен тест???
А между другото се казвам Цвети (просто това ми е ника който слагам навсякаде и го помня :).
А относно  купона звучи адски добре дса се запознаем а живот и здраве всички да се събираме с бебеоците на разходка ;)
НО за съжаление съм на работа до 19 часа :( Съжалявам.
Жаси много съжалявам мила, макар че каквото и да кажа това няма да те успокои...
На всички очакващи резултати пожелавам положителни тестове. А на тепърва започващите да не се притесняват не е страшнодаже е забавно....и им пожелавам успех.
« Последна редакция: Февруари 25, 2010, 20:08:22 pm от 505150 »