0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да ти е честито Гери и дано завърши с положителен резултат. Стискам палци за :babyflips:
*
geri28, ще се радвам да се видим утре, миличка.
Не се тревожи за бройката, добре са си, аз като имах 22, извадиха само 10 и 2 не бяха годни ...та само 8 оплодихме. Даже имах и лека хиперстимулация.
Така, че сега гледай да си спокойна и здрава, а другото ще стане- бъди сигурна в това.
Усмивки и успех  :crossfingers:
*
Такаааа,
 Тенеза, е този път със сигурност ти развалих пророческата серийка- пак сме с отрицателен тест и блага вест няма за нас.
Сори гайс, че и за вас не можах да повлека краче, но някой от вас ще го направи за всички ни,
стискам ви палци и ви желая успех от все сърце.
Сега ще фрасна една водка с многооооо лед и количка и заспивам- когато спиш нищо не те боли  :)
Целувки и усмивки от мен- предаване няма, бой до дупка, но явно 3 път ще е ни е за късмет/ винаги съм мразила четните числа/
Хайде, дерзайте и чакам добри вести от вас  :kiss:

Забравих най-важното да кажа- doddo беше плътно с мен през цялото време и и благодаря, че изобщо не усетих кога минаха двата часа, дори и не ревнах когато чух "чудесната" новина.
*редактирам вече на втора водка и надута музика до Бога / който днес не ме обича/и се чувствам малко по-добре, да не пропусна, че и Гери се появи и се запознахме :)
И така, мили момичета  :) целувки и успех
« Последна редакция: Март 25, 2010, 13:12:32 pm от 999 »
*
 :balk_145: Ох много се натъжих от това което прочетох. Жасминка съжелявам мила и те поздравявам за силата с която продължаваш напред и съм сигурна че следвашия опит ще е успешен за теб  :hug2:
*
Жасмин и аз не харесвам четните числа osi_8

Горе главата мацко ти си силна жена прегръщам те силно :bighug: и вярвам в третия ти опит,той е твоя :babbycarrage: :babbycarrage: :babbycarrage:
Наистина третия път е късметлийски.Ние си спретнахме мома Клара при третия опит.Жасмина,сега си дай малко почивка и после с пресни сили напред.Ще успеем всички-важното е да го вярваме.
  
ОХ милата ми Жаси как искам да те гушна, но ще успееш знам аз вярвам в това вярвай ти.
Днеска бях за зъболекар и видях Док.Симоенова и Тонка в поликлиниката отварят кабинет в Добрич много се радвам нека има и тук то и без това темата Инвитро е табу за Добрич :)
*
Съжелявам, Жаси и те разбирам -и аз съм минала по този път!Горе главата!Аз пак да попитам, тези които са по-напред с процедурата, Лукрина се бие след като приключиш с противозачатъчните или между всяка една опаковка. Аз имим да пия 2 опаковки.Не мога да се свържа с док.Стойчева и макар това да ми е трети опит, за първи път протича по този начин и ми е неясно!Помагайте!
*
Zveta според мен си изпиваш едната опаковка и когато ти дойде МЦ си почваш втората на съответния ден и на 20 или 21 ден от този цикъл ще ти сложат лукрин!

Успех :goodluck:
Мила Жаси страшно много съжалявам и те разбирам но горе главата и напред с пълни сили. Аз вярвам че ти ще успееш както и всички ние прегръщам те силно
Съжелявам, Жаси и те разбирам -и аз съм минала по този път!Горе главата!Аз пак да попитам, тези които са по-напред с процедурата, Лукрина се бие след като приключиш с противозачатъчните или между всяка една опаковка. Аз имим да пия 2 опаковки.Не мога да се свържа с док.Стойчева и макар това да ми е трети опит, за първи път протича по този начин и ми е неясно!Помагайте!
И аз имам 2 сега почнах едната другия месец като ми дойде МЦ ще се обадя да ми кажат кога ще ми е 21 ден и съответно с това и кога ще се сложи лукрина затова си ги пий на воля и дабелей аз лично мно ям от тях.Късмет от мен :)
*
Тенеза, Гери28, благодаря ви за отговорите! Толкова е важно да се подаваме ръка и да се подкрепяме! Заедно ще успеем!Сигурна съм! От мен хубав и слънчев ден на всички!
*
Благодаря ви за милите думи, момичета.
Знам, че ще успеем един ден, но явно ще е по трудния начин.
Днес основно лекувам махмурлук  :?, но съм по-добре де, то няма и как- живота продължава и трябва да се стягам за 3-ти късметлийски опит.
Усмивки и успех на вас  :crossfingers:
Здравейте момичета.Днес бях в Олимед разписах заповедта и започвам.Сега два месеца ще пия Трисеквенс и после започвам стимулация.Лукрина се бие на 21 ден и после чакате цикал и започва стимулацията.Дано този път имам късмет че моите много станаха 5-то икси.Успех на всички
Така е мила Жаси живота е изпълнен с трудности но на нас ни се е паднала най-голямата трудност. Ще се мъчим докато сме живи и на нашата улица ще изгрее слънце вярвай в това  :bighug:
*
Успех megi_nd!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
 :balk_102:ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на нашите цветя :balk_101:
*
Честит Празник на всички с цветни имена :balk_7:Пожелавам много здраве и повече усмивки...
Наистина третия път е късметлийски.Ние си спретнахме мома Клара при третия опит.Жасмина,сега си дай малко почивка и после с пресни сили напред.Ще успеем всички-важното е да го вярваме.
:youwoman: :good_post:
Честит празник на всички и мн късмет