0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #320 -: Април 05, 2011, 10:27:25 am »
Момичета, както обещахме информация за дните, в които в новооткрития кабинет на ул. 'Раковска' 40 МЦ "Медконсулт" (до Младежкия дом) ще преглеждат и консултират д-р Янакиева и д-р Славов от МЦ "София 2000". Датите за април са 09.04.2011 събота и 30.04.2011 събота. За преглед можете да се запишете на тел на д-р Михайлова - 0899 92 00 14 .
Първичните прегледи са безплатни.

Успех!
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #321 -: Април 09, 2011, 13:29:51 pm »
А може ли да препоръчате някой от двамата доктори , какви са ви впечатленията от тях?По прочетох малко материал и май има по добри отзиви за д-р Славов , но все пак искам да прочета и вашето мнение.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #322 -: Април 13, 2011, 14:54:01 pm »
Ураааа,имало е заседание вчера  :balk_46: :balk_47: 
Сега ще чакаме списъка с одобрените.
Дано всички сме в него . :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #323 -: Април 13, 2011, 15:05:17 pm »
Оооох,Вещичке,от твоята уста,в божиите уши и в главите на комисията!! Хи хи,дано всички сме минали! Ние сме на страта и как ми трябват тези средства!! :( Дори да ги вземеме след месец,важното е ,че ще ги чакаме!!Успех!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #324 -: Април 13, 2011, 15:57:40 pm »
Изпратиха ми покана от СДС за среща на 14.04 относно програмата за подпомагане на двойки с репродуктивни проблеми. Вие ще ходите ли?
Re: За Бургазлийки
« Отговор #325 -: Април 13, 2011, 17:58:05 pm »
Ани,на всички подали документи ли пращат такава покана или само на тези които са подали за втори път ?
Рач0,и ние ги чакаме ,на 18.04 живот и здраве започвам същинската стимулация и сме със наши средства като и разчитаме и на тези от общината ,че нещо много скъп ще ни излезе опита според един от дики.И днес така се зарадвах като прочетох ,че си отдъхнах .Дано сме в списъка с одобрените. :)
Редактирам се -сега видях че на 28.04 ще е 48-то заседание на Общинския съвет.
http://www.burgascouncil.org/pages/displayform_zasedanie.php?docID=125  - точка 33 . :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Април 13, 2011, 18:11:58 pm от malkave6tiza »
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #326 -: Април 13, 2011, 19:26:50 pm »
Амиии,а де!!! :lol:Ама го няма още това приложение №1,списъка де! Нищо ,предполагам,че утре ще го публикуват! Дано няма отпаднали! Стискаме палци ина вас,ние сме следващите!! Дано се раждат повече бургазлийчета в "Най-добрият град за живеене!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #327 -: Април 13, 2011, 19:43:46 pm »
Ние миналата година получихме пари от Общината, но изчакахме да ни одобрят и от Фонда, защото само новите изследвания, които ни предстоят са около 1000лв, а тези 2 хиляди до никъде не стигат. Надявам се другия месец да стартираме ин витрото и да не ми се налага да подавам повече документи по институции.
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #328 -: Април 13, 2011, 20:05:53 pm »
Да,след време ще подаваш документи за детски ясли!!!! :lol: Ама преди това за детски!!! :wink:То май и там е битка,чувам!? :(
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #329 -: Април 13, 2011, 20:15:36 pm »
Ох... да стигнем до там. Сега не го мисля. Всичко с времето си :)
Re: За Бургазлийки
« Отговор #330 -: Април 14, 2011, 13:51:22 pm »
Изпратиха ми покана от СДС за среща на 14.04 относно програмата за подпомагане на двойки с репродуктивни проблеми. Вие ще ходите ли?

Аз ще ходя! Уредих си да гледат малкия  :wink:
Re: За Бургазлийки
« Отговор #331 -: Април 14, 2011, 18:37:38 pm »
Влизам да се редактирам ,че заседанието ще е на 21.04 ,а не на 28.04 както по-горе съм писала.
Ииииии добрата новина е че сме в списъка на одобрените  :balk_46: :balk_46: :balk_46:,мъжът ми днес не се е стърпял и звъннал и попитал.Г-цата го е попитала кога сме подали документите ,казала е да не е само след 25-28 януари,но ние нашите ги подадохме в средата на декември.
Успех на всички и който няма търпение да звъни и да пита. :)   :balk_602: :balk_602: :balk_602: :balk_602: :balk_602:
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #332 -: Април 15, 2011, 07:59:14 am »
Оооохх,как ми се иска да е така :(,но не видя ли докладната-не ми се вярва!От вчерашната среща в СДС останах с впечатление,че са предприели идеята да се раздава първо на тези,които кандидатстват за първи път! Естествено ,че мощанта група от чаровни участнички в "кръглата маса" ги разколеба в това им намерение :lol:,но дали първите в списъка няма да сме потърпевши! А как ми трябват тези парички сега!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #333 -: Април 15, 2011, 11:34:55 am »
Изпратиха ми покана от СДС за среща на 14.04 относно програмата за подпомагане на двойки с репродуктивни проблеми. Вие ще ходите ли?

Аз ще ходя! Уредих си да гледат малкия  :wink:

и аз исках, ама имам други неща на главата и забравих :( Като се сетих беше 21 ч.
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #334 -: Април 19, 2011, 14:07:21 pm »
Ееее,не мога да го намеря това приложение №1 с одобрените кандидати!! Вещичке, какъв им беше директния телефон там да се обадя и аз??? А,какво точно ти каза госпожицата там- ако сме ги подали след 25 януари-да забравим за тази сесия ли?? Уффф,че се нервя така като нямам инфо!!! :x
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #335 -: Април 19, 2011, 22:17:27 pm »
Споко,Рачо! :)
Предполагам че на 21.04. следобед ще публикуват и списъка с одобрените.Ако държиш да ти дам телефона ми пиши за да знам .Утре ще ти го пратя сутринта ,че нещо сега немога да го намеря и сигурно е в работата ми.Аз не съм се обаждала а мъжа ми и той е питал.Направо утре ще ти пратя тел. и се обади да си спокоен.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #336 -: Април 20, 2011, 19:38:22 pm »
Здравейте,момичета и Рачо!
Днес вече са обявили списъка с одобрените .Давам линк,който иска да провери дали е в списъка.
Успех на всички. :)
http://burgascouncil.org/files/committees/183.pdf
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #337 -: Април 20, 2011, 20:17:36 pm »
Ееее,естествено не сме в списъка!! :xКато гледам,са все молби от края на миналат година и началото на тази! Това го приемам,но се отличават дати на входиране на други молби........ :oПак май всички сме равни,ама някой сме по-равни.....!!!Не са хубави тия неща,все пак 22 години стана от демокрацията!!! :wink: Ето,за това е добре да има представители на НПО,за да се спазват правилата,които все пак също трябва да са ясни! парите трябват на всички,много при това!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #338 -: Април 21, 2011, 08:51:05 am »
Eeeeee,споко ,де!!!!! :lol:Добро утро! Никой не е писал след мен,дано да не съм "стреснал" някой с предния пост! Няма страшно и нашето време ще дойде! Ще си получим всички ,това което ни се полага!
Момичета,предстои ми да си нося лекарства-Гонал ,от София! Трябва ни малка хладилна чанта,по възможност по-малка! Или мислите,че в багажното на автобуса няма да се достигнат 25градуса и за това е безопасно за лекарствата???
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #339 -: Април 21, 2011, 09:40:03 am »
Рачо,онзи ден и ние пренасяхме Гонал от София .Момичето от което го взехме ни попита дали имаме хладилна чанта.Ние естествено нямахме но и времето беше доста хладно ,дори валя ,когато отидохме в клиниката и попитах трябва ли ми хладилна чанта за гоналите ми казаха че за няколко часа няма проблем.И си ги пренесохме като ги сложихме в багажника на колата-по -студено е а и пускахме парното отпред .Нищо им няма -вие писалка ли ще пренасяте или ампули с разтвор и прах?
Щом ще пътувате с автобус моят съвет е да попитате преди да си купите билетите дали в автобуса има хладилник.В по-новите автобуси има и да говорите с шофьора да ви сложат лекарствата в хладилника.Смятам че няма да имате проблем.
А отностно Общината ,не се притеснявай предполагам че в началото на май ще има ново заседание и вече ще сте в списъка. :) :wink:
Късмет и успешна процедура ви пожелавам. :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 
Щом не са отворени лекарствата няма проблеми а и едва ли ще има такива температури над 25 градуса.