0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #140 -: Юли 29, 2013, 10:35:48 am »
Здравей! Имай предвид, че за час за преглед в ЦРЗ Надежда се чака около година. Ако искаш запиши си час, и дано да не ти потрябва :)
За д-р Даскалов има много положителни мнения и доволни пациенти. Посети го, той ще те прегледа и ще назначи необходимите изследвания.
Успех!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #141 -: Юли 29, 2013, 15:09:34 pm »
Здравейте момичета. Реших и аз да споделя с вас мъката си. Вече година и половина правим неуспешни опити за бебе. Искам да ви помоля за съвет. От малък град съм, затова се ориентирах към най-близкия голям град и към доктор Васил Даскалов. След като прочетох повече информация тотално се обърках. Дали пък клиника "Надежда" в София не е по-добрия вариант? Вие какво ще ме посъветвате? И още нещо - до сега не съм правила абсолютно никакви изследвания. Трябва ли да нося някакви резултати от хормони, спермограми на мъжа ми или това ще се случи в последствие?
Благодаря ви предварително за отговорите

здравей!

клиника "Надежда" в София категорично не е най-добрият вариант за твоя случай.

предпочетете по-близкия град, по-спокойната атмосфера и малкото чакане, тъй като не сте правили никакви изследвания и не се знае какъв ви е проблемът. МЦ "Д-р Даскалов" е много добър вариант и горещо го препоръчвам. там можеш да си сигурна, че ще ви се обърне нужното внимание, че ще получите пълни и подробни изследвания по всички правила, а няма да ви претупат.

може да се окаже, че проблемът ви е малък и лесно преодолим. големите инвитро клиники са "тежка артилерия", там ходят хора, при които е ясно, че лечението им е само инвитро. не бързайте с тях.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #142 -: Юли 30, 2013, 09:39:15 am »
И аз ще се присъединя към препоръките за д-р Даскалов. Нека първо видите как стоят нещата при вас, за „тежката артилерия“ има време.
Ако ще се почувстваш по-спокойна, пиши ми на ЛС, може да се видим и да поговорим, да се убедиш, че не сте сами и че решение винаги се намира.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #143 -: Юли 30, 2013, 12:53:12 pm »
Много ви благодаря за отговорите момичета. Ще се ориентирам към д-р Даскалов. Бях прочела няколко отрицателни мнения за него - че си претупва пациентките, че се държи грубо и т.н., но ще го посетя лично и се надявам, че прегледа ще мине нормално. Запазих си час и за "Надежда", но да - вие сте прави - ще ме прегледат чак след една година, а до тогава може и да реша проблема си. Силно се надявам проблемът ми да не е толкова сериозен и скоро да бъда мама, защото толкова много искам детенце preggo Не стига цялата ми мъка, а разни познати и непознати все ме питат какво става, няма ли вече да си имаме бебе и аз още повече се отчайвам. Както и да е, не искам да ви отегчавам с моето хленчене. Още веднъж много ви благодаря за отделеното време. Още сега ще потърся номера на доктор Даскалов и ще се обадя за час.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #144 -: Юли 30, 2013, 14:41:46 pm »
Ще се ориентирам към д-р Даскалов. Бях прочела няколко отрицателни мнения за него - че си претупва пациентките, че се държи грубо и т.н.

това са някакви нелепи и долни лъжи.

аз съм била пациентка на д-р Даскалов, както и доста други хора от форумите тук, всеки ще ти го каже - той е прецизен, точен, внимателен и много добре квалифициран като лекар, възпитан, мек, учтив и спокоен като човек. не е възможно точно той да те претупа, камо ли да се държи грубо.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #145 -: Юли 30, 2013, 14:48:03 pm »
аз съм била пациентка на д-р Даскалов, както и доста други хора от форумите тук, всеки ще ти го каже - той е прецизен, точен, внимателен и много добре квалифициран като лекар, възпитан, мек, учтив и спокоен като човек. не е възможно точно той да те претупа, камо ли да се държи грубо.
Подкрепям напълно Джам :)
И аз също посещавах д-р Даскалов - прекрасен човек и професионалист! :)
Успех!
И дано не стигнете до тежката артилерия :)
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #146 -: Юли 30, 2013, 17:01:53 pm »
Много ви благодаря за отговорите момичета. Ще се ориентирам към д-р Даскалов. Бях прочела няколко отрицателни мнения за него - че си претупва пациентките, че се държи грубо и т.н., но ще го посетя лично и се надявам, че прегледа ще мине нормално.

Криска, такова отношение със сигурност няма да получиш при Д-р Даскалов, споделям  от лично впечатление.
Носи изследвания каквито си правила до сега, ако имаш пропуски Д-р Даскалов ще ти назначи.

Успех и вярвам, че скоро ще си щастлива, очакваща!  :-)

http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=55
« Последна редакция: Юли 30, 2013, 17:34:41 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #147 -: Юли 31, 2013, 19:54:20 pm »
Момичета, септември ще отида, че колежките излезнаха в отпуск до края на месеца. Не съм правила абсолютно никакви изследвания. Ще започна от самото начало. Имам конизация на шийката на матката. Някоя от вас знае ли дали това е проблем за забременяване. Всъщност ....  след месец доктора ще ми обясни всичко.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #148 -: Юли 31, 2013, 23:25:51 pm »
Криска, чети за сега из форума и си вземи едно листче, да си записваш възникналите въпроси. Това сериозно, знам как се спича човек и като си тръгне от кабинета се присеща за разни неща. Можеш да си сигурна, че на всичките ти въпроси ще бъде отговорено подробно и обстойно. До септември има време, подгответе се психически, че ще ти напише една камара изследвания. Повярвай няма излишни от тях, макар на пръв поглед да ти се стори така.
Когато се обаждаш за час, кажи, че ще ти е първи преглед, за да ти предвидят повече време. И понеже, ще пътувате от друг град, запиши час и за съпруга си, за спермограма, така или иначе ще трябва да направи поне една.
Успех и пиши и питай всичко, което те интересува.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #149 -: Август 01, 2013, 19:47:48 pm »
Криска, аз от скоро ходя при д-р Даскалов и ти го препоръчвам и на  тебе. Само искам да ти кажа, че трябва да си вземеш повече пари, че аз само първия път оставих там 200 лева- за преглед и изследвания, но ти гарантирам, че си заслужава. След това има и др изследвания, които на мен ми излязоха около 400 лева, но не е задължително да ги правиш всички, просто аз така прецених за себе си. Цветна снимка на тръбите ако не си правила и спермограма.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #150 -: Август 02, 2013, 05:23:08 am »
Някоя от вас знае ли дали това е проблем за забременяване. Всъщност ....  след месец доктора ще ми обясни всичко.

Не, не е проблем да забременееш.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #151 -: Август 05, 2013, 21:03:34 pm »
Peshech, искам да попитам за спермограмата - още като запазвам час ли трябва да кажа да запазят и на мъжа ми? За колко време излизат резултатите от нея и към кой трябва да се обърнем после, за да я разчете? И най-страшното - мъжът ми е категоричен, че няма да се справи със "задачата", та въпросът ми е мога ли да влезна с него в стаичката или пък да си донесем материала от вкъщи, обаче това означава поне 2 часа път. Оффф много се притеснявам, че той няма да се справи сам  :?, даже съм сигурна. Имали ли сте подобен проблем със съпрузите си?
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #152 -: Август 05, 2013, 21:13:55 pm »
Да, като се обаждаш да запазиш час кажи, че ще ти е първичен преглед и кажи, че понеже пътувате искаш да направите и нужната спермограва, та да ти дадат подходящи часове. Може да трябва да отделите един ден или поне следобед.Така, че когато влезеш при д-р Даскалов, да имаш и спермограма. Д-р Даскалова (Мели) се занимава с това, после тя ще ти обясни кое какво значи.

Говорете с Мели за другия ви „проблем“. Да пренасяте 2 часа едва ли, далечко е.

*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #153 -: Август 05, 2013, 23:49:07 pm »
... И най-страшното - мъжът ми е категоричен, че няма да се справи със "задачата", та въпросът ми е мога ли да влезна с него в стаичката или пък да си донесем материала от вкъщи, обаче това означава поне 2 часа път. Оффф много се притеснявам, че той няма да се справи сам  :?, даже съм сигурна. Имали ли сте подобен проблем със съпрузите си?
Не е толко страшно. И моят мъж беше категоричен, че няма да успее. В повечето клиники допускат и партньорката в стаите, така че не се притеснявай. В началото винаги бях с него, после вече и сам се справяше, като не му оставят друг избор...  :lol:


Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #154 -: Септември 10, 2013, 21:43:50 pm »
И аз се включвам с много положителни отзиви за д-р даскалов и д-р даскалова, двамата ни посочиха какви изследвания да си направим, пробвахме и една инсеминация(неуспешна по причина на нас самите, не на лекарите), изключително компетентни и любезни са.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #155 -: Септември 19, 2013, 08:36:11 am »
Момичета, запазих си час. Другата седмица съм при доктор Даскалов. Иска ми се първо да направя необходимите изследвания за микоплазма и хламидия, а след това цветната снимка, понеже знам, че преди години се борих с хламидията и си мисля, че проблемът е в тръбите. Дали доктора ще се съгласи, ако предложа да действаме така или той ще избере по какъв ред да бъдат направени изследванията ???
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #156 -: Септември 19, 2013, 09:56:33 am »
Фея, не бързай да правиш предварително изследвания. Довери се на д-р Даскалов, той най-добре ще прецени!
Смея да твърдя, че по отношение на превенцията клиниката е една от малкото в България, в които се работи без компромис а повярвай ми с такъв подход пациента печели, много, много.

Спокойно изчакай часа си и успех!!!  :)

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #157 -: Септември 19, 2013, 13:13:03 pm »
Фея, не бързай да правиш предварително изследвания. Довери се на д-р Даскалов, той най-добре ще прецени!
Смея да твърдя, че по отношение на превенцията клиниката е една от малкото в България, в които се работи без компромис а повярвай ми с такъв подход пациента печели, много, много.

Спокойно изчакай часа си и успех!!!  :)
Подкрепям с две ръце deep  :D
Успех!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #158 -: Ноември 18, 2013, 10:15:15 am »
Момичета има ли някой от Ямбол който ходи или е ходил при д-р Даскалов.След близо две години опити за второ бебче и две неуспешни бременности и чудене към кой лекар да се насочим реших да се обърнем д-р Даскалов.Мисля в началото на 2014г. да започнем с посещенията.Аз съм изследвала хормоните(половите и на щитовидната железа) преди една година и всичко е ОК,сега мисля пак да си пусна изследвания за да мога да ги занеса на док. като ходим Дали е грешка? Спермограма не сме правили,но и това ще направим като отидем.Ще се радвам на всеки който се включи и ако има съгражданки може и да се видим.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #159 -: Ноември 18, 2013, 15:42:19 pm »
Здравей marina, изборът ти е много правилен. Д-р Даскалов е отличен специалист и човек.  :D

Съветът ми е да не бързаш с изследванията, направи първичен преглед и с оглед настоящото състояние на теб и съпругът ти, той и Д-р Даскалова ще преценят какви са необходими. Занеси всички други, направени в близко време!

Имат прекрасен център, оборудван с най-нови технологии. http://www.invitro-plovdiv.com/

Успех от мен и... пожелавам ти, да родиш  при доктора.  :wink:
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 15:44:27 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън