0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #120 -: Юни 21, 2012, 16:03:13 pm »
Благодаря Ви момичета това исках да чуя.


*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #121 -: Юли 12, 2012, 10:44:52 am »
Момичета, къде се намира новия кабинет на др. Даскалов?
Знам, че е някъде на Пещерско шосе :ask:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #122 -: Юли 12, 2012, 11:41:49 am »
Момичета, къде се намира новия кабинет на др. Даскалов?
Знам, че е някъде на Пещерско шосе :ask:

На "Пещерско шосе" 115, над аптека "Марешки" е кабинетът, има голяма табела  :D
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #123 -: Септември 18, 2012, 12:43:26 pm »
    Здравейте момичета, обръщам се към Вас с молба за съвет. След като изчетох доста информация тук във форума,мисля да взема решението да си запиша час при д-р Даскалов. По принцип съм пациент на д-р Коларов. Но мнението ми за него е многопластово. А и не съм от София и трудно съумявам винаги да съм в точното време за консултация. Тепърва живот и здраве ми предстои да сменям местожителството си в Пловдив и имам желание един път да попадна на съвестен доктор.Предварително благодаря, ако някой може да ми даде съвет, относно това. :) 


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #124 -: Септември 19, 2012, 17:39:33 pm »
Добре ще си ни дошла в Пловдив. За д-р Даскалов мога да кажа много хубави неща, а и не само аз. Кажи какво точно те интересува.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #125 -: Септември 19, 2012, 22:00:19 pm »
 Благодаря искренно за приветстването :) А относно това ,какво ме интересува е компетентно мнение и отношение на специалист. Понеже от опита ми с д-р Коларов, остана само приемането на безброй хормонални таблетки, безрезултатно. Дано с д-р Даскалов нещата да са по различни, кураж да мисля така ми дава прочетеното за него тук. Но разчитам да се впечатля от него на първата ни консултация. :D


*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #126 -: Септември 20, 2012, 11:23:36 am »
...компетентно мнение и отношение на специалист. ...

Това ще получиш със сигурност! :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #127 -: Септември 20, 2012, 11:26:25 am »
izabel.1985, поздравявам те за избора на лекар! Наистина, още на първия преглед ще разбереш що за специалист и Човек е д-р Даскалов  :)
Успех ти желая!  :)
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #128 -: Септември 20, 2012, 13:38:33 pm »
 Благодаря Ви момичета, четейки думите Ви се окуражавам все повече. Звънах за час,но за тази седмица няма свободен. Разбрахме се, да ги потарся отново другата седмица. :D


Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #129 -: Септември 20, 2012, 15:43:07 pm »
izabel.1985, пациентка съм на д-р Даскалов и мога да кажа само хубави неща за него, както и за д-р Даскалова. За мен ТЕ са лекарите в Пловдив.


Момичета, къде се намира новия кабинет на др. Даскалов?
Знам, че е някъде на Пещерско шосе :ask:

На "Пещерско шосе" 115, над аптека "Марешки" е кабинетът, има голяма табела  :D

Срещу МБАЛ "Пълмед". Можете да използвате паркинга им, защото пред кабинета на д-р Даскалов обикновено няма места. ;)
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #130 -: Септември 21, 2012, 14:32:21 pm »
Подкрепям положителните отзиви за д-р Даскалов и Мели - д-р Даскалова. При тях ще намериш компетентност, съчувствие и подкрепа по пътя към сбъдване на вашата мечта!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #131 -: Ноември 15, 2012, 21:17:54 pm »
Здравейте,момичета!
Днес записах час в  Селена в Пловдив при др.Даскалов!
Въпроса ми е кой точно Даскалов работи там Асен Даскалов или Васил Даскалов?Вие за кого от двамата говорите
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #132 -: Ноември 15, 2012, 21:28:08 pm »
Момичетата говорят за Васил Даскалов :wink:

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #133 -: Ноември 15, 2012, 22:07:56 pm »
В Селена кой от двамата работи
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #134 -: Ноември 15, 2012, 22:11:31 pm »
води раждания, а не работи
д-р Васил Даскалов
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #135 -: Ноември 15, 2012, 22:14:09 pm »
Д-р Васил Даскалов работи в Селена само в болничвата част - раждания, операции и т.н. Ако искаш да отидеш при него на преглед, трябва да го потърсиш тук http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=55 бул. Пещерско шосе № 115
Телефони за записване за консултация: 032 81 06 83, 0893 530 580
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #136 -: Ноември 15, 2012, 22:23:57 pm »
Благодаря Ви много,така се бях заблудила ,че съм се записала при  Д-р Васил Даскалов   :oops:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #137 -: Ноември 15, 2012, 22:28:14 pm »
За другия си се записала.
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #138 -: Ноември 16, 2012, 11:17:01 am »
Доктор Асен Даскалов работи в Селена. Даже той работи със ЗК. А д-р Васил Даскалов / когото обсъждаме тук/в Селена води раждания  и прави операции, инсеминации ..


Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #139 -: Юли 28, 2013, 18:08:57 pm »
Здравейте момичета. Реших и аз да споделя с вас мъката си. Вече година и половина правим неуспешни опити за бебе. Искам да ви помоля за съвет. От малък град съм, затова се ориентирах към най-близкия голям град и към доктор Васил Даскалов. След като прочетох повече информация тотално се обърках. Дали пък клиника "Надежда" в София не е по-добрия вариант? Вие какво ще ме посъветвате? И още нещо - до сега не съм правила абсолютно никакви изследвания. Трябва ли да нося някакви резултати от хормони, спермограми на мъжа ми или това ще се случи в последствие?
Благодаря ви предварително за отговорите