0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #160 -: Ноември 21, 2013, 20:53:43 pm »
Здравейте! Искам да попитам за д-р Даскалов: Дали ще ми помогне с проблема за бялото течение? От доста време не мога да се справя с него и нз какво да правя.  :(
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #161 -: Декември 04, 2013, 21:44:18 pm »
Здравейте,по принцип вече съм пациентка на клиника Щерев,но трябва да си направя лапароскопия.Цената там е ужасно висока-2 пъти повече от другите клиники.Затова обмислям алтернативни варианти при друти добри репродуктивни специалисти.Била съм за клатко пациентка на д-р Даскалов и съм се замислила за него,но не съм челамнения за работата му като оператор и хирург.Дали има кой да сподели опит в това?
Благодаря ви!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #162 -: Декември 05, 2013, 15:18:30 pm »
ВиЛиЛи,   не съм правила лапароскопия при д-р Даскалов, имам аборт по медицински причини и секцио раждане , преживяно с него. И при двете процедури всичко беше безупречно. Благодаря му, че в тежкия момент на първата беше до мен и се справих психически, физически и финансово. За секциото съм писала  в тема,  имам прекрасен спомен от раждането си, без болка само радост. Чисто физически се възстанових много бързо, белегът от секциото скри грозен шев от предишна операция.

Пожелавам ти успех!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #163 -: Декември 05, 2013, 16:09:59 pm »
Аз имам лапаро при д-р Даскалов. Освен, че 56765456 пъти ми обясни подробно всичко преди самата операция, след нея пак толкова пъти ми обясни какво е станало. Докато не се убеди напълно, че съм разбрала. В деня на операцията постъпих в клиниката. Като излизах от упойка беше при мен, после идва още 2 - 3 пъти. На другия ден нямах търпение да мине визитацията и да си ходя. Чувствах се повече от добре.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #164 -: Януари 02, 2014, 22:15:50 pm »
Благодаря ви,мисля че ще се колебая до последният момент :(Но определено съм много ориентирана към д-р Даскалов.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #165 -: Януари 02, 2014, 23:02:07 pm »
Но определено съм много ориентирана към д-р Даскалов.

И няма да сгрешиш.
Много добър специалист.
Ходила съм и при други лекари, но все се допитвам до него и д- р Даскалова за следващите ми стъпки, никога не са ме подвели.
*

    petyamk

  • *
  • 45
  • Очакването на щастие също е щастие
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #166 -: Януари 06, 2014, 15:28:56 pm »
Здравейте,
имам час при д-р Даскалов на 17,01 евентуално ще опсъдим възможността за инсиминация.
Може ли някой да сподели какви изледвания са нужни преди инсиминацията
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #167 -: Януари 07, 2014, 10:27:30 am »
Не се притеснявай, д-р Даскалов ше ти напише едно списъче с изследвания. Може да обсъждате възможност за инсеминация, но първо ще трябва да направите изследванията.
Успех!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #168 -: Януари 09, 2014, 09:49:30 am »
Записвам се и аз да следя мненията за др. Даскалов. За сега се насочвам към него.  само не разбрах, понеже и ние имаме 2 часа път до Пловдив. Резултата от спермограмата веднага ли излиза ? За да може с едно посещение лекаря да прегледа и мен и да коментира спермограмата ?
<br />
*

    petyamk

  • *
  • 45
  • Очакването на щастие също е щастие
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #169 -: Януари 09, 2014, 14:24:51 pm »
Спермограмата на съпруга ми беше направена там, сутринта в 9 и в 12 ч вече беше готова.Само че е разчете д-р Даскалова тя се занимава с това.Обади се предварително и си ги съчетай в един ден нещата.На мен ми дадоха час за две седмици напред доста натоварен бил дано не претупва прегледите че доста лекари смених поради тази пречина.Успех!
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #170 -: Януари 09, 2014, 18:00:22 pm »
irenaa33, когато се обадиш за час, уточни, че искате да направите спермограма при д-р Даскалова и да съчетаете с прегледа. Не забравяй, че трябва да бъдат спазени някои условия преди да се даде материал за спермален анализ.
     
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #171 -: Януари 09, 2014, 22:52:28 pm »
Здравейте и от мен бих  до колкото знам док.Даскалов е в Селена? А за да си запазя час при него на кой тел трябва да се обадя?
« Последна редакция: Януари 09, 2014, 22:59:22 pm от meriiiii »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #172 -: Януари 09, 2014, 23:28:05 pm »
В екипа на Селена си имат д-р Даскалов
Но д-р Васил Даскалов, за който пишем, може да намериш тук:
http://www.invitro-plovdiv.com/
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #173 -: Януари 10, 2014, 20:11:12 pm »
Благодаря :) Но виждам че неговото име фигурира и в екипа на аг Селена дали е същия? http://agselena.com/ekip
« Последна редакция: Януари 10, 2014, 20:15:13 pm от meriiiii »
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #174 -: Януари 10, 2014, 21:44:57 pm »
д-р Васил Даскалов води раждания и извършва операции в Селена. Прегледи и консултации са на мястото, посочено по-горе от Пешек
     
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #175 -: Януари 10, 2014, 23:31:00 pm »
Момичета, много ви благодаря за подробната информация  :)
<br />
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #176 -: Януари 11, 2014, 09:00:01 am »
Информацията , която ми дадохте ми е от полза и определено се насочвам към този лекар. Сега обаче се сетих да попитам и още нещо. При първичния преглед при лекаря има ли значения в коя фаза от МЦ си. Предполагам, че най-добре е да те види преди О т.е първите чисти дни след цикъла?
<br />
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #177 -: Януари 11, 2014, 09:48:51 am »
 Най-добре е да отидеш между 2-ри и 4-ти ден от цикъла, за да може да погледне и антралните фоликули и ако прецени да пусне изследвания в тази насока. Това е едно от задължителните неща и дори да е некомфортно ще трябва да минеш и през това  :) А и по този начин ще можете да проследите всичко в един цикъл.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #178 -: Януари 11, 2014, 17:02:38 pm »
Благодаря ти, lioni
A какъв е този преглед на антралните фоликули? Казваш , че е некомфортно, но задължително изследване. Би ли ми обяснила, какво точно представлява?
<br />
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #179 -: Януари 12, 2014, 09:47:52 am »
Здравей irenaa33 ,
Некомфортно е,защото се ходи на преглед още 2-4 ден от цикъла докато още имаш кръвотечение , а самия преглед се извършва на стола.Докторът ти оглежда яйчниците с вагинален ехограф ,за да види има ли задържани фоликули от миналия цикъл или не.Сама разбираш,че това е предпоставка за прокървяване на стола ,адски неудобно,но неизбежно :) Аз почти вече свикнах :)