0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #200 -: Януари 23, 2014, 08:50:40 am »
Момичета сега гледах картата на Пловдив и си мисля че ще се ориентираме лесно до клиниката.Но ме интересува има ли къде да се паркира до клиниката? 

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #201 -: Януари 23, 2014, 09:39:24 am »
marina, в уличките около клиниката може да се паркира или на паркинга на МБАЛ "Пълмед", която се намира отсреща но там вероятността е по-малка.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #202 -: Януари 23, 2014, 10:02:25 am »
Благодаря ти deep

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #203 -: Януари 23, 2014, 10:19:26 am »
http://www.bgmaps.com/map/plovdiv
ул. "Радост", ул. "Йордан Гавазов" са добър вариант и е много близо.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #204 -: Януари 23, 2014, 10:38:31 am »
И аз по тази карта се ориентирах :D .А има ли  платен паркинг?Мъжо не обича да рискува да спира в чужд град по улиците.Но  ако няма ще почна да го убеждавам от сега че нищо няма да стане. :wink:

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #205 -: Януари 23, 2014, 10:44:49 am »
За жалост не се сещам да има.  Дано ако някой знае се включи на време.

 Ако се притеснява, тогава  опитайте на паркинга на "Пълмед", малко по-надолу от тази болница има също голям паркинг на Регионалната Здравна инспекция - ХЕИ, в общи линии има паркинги но обикновено са пълни. 

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #206 -: Януари 23, 2014, 10:59:37 am »
Ти си злато  deep  :bighug:

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #207 -: Януари 24, 2014, 00:43:58 am »
И аз мисля, че няма платен паркинг.
Когато ходя при д-р Даскалов, винаги оставям колата на паркинга на "Пълмед". Не се е случвало да няма място, а и е съвсем наблизо. ;)
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #208 -: Януари 24, 2014, 16:51:31 pm »
Благодаря и на теб Пепка.
Инфо от днес-Все още не правят спермограми и не се знае от кога ще почнат пак да ги правят.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #209 -: Януари 24, 2014, 19:11:26 pm »
Ако случайно не намерите място пред "Пълмед", то мола е близо, през седмицата и то през деня има места. А той е близо. Или поне относително близо.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #210 -: Януари 25, 2014, 08:22:20 am »
Благодаря ти Pesheck
Сега проблема е със спермограмата.Исках ме като отидем първият път да направим и нея,защото мм не си е правил изследвания до сега.Дано следващата седмица като звъна вече са почнали да ги правят.Мъжо вече се е разбрал на работа че няма да го има,но ако отложим часа ще стане интересно  :x.

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #211 -: Януари 25, 2014, 08:31:06 am »
Дано да започнат да правят. А ако звъннеш по телефона и обясниш ситуацията и много се помолиш, дали не биха направили изключение??? Все пак кажи им, че пътувате от далече, че работите и т.н
Мъжът ти досега изобщо ли не се е изследвал?
<br />
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #212 -: Януари 25, 2014, 09:01:55 am »
Дано да започнат да правят. А ако звъннеш по телефона и обясниш ситуацията и много се помолиш, дали не биха направили изключение??? Все пак кажи им, че пътувате от далече, че работите и т.н
Вчера като разговарях по телефона ми казаха ако искам да звъна  в министерството,че от тях нищо не зависи.И съм напълно съгласна.Едва ли и на тях им се иска да отказват да правят спермограми.Днес мисля малко да се поразровя из нета и да видя какво става.

Мъжът ти досега изобщо ли не се е изследвал?
Да.Опитите ни са от две години.През който всеки път когато решавах ме ,че ще правим спермограма аз забременявах ,но за кратко.След последният мисед реших ме че ще си дадем срок до началото на тази година и ще започнем с по обстойните изследвания.Може би тайничко сме се надява ли че ще има една успешна бременност,тъй като имаме едно детенце.А и аз съм на 27г.
Надявам се да има някакво развитие за тези спермограми във възможно най близко време.   

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #213 -: Януари 25, 2014, 15:01:43 pm »
Момичета, моля за съвет. Не знам дали да си запазя час за втори преглед при др.Даскалов. На първия преглед ми даде лист с изследвания и пдчерта няколко който първо трябва да направя а също и спермограма на приятеля ми и каза когато сме готови с изследванията да отидем. Сега след като не се знае колко ще чакаме за спермограма не знам какво да правя??  Дали да отида и да коментираме само моите изследвания или трябва да имаме и спермограма за втория преглед :oops:???????? .Не ми се изка да чакам повече защото много се притеснявам, дори не знам какви са резолтатите от цитонамазка и микробиологичното изследване. :(
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #214 -: Януари 25, 2014, 15:52:49 pm »
Нищо не пречи да отидеш и да коментирате само теб. Спермограма ще направите, когато започнат отново да правят. Ако си правила цитонамазка и микробиология в центъра, може да звъннеш на акушерките и да разбереш резултатите.
     
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #215 -: Януари 25, 2014, 19:48:18 pm »
  Благодаря dani_j  :D   Още в понеделник ще се обадя за час. Сега съм малко по- спокойна,поне ще види  изследванията които съм направила и ще каже какво следва...
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #216 -: Януари 28, 2014, 19:43:28 pm »
Здравейте днес бях на преглед при Д-Р Даскалов с добри впечатления съм много мил човек сега следва да направя списъка с изследвания.Относно спермограмите скоро май няма да започнат да правят.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #217 -: Януари 31, 2014, 08:47:55 am »
Момичета, д-р Даскалов прави ли ин-витро?
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #218 -: Януари 31, 2014, 09:34:52 am »
Момичета , а съпругата на д-р Даскалов, същата д-р Даскалова ( Мели) от форума ли е ?
<br />
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #219 -: Януари 31, 2014, 09:53:59 am »
Да