0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Отзиви за Д-р Даскалов
« -: Юни 23, 2008, 18:51:40 pm »
Моля,който е ходил при д-р Даскалов да изкаже мнението си.Благодаря ви,предварително.
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #1 -: Юни 23, 2008, 21:47:45 pm »
Горещо ти го препоръчвам. От няколко години ходя при него. Той ми проследи бременноста, а сега и раждането ще ми води.

*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #2 -: Юни 23, 2008, 21:49:28 pm »
Аз също съм много доволна!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #3 -: Юни 25, 2008, 11:31:38 am »
Аз също съм много доволна!


А за фетална морфология дали е добър доктор Даскалов момичета.За ФМ знам че не е важна толкова апаратаурата , а гледащия на нея
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #4 -: Юни 25, 2008, 12:01:06 pm »
Цитат
А за фетална морфология дали е добър доктор Даскалов момичета.За ФМ знам че не е важна толкова апаратаурата , а гледащия на нея
Да и за фетална морфология е много добър Д-р Даскалов.
И 3-те ФМ съм ги правила при него!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #5 -: Юни 25, 2008, 12:05:25 pm »
Безпрекословно  можете да разчитате на д-р Даскалов. Въобще няма място за чудене - и за феталната и за следене на бременността и за раждането.  

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #6 -: Юни 25, 2008, 12:46:31 pm »
Само да споделя - следеше много рисковата бременност на една приятелка. Правиха амниоцентеза, води много сложно и тежко раждане.
Ей сега отивам да уговаряме черква за кръщенката на малката по случай първия и рожден ден :lol:
Изводите можете да си направите и сами :wink:
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #7 -: Юли 03, 2008, 11:25:54 am »
Момичета,искам и аз нещо да попитам.
Знам, че д-р Даскалов прави инсеминации. Интересува ме дали прави ин-витро процедури или по-точно подготовката за тях като прегледи, стимулации и т.н. Някъде бях чела, че провежда по този начин съвместно АРТ-процедури с някоя от софийските клиники, но не знам дали е така.
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #8 -: Юли 04, 2008, 11:02:31 am »
Моята стимулация ще я проследява той, а инвитрото/иксито ще ми е в Якентро. За софийски клиники обаче незнам!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #9 -: Юли 04, 2008, 13:01:23 pm »
За д-р Даскалов мога да кажа само хубави неща!
При него правих стимулация, успешна, след като първия път бях с хиперстимулация при софийски доктор!
Д-р Даскалов ми следеше бремеността и при него си правих феталната морфология!
Той помогна на моето слънце да изгрее и аз да се чувствам добре още на следващия ден след секциото!!
Пътувах много всеки път да стигна до него /350 км в едната посока/, но никога не съжалих, че го направих!
На сестра ми й правиха фетална морфология, бяха и препоръчали амниоцинтеза "специалистите", което се оказа в последствие, че е голям  риск за плода и благодарение на д-р Даскалов нещата се оказаха съвсем наред!!!
Освен едно голямо благодаря друго не мога да кажа за този Човек!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #10 -: Юли 04, 2008, 14:25:57 pm »
много добър специалист, много загрижен и отзивчив към пациентите си лекар, много готин човек.
била съм му пациентка, макар и за кратко. препоръчвам го с две ръце.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #11 -: Юли 04, 2008, 15:05:03 pm »
За д-р Даскалов мога да кажа само хубави неща!

...

Д-р Даскалов ми следеше бремеността и при него си правих феталната морфология!
Той помогна на моето слънце да изгрее и аз да се чувствам добре още на следващия ден след секциото!!
Пътувах много всеки път да стигна до него /350 км в едната посока/, но никога не съжалих, че го направих!

...

Освен едно голямо благодаря друго не мога да кажа за този Човек!!!


много добър специалист, много загрижен и отзивчив към пациентите си лекар, много готин човек.
била съм му пациентка, макар и за кратко. препоръчвам го с две ръце.

 А ние с три :balk_50:  :balk_50: :balk_50:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #12 -: Юли 04, 2008, 19:19:03 pm »
И аз мога да кажа само хубави неща за него!
Той е изключителен професионалист и човек!Благодарение на "зачатие",разбрах за него и сега си имам моето слънце тодор!

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #13 -: Юли 04, 2008, 19:27:12 pm »
Благодаря на всички,които изказаха мнението си.Нямам вече никакво сьмнение за д-р Даскалов,че той е един прекрасен специалист и ще направи всичко необходимо,за да помогне на жени кото нас,с тези проблеми.Пожелавам на всички да им се сбьднат мечтите.Всичко най-най-добро
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #14 -: Юли 04, 2008, 19:28:31 pm »
И аз от скоро съм негова пациентка.И мога да кажа ,че е добър специалист и прекрасен човек.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #15 -: Юли 04, 2008, 19:40:52 pm »
Аз сьм се виждала с него само за 10 минути,но и това ми беше достатьчно,за да разбера що за човек е.Мисля да му се обадя в средата на месеца когато ми дойде,така каза той.Надявам се да ме отьрве от мьките ми,най-накрая.Искам само да те попитам.Когато му се обадя дали ще може да ме приеме след няколко дни,дали не е много зает.
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #16 -: Юли 04, 2008, 19:49:24 pm »
За да си запишеш час трябва да се обадиш на регистратурата в Медикус алфа!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #17 -: Юли 04, 2008, 20:18:13 pm »
Благодаря ти,но не знам кой е телефона,имам само GSM-а на д-р Даскалов.Ако го имаш,моляте прати ми го. :thankyousign:
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #18 -: Юли 04, 2008, 20:37:39 pm »
032 63 44 63
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #19 -: Юли 04, 2008, 21:07:35 pm »
много добър специалист, много загрижен и отзивчив към пациентите си лекар, много готин човек.
била съм му пациентка, макар и за кратко. препоръчвам го с две ръце.

Абсолютно същото мнение. Той е част от нашата сбъдната мечта. Такива хора и лекари рядко се срещат.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!