0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #100 -: Август 17, 2011, 10:16:01 am »
С първото си забременяване нямах никакъв проблем, стана от раз, посещавах друг доктор и си мислех, че е добър. Но след като сега ми се наложи да търся по специализирана помощ и се запознах с доктор Даскалов, съм на мнение, че хора като него и целият му екип се срещата рядко. Въпреки отчаянието с което отивам понякога, те успяват да ми върнат усмивката на лицето. И знам, че ще успеят да помогнат.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #101 -: Август 19, 2011, 20:52:09 pm »
да обадих се запазих си час трябва ли да носа направление колко струва първичния преглед


*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #102 -: Август 22, 2011, 10:33:40 am »
да обадих се запазих си час трябва ли да носа направление колко струва първичния преглед
Направление не трябва, прегледа струва около 50лв. И ти пожелавам само добри неща да ти каже.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #103 -: Септември 29, 2011, 16:18:57 pm »
Обърках темата,извинявам се за спама и успех на всички :wink:
« Последна редакция: Септември 29, 2011, 16:46:51 pm от janin4eto_87 »
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #104 -: Януари 05, 2012, 16:55:51 pm »
Благодарим на д-р Васил Даскалов!

Най-накрая след толкова дълго чакане, на 29.12.2011 г. благодарение на д-р Даскалов и целия екип ни се роди една прекрасна малка принцеса - Мария. Той се погрижи за това бременността да е безпроблемна, с толкова много любов и топлина. През всички изминали месеци съм имала много критични моменти, но винаги съм знаела че мога да разчитам на него. Добре, че все още му е останало чувство за хумор и понесе всички мои капризи и истерии.
Момичетата, които са решили да му се доверят - не са сбъркали. Д-р Даскалов е един прекрасен лекар и Човек.

Докторе, Благодаря!  :balk_16:

Понеже няма отделна тема за д-р Даскалова ще се възползвам от тази.
Д-р Даскалова направи много за нас  - за да имаме тази прекрасна дъщеря. Не бих успяла да намеря думи за да изразя благодарността си към нея.

Д-р Даскалова, Благодаря! :balk_16:
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #105 -: Февруари 23, 2012, 17:17:00 pm »
Мои близки и познати ми споделиха много добри отзиви за д-р Даскалови , но след прочетеното и тук просто няма съмнение ,че съвсем скоро ще ги посетя и аз.Вече повече от година се лутаме по лекари в нашият град и след като се спрях на Пловдив , всичко ме отвежда към този лекар.Може пък той да е човека ,който ще направи нашите мечти реалност.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #106 -: Февруари 25, 2012, 10:47:44 am »
бих ти препорачала др даскалов и др даскалова аз съм тяхна пациентка и можеш да бъдиш сигурна че си в професионални ръце!


*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #107 -: Февруари 27, 2012, 15:59:21 pm »
бих ти препорачала др даскалов и др даскалова аз съм тяхна пациентка и можеш да бъдиш сигурна че си в професионални ръце!

Като гледам хубавите чертички в графиката ти , свършили са чудесна работа.Леко бременеене и мерси за хубавите думи с който ми помагаш.
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #108 -: Май 01, 2012, 08:11:33 am »
Мирадос
Първо трябва да им звъннеш и да си запишете час за първичен преглед, виж тук координати:
http://www.invitro-plovdiv.com/


Здравейте,искам да попитам преглежда ли и в Медикус Алфа д-р Даскалов.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #109 -: Май 01, 2012, 08:16:55 am »
вече е в собствен нов кабинет
обади му се за час и той ще ти обясни
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #110 -: Май 02, 2012, 01:04:10 am »
Преди  10-12 дни правих цветна снимка при него в Медикус алфа , но мисля че преглежда само в кабинета си .
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #111 -: Май 02, 2012, 10:40:22 am »
Благодаря, Мини, Пламък :)
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #112 -: Май 04, 2012, 18:16:21 pm »
д-р Даскалов само прегледи ли прави в новия си кабинет? Ние сме за цветна снимка там ли я прави или в някоя клиника ?
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #113 -: Май 04, 2012, 18:37:40 pm »
д-р Даскалов само прегледи ли прави в новия си кабинет? Ние сме за цветна снимка там ли я прави или в някоя клиника ?

Вероятно я прави в Медикус Алфа, тъй като се прави на рентген. Най-добре е да се обадите и да попитате  :)
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #114 -: Май 11, 2012, 15:01:58 pm »
Цветната снимка я прави в Медикус Алфа.Предния месец правихме!
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #115 -: Юни 19, 2012, 09:42:04 am »
Някой в по-напред в темата беше попитал, но никой не е отговорил - д-р Даскалов води ли нормално раждане / т.е. привърженик ли е на нормалното раждане/ или препоръчва секцио?


*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #116 -: Юни 20, 2012, 09:58:22 am »
vesta, ако си решила да се довериш на д-р Даскалов, няма да съжаляваш.
  Пък това дали ще родиш нормално или секцио въобще не зависи от доктора, тоест има си медицински показатели.
Мен ако питаш не е важно какво предпочита доктора, а какво е най-доброто, което може да направи за теб. 
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #117 -: Юни 21, 2012, 10:08:40 am »
vesta
  Пък това дали ще родиш нормално или секцио въобще не зависи от доктора, тоест има си медицински показатели.

Не винаги е точно така. Понякога на докторите  им е по-лесно да насрочат секцио вместо да ги будиш посред нощите,когато започне раждането. Затова питах има ли момичета, които са родили нормално при него.


*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #118 -: Юни 21, 2012, 13:58:52 pm »
vesta
  Пък това дали ще родиш нормално или секцио въобще не зависи от доктора, тоест има си медицински показатели.

Не винаги е точно така. Понякога на докторите  им е по-лесно да насрочат секцио вместо да ги будиш посред нощите,когато започне раждането. Затова питах има ли момичета, които са родили нормално при него.

е този не е такъв, така че спокойно се срещни с доктора :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #119 -: Юни 21, 2012, 14:07:40 pm »
най-редовно води естествени раждания.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!