0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #40 -: Септември 13, 2008, 23:17:48 pm »
д-р Даскалов не работи със Здравна каса, чаас можеш да си запазиш за него като се обадиш на регистратурата на клиника "Медикус Алфа".
*

    mireela

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #41 -: Септември 14, 2008, 15:25:06 pm »
DR.DASKAOV MOGE LI DA MI KAGETE DALI PRAVITE IZLEDVANIA ZA PROBLEMNO ZABREMENIAVANE.
*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #42 -: Септември 14, 2008, 16:36:14 pm »
Да прави изследвания,можеш да му покажеш и предишни изследвания.
УСПЕХ
*

    mireela

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #43 -: Септември 14, 2008, 19:56:55 pm »
vsi4ki vidove izledvania li pravi az iskam da zabremenea no nemoga ve4e dosta vreme i neznam pri kogo da otida moj li4en lekar mi prepora4a za dr.DASKALOV pravili sa ni izledvania i kazvat 4e sme dobre no neznam togava kade e problema no tuk v nashia grad niama takiva dobri spe4ialisti zatova iskam vav PLOVDIV zashtoto nie po blizko no se 4udia dali da otida v SOFIA neznam kade e po dobre.
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #44 -: Септември 14, 2008, 20:26:09 pm »
mireela Пиши на кирилица и кажи за кой град става въпрос!
  :comm:
[/url]
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #45 -: Септември 15, 2008, 07:39:39 am »

За Пловдив -добър вариант е доктор Даскалов.Той със сигурност ще ти обърне внимание и ще пуснете всички необходими изследвания.
За София има по голям избор, но нека се включат другите момичета
*

    mireela

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #46 -: Септември 15, 2008, 22:10:59 pm »
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТА ВИЕ СТЕ ХОДИЛИ ПРИ НЕГО И ЗНАЕТЕ И НА МЕН МИ ГО ПРЕПОРЪ4АХА.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #47 -: Септември 17, 2008, 15:51:12 pm »
Кадърен специалист, освен това е много отдаден на работата си.
*

    Alvinq

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #48 -: Март 18, 2009, 17:30:30 pm »
Аз така от приятелка чух че е мн добър и му повярвах,момичета и сега съжелявам той е просто добър заради апаратурата си има скъпи апарати и това е ,иначе за мен той не е добър специалист за една седмица ми взе 700 лв и за нищо ходих накрая при друг лекар за да ме излекува от назаченията на др Даскалов,иначе е добър човек...ама това не го прави добър лекар аз лично не съм доволна
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #49 -: Март 18, 2009, 17:36:18 pm »
Не, че разбрахме какъв е бил проблемът ти, но пък разбрахме, че той не е добър лекар.. Ми то така всеки може да влезе и като гост да си напише каквото му е кеф и да опетни иначе кадърния професионалист. Не, че нещо, но поне дай някакви аргументи на твърдението си.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #50 -: Март 18, 2009, 17:58:53 pm »
Взе ти 700 лв. за нищо?! Ако искаш някой да приеме твърденията ти за истина, може би не е зле да споделиш какво точно е включвало това "нищо". Защото аз съм негова пациентка от доста време и не мога да се сетя какво ще да е това.
И да лесно е да влезеш като гост и да хвърляш обвинения с лека ръка.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #51 -: Юли 16, 2009, 14:26:21 pm »
Случайно попаднах на вас и ме впечатли това което пишете.
Бях бременна, но се установи мисед и на 01.06 тази година го махнаха. Никакви изследвания не ми правиха нито преди , нито след манипулацията. И понеже бях в 9 седмица, дори ми казаха , че е нормално./всъщност плода е загинал в 6-7 г.с , а ми го махнаха в 9-10 г.с след първия преглед /
Сега съм в задънена улица, неискам лекар да видя.Отврътена съм от отношението на всички мед.лица.
А и да ида, какво ще ми помогне ?
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #52 -: Юли 16, 2009, 18:20:14 pm »
Аз познавам д-р Даскалов и имам дори пресни впечатления миналата седмица ходих при него за първата фетална морфология и съм  повече от доволна от професионализма му отношението му и вниманието му.Мими   2103 няма да сгрешиш ако го посетиш ще те насочи правилно какво да предприемеш преди следващото забременяване разбира се когат о се почувстваш готова за това той със сигурност не от този тип лекари които са те отвратили.Пожелавам ти успех каквото и да решиш!
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #53 -: Юли 16, 2009, 20:52:58 pm »
От едно известно време из форумите се шири преобладаващ негативизъм към Даскалов!
Но аз пък и нищо аргументирано не прочетох! Иначе да- съгласна съм! Тук, във форумите, е мястото където можем да обменим мнения и впечатления, лошо няма! Цените в "Медикус алфа" са високи, така е! Още при първия ми преглед той ме предупреди, че за съжаление всички изследвания, които ми предстоят са доста скъпи....Уви, прав е, но не е виновен, нали!? В самата клиника "Медикус алфа" съм правила единични изследвания....просто навсякъде е скъпо, това е! И аз едва издържам, но такъв ни бил пътят.... Не мисля, че има по-добър специлист в Пловдив по въпросите за стерилитета!/Надявам се да разбера дали е добър и в проследяването на бременност!!!! :D/ Ако някой може да ме опровергае съм отворена да го чуя с голяма желание!
Много вярвам в Даскалов, надявам се никога да не променя мнението си!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #54 -: Юли 22, 2009, 15:30:42 pm »
Момичета от личен опит ще ви кажа че Д-р. Даскалов е страхотен лекар, преди да започна да ходя при него 6 месеца бях  в опити за забременяване, отидох на преглед направихме каквото трябва мъжът ми посети Д-р. Даскалова и те направиха какво то трябва и ето на,,, моят сладък син е вече на 4 месеца , роди се при него чрез секцио в селена и като правя сравнение с другите момичета които бяха родили при  други доктори аз най бързо се възстанових и на третия ден си бях в къщи и чистех готвех и така нататък  :D препоръчвам го горещо във всяко едно отношение и положение.
А за цените  :oops: всяко нещо си има цена, но тя не е непосилна когато искаш да стигнеш до безценното :wink:
DSC00102
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #55 -: Юли 22, 2009, 18:57:45 pm »
И аз скоро преди да посетя доктора четох разни негативни мнения че бил се  променил и т.н не бях го посещавала почти година ами  мога да кажа с ръка на сърце че няма въобще такова нещо д-ра си е същия какъвто си беше и преди внимателен обстоен дори още по внимателен ми се видя!
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #56 -: Юли 23, 2009, 19:17:17 pm »
И за мен д-р Даскалов е страхотен лекар. От няколко месеца ходя при него, и знам че съм в добри ръце.Сега правих лапаро при него в АГ Селена, и всичко мина много добре,много е внимателен и се интересува от пациентите си.Лично при мен идва 4 пъти докато бях в болницата.Така, че го препоръчвам с две ръце.На мен ми го препоръчаха две приятелки , които ходеха при него и сега се радват на бебчетата си.Сматам, че с негова попощ ще стигна до така желания резултат  :bfp:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #57 -: Юли 23, 2009, 19:35:31 pm »
Това което мога да споделя за д-р Даскалов е че той е наистина един страхотен лекар. От момента в който отидох за първи път при него до сега ,нито един ден не съм съжалявала.Преди да го открия тук във форума ( за което благодаря на всички момичета които са писали за него)се лутах сумати години от един гинеколог на друг. Всеки ми казваше всичко ти е наред ,няма причина,но причина е имало и я установихме още след първата среща с д-ра. След всички изследвания който трябваше да направя до момента сега ми предстои при него лапаро и искрено се надявам в най-скоро време да достигна така желания от мен резултат  :bfp: .


Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #58 -: Август 12, 2009, 18:38:11 pm »
Добър ден,
моля да ми каже накой: раждали ли сте нормално при д-р Даскалов или только секцио?
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #59 -: Август 18, 2009, 11:44:11 am »
Здравейте момичета! Много се радвам, че открих тази тема, тъй като и при мен нещо не се получава и мисля да посетя д-р Даскалов. Само, че не знам дали на личния да му звъня или да си запазя час :oops: Дали първо не го попитам на кой ден да отида, не знам, или да изчакам МЦ /ако дойде-ДАНО ДА НЕ/ и тогава????? Бихте ли ми казали как е реда там? Благодаря ви предварително.
ПП: Само да допълня- в момента си правя всички изследвания, които намерих тук във форума, по ЗК, а тези, които не ги поема да ги правя ли? Дали ще ми ги иска?
« Последна редакция: Август 18, 2009, 11:48:46 am от petqst »