0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #20 -: Юли 05, 2008, 15:24:05 pm »
За да си запишеш час трябва да се обадиш на регистратурата в Медикус алфа!

Доника, ако е за нещо важно, в смисъл започване на процедура, следене на процедура или пък изследване, което се прави в определен ден от МЦ, няма проблеми да му се обадиш на мобилния и да се разберете. Никога няма да те върне.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #21 -: Юли 06, 2008, 14:53:14 pm »
Аз също мога да кажа че впечатленията ми от него са прекрасни.Мисля да му се доверя да ми следи бременността, а къде води ражданията -това не разбрах?
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #22 -: Юли 06, 2008, 15:28:50 pm »
Аз също мога да кажа че впечатленията ми от него са прекрасни.Мисля да му се доверя да ми следи бременността, а къде води ражданията -това не разбрах?
В Селена!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #23 -: Юли 06, 2008, 18:19:34 pm »
Прекрасен човек аз съм негова пациентка от миналата година той и д-р Даскалова са добри специалисти и много добре си разбират от работата.Отделно са много отзивчиви на мен лично две недели подред ми се е налагало да ходя при него на преглед и нито веднъж не ми отказа преглед даже думите му бяха мен не ме мързи.Никой няма да сгреши ако стане негов пациент независимо за какъв проблем.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #24 -: Юли 06, 2008, 23:27:36 pm »
Д-р Даскалов ми проследи бременноста и секциото ми беше при него,очарована съм ,много внимателен и добър специалист.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #25 -: Юли 08, 2008, 20:22:44 pm »
При толкова хубави отзиви,няма как да не го посетя.От 7 години се опитваме да разберем,защо не мога да забременея,но то от (кадьрни)лекари все не успяваме.Но вече няма да се доверявам на никой,единствено на д-р Даскалов .Надявам се той да открие причината,че най-накрая и ние да си имаме едно сльнчице.Все си мисля,че причината не е била/е толкова голяма,но те като не са специалисти ме вьртяха в крьг. :00001754:Аз вярвам,че ще стане.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #26 -: Юли 09, 2008, 14:46:15 pm »

Мисля че доктор Даскалов е точния човек, поне в мен създаде такова усещане. Аз съм била веднъж при него на ФМ ,но останах очарована и ми вдъхна доверие, нещо което не мога да кажа за останалите доктори ,които обикалям в последните няколко години
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #27 -: Юли 12, 2008, 12:39:07 pm »
Момичета извинявам се че въпроса ми не е точно по темата, но какво представлява феталната морфология?  Между другото и аз съм пациентка на д-р Даскалов. Просто чудесен. Всеки път като отида при него и ми действа едно успокояващо. Вдъхва ми много надежда. Лекар който си разбира от работата.
Много е тъжно когато виждаш как твоите мечти се сбъдват на някой друг
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #28 -: Юли 12, 2008, 13:19:40 pm »
Цитат
Момичета извинявам се че въпроса ми не е точно по темата, но какво представлява феталната морфология?
Най-общо казано-ултразвуково изследване за откриване на вродени малформации.
Извършва се през определени седмици от бременноста.
*

    eloiz

  • ***
  • 167
  • Чакам те бебчо...
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #29 -: Юли 14, 2008, 17:03:41 pm »
Да се включа и аз в темичката.Пациентка съм на д-р Даскалов почти от година.
Прекрасен специалист и добър човек.Надявам се с негова помощ да успея в тежката борба за бебче.Голямо Благодаря!!!
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #30 -: Юли 15, 2008, 13:53:56 pm »
Спомням си преди време как и аз попитах за д-р Даскалов, казаха ми само хубави неща. Пациентка съм му от година, може и повече и с радост мога да споделя, че това е моя доктор - толкова внимателен, изчерпателен, отзивчив, добър специалист и добър човек :)) Успех :))
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #31 -: Юли 20, 2008, 15:53:32 pm »
zdraveite  momi4eta az sam pepi ot plovdiv otdavna ne sam vlizala pri vas pri4inata sa moite 2prekrasni sakrovi6ta koito doidoha s pomo6ta na d-r stamenov i d-r daskalov toi e unikalen 4ovek i goliam profesionalist slede6e me prez cialata bremenost i toi mi napravi sekcioto
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #32 -: Юли 20, 2008, 18:37:27 pm »
Прекрасен доктор и Човек!Негова пациентка от 1 година. Възхитена съм от отношението и отзивчивостта, както на доктора, така и на д-р Даскалова. Надявам се с тяхна помощ скоро да се появи нашето бебче  :D
*

    Ivy

  • *
  • 17
  • If you can't see the stars twinkle in the night sk
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #33 -: Август 09, 2008, 14:22:30 pm »
Може да прозвучи тъпо, но искам да попитам всички, на който д-р Даскалов е следил бременността. Мери ли ви кръвното, килограмите и обиколката на корема? И ако е така от кой месец започна да го прави?

Благодаря!
If you can't see the stars twinkle in the night sky, it doesn't mean that they've disappeared. They are just behind a blanket of clouds and you will see them shine again.
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #34 -: Август 09, 2008, 14:55:26 pm »
Може да прозвучи тъпо, но искам да попитам всички, на който д-р Даскалов е следил бременността. Мери ли ви кръвното, килограмите и обиколката на корема? И ако е така от кой месец започна да го прави?

Благодаря!
Ами от самото начало.
На кантара се качваш сама.
Кръвното го премерва акушерката.
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #35 -: Август 12, 2008, 16:16:47 pm »
Страхотен човек,страхотен специалист,страхотен лекар!Той и д-р Даскалова са прекрасен екип,на който винаги може да се разчита.Винаги и за всичко!Аз съм от Бс и също пътувам до Пловдив само за да може той да следи бременността ми.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #36 -: Август 12, 2008, 16:25:32 pm »


Мен не ме тегли ,ама аз си казах от началото , че си ходя на ЖК и просто съгласува там какво са ми пуснали и какво трябва сама да си пусна.Кръвното ми мери всеки път, а за кг не държа , тегля се в къщи и имам представа как наддавам
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #37 -: Септември 07, 2008, 20:04:45 pm »
Спомням си преди време как и аз попитах за д-р Даскалов, казаха ми само хубави неща. Пациентка съм му от година, може и повече и с радост мога да споделя, че това е моя доктор - толкова внимателен, изчерпателен, отзивчив, добър специалист и добър човек :)) Успех :))

 Точно по този начин и при мен се развиха нещата  :D
DSC00102
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #38 -: Септември 13, 2008, 22:01:33 pm »
Момичета дайте ми някакви координати на д-р Даскалов .Телефон, GSM , Как да се свържа с него ? С Направление ли се ходи или не работи със здр каса?
Моля помогнете мн ще съм благодарна!
[/url]
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #39 -: Септември 13, 2008, 22:57:58 pm »
0898 / 20-60-05
Успех! Страхотен лекар!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!