0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #80 -: Ноември 02, 2010, 14:33:39 pm »
Доктор Даскалов ми прави лапароскопия преди 6 дена и мога да кажа с ръка на сърцето, че е изключителен, внимателен и съпричастен, нещо, което вече рядко се среща. Хиляди благодарности на доктора, доктор Даскаловаи екипа им. Радвам се, че съм в добри ръце, те ми вдъхнаха увереност да продължа.
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #81 -: Ноември 16, 2010, 15:33:23 pm »
 :balk_103: :balk_46: :balk_81:
DSC00102
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #82 -: Декември 11, 2010, 19:48:30 pm »
Доктор Даскалов ми прави лапароскопия преди 6 дена и мога да кажа с ръка на сърцето, че е изключителен, внимателен и съпричастен, нещо, което вече рядко се среща. Хиляди благодарности на доктора, доктор Даскаловаи екипа им. Радвам се, че съм в добри ръце, те ми вдъхнаха увереност да продължа.
:D Сеге чакаме и други добри новини! Дано скоро се похвалиш!!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #83 -: Декември 22, 2010, 13:31:58 pm »
Аз също съм пациентка на Д–р Даскалов.Невероятен човек,превърнал професията си в призвание!Винаги ще бъда благодарна на него и на Д-р Даскалова за професионализма и човечността им!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #84 -: Декември 27, 2010, 19:47:46 pm »
Здравейте Момичета !
Знаете ли дали д-р Даскалов се занимава с проблеми при износването преди 27дни родих преждевременно във 24г.с за съжаление дъщеря ми си отиде след 3 дни , ако не към кого мога да се обърна в Пловдив ???
Благодаря ви предварително !!!
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #85 -: Декември 28, 2010, 11:18:47 am »
alemariya, много съжалявам за загубата.
Що се отнася за д-р Даскалов, мисля че си направила добър избор.
Но най-добре се обади и направи една консултация с него.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #86 -: Януари 03, 2011, 17:40:24 pm »
Благодаря ти !
успешна и благотворна 2011 !!!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #87 -: Януари 18, 2011, 10:18:52 am »
Здравейте!
Вече и аз мога да споделя мнение за д-р Даскалов и д-р Даскалова, вчера бях при тях за ФМ и съм с много добри впечатления от тях. Много дружелюбни, с изключително чуство за хумор, взаимно се допълваха с информацията, която ни даваха по време на целия преглед. С две думи страхотни хора, дано всички техни колеги бъдат като тях.
Благодаря Ви !
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #88 -: Февруари 01, 2011, 19:08:59 pm »
Здравейте и от мен. :)))
Не мога да не споделя прекрасните си впечатления от д-р Даскалов. От скоро имам щастието да съм негова пациентка, но чувствам, че най-после съм попаднала на правилното място. Страхотен професионалист и невероятен Човек е, дано успее да помогне и на мен. :)))
 
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #89 -: Февруари 01, 2011, 23:33:22 pm »
Serendipity, наистина си на правилното място.  :) Пожелавам скоро да си щастлива и да сбъднеш мечтата си! :)

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #90 -: Февруари 02, 2011, 08:13:26 am »
deep, благодаря за пожеланията. :))) Благодаря също на всички, които ме насочихте към д-р Даскалов, разликата между него и други "специалисти" е очевадна.
*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #91 -: Юни 14, 2011, 23:03:53 pm »
Има ли пациентки на Д-р Даскалов от Стара Загора? Ако има бих искала да се свържа с тях.

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #92 -: Юни 14, 2011, 23:13:00 pm »
teddy_music, аз съм една от пациентките на д-р Даскалов, вече сбъднала мечтата си  :D
От Стара Загора съм и ще се радвам да се запознаем.  :wink:
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #93 -: Юни 15, 2011, 08:21:30 am »
Има ли пациентки на Д-р Даскалов от Стара Загора? Ако има бих искала да се свържа с тях.

Много сме и почти всеки ден сме заедно навън. Ако искаш - заповядай на кафенце с нас  :D.
     
*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #94 -: Юни 15, 2011, 09:18:13 am »
Да заповядай на кафе с нас всеки ден сме заедно по кафетата ще се радваме да се запознаем !
[/url]
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #95 -: Юни 15, 2011, 14:50:58 pm »
Има ли пациентки на Д-р Даскалов от Стара Загора? Ако има бих искала да се свържа с тях.
Здравей, аз живея в Бургас, но също съм от Стара Загора и честичко се прибирам  :). Ходя при д-р Даскалов от пролетта и съм много впечатлена от вниманието и отношението на техният екип.Стискам палци на всички, скоро да видим  :bfp:
*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #96 -: Юни 16, 2011, 15:04:51 pm »
Благодаря ви за отговора! Ще се радвам да се запознаем! Както разбирам, някои са сбъднали мечтата си, което е чудесно. Може да си пишем лично като за начало. Мога да оставя е-мейла си / не знам дали се вижда от профила ми/.

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #97 -: Юни 16, 2011, 15:14:08 pm »
Здравейте и от мен.Аз също съм от Стара Загора и от началото на тази година ходя при д-р Даскалов.Надявам се той да сбъдне мечтата ни.Ще се радвам да се запознаем момичета.Успех на всички.
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #98 -: Август 16, 2011, 13:50:29 pm »
zdr i az kato vsqka 1 ot vas hoda pri dok v moq grad no vse ne stava i ne stava i ot foruma re6ih da zvana iskam 1 da vi popitam pregled pri koi se pravi d-r daskalov ili d-r daskalova i kakvo trqbva da naprava ?


*
Re: Отзиви за Д-р Даскалов
« Отговор #99 -: Август 16, 2011, 16:18:21 pm »
Мирадос, първо да те помоля да пишеш на кирилица, или да използваш КРЕДОР-а, тъй като много трудно се разчитат постове с латински букви! :wink:

Много добър избор са д-р Даскалови, ще се убедиш сама.
На въпроса ти при кой се прави преглед - д-р Даскалов е за теб, а за мъжа д-р Даскалова! :wink:
Първо трябва да им звъннеш и да си запишете час за първичен преглед, виж тук координати:
http://www.invitro-plovdiv.com/