0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    t_t_t_87

Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #140 -: Април 02, 2009, 01:39:34 am »

Супер клиника!Супер специалисти!Супер отношение!Посрещнаха ни така,сякаш сме приятели от 10 години!

И супер реклама  :D


 :( Sorry, не исках да прозвучи така! Просто съм супер въодушевен от преживяното!
*
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #141 -: Април 13, 2009, 11:53:41 am »
Обадиха ми се и операцията ми е насрочена за 26 април при проф. Гугучкова  :)
*

    Мариела Константинова

Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #142 -: Април 15, 2009, 17:24:10 pm »
Здравейте!

Сестра ми също си направи корекция в клиниката в Истанбул преди 4 години и все още е много доволна!

Много се радвам, че вече имат представителство и в България!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #143 -: Април 15, 2009, 17:28:24 pm »
Успех jutoo - ще мине леко и бързо и докато разбереш ще виждаш идеално.
Аз съм много добре - виждам така както не съм виждала никога през живота си - дори това малко ме изморява  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #144 -: Април 19, 2009, 18:56:12 pm »
Нека и аз се похваля с орлов поглед, но в клиниката на доц. Митов във Варна. Не виждам какво не им харесвате на българските клиники! Н аблизо са , то като сложиш разходите после за прегледидте който се правят профилактично на 1- седмица, месец и после 6-тия не ви ли идват същите пари? пък и тук отношението си е супер!!!! Аз съм очарована от екипа на цялата клиника!
*

    t_t_t_87

Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #145 -: Април 22, 2009, 14:28:03 pm »
Нека и аз се похваля с орлов поглед, но в клиниката на доц. Митов във Варна. Не виждам какво не им харесвате на българските клиники! Н аблизо са , то като сложиш разходите после за прегледидте който се правят профилактично на 1- седмица, месец и после 6-тия не ви ли идват същите пари? пък и тук отношението си е супер!!!! Аз съм очарована от екипа на цялата клиника!

vanesa_a написа:
Нека се похваля и аз с орлов поглед! Мина почти месец от операцията, всичко е на ред от първия ден! Нямала съм никакви болки, нито при операцията нито след това! От втория ден си карам колата, гледам си детето вдигам го играем!!! Направих корекцията при доц. Митов във Варна. Не виждам какво не им харесвате на българските клиники? И отношението си е супер, болки не съм почувствала за секунда пък като сложите транспортните разходи до турция и обратно за профилактичните прегледи не знам цената няма ли да се доближи до нашата тук?
Както и да е всеки себе и знае. За тези които се колебаят, ПРЕПОРЪЧВАМ ГОРЕЩО ВАРНЕНСКАТА КЛИНИКА "СВЕТА ПЕТКА" както и екипа на доц. Митов ако имате възможност не се колебайте резултат е невероятен.


Ами не им харесваме това, че апаратурата им е доста стара за тази цена, която искат за въпросната процедура. Аз лично, ходих с мъжа ми до Турция и цялата корекция, заедно с транспортните разходи, нощувките и джобните (и за двамата става въпрос!) ни излязоха всичко на всичко 2500 лева! А профилактичните прегледи и всичко останало си е включено в цената и в доживотната застраховка, която ни дадоха.

Всички български клиники работят с VisX лазер, който е американски и е с 4 поколения по-стар от лазера, който използват в ЕyeSTAR. VisX лазер работи с честота 40Hz, а техния EyeSTAR Wave Allegro лазер работи с честота 400Hz!!! Ами много се извинявам, ама разликата е повече от очевидна!!!

Копирах това мнение от форумът на Часът на мама. Стори ми се доста изчерпателно! Щото видях,че и твоето е същото!
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #146 -: Април 24, 2009, 19:08:25 pm »
Ей Верчето от форума на бг мама  :D Това пак си ти нали? Думите са абсолютно еднакви и в двата форума! А твърдеше че не си го приелаш лично!
 Както и там ще напиша: Всеки има право на лично мнение! Както вие така и аз хваля клиниката от която съм доволна! Нека имаме уважение едни към други, всички имат отзиви а това все пак е форум нали? Всеки да си изкаже мнението!!!!!!!
*

    t_t_t_87

Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #147 -: Април 27, 2009, 14:25:47 pm »
Ей Верчето от форума на бг мама  :D Това пак си ти нали? Думите са абсолютно еднакви и в двата форума! А твърдеше че не си го приелаш лично!
 Както и там ще напиша: Всеки има право на лично мнение! Както вие така и аз хваля клиниката от която съм доволна! Нека имаме уважение едни към други, всички имат отзиви а това все пак е форум нали? Всеки да си изкаже мнението!!!!!!!

Не, съжалявам, но нямам нищо общо с въпросния потребител, за когото говориш.

ИЗЛИШНО СЪМ НАПИСАЛ ЧЕ СЪМ КОПИРАЛ МНЕНИЕТО ОТ ФОРУМА НА БГ МАМА!!!!!!!!!!!!!

Много моля преди да пишеш подобни неща да прочетеш внимателно какво съм писал!
*
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #148 -: Април 27, 2009, 16:26:00 pm »
Моля, спазвайте добрия тон! Всеки има право на лично мнение, но не превръщайте темата в арена на личния ви спор. Благодаря!
*
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #149 -: Април 27, 2009, 18:11:17 pm »
Вчера ме оперираха, нямах никакъв дискомфорт след това, а днес като ми махнаха "плувните очила" си виждам идеално. Казаха, че всичко е наред и на 14 май съм на контролен преглед  :)
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #150 -: Април 28, 2009, 02:18:40 am »
jutoo много се радвам за теб! Всичко е като сън нали? :)
   t_t_t_87 каа то аз съм писала и после е потвърдил потребитела "Елфи" ТОВА Е ФОРУМ Всеки има правио на мнение и да изкаже личните си впечатления! Много добре прочетох какво си написал!
  И пак за трети пореден път пиша ТОВА Е ФОРУМ!!!!!!!!!!!!!!
*

    t_t_t_87

Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #151 -: Април 28, 2009, 03:31:44 am »
jutoo много се радвам за теб! Всичко е като сън нали? :)
   t_t_t_87 каа то аз съм писала и после е потвърдил потребитела "Елфи" ТОВА Е ФОРУМ Всеки има правио на мнение и да изкаже личните си впечатления! Много добре прочетох какво си написал!
  И пак за трети пореден път пиша ТОВА Е ФОРУМ!!!!!!!!!!!!!!

Съгласен съм!!! Нищо лично! Просто уточних, че не съм потребителя за когото ме мислиш, и мнението е същото, защото съм го копирал. Съжалявам, не съм искал да обидя никого!
*
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #152 -: Май 01, 2009, 20:15:45 pm »
Ултра, как е при теб положението?
И аз нещо май не виждам съвсем ясно с дясното око. Дано се оправи.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #153 -: Май 04, 2009, 10:28:47 am »
Поздравления jutoo
Зрението ти ще се донастрои /ако мога така за се изразя/ до 3 месеца / вкл. и настройките на мозъка/  :D, не се притеснявай.
Капи си капките редовно както са ти предписани. :D
Аз виждам идеално, само понякога вечер ми се изморяват очите, но лекарката  каза че е нормално.
А колкото до моя мозък още не може да свикне с това, че може да виждам и 'детайли' не само 'силуети' и 'цветни петна' когато съм на вън :wink: Все трябва да си повтарям: ,, Вгледай се добре, вече виждаш''
Така че това важи и за теб - дай си време, защото виждането е работа и на мозъка

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #154 -: Май 05, 2009, 15:00:21 pm »
Денис, мерси за успокоението  :)
Радвам се, че при теб всичко е идеално.
*

    Saaraa79

Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #155 -: Май 07, 2009, 18:53:23 pm »
Здравейте!

Аз също имах късогледство- 4.75/4.50 и близо 10 години съм носила очила. Въпросът за лазерна корекция се беше загнездил в съзнанието ми от доста време, но така и не се решавах - едно от страх, а и финансово. И така докато не се намеси мъжът ми. Преди около година случайно в Интернет видял реклама на световно известна клиника в Истанбул. Обадих се, оказа се доста по-евтино и най-големият им коз беше издаването на пълна доживотна застраховка на очите, като ми обясниха, че по този начин те се ангажират да се грижат за очите ми доживот, и каквото и да се стане то си е за тяхна сметка, било то прегледи или повторна корекция. Навих се! Преди 8 месеца ми направиха корекция. Държа да споделя, че съм страшно доволна. Момичето, с което говорих по телефона тогава се оказа шефката на клиниката, която перфектно говореше български. Тя организира абсолютно цялото ни пътуване ( мъжът ми беше с мен ), резервации в хотел и т.н. Когато пристигнахме в града ни посрещнаха с луксозен микробус и ни заведоха в клиниката, където ни посрещна много мила жена, също от България. Направиха ми един куп изследвания и един изключително подробен преглед, който беше с продължителност около 3 часа. Оказа се, че съм подходяща за корекция. Към 17ч. ми направиха самата корекция, по време на която не почувствах никаква болка или дискомфорт, а въпросната жена, седеше до мен, държеше ми ръката и ми обясняваше подробно какво точно се случва по време на всеки един етап от процедурата. Вечерта ни заведоха в хотела, който беше на 20 метра от самата клиника. На следващият ден трябваше да отида на контролен преглед. Оказа се, че диоптрите ми са 0/0. Не мога да ви опиша как се почувствах. Веднага попитах къде наблизо има детски магазин, защото искахме да купим нещо на детето си. Тогава шефката на клиниката ( която също има малко дете ) ми каза, че и те със съпругът си ( собственикът на клиниката ) ще излизат да пазаруват за детето си, и ни покани да отидем с тях. Аз бях малко притеснена, но съпругът ми се съгласи. Заведоха ни в най-големият мол на Балканите. Беше наистина красиво. До момента, в който не седнахме да изпием по кафе. Ние се почувствахме изключително неловко, защото те не ни позволиха да си платим сметката, която беше солидна. Отговориха ни " Вие сте наши гости!". След като се върнахме обратно в клиниката, ни се искаше да разгледаме забележителностите на Истанбул и попитахме как да стигнем до някои от по-известните. Дамата ни отговори : " Не се притеснявайте, само да проверя програмата на шофьора. Колегите ми ще ви заведе. А ако той няма възможност, мъжът ми лично ще ви закара." Не мога да ви опиша как се почувствах-лично собственика на клиниката ще ни заведе на разходка! Оказа се, че шофьорът е свободен и заедно с жената, която говореше български език цял ден ни разхождаха из Истанбул, като отново не ни позволиха да си платим входните такси на нито един обект. Отново ни казаха " Вие сте гости!". Вечерта трябваше да си тръгнем, и на двама ни изобщо не ни се искаше да се прибираме. Шофьорът ни взе от хотела и ни заведе на автогарата, остана с нас докато не отпътуваха, а от клиниката всички ни изпратиха като стари приятели.

Наистина не мога да ви опиша колко хубаво беше всичко. 

Въпросната клиника се казва EyeSTAR LASIK Institut. Видях, че тук доста сте я коментирали, но все пак исках и аз да споделя своите преживявания!

Поздрави и успех на всички, на които им предстои процедурата!
*
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #156 -: Май 08, 2009, 11:36:28 am »
Тази клиника в Истанбул само не регистрирани потребители я хвалят и не само в този форум - съмнителна работа ми се вижда.
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #157 -: Май 09, 2009, 03:39:43 am »
Регистрирах се специално заради твоето мнение jutoo .

 :D

Поздрави!
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #158 -: Май 11, 2009, 21:33:34 pm »
Аз пък специално заради теб сааарааа79 се регистрирах.

относно ходене до турция....
Бях на екскурзия в Турция/Истанбул за седмица, освен якото море, всичко останало е пълна циганщина и мизерия, ама такава мизерия не се вижда дори в ромските махали из България. Бях с една приятелка имаща хубави краченца, като се разхождахме, след нас имаше глутница турчля подсвиркващи и крещещи разни турски фрази, все едно не са виждали жена от как са се родили. Можеби се дължи на факта, че техните жени са забулени като лихуси. Беше ужасно!

абе ти saaraa79, saaraa73, t_t_t_87, var4eto и т.н. ама страшни ги ръсиш, още мъничко и ще ти повярвам, че наистина си си правила корекция, такива яки съчинения...
Видях из нета, писала си из пулс.бг бгмама, форума на часът на мама и т.н. пак едно и също, даже забелязах един човек как те е затапил като нагледно е показал, че възвишения лазер който ползва клиниката ти, не е това за което го представяш, американската клиника по офтамология не е чувала за този лазер.

така, вече по темата да кажа след дълго четене из форумите, установих, че в България най-модерната клиника е Очен медицински център Свети Николай Чудотворец, имат специализиран отдел за лазерна корекция на зрение вижте тук http://eyecenterstnikolay.com/?go=iLasik

Аз поне смятам да е при тях. Ще пиша след операцията :)

Наслука на всички с желание да променят живота си за добро!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #159 -: Май 12, 2009, 09:37:35 am »
Аз пък специално ........
Е, стига де, не се връзвай така.
Да не мислиш, че ние като не отговаряме на такива писания вярваме и нямаме мнение  :wink:
Пожелавам ти операцията да мине леко и приятно.
Зная, че се вълнуваш, но всичко ще бъде наред  :D и скоро и ти ще си с орлов поглед  :D
Успех!

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум