0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #120 -: Март 05, 2009, 13:55:15 pm »
Привет,
От доста време следя темата и тъй като преди месец спрях да кърмя реших, че и моят ден наближава.
Чудя се между клиника Ден и Вижън. И искам да ви попитам като се записваш за преглед ти ли казваш при кой специалист искаш или те ти записват направо?
Малко ме е страх, но предполагам е нормално.
Като прочетох мнението на denis и направо ми идеше да тръгвам още сега натам :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #121 -: Март 06, 2009, 07:57:42 am »
Аз бях във Вижън и съм много доволна от всички там.
Отидох с нагласата да си посоча кой искам да ме оперира, но в последствие се отказах.
Прегледа ме д-р Пешева, оперира ме д-р Пройнова от която съм много доволна - страхотна е.
Няма от какво да се притесняваш - няма болка.
Един конюнктивит макар и лек предизвиква повече дискомфорт.

Много съм доволна, ако не беше Ултра още щях да съм с лещи  :D
Чувствам се много особено когато вечер се уловя да чета етикетите по различни продукти и то без да сложа очила. В къщи са свикнали мине ли 16:00 часа да ги моля да ми прочетат къде рецепта, къде упътване на нещо което ми се налага да ползвам. Никога през живота си не съм го можела и се чувствам странно от това.
Не се колебай - отивай  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #122 -: Март 06, 2009, 14:15:41 pm »
denis много благодаря. Обадих се във Вижън и имам час за вторник за преглед. Някаква жена, която се представи Димова ми каза нея да търся като отида и тя ще ме заведе да ми направят изследвания.

Препоръчаха ми д-р Даскалов, но още не съм решила за лекар. Като отида във вторник ще видя там на место какво ще ми кажат.

Още веднъж мерси  :)
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #123 -: Март 09, 2009, 11:06:31 am »
А аз пък се влошавам - с дясното око виждам все по-зле.
Това определено ме разстройва.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #124 -: Март 09, 2009, 19:07:15 pm »
Ултра, много съжалявам, не чакай следващата дата,обади се за  посещение сега.Влошаване на тоя етап не бива да има.
*
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #125 -: Март 09, 2009, 19:47:34 pm »
Ултра, не знам какво да кажа... Дано да е някакво временно усещане... Пиши след консултацията с лекарите...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #126 -: Март 09, 2009, 20:53:33 pm »
Ани, дано не е много сериозно :(
*

    miamy

  • *
  • 1
  • Светът от мойта страна е красив
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #127 -: Март 10, 2009, 17:15:12 pm »
Здравейте! Аз си направих операция преди точно 2 седмици във Вижън. На мен ми я прави д-р Даскалов, при който бях на прегледи в Токуда(той работи явно и на двете места). Искам да ви кажа, че след оперцията се преродих даже още не мога да повярвам, че гледам без очила и лещи. Направо все едно си с други-здрави очи. Не казвам че е съвсем безболезнено, само първия ден наболява, но определено си струва всичко-и парите и болката. Ако някой се двууми, а има възможност...няма какво да му мислите.
*
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #128 -: Март 11, 2009, 08:44:09 am »
Вчера бях на преглед, всичко ми е наред и мога да се оперирам. Казаха ми, че ще ми се обадят, за да уточним датата, но ще е към края на март - до тогава нямат свободни часове. И аз съм се спряла на д-р Даскалов или проф. Гугучкова.
Ултра, дано се опарвят нещата при теб. Стискам ти палци.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #129 -: Март 11, 2009, 11:41:37 am »
Ходих на преглед, бяха изключително внимателни. За момента не се открива конкретна причина за болката и влошеното зрение, предполага се, че има възпален нерв. Ще лекуваме с нови медикаменти 20 дена и дано се почувтвам по-добре.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #130 -: Март 12, 2009, 13:43:37 pm »
Привет! :)
Ултра, дано всичко се оправи бързо, стискам палци. :crossfingers: yahoo_17
Денис, много се радвам, че всичко е минало идеално при теб.
Като заговорихте за капки, не знам дали съм споменавала до сега, но съм пробвала абсолютно всички изкуствени сълзи на пазара и тези, които са най-добрите са Оксиал. Съдържат хиалуронова киселина и още в момента, в който си капнеш, зрението става кристално, а не както при другите 2-3 минути замъглено. При мен вече почти 9 месец след операцията всичко е идеално. Капя рядко капки, нямам вече нужда а и забравям  :oops: С две ръце ви препоръчвам да пробвате Оксиал, наистина ще усетите огромна разлика.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #131 -: Март 12, 2009, 17:22:49 pm »
аз също минах на оксиал - наистина го няма онова досадно замъгляване.
но са си скъпички, де :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #132 -: Март 18, 2009, 14:00:18 pm »
Здравейте и от мен!
Аз също много се изнетересувам от лазарната корекция на очи, късогледа съм, но съм с доста висок диоптър (ако го написах правилно  :oops:), ляво 6- (за очила) и 5-за лещи, дясно 8- (за лещи) и 9- за очила! Нося очила от втори клас, вече 20 години, ходила съм на преглед първо във Враца, ужасняващо беше, после във Ихтиман, естествено и при двете ходения беше това че трябвало да мине побертета, после раждането.
Тази година питах моят доктор, д-р Минков, за корекция, но имаше една подробност, че поне една година нетрябвало да се вдига диоптерът, а аз вдигам за 6 месеца по малко, което е притеснително, после ми обясни за плътноста на роговицата! Правихме и терапия, прегледа ми и очните дъна, каза задължително секцио!
Споделих моята болка, извинявам се за дългият и мълко объркан пост! Много ми хареса това че след отварена на очите е - ВИЖДАМ,знам какво е да се събудиш и да търсиш очилата!
Радвам се за вашите успешни корекции!

Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #133 -: Март 18, 2009, 19:47:42 pm »
Така е -Оксиала е   върха при изкуствените сълзи, пробвах всичко, пак се върнах на тях(а пробвах именно заради дискомфорта,който ми образуваше  на джоба :lol: цената на Оксиала)
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #134 -: Март 22, 2009, 02:14:38 am »
Здравейте на всичк. С интерес изчетох темата на един дъх и реших и аз да пиша! предстои ми корекция на 27 март т.е. след 6 дни. Малко ми дойде като гръм от ясно небе датата, защото аз от 2 год и половина ходя на прегледи защото се съмняваха че имам кератоконус ( дано правилно го пиша) и заради него не могат да ми я направят. В четвъртък отидох на поредния преглед и ми казаха че съмненията отпадат и има свободен час за идния петък :o Веднага се съгасих. Но сега ми е малко страшно. Минаха 2 дни в голямо четене на отзиви, мнения и съм малко стресната! :? Дилемата ми е коя процедура да избера от 600 или 800 евро тъй като предоставиха на мен възможноста за това. Била съм подходяща и за двете процедури. Забравих да отбелеа че съм от Варна и ще правя корекцията в клиника "Света Петка" Моля за малко подкрепа и помощ.
  Предварително благоодаря бна всички! :balk_7:
*
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #135 -: Март 23, 2009, 12:19:03 pm »
Ултра, как е положението при теб? Дано вече са се оправили нещата.
 Ваничка, успех на 27 март  :)

Аз ще отложа малко, че каката докара варицела, а нито аз нито дребния сме я карали и засега до 5 април сме под карантина.
*

    t_t_t_87

Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #136 -: Март 25, 2009, 16:11:17 pm »
Здравейте!

Преди 6 месеца си направих корекция в EyeSTAR LASIK INSTITUT в Истанбул.
Много съм доволен,мина супер бързо и не ме е боляло и сега виждам супер! Ходихме заедно със сестра ми и ни излезе за двамата толкова пари,колкото ни искаха тук само за единият! Освен това всички прегледи,изследвания и капките си влизаха в цената.Даже ни дадоха и доживотна застраховка и ни обясниха,че ако искаме да си направим преглед след време или пък нещо друго, то си е за тяхна сметка.

Даже ни водиха на разходка из забележителностите на града!

Супер клиника!Супер специалисти!Супер отношение!Посрещнаха ни така,сякаш сме приятели от 10 години!

Айде и умната! :lol:

б. мод.: Част от информацията в профила е изтрита! Относно тарифите за реклама - моля, прегледайте информацията от линк Реклама:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=806&Itemid=73
« Последна редакция: Март 26, 2009, 20:00:35 pm от ultra »
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #137 -: Март 25, 2009, 18:02:10 pm »

Супер клиника!Супер специалисти!Супер отношение!Посрещнаха ни така,сякаш сме приятели от 10 години!

И супер реклама  :D

*

    t_t_t_87

Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #138 -: Март 27, 2009, 22:54:11 pm »
Виждам че модератора ми е изтрил частта от мнението.

Там разказах подробно случика в наша известна клиника.
*

    t_t_t_87

Re: Лазерна корекция на очи
« Отговор #139 -: Април 02, 2009, 01:38:03 am »

Супер клиника!Супер специалисти!Супер отношение!Посрещнаха ни така,сякаш сме приятели от 10 години!

И супер реклама  :D


 :( Sorry, не исках да прозвучи така! Просто съм супер въодушевен от преживяното!