0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #40 -: Март 06, 2008, 14:43:04 pm »
Ей, много сте заядливи тука бе  :P
Това някаква странична реакция от отслабването ли е?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #41 -: Март 06, 2008, 14:44:11 pm »
Ей, много сте заядливи тука бе  :P
Това някаква странична реакция от отслабването ли е?

айде и ти на диетата, таман ще разбереш от личен опит какво е :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #42 -: Март 06, 2008, 14:45:13 pm »
Ей, много сте заядливи тука бе  :P
Това някаква странична реакция от отслабването ли е?

Не се закачай, че ще те изядат в протеиновата фаза.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #43 -: Март 06, 2008, 14:50:30 pm »
Ей, много сте заядливи тука бе  :P
Това някаква странична реакция от отслабването ли е?

Не се закачай, че ще те изядат в протеиновата фаза.  :)

муахахахаха.... кой пръв ще пусне рецепта за печен beast на тефлонов тиган?  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #44 -: Март 06, 2008, 15:00:39 pm »
а ти не си точи зъбите на чужди мъже :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #45 -: Март 06, 2008, 15:07:39 pm »
еййййй, днес не мога да угодя на потребителите. накъдето и да стъпя, все виновна ;)
намерили къде да спамят в убавата тема, ама-ха! сичките ше ви банна, ей!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #46 -: Март 06, 2008, 15:10:24 pm »
Ей, тия кльощавите ни наспамиха темата. :)
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #47 -: Март 06, 2008, 15:16:07 pm »
вижте кво, не може да се дискриминираме на дебело/слаб принцип :lol:

и искам да ви кажа, че последните 3 кила се свалят най-трудно. така че, баш съм си тука на местото.

на мен тоя калкулатор ми дава грешка, не знам какво не попълвам правилно. ако не обичам месо, с какво го заменям? с млечни?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #48 -: Март 06, 2008, 15:18:48 pm »
ман, с риба, морски дарове и яйца.
само с млечни няма да е по Дюкански, струва ми се.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #49 -: Март 06, 2008, 15:19:00 pm »
Абе това хранене по "дюкански" вкусно ли ви е, немога да си представя да ям само овесени трици, кисело мляко и меса ... 8O

Така пишете все едно, готвите нещо невероятно уникално вкусно за кулинарията.


П.П. Имам един въпрос, тая диета дали ще свали кг. качени в следствие на влошаване на щит.жлеза? Качих 8 кг. без да се храня ей така от нищото, тоест ям по много малко. Ще си питам ендокринолога, но ако някой има инфо, ще съм му благодарна да разясни.

« Последна редакция: Март 06, 2008, 15:35:22 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #50 -: Март 06, 2008, 19:52:55 pm »
Перде, по принцип, когато ядеш, за да ти е вкусно, диета няма :)

колкото до Дюкан - да, вкусно ми е. още не съм яла нищо, което да се насилвам да ям. не е нужно да консумираш мазнина, за да ти е вкусно. а подправките не са забранени.

освен това, не става дума само за "трици, кисело мляко и меса". ако прочетеш внимателно, ще видиш, че се редуват дни само с протеини и дни с протеини и зеленчуци.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #51 -: Март 07, 2008, 12:14:47 pm »
Аз вече твърдо реших да започна и ще питам и тук дали мога през ударните дни да консумирам всичките протеини в неограничено количество или все пак има ограничения?

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #52 -: Март 07, 2008, 12:33:11 pm »
Плодоядните (като мене) и вегетарианците (дори и тези, които обичат повече зеленчуци, макар да ядат понякога и месо) много трудно ще преминат през протеиновия период. Освен ако не ни се предложи "beast на скара", разбира се, тогава ще преглътнем диетата.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #53 -: Март 07, 2008, 12:41:53 pm »
Мели, Манхатън (три кила - луда) и останалите дето като ги духне вятъра си закачат тежести на колана, за да не ги отнесе - МЛЪК!  :x

Мелко, питаш ли ме душа - аз дето съм заклет суровояд  :( :( :( и без плодове не мога. Сега съм си дала срок до края на май да съм 55 кила, че иначе, ще се самоубивам, да знаете. Та затогава съм се замечтала за череши
В очакване ....
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #54 -: Март 07, 2008, 12:45:50 pm »
Мели, Манхатън (три кила - луда) и останалите дето като ги духне вятъра си закачат тежести на колана, за да не ги отнесе - МЛЪК!  :x

Това е сегрегация по килограмски признак. Ние тука демокрация ли сме или какво?

Мелко, питаш ли ме душа - аз дето съм заклет суровояд  :( :( :( и без плодове не мога. Сега съм си дала срок до края на май да съм 55 кила, че иначе, ще се самоубивам, да знаете. Та затогава съм се замечтала за череши

Аз затова не харесвам НВД-та, някак вътрешно ми се бунтува бунтарската душа.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #55 -: Март 07, 2008, 13:26:28 pm »
Zlatulka, храните от разрешения списък могат да се ядат без ограничения. ограничение можеш да си наложиш сама на яйцата (по-точно жълтъците), ако имаш проблеми с холестерола, примерно. триците са ограничени, разбира се - по 3 супени лъжици на ден. чела съм, че и прясното мляко е добре да не се приема по повече от четвърт литър на ден, но не съм сигурна дали в книгата го пише това.

Мели, всъщност, не съм сигурна дали beast на тиган е режимно - Дюкан изрично споменава, че месата трябва да са постни...  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #56 -: Март 07, 2008, 14:42:25 pm »
jam, мн. благодаря за уточненията. Започвам значи.. :lol: Имам 10-ина килца да сваля.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #57 -: Март 07, 2008, 15:28:32 pm »
Имам 10-ина килца да сваля.

Я посмали малко де! :wink:
*
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #58 -: Март 07, 2008, 15:56:07 pm »
трети ден съм, и съм минус 2 кг. възможно ли е???? спазвам стриктно всичко, поне така си мисля.остават ми 10 кг :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #59 -: Март 07, 2008, 16:51:36 pm »
nia72, възможно е и е очаквано - в първия етап обикновено се свалят между 1 и 5 кг.

ultra, а ми кажи като по-напреднала в режима - имала ли си период на задържане на теглото? аз вече 2 седмици не свалям нищо, въпреки, че спазвам режима строго до стотинка. едно кило си го подмятам нагоре-надолу и така... почвам да се чудя какво става...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!