0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #120 -: Март 29, 2008, 12:01:39 pm »
Айде и аз във клуба, Дюкан ми обещава да стигна 50 /с калкулатора/, ще се възползвам от вашите рецепти и се надявам на ДРЗ всички да сме фиданки  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #121 -: Март 29, 2008, 15:12:28 pm »
Shani, едва ли ние можем да ти дадем отговор на въпроса. защо не покажеш на твоя лекуващ лекар списъка на разрешените храни и попитай за мнение - може ли да минеш на такъв режим или не.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #122 -: Март 29, 2008, 19:26:26 pm »
Както я карате на масово заслабване, Зачатие скоро ще се стопи и ще изчезне.  :jump12:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #123 -: Март 29, 2008, 19:32:09 pm »
може да отслабваме, ама не прекаляваме с усмивките  :rockon:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #124 -: Март 29, 2008, 20:32:32 pm »
Абе, Мини, ми ти къде се буташ тук, лелееее аз напрво шъ съ гръмна тогава. Я не се излагай бе, ми че к`во ше сваляш?
*
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #125 -: Март 29, 2008, 20:50:59 pm »
Мелиндо, подскачай, подскачай ама ша видиш на ДРЗ-то кат ша сме най-дебелите с тебе :lol: :lol: 8)
*
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #126 -: Март 29, 2008, 21:45:25 pm »
Благодаря за съвета, Jam! Тъй като от тук получих много ценна информация за тази диагноза, затова си позволих да попитам дали все пак някое от момичетата е наясно с въпроса, който зададох. С ендокринолога ми не сме разговаряли по темата за хранителния режим и явно е време това да се случи. И понеже скоро ми предстои преглед, ако науча нещо,  ще споделя. Благодаря за вниманието! Бъдете здрави! :flower:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #127 -: Март 29, 2008, 22:58:03 pm »
Мелиндо, подскачай, подскачай ама ша видиш на ДРЗ-то кат ша сме най-дебелите с тебе :lol: :lol: 8)

Особено пък на тебе, трябва да идеш даже някой ден "мас да ти вадят" дето викат бабите  :lol: :lol: :lol: Тресеш се от дебелина  :P
Щиглец  :P
*
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #128 -: Март 30, 2008, 10:31:26 am »
Така де, ама и вие като станете фиданки или щиглеци... :D
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #129 -: Март 30, 2008, 18:00:30 pm »
Здравейте мацки, досега не бях влизала във "вашата тема', но днес я изчетох цялата и искам да ви поздравя за успехите.Много харесвам, когата хората се грижат за себе си и килограмите си.Аз също свалих 10 килограма след раждането, но аз действам по друга схема, правя дни само на плодове, само на зелечнуци и само на месо.При нас има страхотни телешки стейкове, които се приготвят без мазнина на скара и са отлични за диети.
През другото време се старая да се храня разделно, проблем ми е сладкото, вашите сладкиши ми се виждам вкусни и са диетични, ще се опитам да направя някои от тях.

Извинете ме за спама,

Поздрави на всички

We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #130 -: Март 30, 2008, 21:43:39 pm »
Аз искам да се похваля с новите си постижения (виж лентичката) :wink: Малко се бях отказала да се меря, че нещо задържах, но днес се реших да се премеря и онемях :D За мен "-4 кг" за три седмици  е нещо невиждано. Супер направо. :D Продължавам с нови сили въпреки, че точно днес изядох парче торта. Нямаше как- за рождения ден на свеки. Иначе трябваше да се обяснявам защо, как и т.н.  :D

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #131 -: Април 01, 2008, 22:31:54 pm »
дидон, да, Ескузата е в същите опаковки/кутии като Филаделфията. Води се Фитнес, 0,2%
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #132 -: Април 16, 2008, 15:31:01 pm »
Хей момичета,какво става с килограмите!При мен е един застой - да не ви описвам.Трета седмица не мърда кантара!!!!!Направо ще се отчаям и ми "мирише" на отказване! Има ли такова дълговременно задържане при някоя от вас?
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #133 -: Април 16, 2008, 15:34:48 pm »
Аз също задържам вече седмица  :( Ако продължавам така мисля малко да кривна от правия път за да си побутна метаболизма. Някои момичета казват, че това има ефект. Май и Ултра беше споменавала за няколко преждевременни гала вечери.. :D , които са й подействали добре. :D

Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #134 -: Април 16, 2008, 15:42:13 pm »
И "подбутването" го направих,но не би,ама май повечко го подбутнах,че бях на погача на бебето на сестра ми!Ще поупорствам още малко (още 5дни), пък ще му мисля тогава, ако още няма положителен резултат. :oops:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #135 -: Април 16, 2008, 18:15:50 pm »
аз май писах по-напред в тая тема, че имах задържане от 2-3 седмици. всички споделят същия ефект. не съм "подбутвала" с нарушения на режима, не мисля, че е редно. просто трябва търпение - това е задължително за всяка диета.
аз вече съм -12 кг. всичко върви както е описано в книгата. след втория месец се сваля по-бавно.

за мене нещата с "кривването" седят така - ако си позволя веднъж да кривна от режима, следващият път ще кривна по-лесно, следващият - още по-лесно и така, докато се овапца работата. предпочитам да знам, че не може и толкоз.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #136 -: Април 16, 2008, 19:33:39 pm »
 И аз го подбутнах в понеделник сутрин с един истински тутманик :oops:  Но твърдо и героично продължих по правилата след това :?  От тогава резултата е още -1.  Не знам дали беше  правилно, но идеята с подбутването много ми хареса, само ми трябваше някой да каже че може :oops: :oops: :oops: - нали са ми слаби ангелите :eat:
 Иначе и аз мнооого лесно мога да овапцам работата, то е ясно, сама се чуда на себе си за дисциплината до сега :oops:


Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #137 -: Април 17, 2008, 07:31:37 am »
Сугурно не е правилно това с подбутването и не трябва да се прекалява, но и при мен даде резултат. :lol:Вече съм с -1кг. Така, че смело продължавам в "правия" път до постигане на целта ми. В интерес на истината ми трябват още 4кг според моите желания, макар, че Дюканският калкулатор ми определя по-малко.Аз искам да се върна на 55кг, а калкулатора казва  :nono:- 58кг.Започнах на 07.01.08 от 71кг, а в момента съм - 59.
 :PПриятен ден на всички!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #138 -: Април 17, 2008, 20:04:56 pm »
пускам рецептата на Fussi за солени и сладки кексчета - страхотни са!!!
Потвърждавам, че кексчетата са страхотни. Току що ги направих- много са вкусни. :eating: Препоръчвам ви ги горещо.  :hungry:
Фусси, Джам, мерси за рецептата.  :D

*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: "Дюкански" рецепти
« Отговор #139 -: Май 01, 2008, 18:38:36 pm »
Момичета, бях чела че може да се ползва сусамово олио, обаче.... не съм много сигурна, а в момента книгата не е при мен. Можете ли да кажете нещо по въпроса??? Много бих искала някакъв вариант на олио, различен от парафиновото.