0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #220 -: Юни 16, 2008, 22:54:16 pm »
Момичета,връщам се от вливане в Пирогов...Нали знаете 3часа лежане и какво ли не си говорихме със сестрата,която ме наблюдаваше.Та от приказка на приказка стигнахме до диетата/ между другото ми се появи един гаден обрив по челия корем/
Та тази сестра каза,че белтъчната диета може да доведе организма да стадии,в който спира да усвоява въглехидратите и щом дойде момента да поемеш и една хапка,веднага ти се лепи,меко казано... :(

И разваля бъбреците
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #221 -: Юни 16, 2008, 23:41:12 pm »
обичам ги тия медицински сестри. винаги са компетентни и знаят повече от лекарите.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #222 -: Юни 17, 2008, 09:56:01 am »
 :lol: обаче при мен се получи реакция.Първо ме нападнаха лишеите,а сега много гаден обрив...Може би не на всеки организъм се отразява добре...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #223 -: Юни 17, 2008, 14:15:26 pm »
ама Дидон, къде е доказателството, че тези ти проблеми са следствие от хранителния ти режим точно?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #224 -: Юни 17, 2008, 22:09:59 pm »
още няма ,обаче съвпада с периода...Ама диетата и на мен ми харесва бе Джами...  :wink:
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #225 -: Юни 17, 2008, 23:08:21 pm »
Дали ще ми прости Дюкан за резенчето диня преди малко..... не можах да устоя на аромата, който се разнасяше из цялата кухня  :oops:


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #226 -: Юни 17, 2008, 23:11:07 pm »
ще ти прости. аз ям череши и ягоди, не се отразява.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #227 -: Юни 18, 2008, 09:39:06 am »
   Малко да се намеся в темичката ви  :oops:
   Искам да попитам тези, които са на диетата на Дюкян, дали имат наблюдение как се отразява този режим на хранене върху целулита. Стува ми се, че бях чела някъде за влиянието на диетата върху редуцирането на целулита, но не съм сигурна. Та да попитам тези, които я спазват дали имат някакво наблюдение.  :D

Не се знае какво губиш, когато печелиш и какво печелиш, когато губиш!!!
Когато минаваш по въжено мостче над планинска река, не мисли за водата-мисли за брега...!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #228 -: Юни 18, 2008, 19:19:53 pm »
   Малко да се намеся в темичката ви  :oops:
   Искам да попитам тези, които са на диетата на Дюкян, дали имат наблюдение как се отразява този режим на хранене върху целулита. Стува ми се, че бях чела някъде за влиянието на диетата върху редуцирането на целулита, но не съм сигурна. Та да попитам тези, които я спазват дали имат някакво наблюдение.  :D
Да, определено влияе.  :D Сега не си спомням точно, но май трябваше да си на режим 1 П+ 7В или пък бяха 2 дни протеини :? Но определено в книгата пишеше и точно за сваляне на целулита. Така че- успех. :D

*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #229 -: Юни 18, 2008, 20:04:29 pm »
    Стува ми се, че бях чела някъде за влиянието на диетата върху редуцирането на целулита, но не съм сигурна.

Аз не мога да споделя лични впечатления,понеже за твърде кратко съм правила Дюкан,за да се забележи ефект и върху целулита,но мога да споделя,че съм чела,че точно комбинацията белтъчини + много вода направо "разбивала" целулита.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #230 -: Юни 18, 2008, 22:38:18 pm »
Еми то за да убиеш целулита трябва да се пребориш със задържането на вода в организма...
Режима за борба с целулита е 1към1, ако иначе не си с наднормено тегло.Сигурна съм ,тъй като мен точно това ме касае.С дълбоко нежелание ,обаче мога да кажа,че не е изчезнал изобщо...
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #231 -: Юни 19, 2008, 11:15:11 am »
че съм чела,че точно комбинацията белтъчини + много вода направо "разбивала" целулита.
И малко движение като се добави  :veloergo:  , картинката става перфектна. Аз така  се преборих с него миналата година.
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #232 -: Юни 19, 2008, 19:47:29 pm »
че съм чела,че точно комбинацията белтъчини + много вода направо "разбивала" целулита.
И малко движение като се добави  :veloergo:  , картинката става перфектна.


 :good_post:

Точно така,аз пропуснах да добавя и това - мерси за допълнението,Жеки! :balk_602:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #233 -: Юни 20, 2008, 08:46:16 am »
Момичета режимът дали е подходящ за жени които кърмят. Аз хляб не ям по принип. Доста наблягам на месо. Вместо да се наливам със сокове пия доста вода. Но все още детето ми е изцяло на кърма, а за да заприличам на нещо :0 ми трябва да сваля поне 10 килограма.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #234 -: Юни 20, 2008, 08:56:55 am »
не, категорично
като отбиеш ще отслабнеш, сега е по-важно какво даваш на детето
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #235 -: Юни 20, 2008, 09:09:10 am »
не, категорично
като отбиеш ще отслабнеш, сега е по-важно какво даваш на детето


Така е. Не съм се засилила да правя диети, но ми беше интересно. Щом съм устискала 5 месеца мога и още. Благодаря
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #236 -: Юни 21, 2008, 13:50:25 pm »
Момичета режимът дали е подходящ за жени които кърмят. Аз хляб не ям по принип. Доста наблягам на месо. Вместо да се наливам със сокове пия доста вода. Но все още детето ми е изцяло на кърма, а за да заприличам на нещо :0 ми трябва да сваля поне 10 килограма.

В книгата пише, че може да се премине към 3 етап от диетата, но олекотен вариант - с двойна доза плодове, млечни продукти с 2 % масленост и без протеинов четвъртък. Но предвид че имаш да сваляш 10-ина кг е добре да стартираш от първа фаза, ноооо задължително след като спреш да кърмиш.
Аз да ви се оплача за моя последен набелязан кг!!!! Не се сваля и туй то!!!! 10-ия свален и той играе малко, а последния хич и не ще да изчезне!!!! След като за месец свалих 10, сега вече 10 дена се боря с 1! ГАДОСТ!!!
А за целулита - при мен се наблюдава намаляването му.Сега ще имам време и да потренирам и смятам, че съвсем добре ще ми се отрази. Аз съм на схема 4 дена - П и 7 дена - ПЗ. Малко сама си я измислих, но пък не ми се искаше да скъсявам П дни на 2, както е по книгата. И смятам че ми се отразява много добре.
Поздрави и успех на всички дюканстващи.
« Последна редакция: Юни 21, 2008, 13:52:30 pm от Olimpia »
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #237 -: Юни 21, 2008, 14:35:05 pm »
Завръщам се в дюканските редици. Веднага има резултат, само вчера съм била стриктно цял ден. Предишният път свалих 7, но задържах на 6, сега започвам /с този от вчера/ отново с -7 кг. Ще направя сега 5 протеинови, тамън до морето са ми 5 дни, за да мога на морето да комбинирам месо със зеленчуци и мляко ще мога да ям.


*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #238 -: Юни 22, 2008, 11:09:07 am »
Я кажете момичета,дали е уместно да спазвам Дюкан по време на стимулация.Днес ми е 11ти ден и от миналия месец,когато пих противозачатъчни,съм качила три килца.На първи заминавам на море...Ама дали пък няма да се отрази на лигавицата ,ако спазвам диета.Как мислите?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #239 -: Юни 22, 2008, 11:10:20 am »
Бе, я си гледай стимулацията, остави тая суетност за след година да речем! :wink:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com