0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #120 -: Февруари 17, 2008, 10:01:03 am »
Бих искала и аз да изразя личното си мнение по въпроса за кадърността на русенските гинеколози. Абсолютно негативно! Могат да ти помогнат за много неща ,но не и за проблемно забременяване и съответно бременност. Ако успеят да ти помогнат, още веднъж ще повторя, че това е лично мое убеждение, то вероятно е случайност или стечение на обстоятелствата. Горко на онези, които наистина имат сериозни проблеми, обикновено няма адекватна реакция. Копирам отговора си от темата:

  Re: Кой, как и защо ви отстрани тръбата/те?
« Отговор #40 -: декември 06, 2007, 06:03:47 »   

--------------------------------------------------------------------------------
2004-дясна тръба заради извънматочна бременност -Тончева-Русе,същата беше доказана седмица преди кръвоизлива,но тъй като беше регистрирана от един "прост" индиец гинеколог се наложи да бъде потвърдена от местното величие Хубчев,който отрече съществуването на такава и ме прати на кюртаж заради остатъци от бременност.Два дни по-късно-кръвоизлив!
П.П. Простете за разяснението ,но това е част от стратегията ми за възвеличаване на "ЛЮБИМИЯ" ми д-р Хубчев


 http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=21536.0
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #121 -: Февруари 17, 2008, 12:10:49 pm »
Аз моята цветна снимка я правих преди 3-4 години. Платих си само контрастното вещество (тогава беше 40 лв) и рентгена (10 лв), защото не си взех направление от личния лекар. За самата манипулация не съм плащала, защото вече бях регистрирана в кабинета по стерилитет. Голяма част от микробиологиите също ги правих там и за тях също не съм плащала.
« Последна редакция: Февруари 17, 2008, 12:13:21 pm от Galia »
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #122 -: Февруари 17, 2008, 16:59:09 pm »
Благодаря ти много, Галя. Понеже чувам различни цени и исках да попитам за оринтир.

 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #123 -: Февруари 18, 2008, 22:52:32 pm »
Този Кунев да не е от Плевен,че и за това да взема по 40лв за преглед?Добре,че момичето се пазарило та смъкнал на 30.Та това вече е извръщение  :x
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #124 -: Февруари 18, 2008, 22:57:57 pm »
Меги,какво става с теб всичко наред ли е,как беше доктора и цветната снимка без упойка ли беше?
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #125 -: Февруари 19, 2008, 10:30:42 am »
Аз като чета малко по-нагоре никой не е казал, че Кунев взема по 40лв.Незнам viva1 каде го видя това нещо или кой ти го каза.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #126 -: Февруари 19, 2008, 15:05:36 pm »
Тук никой не е написал колко взима той,но го знам от човек който е ходил при него.Или може би цените са по лично усмотрение,незнам  :dontknow:
Говоря за д-ра който е от Плевен и също работи в стоматологията,но до колкото знам там е само един такъв доктор.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #127 -: Февруари 20, 2008, 20:39:31 pm »
Мина, мина, цветната снимка. Честно казано много ме боля, но издържах. Такава болка никога не съм изпитвала, а мисля че доста издържам на нея. Иначе Зарзаланов беше много внимателен, акушерката и рентгеноложката още повече. Най-важното обаче е че всичко е ок и сега продължаваме със следващите изследвания. Утре пак съм при него за фоликуметрия, дано и там всичко да е наред. И после си мислим пак да вървим в Плевен. Но едно по едно.
 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #128 -: Февруари 20, 2008, 20:42:09 pm »
Забравих да кажа за упойката: сложи нещо, каза, че е упойка, но е по-скоро обезболяващо. Но си боля определено и доста повече от болезнен цикъл, а моя е МНОГО болезнен по принцип.
 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #129 -: Февруари 20, 2008, 21:38:48 pm »
Да те са ти били обезболяващо.Меги радвам се,че всичко е О.К с трабите дано и с всичко останало да има само полужителни резултати и в скоро време един  :bfp:
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #130 -: Февруари 21, 2008, 17:02:15 pm »
Mersi, mersi, da ti se wrastat pozhelaniqta mnogokratno :-)

P.P. Izviniavam se za latinicata!
 
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #131 -: Март 18, 2008, 17:13:56 pm »
Момичета,
надявам се, че няма да сметнете, че пускам платена публикация.
Но искам само да споделя с вас впечатленията си от АГ Ескулап. Отношението на целия персонал /доктори, акушерки, санитарки/ е много мило и внимателно. Държат се с теб като с човек, а не като с животно. Изключително отзивчиви и любезни са всички.
Посещения от близките са разрешени колкото и когато си искате. Не се чувстваш като в затвор, а като човек в нормална и цивилизована болница.
Битовите условия също не се за пренебрегване.
Правя съпоставка с държавната болница - и там съм раждала.
Но ако някой ден се престраша отново да забременея, ако преценя, че имам сили психически да понеса още една бременност /а моите бременности са тежки и завършват като разкази с неочакван край/, повярвайте, отново ще избера АГ Ескулап.
Да, зная, че повечето тук сте пациентки на Зарзаланов и не искам да ви налагам своя избор на болница.
Но държах да споделя това с вас.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #132 -: Март 21, 2008, 11:22:52 am »
Да, зная, че повечето тук сте пациентки на Зарзаланов и не искам да ви налагам своя избор на болница.
Миленче, той не ходи ли и в Ескулап? Аз на друга бременост няма да се реша/ след един спонтанен аборт и втора успешна, изкарана на легло/, но бих искала да зная, ако не дай Боже някога за друго ми се наложи.
Стискам палци, скоро да гушкате малката кукличка.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #133 -: Март 23, 2008, 20:11:57 pm »
chibi,
Не, Зарзаланов не работи в Ескулап, а в държавното АГ и в частния си кабинет.

В Ескулап работят:
д-р Рудницки, д-р Константинова, д-р Симеонов и д-р Шишкова - гинеколози
д-р Бурмова и д-р Удева - неонатолози
д-р Лефтеров и една докторка, чието име не помня - анестезиолози

Момичета,
погледнете, моля ви и тази тема. Може би ще ви е интересна.


http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=26641.0

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #134 -: Март 23, 2008, 21:26:51 pm »
д-р Зарзаланов ме е викал на прегледи в Ескулап.Когато направих миседа и дойде там, искаше и там да ме кюретира,но беше петък следобед и в клиниката липсваше анестезиолог :x та ме транспортиха със собствената си кола до родилно.възмутена съм от Ескулап.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #135 -: Март 26, 2008, 13:17:01 pm »
Говорите за частната клиника в квартал Родина, нали?
А за доктор Кунев, аз съм ходила при него на консултации и не ми е взимал пари. Не зная колко е добър като лекар, но ми харесва това че обяснява и се старае да помогне
« Последна редакция: Март 26, 2008, 13:22:16 pm от faithful »
Let it rain, let it rain, make my pain go away,
In my brain, let it rain, let it rain,
All this pain in my brain, oh, it drives me insane
In God's name all this pain is a shame
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #136 -: Март 26, 2008, 13:40:18 pm »
chibi,
Не, Зарзаланов не работи в Ескулап,

А? Работи с Ескулап, имам 2 лапароскопии там.
За условията съм съгласна.
За специалистите там обаче... друг въпрос.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #137 -: Март 26, 2008, 13:53:39 pm »
специалистите са от родилно.тъй като имам опит и в двете болници с едни и същи лекари мога да кажа какво видях. в държавното - грубо отношение и мизерия.в частното - по мило отношение и цветни чаршафи.тъй като моя мисед беше петък следобед,ето как бях посрещната в родилно влачейки се и кървяща - абе,жена ти сега ли намери да правиш аборти в петък следобед :x. в ескулап стояхме долу на площадката в същото състояние.една акушерка ме помоли да дам урина,а другата съобщи че нямат анестезиолог.Зарзаланов помоли да го извикат,че състоянието ми е тежко.но последва следващ удар.даже и да го извикат да ми сложи упойка,нямат стерилни инструменти за работа.в момента не разполагали с чист набор.частно-държавно това е град Русе.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #138 -: Март 26, 2008, 20:46:56 pm »
Аз през бременността си на 2 пъти лежах в Ескулап по 3 дни и не съм виждала там Зарзаланов, а го познавам визуално. Виждала съм само тези, които ви изброих.
Предполагам, че по-рано са работили съвместно, а в последствие да са се разделили.
 :dontknow:
Ценя най-вече човешкото и изключително внително и любезно отношение към пациентите. Имат по-малко пациенти и успяват да им обърнат достатъчно внимание.
При визитациите ти обясняват на дълго и широко и отговарят на въпросите ти.
Акушерките постоянно идват и те наглеждат с думите: "Имаш ли болки? Имаш ли нужда от нещо? Ако има нещо, звънни на звънеца."
С извинение, помагат ти да станеш за първи път, да се измиеш и да си обуеш гащите.
Хайде, спирам с хвалебствията.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #139 -: Март 26, 2008, 21:48:16 pm »
Милена винаги е работил там и продължава.
А, за отношението сигурно е така и браво че си доволна.Ако бяха успели да намерят инструменти  и да се дотътри анестезиолог сигурно и аз сега щях да се хваля като теб какво са ме питали.За съжаление аз в несвесяст от кръвоизлив и контракции видях 2 акушерки със скръстени ръце,опитвайки се да оправдаят болницата.по мое скромно мнение - щом се наемат да се наричат клиника-болница трябва наистина да е така.това с шарените чаршафи ,чистите стаи и коридори и усмивките им лично мен не ме оправи.Съжалявам.
17.01.2005                                                                              21.11.2013