0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #100 -: Февруари 06, 2008, 21:18:59 pm »
Много е внимателен, най-внимателния от всички, при които съм ходила, а те не са малко. :?
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #101 -: Февруари 07, 2008, 09:57:17 am »
Забравих да питам, Заразаланов как е, внимателен ли е на снимката?
И с мен беше много внимателен,не се притеснявай за нищо.
Само да вмъкна, че преди снимката изпих един аулин така ми каза сестрата.
Чакаме само хубави новини 
:bighug:

*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #102 -: Февруари 07, 2008, 19:02:48 pm »
Мерси, мерси, много сте мили и внимателни. Между другото добро впечатление ми направи Зарзаланов. Аз малко трудно харесвам хората, особено лекари :-), така че дано имам късмет с него.
 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #103 -: Февруари 07, 2008, 21:56:29 pm »
Meggy много ли се чака при доктора?
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #104 -: Февруари 08, 2008, 08:09:21 am »
Meggy много ли се чака при доктора?

Не беше малко, може би около час, но имаше доста хора и след мен. Минах около 18.15 ч., а останаха още 10-ина души. Не знам ако отида малко преди 17 ч. дали бих хванала по-малко хора, не винаги мога по това време. Като ходя другата седмица пак ще кажа.
 
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #105 -: Февруари 12, 2008, 10:51:32 am »
Здравейте, искам да споделя с вас колко съм доволна от моя гинеколог. Д-р Александър Кунев е много добър специалист и ми е помагал при различни проблеми. Много е внимателен и ми разяснява всяко нещо, което не разбирам.Отделя доста време и разбиране. Чувала съм и от други места да го хвалят. Няма да сгрешите ако отидете при него. Кабинета му се намира в гр. Русе, Стоматология ет.1 каб. 110   :P
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #106 -: Февруари 12, 2008, 11:24:36 am »
Какъв точно специалист е? И при какви проблеми ти е помагал?
Не съм чувала за него.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #107 -: Февруари 12, 2008, 12:15:59 pm »
И аз не съм чувала, но в момента явно тече някаква рекламна кампания за него. Де що има теми из нета за русенски гинеколози и се появява мнението на almart. Няма лошо, но на момичетата, пишещи в Зачатие им трябва добър репродуктивен специалист, а инсеминация и ин витро трудно ще се направят от сам човек в кабинет в Стоматологията.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #108 -: Февруари 12, 2008, 12:36:16 pm »
Не е рекламна кампания. Изказвам си мнението за него защото сам много доволна. Той е специалист по акушерство, гинекология и репродуктивно здраве и точно за това пиша и точно тук му е мястото в Зачатие. Аз имах проблем със забременяването и тои ми помогна без да прибягвам към методите инсеминация и ин витро.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #109 -: Февруари 12, 2008, 12:40:44 pm »
За да не звучи като гола реклама и аз като kapka_lubov те моля да разкажеш повече за проблемите, които си имала и как този доктор ти е помогнал да ги решиш, за да си от полза на момичетата.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #110 -: Февруари 12, 2008, 13:10:27 pm »
Защото при някои проблеми със забременяването нама как да не прибегнеш към инвитро и икси. Апропо и аз не съм го чувала.

[/url]
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #111 -: Февруари 12, 2008, 13:16:52 pm »
Момичета и аз съм доволна от Кунев.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #112 -: Февруари 12, 2008, 15:38:38 pm »
Да при някои проблеми за забременяване наистина нямаш друг избор освен ин витро.Но според мен това трябва да е последната мисъл на една жена в такова положение. Аз като отидох при д-р Кунев бях със същите оплаквание(не можех да забременея) и той ми каза, че нямам овулация. Пусна ми изследвания и се оказа, че ми е висок пролактина. След назначеното лечение от негова страна и малко тарпение от моя сега се радваме с мъжа ми на бебенце. И също нещо много важно щях да забравя, проблема не е изключено и да е в партньора. Д-р Кунев обърна специално внимание и разговаря с двама ни, на мъжа ми не  му се наложи да си прави изследвания, защото проблема беше в мен. Обикаляла съм по доктори и повечето ми казваха, че така ще сме си без деца, др. да сме опитвали все ще станело и т. н.Надявам се да съм ви била полезна.   
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #113 -: Февруари 12, 2008, 16:30:18 pm »
Д-р Кунев обърна специално внимание и разговаря с двама ни, на мъжа ми не  му се наложи да си прави изследвания, защото проблема беше в мен.

Права е Galia, че на голяма част от момичетата тук им трябва добър репродуктивен специалист, а добрия репродуктивен специалист търси евентуални проблеми и при двамата партньори чрез изследвания, а не чрез разговори. Явно д-р Кунев е добър специалист по следене на овулация, което не е никак малко все пак на фона на други лекари из града. Благодаря за адреса.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #114 -: Февруари 12, 2008, 18:20:33 pm »
Д-р Кунев обърна специално внимание и разговаря с двама ни, на мъжа ми не  му се наложи да си прави изследвания, защото проблема беше в мен.

Права е Galia, че на голяма част от момичетата тук им трябва добър репродуктивен специалист, а добрия репродуктивен специалист търси евентуални проблеми и при двамата партньори чрез изследвания, а не чрез разговори. Явно д-р Кунев е добър специалист по следене на овулация, което не е никак малко все пак на фона на други лекари из града. Благодаря за адреса.

Напълно подкрепям kapka_lubov.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #115 -: Февруари 12, 2008, 22:20:26 pm »
А ти gucci ще разкажеш ли защо си доволна от д-р Кунев?
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #116 -: Февруари 13, 2008, 09:09:32 am »
Лесно е когато си имаш бебе да кажеш, не дей го мисли. Няма как да не мисля за моето инвитро и бъдещо бебе. Около това ми се върти живота напоследък. Това ми е единствената мисъл.

[/url]
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #117 -: Февруари 14, 2008, 20:35:59 pm »
Аз веднъж съм контактувала с д-р Кунев, не съм била негова пациентка. Но ми направи изключително впечатление - беше много любезен и отзивчив, без да ме е виждал преди.
Ето я накратко ситуацията. Бях в АГ-то за запис на тонове. Бях пациентка на д-р Светла Христова, но тя беше някъде навън, а не при мен. В това време се появи някакъв доктор, седна край мен, започна да следи записа, поразпита ме накратко за анамнезата ми, започна да ми дава напътствия и съвети относно бременността, обясни ми за видовете контракции, за .... абе доста неща. Та, както си говорехме сладко, аз го питах с кой доктор всъщност си разговарям, той ми се представи /Кунев/, каза ми къде е кабинета му, даде ми съвет да не правя избор на специалист, защото е излишно, а да се доверя на екипа. В този момент се появи Христова и се получи леко конфузна ситуация, буквално Кунев се изнесе като с подвита опашка.

Но ще обобщя, не мога да дам обективна оценка, тъй като не съм била негова пациентка. Стори ми се, любезен, мил и отзивчив човек. Това са ми беглите впечатления от 15-минутна среща.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #118 -: Февруари 15, 2008, 13:57:35 pm »
 :oops: Здравейте, момичета аз да си споделя, довечера съм на преглед при д-р Зарзаланов[/b нямам час, но се надявам да ме прегледа. Малко ме е страх за парви път ще хода при него и съм притеснена. Дано проблемами да не се окаже сериозен. Стискайте ми палци :oops:
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #119 -: Февруари 16, 2008, 20:43:03 pm »
:oops: Здравейте, момичета аз да си споделя, довечера съм на преглед при д-р Зарзаланов[/b нямам час, но се надявам да ме прегледа. Малко ме е страх за парви път ще хода при него и съм притеснена. Дано проблемами да не се окаже сериозен. Стискайте ми палци :oops:

Как беше и аз ходих при него миналата седмица. Стискам палци всичко да е ОК.

В този смисъл, момичета, които сте правили цветна снимка при него, да ви попитам пак нещо. В понеделник съм на снимка при него. Можете ли да ме ориентирате за цена, че забравих да питам. Малко се притесних като ходих и забравих сумати и неща да питам, но нищо в понеделникк пак ще се видим. Благодаря ви много предварително.