0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #80 -: Февруари 01, 2008, 11:37:15 am »
Да д-р Вичев има частен кабинет, но навремето когато аз ходих нямаше видеозон. С мануален преглед установи, че нямам сраствания и запушени тръби. Е после 1 г. чаках да забременея, отивам при Шишкова и тя ми каза няма ти нищо, посе д-р Минчева, после Хубчев, Николов и т.н.Тъпкаха ме с противозачатъчни и какво ле не. Причината се оказа друга и ни русенски доктор я откри.

Ох, аман от "специалисти"! Ами аз нали затова ви казвам, че не се доверявам на нито един гинеколог в Русе. Затова дори за профилактичен преглед пътувам до София. За съжаление, въпросът стои така не само с гинеколозите.  :(
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #81 -: Февруари 01, 2008, 11:38:09 am »
ММММММдааа, д-р Зарзаланов и за моите изследвания за хламидии/които са положителни и на мъжа ми/ е казал да не се притесняваме. И отивам аз да си почвам инвитрото и хоп, изненадка- лечение и отлагане на процедурата. Не можаха да се научат да ги лекуват, и че не са толкова маловажни. Да не говорим, че съм без тръби заради тях.
За голямо съжаление мога да кажа,че никой в гинеколог в Русе няма представа какво са хламидии, и че причиняват сраствания,които пък довеждат до безплодие и ред други проблеми.Никой не се занимава в проблемно забременяване и когато отидеш и кажеш че от 2 години се мъчиш да имаш дете те ти правят една спермограма и казват че всичко е наред и да не се притесняваш защото било рано.Просто не са подготвени да помагат в такива ситуации.Мен ме оперираха от извънматочна и отстраниха едната ми тръба.Доктора каза че съм имала множество сраствания и на двете тръби, но пак не ме прати на изследване, инициативата си беше моя благодарение на зачатие където сама се ограмотявах.Благодарна съм, че се обърнах към други специалисти и благодарение на тах сега чакам малкия си мъж.Пожелавам на всички момичета успех в бебеправенето и ако нещо ви притеснява търсете винаги второ и трето мнение ако се налага.

*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #82 -: Февруари 01, 2008, 12:00:15 pm »
Доктора каза че съм имала множество сраствания и на двете тръби, но пак не ме прати на изследване, инициативата си беше моя благодарение на зачатие където сама се ограмотявах.Благодарна съм, че се обърнах към други специалисти и благодарение на тах сега чакам малкия си мъж.

Защо ние се ограмотяваме, а докторите не? Нели, пожелавам ти безпроблемна бременност и много леко раждане на здраво и прекрасно момченце. :D
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #83 -: Февруари 01, 2008, 13:03:47 pm »
Благодаря Gea, пожелавам и се моля за всички момичета да изпитат щастието на бременността и дай Боже леко раждане и живи и здрави  :bori_007:  :bori_004: на всички. :bighug:
А за ограмотяването, какво да ти кажа сигурно за да сме по грамотни, а и за да си помогнем ние самите по някакъв начин до колкото е възможно.
 
« Последна редакция: Февруари 01, 2008, 13:06:56 pm от Neli_Dimitrova »

Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #84 -: Февруари 03, 2008, 17:36:13 pm »
Здравей, аз пък не съм от Русе и преди няколко дена и аз питах този въпрос, тъй като непознавам никого. Прочетох различни мнения, и се спрях на  д-р Зарзаланов,  прочетох и добри отзиви за д-р Шишкова. Но ако проблема е много сериозен мисля като другото момиче да потърсиш някой в София.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #85 -: Февруари 03, 2008, 17:46:59 pm »
 :oops: ИЗВИНЯВАЙТЕ НЕЩО СЕ ОБЪРКАХ НЕ ВИДЯХ ДАТАТА, :lol: малко закъснях с отговора  :oops: още съм нова  :oops:
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #86 -: Февруари 04, 2008, 21:36:36 pm »
Здравейте, момичета, отново,
искам да ви попитам къде сте си правили цветните снимки, че май ще трябва скоро да направя. Става въпрос в Русе някой правили и да не е просто някой, а да знае как. Знам, че най-вероятно ще ме посъветвате да бягам от Русе, но все пак има ли някой кадърен поне за това.
Благодаря ви много за информацията :-)
 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #87 -: Февруари 05, 2008, 09:42:30 am »
Моята я правих в Тутракан. На 45 мин е от Русе.

[/url]
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #88 -: Февруари 05, 2008, 11:01:48 am »
Meggy аз правих моята при Зарзаланов тук в Русе.Той мисля е единствения който прави цветни снимки.

*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #89 -: Февруари 05, 2008, 11:24:40 am »
И аз моята я правих в Русе при Зарзаланов. Направих я в обедната почивка. Нямаше никакъв проблем, предложиха ми преди интервенцията да ми поставят обезболяващо, но аз отказах, защото тогава все още изпитвах панически страх от инжекции. :lol: Самата манипулация протича много бързо - лягаш на една маса, вкарват контрастното вещество и веднага след това снимат, малко по-дълго като времетраене от един гинекологичен преглед. Единственото, което ще те посъветвам е да си пуснеш едно микробиологично изследване преди това, а също и снимката трябва да се направи няколко дни след свършване на менструалния цикъл.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #90 -: Февруари 05, 2008, 12:02:13 pm »
Вчера ходих при Зарзаланов и той ми каз, че сигурно ще трябва да направим снимка, но не казвал къде и аз затова исках да питам, че другата седмица като ходя да съм подготвена с варианти. Знаех за Тутракан и мислях за там, но ако и той прави, сигурно при него ще я направя. Знам, че се прави първите чисти дни, а пък към края на седмицата трябва да ми дойде и да почваме фоликуметрия.Така че пак съм там другата седмица. 

Амааааа, че се отплеснах, но ще ме извините :-)

П.П. Но може да ми стискате малци, ако не е много нахално ;-) , да не ми дойде все пак.
 
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #91 -: Февруари 05, 2008, 13:34:38 pm »
Аз стискам   :balk_602:

*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #92 -: Февруари 05, 2008, 16:11:48 pm »
П.П. Но може да ми стискате малци, ако не е много нахално ;-) , да не ми дойде все пак.

:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #93 -: Февруари 05, 2008, 18:53:08 pm »
Neli, Gea
Благодаря ви много :-)
 
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #94 -: Февруари 06, 2008, 11:19:43 am »
Neli, Gea
Благодаря ви много :-)

Меги, пиши кога е процедурата и какъв е резултатът. Продължаваме да стискаме палци. УСпех!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #95 -: Февруари 06, 2008, 15:41:07 pm »
Meggy бъди сигурна,че всички ше ти стискаме палци да не ти дойде  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #96 -: Февруари 06, 2008, 17:25:58 pm »
Меги, пиши кога е процедурата и какъв е резултатът. Продължаваме да стискаме палци. УСпех!
Първо ще ходя да започнем фол-ята и тогава ще се разберем.

Meggy бъди сигурна,че всички ше ти стискаме палци да не ти дойде  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Мерси, мерси, много сте мили :-)




 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #97 -: Февруари 06, 2008, 18:17:25 pm »
Забравих да питам, Заразаланов как е, внимателен ли е на снимката?
 
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #98 -: Февруари 06, 2008, 19:48:38 pm »
Имай доверие, спокойно
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #99 -: Февруари 06, 2008, 21:12:36 pm »
ОК, мерси, защото доколкото четох има значение вниманието на лекаря да не боли толкова много. Но ще траем :-)