0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #60 -: Януари 30, 2008, 16:04:26 pm »
Ами какво да и казвам, поне да ме беше попитала някакви операции имала ли съм, ако не и е ясен видеозона,да се измъкне от кофти ситуация. А тя директно с коментара.Е??? Мани... Колко съм насъбрала към спецовете... :x
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #61 -: Януари 30, 2008, 16:51:04 pm »
Тончева хич я няма завалийката. :) Сутринта, когато постъпвах за секциото тя беше на смяна и ми направи преглед преди да дойде доктора, с когото имах уговорка. Прегледа ме доста грубичко мануално и ме погледна на ехографа. След това започна да мърмори по адрес явно на моя доктор, че не можели да израждат нормално и затова на всички предлагат секцио и ми каза къде съм тръгнала да раждам секцио тия малки бебета, та аз съм можела да ги родя и без да се усетя, както си вървя. Дъщеря ми беше вече в позиция и ако беше нормално раждане щеше да е първа. Тя се роди 3550 гр. Явно за д-р Тончева това е малко бебе, знам ли. :)
Целия този панаир беше, че постъпих сутринта, а не предишния ден, както е разпоредил Хубчев, а и основно защото съм пациентка на Зарзаланов, който очевидно е недолюбван от колегите си.
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #62 -: Януари 30, 2008, 17:29:28 pm »
Целия този панаир беше, че постъпих сутринта, а не предишния ден, както е разпоредил Хубчев, а и основно защото съм пациентка на Зарзаланов, който очевидно е недолюбван от колегите си.

Това, че недолюбват д-р Зарзаланов вече съм го чувала от няколко места. Страшно нещо е човешката злоба! Не стига, че добрите лекари в Русе със свещ да ги търсиш, ами като има и такива, дето само пречат...нещата вече излизат извън контрол. Щото си мислят, че всичко могат. Може и наистина да съм много негативно настроена към всички гинеколози в Русе, но поне знам от мои близки, че д-р Зарзаланов насочва към София, когато прецени, че той не може да помогне.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #63 -: Януари 30, 2008, 18:30:46 pm »
Това, че недолюбват д-р Зарзаланов вече съм го чувала от няколко места. Страшно нещо е човешката злоба! Не стига, че добрите лекари в Русе със свещ да ги търсиш, ами като има и такива, дето само пречат...нещата вече излизат извън контрол. Щото
си мислят, че всичко могат. Може и наистина да съм много негативно настроена към всички гинеколози в Русе, но поне знам от мои близки, че д-р Зарзаланов насочва към София, когато прецени, че той не може да помогне.
Много е важно да знаят лекарите до къде им стигат възможностите, защото иначе почват да си измислят какви ли не диагнози и пр., че чак да се чудиш от къде им идват на акъла.
Като не знаят поне да те пратят при по-кадърен, а не да се правят на велики.
 
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #64 -: Януари 30, 2008, 18:59:35 pm »
Меги, ти успя ли да се свържеш с доктора? Дано да ти е на късмет. Стискам палци!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #65 -: Януари 30, 2008, 20:35:32 pm »
Меги, ти успя ли да се свържеш с доктора? Дано да ти е на късмет. Стискам палци!

Другата седмица ще звъня, защото той нали работи само вечер (или поне така разбрах), пък тази седмица не мога, защото съм втора смяна на работа. Но за другата седмица ми стискайте палци, пък дано все пак не ми се наложи да ходя при него или поне да е за добро.
 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #66 -: Януари 30, 2008, 20:49:24 pm »
Ako става въпрос за Зарзаланов няма смисъл да звъниш по телефона, защото не работи с часове. Там е на принципа кой превари, той ще натовари. :) Приема всички, но може доста да почакаш. Най- добре е да се отиде преди 17 часа, тогава като че ли има по-малко пациенти.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #67 -: Януари 30, 2008, 21:24:49 pm »
Целия този панаир беше, че постъпих сутринта, а не предишния ден, както е разпоредил Хубчев, а и основно защото съм пациентка на Зарзаланов, който очевидно е недолюбван от колегите си.

Това, че недолюбват д-р Зарзаланов вече съм го чувала от няколко места. Страшно нещо е човешката злоба! Не стига, че добрите лекари в Русе със свещ да ги търсиш, ами като има и такива, дето само пречат...нещата вече излизат извън контрол. Щото си мислят, че всичко могат. Може и наистина да съм много негативно настроена към всички гинеколози в Русе, но поне знам от мои близки, че д-р Зарзаланов насочва към София, когато прецени, че той не може да помогне.

Искам само да отбележа, че мен лично след операцията(извънматочна бременност) д-р Хубчев ме прати при д-р Зарзаланов.Думите му бяха, че той е лекарят който се занимава с безплодие и че той знае как, къде, и защо в ситуации с проблемно забременяване.Вие сами си преценете.
А за проблемите в забременяването мисля, че няма специалист в Русе който може да помогне.На мен лично Зарзаланов ми каза че хламидията няма нищо общо със забременяването.А ние и двамата с мъжа ми с хламидия.Е тогава благодарение на зачатие се освестих да търся помощ някъде другаде.

*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #68 -: Януари 30, 2008, 22:15:42 pm »
Искам само да отбележа, че мен лично след операцията(извънматочна бременност) д-р Хубчев ме прати при д-р Зарзаланов.Думите му бяха, че той е лекарят който се занимава с безплодие и че той знае как, къде, и защо в ситуации с проблемно забременяване.

Това наистина е похвално, професинаялно, а и най-вече морално, от страна на д-р Хубчев. Много ще съм радостна, ако темичката се изпълни с доволни момичета от русенски специалисти. Аз продължавам да си имам своите резерви, но позитивните новини винаги ме радват. :D
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #69 -: Януари 31, 2008, 09:15:27 am »
ММММММдааа, д-р Зарзаланов и за моите изследвания за хламидии/които са положителни и на мъжа ми/ е казал да не се притесняваме. И отивам аз да си почвам инвитрото и хоп, изненадка- лечение и отлагане на процедурата. Не можаха да се научат да ги лекуват, и че не са толкова маловажни. Да не говорим, че съм без тръби заради тях.

[/url]
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #70 -: Януари 31, 2008, 10:35:57 am »
Ako става въпрос за Зарзаланов няма смисъл да звъниш по телефона, защото не работи с часове. Там е на принципа кой превари, той ще натовари. :) Приема всички, но може доста да почакаш. Най- добре е да се отиде преди 17 часа, тогава като че ли има по-малко пациенти.

Нали кабинета е на 19 февруари да не съм объркала нещо. Щом работи без часове направо отивам.
Много ти благодаря за информацията.
П.П. Наистина много хубаво ще бъде и ние да започнем да се хвалим с лекарите.
 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #71 -: Януари 31, 2008, 11:43:54 am »
Да, там е.
Късмет! :D
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #72 -: Януари 31, 2008, 14:33:42 pm »
момичета,  :oops: добре, че попаднах на вас да ми помогнете. Аз също се чуда при кой гинеколог да отида. Аз не съм от Русе от 1 година живеем тук с моя приятел и непознавам никакви лекари. Лятото ми се наложи спешно да търся гинеколог и отидох в "Медикус" и д-р Дойчинова ме прегледа оказа се Кандида ама много грубичка ми се видя и не ми обарно достатъчно внимание и се получи реинфекция ( трябваше да испише лекарства и на моя, а не го направи) както и да е...Сега пак имам проблем Искам да ви питам да отида ли при този ЗАРЗАЛАНОВ или при ШИШКОША? незнам моля някакво мнение БЛАГОДАРЯ :(
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #73 -: Януари 31, 2008, 15:28:06 pm »
avi_blue,
Такава е Дойчинова - грубиянка - ще ти се накара, ще те нахока за нещо и в крайна сметка няма да ти реши проблема. Ходила съм при нея, нооо вече - не.
На моя позната не и е видяла извънматочната бременност, ами лекувала я от нещо друго, та в крайна сметка се стигна до там, че момичето не може вече да има деца.

Аз лично не бих ти дала конкретна препоръка кой лекар да избереш. Изчети отзивите тук и си прецени. Преди време във форума "На чашка кафе и халба бира" бях пуснала тема "Относно русенските АГ специалисти". И там имаше доста коментари.
Успех!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #74 -: Януари 31, 2008, 15:41:11 pm »
Ако Хубчев беше толкова вещ в нещата,нямаше да ми губи времето.Преди една година отидох при него и му казах,че не мога да забременея от 1 год.и че съм на 30,а той ми вика,че било кратко време и за да се търси причина трябвало да минат поне 2год.Добре,че отидох при друг доктор,че да се започнат някакви процедури в търсене на причините.Относно Тончева нея я бива по-вече в приказките отколкото в действията,не съм виждала такъв доктор като нея,така ти говори все едно сте приятелки от години,и като й кажеш,че имаш някакви притеснения тя започва да те убейдава,чв всичко е О.К,поне като не може да се справи да каже,какво въртят само хората.
Да ви питам този уролог в коя болница работи,аз имам проблеми с пикочния канал и мисля,че трябва точно такъв док.да ме види?
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #75 -: Януари 31, 2008, 18:10:49 pm »
 :( Явно пак е бързала д-р Дойчинова макар, че не знам как така не може да се види извънматочна бременност. Горкото момиче. Незнам :(
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #76 -: Януари 31, 2008, 18:40:40 pm »
avi_blue,
Такава е Дойчинова - грубиянка - ще ти се накара, ще те нахока за нещо и в крайна сметка няма да ти реши проблема. Ходила съм при нея, нооо вече - не.
На моя позната не и е видяла извънматочната бременност, ами лекувала я от нещо друго, та в крайна сметка се стигна до там, че момичето не може вече да има деца.


Малееееее, такива работи ли стават в нашия хубав град, да ти настръхне косата, чак. То бива бива некадърност, но все пак. Нямам думи, не знам какво да мисля вече.
 
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #77 -: Януари 31, 2008, 22:17:25 pm »
Аз също се чуда при кой гинеколог да отида. Аз не съм от Русе от 1 година живеем тук с моя приятел и непознавам никакви лекари. Сега пак имам проблем. незнам моля някакво мнение БЛАГОДАРЯ :(

avi_blue, защо не опиташ при д-р Вичев? Той е директор на болницата, но има частен кабинет.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #78 -: Януари 31, 2008, 22:29:11 pm »
момичета,  :oops: добре, че попаднах на вас да ми помогнете. Аз също се чуда при кой гинеколог да отида. Аз не съм от Русе от 1 година живеем тук с моя приятел и непознавам никакви лекари. Лятото ми се наложи спешно да търся гинеколог и отидох в "Медикус" и д-р Дойчинова ме прегледа оказа се Кандида ама много грубичка ми се видя и не ми обарно достатъчно внимание и се получи реинфекция ( трябваше да испише лекарства и на моя, а не го направи) както и да е...Сега пак имам проблем Искам да ви питам да отида ли при този ЗАРЗАЛАНОВ или при ШИШКОША? незнам моля някакво мнение БЛАГОДАРЯ :(

Много е трудно да се препоръча лекар, за каквото и да било. За всеки могат да се кажат както положителни така и отрицателни неща и колкото хора толкова мнения. Милена много правилно те е насочила да попрочетеш мнения във форума, а и много зависи за какъв проблем точно става въпрос. И обезателно според мен е да потърсиш и второ мнение, каквото и да ти кажат.
Успех
 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #79 -: Февруари 01, 2008, 09:18:27 am »
Да д-р Вичев има частен кабинет, но навремето когато аз ходих нямаше видеозон. С мануален преглед установи, че нямам сраствания и запушени тръби. Е после 1 г. чаках да забременея, отивам при Шишкова и тя ми каза няма ти нищо, посе д-р Минчева, после Хубчев, Николов и т.н.Тъпкаха ме с противозачатъчни и какво ле не. Причината се оказа друга и ни русенски доктор я откри.

[/url]