0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #140 -: Март 27, 2008, 10:16:15 am »
Зарзаланов ходи и в  Еслулап. Когато ме убеждаваше за серклаж ми каза, че може да ми го направи и в Ескулап, и в родилния - където си избера.
Иначе за отношението и чаршафите - ми няма начин да не е добро при условие, че оставяш толкова пари. :lol:
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #141 -: Април 05, 2008, 22:24:22 pm »

Ценя най-вече човешкото и изключително внително и любезно отношение към пациентите.
При визитациите ти обясняват на дълго и широко и отговарят на въпросите ти.
Акушерките постоянно идват и те наглеждат с думите: "Имаш ли болки? Имаш ли нужда от нещо? Ако има нещо, звънни на звънеца."
С извинение, помагат ти да станеш за първи път, да се измиеш и да си обуеш гащите.
Хайде, спирам с хвалебствията.

Миленка,и аз едно време там ходих(6 7 год.), естествено като си плаЩаШ Ще се държат 4овеШки. :wink:
И мога само да кажа, 4е тук се отнасят така в държавната болница, където раждах и да не прозву4и антибългарско, без руШвети.
 Вси4ко е от възпитание и от културата на 4овек, и представи си ако искаШ да ги по4ерпиШ с бонбони или неЩо друго, се 4удят какво става.
Дано и в Русе в АГ стане някой ден така, искренно се надявам. И да не е нужно да се ходи в 4астни клиники.



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #142 -: Април 06, 2008, 19:26:16 pm »
естествено като си плаЩаШ Ще се държат 4овеШки. :wink:

Да, но в моя случай не съм плащала, защото имам здравна застраховка в Закрила Дженерали и в тези случаи болниците си вземат парите направо от Закрила. Общо 3 пъти лежах там: първия път бях по здравна каса, втория път се наложи да си платя, но после с фактурата от Закрила ми преведоха парите, а третия път - за раждането Ескулап си вземат парите направо от Закрила. Ако искате ми вярвайте, но дори и не знам колко струва секциото, май е 750лв, но не съм сигурна.

А за тия чаршафи: абе момичета, аз никъде не съм писала за въпросните цветни чаршафи 8O.  Само казах, че ме впечатли отношението, възможността за нон стоп посещения от близки /а не да си като в затвор/ и битовите условия. Защото в държавната болница те е гнус да ползваш баня и тоалетна. :(

Между другото, наскоро научих, че и Хубчев бил един от съдружниците.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #143 -: Април 07, 2008, 18:20:50 pm »
Милена ,просто сложихме под общ знаменател чистотата в клиниката.Нищо повече.Лично аз исках да кажа,че не ми бе от полза обстановката,която толкова се коментира.относно това,че всички клиники пускат хора от вън по стаите - аз лично не съм съгласна и не само аз.В такива дни контакта трябва да е ограничен до минимум с външни лица.Всеки си решава сам естествено.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #144 -: Април 08, 2008, 12:06:59 pm »
nia72 права си. Не е важна само обстановката, а и отношението, професионализма. За достъпа да мамите и бебетата, може би трябва да става при много специални мерки за хигиена и филтър за болни посетители.Сигурно така са подредени нещата в белите държави. Да кажат тези, които имат преки или косвени впечатления.  Не виждам защо обаче регламентираните за останалите отделения в болницата да не важат за оперативна гинекология. А и едва ли е толкова трудно архитектурно да се постигне.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #145 -: Април 08, 2008, 15:17:51 pm »
Здравейте! Кажете нещо за Саха! Аз съм чувала, че е най-добрият в Русе за хормонално лечение!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #146 -: Април 08, 2008, 15:46:04 pm »
Здравейте! Кажете нещо за Саха! Аз съм чувала, че е най-добрият в Русе за хормонално лечение!

Това и на мен ми стана интересно. Той не е ли гинеколог, а не ендокринолог?

Между другото можете ли да ме насочите към добър гинеколог, който да работи със ЗК. Имам да правя излседвания на хормони и ми се иска да си спестя малко парички. С други думи трябва ми да се отнесе човешки и да ми изпише съответните изследвания.
« Последна редакция: Април 08, 2008, 15:48:49 pm от faithful »
Let it rain, let it rain, make my pain go away,
In my brain, let it rain, let it rain,
All this pain in my brain, oh, it drives me insane
In God's name all this pain is a shame
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #147 -: Април 08, 2008, 18:52:33 pm »
Гинеколозите са стиснати и няма да ти дадат лесно направления и то за хормони. Най-добрия вариант е личния ти лекар да ти даде направление за ендокринолог. Аз така направих и попаднах на един, който ми даде даже и за тези, които не исках да изследвам. :lol: Казва се Волен Славянов и работи в 2-ра поликлиника.
Разбира се това може да стане при добро желание от страна на личния ти лекар и на ендокринолога.

Здравейте! Кажете нещо за Саха! Аз съм чувала, че е най-добрият в Русе за хормонално лечение!

Чак пък най-добрия! Едва ли. За добър гинеколог-ендокринолог в Русе не съм чувала. Изобщо за такъв, който разбира и от двете.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #148 -: Април 08, 2008, 20:06:01 pm »
Почти сигурно е, че няма да получиш направление за хормони. Пък и предполагам, че ти трябват половите, а гинеколозите не са склонни да дават направления за това.Е, поне аз не успях и си платих всичко. Галя е права, мисля, че изобщо няма гинеколког - ендокринолог.
А що се отнася за Саха: много противоречиви мнения ще получиш, но общо взето мисля, че не са много положителни.
 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #149 -: Април 08, 2008, 21:19:21 pm »
Д-р Славянов вече е в трета поликлиника.А Саха само не му се навивайте да ви прави инсеминация с необработен материал в кабинета, защото обикновенно това предлага.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #150 -: Април 09, 2008, 00:34:13 am »
Охх, да половите ми трябват... Аз си взех направление за гинеколог, защото хич не съм наясно с ендокринолозите в Русе и дали изобщо мога да им се доверя. Лоша работа, няма да мога да разчитам на ЗК  :(
Let it rain, let it rain, make my pain go away,
In my brain, let it rain, let it rain,
All this pain in my brain, oh, it drives me insane
In God's name all this pain is a shame
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #151 -: Април 09, 2008, 08:27:59 am »
А Саха само не му се навивайте да ви прави инсеминация с необработен материал в кабинета, защото обикновенно това предлага.

В никакъв случай!!! Много е опасно!
 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #152 -: Април 09, 2008, 08:31:09 am »
Охх, да половите ми трябват... Аз си взех направление за гинеколог, защото хич не съм наясно с ендокринолозите в Русе и дали изобщо мога да им се доверя. Лоша работа, няма да мога да разчитам на ЗК  :(

Знам кой със сигурност няма да ти даде - Георгиев няма. Личната беше така добра да ми даде направление за гинеколог и я попитах при кого да отида (в смисъл кой евентуално ще ми даде) и тя ми каза да отида при него. Е, отряза ме, каза, че нямало смисъл от тях, без преглед реши, че ще ми прави лапаро, защото съм нямала ову и след като ми направи след два месеца щяла да съм бременна. Е, оказа се, че си имам ову и няма нищо вярно в това, което ми каза.
 
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #153 -: Април 09, 2008, 08:36:34 am »
Знам кой със сигурност няма да ти даде - Георгиев няма. Личната беше така добра да ми даде направление за гинеколог и я попитах при кого да отида (в смисъл кой евентуално ще ми даде) и тя ми каза да отида при него. Е, отряза ме, каза, че нямало смисъл от тях, без преглед реши, че ще ми прави лапаро, защото съм нямала ову и след като ми направи след два месеца щяла да съм бременна. Е, оказа се, че си имам ову и няма нищо вярно в това, което ми каза.

Кой е този, че на пръв прочит не се сещам, Юлиян Георгиев?
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #154 -: Април 09, 2008, 11:07:09 am »
да, точно Юлиян Георгиев е. Момичета от моя близка знам че имало някакъв АГ в трета поликлинака и той бил най щедрия в Русе по даване на направления разбирасе след предварителна уговорка със Зарзаланов.Явно трябва да си негов пациент в кабинета.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #155 -: Април 09, 2008, 12:01:23 pm »
Аз да помогна за намирането на въпросния гинеколог в ІІІ поликлиника.  :D
Най-вероятно е моят доктор - Бисер Иванов.  :wink:
Двамата се имат със Зарзаланов. Иванов ме насочи към Зарзаланов преди да направя спонтанен аборт. Така и не спасиха първото бебе, но не бяха виновни. Признавам си с чисто съце, че бях твърде неразумна при първата бременост и късно се кротнах у нас.  :oops: При втората бременост ме наблюдаваха почти успоредно, но и аз ги слушках и резултатът е налице- жив и здрав почти петгодишен Сашо.
Дано да помогнат!!!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #156 -: Април 09, 2008, 13:16:15 pm »
ами явно е той.моя близка така се уреди с хормони по касата.след това се върна при Зарзаланов, който пък ходатайства за Стаменов.абе русенска работа.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #157 -: Април 09, 2008, 13:42:24 pm »
Тоя Бисер Иванов аз изобщо не го харесвам. Много арогантно се държа с мен. Имах направление, той ме накара да си платя за ЛКК. И на всичко отгоре ме бърка след лапаро още бях с конците. И какво намери ай да не казвам.

[/url]
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #158 -: Април 09, 2008, 13:50:01 pm »
Ох, така е,  всичко е синджир марка. Важното е да не спират хората и да не се правят на велики, а да ги пускат навреме до софийските клиники.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #159 -: Април 09, 2008, 13:53:54 pm »
"Ходатайства" е малко силна дума.
И добре, че беше Зарзаланов, защото първоначално се бях насочила към една друга клиника, за която не ми се говори.
Да,Бисер Иванов е въпросния доктор от 3-та поликлиника.Ами той е един образ,ако мога така да го нарека...Ходила съм няколко пъти за направления,постоянно закъснява,после почва да мърмори срещу Здравната каса,срещу целия свят. Не позволявам да се държи арогантно,въпреки, че се опитва, този номер при мен не минава.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!