0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #180 -: Април 10, 2008, 19:00:43 pm »
В нашия регион който и доктор да работи в областа на стерилитета (аз само за двама знам) и не може да помогне или се стигне до ин-витро ги пращат при Стаменов (явно си имат нещо там)

Те, че имат, имат, но кой е втория освен Зарзаланов, че нещо не се сещам?
 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #181 -: Април 10, 2008, 21:02:13 pm »
Е как не се сещаш :D,Бойчев той също работи със Стаменов (доколкото съм информирана)
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #182 -: Април 11, 2008, 08:54:48 am »
За Бойчев ли става въпрос, за него знам, ама си мислех за някой друг в Русе и затова ми стана интересно, че не бях чувала. Ама като не чета, че си написала регион кой ми е виновен :-)
 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #183 -: Април 11, 2008, 14:18:51 pm »
Кой с когото иска с него да работи. Важното е да не  объркват жените и да предприемат адекватни мерки и лечение.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #184 -: Април 23, 2008, 11:33:09 am »
ИЗвинявайте за отклонението, но къде в Русе има лаборатория, която да не държи хормоните за изследване да са изписани от док. Просто да отида и да кажа кои искам да ми изследват??  :?
Let it rain, let it rain, make my pain go away,
In my brain, let it rain, let it rain,
All this pain in my brain, oh, it drives me insane
In God's name all this pain is a shame
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #185 -: Април 23, 2008, 11:39:47 am »
Във всяка една лаборатория ще ти изследват каквото пожелаеш без направление.
Даже в " Здраве" има и пакети, които излизат малко по-евтино. Например Цибалаб Лейди включва: ЛХ, ФСХ, Пролактин, Естрадиол за 49,70 лв. 
« Последна редакция: Април 23, 2008, 11:54:19 am от Galia »
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #186 -: Май 19, 2008, 07:41:14 am »
Здравейте момичета от Русе ,в нашия град е доста трудно да намериш добър гинеколог....както много от вас вече знаят....аз може би съм най-възръстната от всички тука.На 39г. имам две деца на 18г и на 14г но може би скоро да имам щастието да стана още веднъж майка.Моя съвет към вас е ако имате проблеми със забременявнето не си губете времето, нервите и емоциите тука .Заминавайте за София там са лекарите.Да знам неудобно е ,далече е ,но повярвайте ми тука трудно ще намерите кой да ви помогне.Аз ви препоръчвам професор Чернев ,работи в Майчин дом , приема всяка сряда, жените от провинцията влизат първи и не чакат .Той е специалист , постояно се развива , много пътува в Европа, на симпозиуми и е в час.той е помогнал вна много жени , аз лично познама няколко русенки, който са раждали при него.Мога да дам и телфони за записване.
за доктор бойчев в тутракан съм чувала само хубави неща ,но не съм одила пре него.
Късмет на всички .
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #187 -: Май 20, 2008, 15:21:53 pm »
Съвсем отскоро в Русе има частен център за фетална диагностика „Евро Медисон” с 4D ехограф – последен модел. Насочи ме д-р Георгиев. Занимаваха се с мен цял час и получих диск с 3D снимки на моето бебче. Направиха подробни измервания на всички органи, огледаха за малформации. Много неща ми обясниха, така че и аз да мога да разбера специфични неща от прегледа. Собственик на центъра е д-р Хубчев. Намира се в бизнес център Чайка – зад старата поща.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #188 -: Май 21, 2008, 15:19:59 pm »
Само д-ра Хубчев ли е в този център?  :wink: Иначе с търсачките разбрах, че е новия комплекс с офиси в началото на "Николаевска".
« Последна редакция: Май 21, 2008, 15:26:08 pm от chibi »
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #189 -: Май 21, 2008, 16:13:03 pm »
Доколкото и аз разбрах има такъв нов кабинет и не работи само Хубчев там, има и др. лекари.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #190 -: Май 21, 2008, 16:14:30 pm »
Доколкото знам собственик на центъра е Хубчев.Като ходих там ,бяха Йорданова и Тончева за деня.Записва се предварително по график.Тел. от визитката,която ми  дадоха,е 519544.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #191 -: Май 21, 2008, 16:34:44 pm »
И аз ходих преди две седмици. Прегледа ме д-р Минчева и д-р Хубчев дойде. Все още се учат на новия видеозон и някои неща не съм им съвсем ясни.

[/url]
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #192 -: Май 21, 2008, 18:46:31 pm »
И ние с Миша ходихме там.  :wink:Прегледа я Бурмова.
Явно са се договорили доста доктори да го ползват.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #193 -: Май 22, 2008, 09:28:25 am »
Благодаря за отговорите. Хубаво е да имаме възможности за още по-добра диагностика при необходимост.  :wink:
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #194 -: Май 23, 2008, 20:49:12 pm »
Дано не мине много време докато се научат на новия видеозон, че.......... :? :? :?
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #195 -: Май 25, 2008, 02:31:15 am »
Мисля и аз да ви кажа моя скромен опит с русенските АГ.Сигурно си е голям късмет,4е не живея ве4е в Русе,тук в Щатите имат стрхотна техника за диагностика и т.н.Та преди 7 год. ми закъсня с 2 седмици,а имах една седмица на разположение,защото заминавах на лекции в друг град.Та отидох при д-р Мин4ева на преглед.Нищо не видя горката,предписа ми противоза4атъ4ни,4е да ми доиде.След това отидох в Ескулап помня,4е гинеколога бе6е жена,но не помня името й.Прегледа ме и тя и ми вика:ще ти дойде,пий еи тези хап4енца за предизвикване на менструация.В Ескулап по онова време нямяха вагинален ехограф,представяте ли си???И понеже ми оставаха 2-3 дни до отпътуването,ре6ихме с мъжа ми да отидем в АГ.Слу4айно попаднах на Зарзаланов за преглед.Още от видеозона ми каза,4е съм с обърната матка и 4е не вижда много добре какво става.След това ме премести в кабинет с вагинален ехограф и ме прегледа на него.Оказа се 4е съм бременна,даже ми показа плода,видях го с о4ите си.След няколко 4аса ме прие за аборт ,като се опита да ме разубеди.Просто ми влезе в положението,много бързо реагира.И най-важното е ,4е няколко 4аса по-късно отново бях на крака,вси4ко ми бе6е наред.Сега осъзнавам на какъв добър специалист съм попаднала тогава еи така на късмет,защото сега,7 год.по-късно ве4е решихме,4е искаме да си имаме бебе и след втория месец опити 4удото стана.Сега съм бременна трета седмица и желая на вси4ки моми4ета в най-скоро време да видят  :bfp: preggo :P
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #196 -: Май 26, 2008, 15:07:42 pm »
beni79, лека и безпроблемна бременост!!!   :balk_21:
Д-ра Зарзаланов и аз много си го уважавам. Срешнах го преди 10-на дни близо да кабинета му. Разменихме си поздрави. И като "изплуваха" едни  мили спомени в главата ми около раждането преди 5 години.... :wink:
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #197 -: Май 26, 2008, 22:56:27 pm »
Благодаря ти, chibi!!! :P
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #198 -: Юни 09, 2008, 13:51:38 pm »
В интернет има информация за Evromedison.Адресът е : evromedison.data.bg
В сайта има подробна информация с много снимков материал за различни процедури,включителни информация за амниоцентеза и доплер. :)
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #199 -: Юни 09, 2008, 14:23:13 pm »
Надявам се, че няма здравомислеща жена, която да се навие да прави амниоцентеза при тези профани. Независимо от новата техника, с която са се оборудвали не бих разчитала на диагностиката, която някой от тях ще ми направи.