0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Еva

Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #220 -: Септември 18, 2008, 13:25:17 pm »
Много благодаря!Аз намерих телефона и попитах.Казаха ми,че наистина е безплатен до 17 седмица,защото ако имало малформации да се отреагира на време.Не знам до колко е безплатно,предполагам че за прегледа се плаща,но за видеозона - не.Благодаря още веднъж за подробното обяснение,утре имам час и ще се опитам да го открия.Късмет на всички бъдещи и настоящи майки. :)
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #221 -: Септември 19, 2008, 10:35:24 am »
Еva, лесно ще го откриеш. Милена прекрасно е обяснила. Късмет!!!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #222 -: Септември 19, 2008, 14:01:09 pm »
Здравейте отново!Открих кабинета,благодаря!Наистина прегледът е безплатен до 17 седмица.Платих само 5 лева за консумативи. Видеозонът е страхотен!:)
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #223 -: Септември 26, 2008, 16:12:27 pm »
Да видеозона е страхотен, ама специалистите :)

[/url]
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #224 -: Септември 26, 2008, 16:19:27 pm »
Да видеозона е страхотен, ама специалистите :)
Специалистите, колкото хора, толкова мнения, които тук-там съвпадат.  :lol:
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #225 -: Ноември 27, 2008, 11:44:14 am »
Здравейте момичета. В този сайт сте страхотни - никога не съм предполагала, че толкова бързо и точно може да се реагира по дадена тема. Вие сте просто страхотни.И аз ще  помоля за помощ. Изчетох цялата темичка и така неможах да разбера къде е кабинета на д-р Зарзаланов.Ссъс съпруга ми от почти две години се опитваме да имаме детенце, но все не се получава. Аз съм на 24  години и имам една безпроблемна бременост и успешно раждане, но таткото е друг. Неискам да Ви занимавам с моята история и затова няма да го направя. Минали сме през двама доктори - Емо Тодоров и Груева. Д.р Тодоров ми следи предната браменост и съм страшно доволна от него, но сега като отидохме с този проблм и той изкара съпруга ми, че ми изневерява и той се отказа да ходи при него- изобщо не щеше и да чува за доктори. След около 6 месеца но своя глава започнах да ходя при Груева, но този път аз съм недоволната - не ми пусна никакви изследвания, а направо с БТ и дотам ходих 3пъти и изобщо не ме прегледа - нищо само ми обясняваше, че направлението ми нямало да ми свърши работа за видеозон и как да си подреждам документите.Затова моля Ви помогнете.
Извинете за дългия пост
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #226 -: Ноември 27, 2008, 12:09:12 pm »
Кабинетът на Зарзаланов се намира в старата (ниската) сграда на Окръжна болница.
На 3-ия етаж, над Кръвния център - там сега се намира Медицински център. Там има и кабинет по семейно планиране, в който работи Зарзаланов.
УСПЕХ!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #227 -: Ноември 27, 2008, 13:23:55 pm »
Кабинетът на Зарзаланов се намира в старата (ниската) сграда на Окръжна болница.
На 3-ия етаж, над Кръвния център - там сега се намира Медицински център. Там има и кабинет по семейно планиране, в който работи Зарзаланов.
УСПЕХ!
Мнооооого ама наистина мнооого благодаря :bighug:
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #228 -: Януари 11, 2009, 04:56:11 am »
Момичета, отскоро живея в Русе и искам да отида на преглед за кисти на яйчниците, които ми откриха след раждането. Имах обилно кървене по време на месечния цикъл, който продължаваше много дни. Кой лекар ще ми препоръчате в този случай?

Четох темата и се ориентирах към д-р Христова, но координатите в началото са много стари и не знам актуални ли са още.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #229 -: Януари 11, 2009, 17:58:10 pm »
Здравейте момичета!Искам да разкажа за моя преглед в Евромедисон.Самият преглед продължи около 10-15 мин.като почти през цялото време гледахме бебчо като на обикновен видеозон.Цветно го видяхме точно за 1 мин.През цялото време д-р Хубчев си говореше с медицинси термини като нищо не ни обясняваше!При няколкото опита да ни каже нещо повече отговорът беше ,че всичко е наред.Нямам нищо против всичко да е наред,но за 50 лв и при положиние че бяхме все едно на обикновен видеозон,можеше поне малко да поговори.Възмутени сме с моя съпруг.Иначе на обзавеждане и техника са го докарали,но всичко свършва дотамл
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #230 -: Януари 11, 2009, 18:03:20 pm »
Момичета, отскоро живея в Русе и искам да отида на преглед за кисти на яйчниците, които ми откриха след раждането. Имах обилно кървене по време на месечния цикъл, който продължаваше много дни. Кой лекар ще ми препоръчате в този случай?

Четох темата и се ориентирах към д-р Христова, но координатите в началото са много стари и не знам актуални ли са още.
Здравей ВиВи,аз също живея от скоро в Русе 8O.Сега съм бременна в 5-я месец,но преди да забременея имах кисти на яйчниците и ходих при доктор Узунова.Изписа ми някакви лекарства и месец два след това забременях.Сега си водя бременността при нея и съм много доволна.Ако искаш подробности пиши и ще ти дам.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #231 -: Януари 11, 2009, 21:27:25 pm »
Виви,другото което можеш да направиш е да си запишеш час за д-р Бойчев в Тутракан.Ако кажеш по телефона,че случая не касае отлагане дават по ранни часове.успех.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #232 -: Януари 13, 2009, 17:48:08 pm »
Виви,другото което можеш да направиш е да си запишеш час за д-р Бойчев в Тутракан.Ако кажеш по телефона,че случая не касае отлагане дават по ранни часове.успех.
Доктора е супер и като специалисг и като човек. Благодарение на него и на д-р Емин вече съм майка.

[/url]
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #233 -: Януари 15, 2009, 23:29:35 pm »
Здравейте,на всички!
Пиша по повод д-р Хубчев.
Аз съм от Търново.Изпращат ме в русенската болница,за фенестрация на яйчниците.Моят гинеколог много похвали доктора и ми каза,че ще бъда в добри ръце.Само че доста се притеснявам за условията,които предлагат държавните болници.В общи линии малко ме вълнува колко е добър апарата (казаха ми ,че е много добър  :ask: )стига доктора да си свърши добре работата и след операцията всичко да е наред  :? .
Само че сега се появи още едно притеснение покрай вашите постове - в чии ръце се оставям и дали не рискувам да попадна на поредния некадърник?! :help:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #234 -: Януари 15, 2009, 23:44:47 pm »
Не позволявай да ти фенестрират яйчниците.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #235 -: Януари 16, 2009, 09:03:13 am »
Доколкото разбрах от мрежата, това е вид оперативно лечение на поликистозни яйчници.
С лекарства не се ли получава лечението? 8O Потърси и второ мнение.
Хубчев вече е страшно корумпиран. Не знам колко е способен като гинеколог-хируррг?
Моите впечатления са,от визитация /след спонтанен аборт/, че е  много студен човек.
Късмет!!! 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #236 -: Януари 16, 2009, 10:35:37 am »
Бегом, бегом много бързо и от търновски и от русенските доктори :D Защо така изведнъж са решили, че точно фенестрация трябва да се прави???
Фенестрацията на яйчниците се отрича като метод на лечение, защото не дай си Боже, ако ти се наложи АРТ има риск от усложнения.
А за русенските доктори нямам думи, да не говорим за материалната база. По-добре иди в Тутракан при д-р Бойчев. Била съм и в двете болници - разликата е огромна.
Успех и потърси поне още едно мнение!


Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #237 -: Януари 16, 2009, 13:04:49 pm »
Здравейте отново!Много благодаря за бързия отзив!
Няма да коментирам колко компетентни лица съм обиколила от 98-ма насам.В момента съм на 25г,а от 15 годишна слушам как ще имам проблеми с евентуално забременяване.Историята е дълга,като всяка друга,но за това в друга тема.
Ще потърся за пореден път друго мнение.Благодаря ви още веднъж! :flower:
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #238 -: Януари 16, 2009, 13:07:08 pm »
НЕ отивай при д-р Хубчев!!!!!!
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #239 -: Януари 16, 2009, 18:40:44 pm »
От всеки доктор има и доволни и недоволни.
На мен Хубчев ми е правил секциото.След 1 година ми откриха киста на единия яйчник.Пак отидох при нега и тай ми направи лапарото.Аз лично съм доволна от него!