0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mimss

  • *
  • 156
  • И от най-тъмните облаци вали светла вода!
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #80 -: Юни 28, 2007, 20:06:34 pm »
Фокс, всичко ще е ок! Сигурна съм!
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #81 -: Юни 28, 2007, 22:22:34 pm »

:crossfingers: Стискаме силно палци и показалци :crossfingers:
 yahoo_17 Чакаме с нетърпение новината yahoo_17

*
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #82 -: Юни 28, 2007, 22:23:38 pm »
УСПЕХ!
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #83 -: Юни 29, 2007, 10:50:28 am »
Благодаря Ви момичета за стиснатите палци. За съжаление ни отложиха за 26 септември 2007 г. Нямам думи просто.
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #84 -: Юни 29, 2007, 10:54:27 am »
Е, Фоксче, направо не е истина  :?
Като започиват тези съдилища цяло лято, направо яд да те хване, като че всичката работа са отхвърлили  :?
Дано следващото дело да е наистина последното!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #85 -: Юни 29, 2007, 11:20:08 am »
Фокси,  :bighug: :bighug: :bighug:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #86 -: Юни 29, 2007, 14:14:47 pm »
Фокси,

ти си знаеш :bighug: :bighug: :bighug:. Моля те, отговори ми по-бързо на второто лично съобщение, за да реагирам веднага 8).
Намерихме нашето синче.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #87 -: Юли 01, 2007, 21:55:58 pm »
Благодаря Ви момичета за стиснатите палци. За съжаление ни отложиха за 26 септември 2007 г. Нямам думи просто.
:hug2:Фокси,желая ти късмет!Дано успеете! :goodluck: :bighug:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #88 -: Юли 03, 2007, 17:25:34 pm »
Фокси, не се ядосвай, че са ви отложили!!! Всичко ще се подреди, стиснати палци и от мен!!! :P :P :P


*

    stela_ivanova

  • *
  • 30
  • Ако някой реши да ми пише: Skype: stela_vasileva82
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #89 -: Ноември 02, 2007, 16:09:07 pm »
Здравейте момичета!!!
Бих искала и аз да се присъединя към Вас!!!
Ние със съпруга ми също искаме да си осиновим детенце.
Не бих казала, че подготвянето на документите беше трудно, нито пък скъпо/излезе ни всичко на всичко 80 лева и за двамата/. Относно психо диспансера не ни взеха и стотинка. Социалната работничка беше много приветлива и усмихната жена - насрочи ни среща в нашия дом на 7 ноември 2007 година и ще я чакаме с нетърпение. Надявам се всичко да мине добре.

Пожелавам на всички успех. :D
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #90 -: Ноември 05, 2007, 14:41:06 pm »
Здравейте!
Аз съм Лили. Някои от Вас ме познават от другите форуми.
Накратко за мен.
След няколко години борба със стерилитета, 3 инсеминации, 1 инвитро и един замразен трансфер, които бяха неуспешни подадохме документи за осиновяване.
Докладът ни вече е готов и чакаме вписване във всички регистри.
Стискайте ми палци!
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #91 -: Ноември 17, 2007, 15:01:14 pm »
Здравейте, момичета! Първо искам да окуража тези, които са се решили на тази стъпка и да поздравя тези, които вече са преминали през нея и вече са мами.
Самата аз станах такава преди около 19 години и искам да ви дам един съвет, а и да отговоря на въпроси ако имате такива как сме се справили.
В момента отново искаме да осиновим вече второ дете, макар че е доста късно те да станат привързани обикновени братя или брат и сестра. Това беше и причината да потърся информация какви са в момента законовите разпоредби и да попадна на вас.
Искам да ви поздравя за създаването на този сайт, който ми беше много полезен.
Осинових първото си дете на 26 годишна възраст и поради икономическото състояние на държавата дълго се въздържахме от второ дете. Сега той, моят прекрасен син вече е голям и се готви да отлети от семейството. Смята да учи в друга държава и ние чувстваме болезнено бъдещата му липса. Това е причината да поискаме второ дете.
Съветът ми към вас - не отлагайте тази стъпка в бъдещето! Децата, както се оказва особено болезнено изживяват факта, че са сами и върху тях е съсредоточено цялото внимание и искат да си имат другарче. Така се оказа, но понякога както е в моя случай не казват нищо и се разбира, когато вече са големи.
Такава е работата .
Ако имате въпроси как е протекло при нас, как сме му казали, че е осиновен и кога - питайте!
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #92 -: Ноември 19, 2007, 09:16:15 am »
Добре дошла сред нас Отдавна мама :D!
Ще се радвам ако продължиш да влизаш и да пишеш не само за трудните моменти, които сте изживели със сина ти, но и за веселите случки и събития.
Аз в момента съм още в групата на "чакащите" :( и въпросите ми са още теоритични :D, но се надявам в бъдеще да се отнасят до практиката :lol:.

Ако ти имаш въпроси относно сегашната процедура по осиновяване на среща съм :D.

Намерихме нашето синче.
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #93 -: Ноември 19, 2007, 13:17:27 pm »
Благодаря, Пети-пати, това е най-трудното, но и най вълнуващото в приключението в което се намираш. Ако не си писала пол се чудиш какво ли ще е, как ще го приемеш и ти и роднините, ще има ли разлика към другите внуци в отношението и така нататък. В интерес на истината зависи от самото дете. Моята отскоро покойна свекърва беше изключително привързана към моето дете, нищо че имаше двама други внука. За нея той беше специален, много любим. Така че зависи си от детето. Ако е слънчице всички ще го обичат. А те са обикновено такива защото се гледат с много любов. Когато говорим за осиновяването с моя син винаги съм му казвала, че това е съзнателен процес за разлика от зачатието в повечето случаи и да вземеш и особено да постигнеш родителството накрая е свързано с усилия и донякъде с лишения. Затова и отношението към осиновените деца е много отговорно и внимателно.
Успех в това отговорно начинание и ако имам въпроси ще питам  :)
*
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #94 -: Ноември 19, 2007, 13:57:45 pm »
В интерес на истината зависи от самото дете.
....Така че зависи си от детето. Ако е слънчице всички ще го обичат.
 

А ако не е?
Моля ви се, не искам да се карам с никой, но нека пишем по-обмислени постове, особено по такива отговорни теми...
В очакване ....
*

    f4eli4kata

  • *
  • 24
  • Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #95 -: Май 19, 2008, 16:25:52 pm »
Здравейте!
Гледам,че отдавна никой не е писал тук и реших да се представя.Аз съм Теди и след двугодишни опити за бебе и диагнози-азооспермия(на мъжа ми) и ендометриоза 3-та степен(за мен),решихме да си осиновим детенце.Докладът ни беше готов миналата седмица.Връчиха ни заповедта на 14.05.08.Писали сме възраст от 0-2 години  от всички домове в страната.Без предпочитания за пола.Чакаме да ни впишат в регистрите.Дано стане бързичко.Успех на всички ви!


*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #96 -: Май 27, 2008, 07:44:22 am »
Честит ви доклад и дано скоро получите заветното писмо (обаждане) :D!
Намерихме нашето синче.
*

    f4eli4kata

  • *
  • 24
  • Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #97 -: Май 27, 2008, 16:27:13 pm »
Мерси,peti_pati!
И заваляха писма... :)
Чакаме си обаче другото-основното!
Стискайте палци да е скоро.А аз на всички,които като нас чакат.


Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #98 -: Юни 04, 2008, 03:13:56 am »
Много ме радват всички които искат да си осиновят деца. Благословенни бъдете! Попаднах тук на един конкурс и имаше два разказа с много точки. Прочетох ги и не гласувах за най- силният - защото двойката там страда но не иска да осиновява.. Какви хора са онези които нямат Любов за едно чуждо дете.
 Онази невинна душа на която ще дадете любов и внимание ще осмисли вашият живот..
БЪДЕТЕ БЛАГОСЛОВЕНИ ВСИЧКИ КОИТО ОСИНОВЯВАТЕ!!
ЛЮСИ
*
Re: Ами аз предлагам да вземем да се запознаем
« Отговор #99 -: Юни 04, 2008, 13:09:14 pm »
Цитат
Какви хора са онези които нямат Любов за едно чуждо дете.
Зрели и умни хора, които правилно преценяват себе си и силите си. Изключително достойни за уважение, защото не осиновяват дете "само и само за да имат такова". Едно нещастно осиновено дете по-малко. Шапка свалям на такива хора, те си знаят през какво преминават и как живеят
В очакване ....