0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #60 -: Февруари 13, 2021, 18:56:39 pm »
Така е Павла, но този доц. , невролог, после ендокринолога и накрая оператора на ехографията през фонтанела. Не знам кой е компетентен и кой не. Но доколото разбрах спрямо кръвните няма как да му има квото и да е било. Мише, ами от тези по-скъпите защо не видиш в олкса или не искате ползвано?
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #61 -: Февруари 13, 2021, 19:20:32 pm »
Lina 88, моят съвет е да запишеш час за преглед за неврохирург, той е специалист по типове краностеноза. Препоръчвам: проф. Цеков Токуда, доц. Георгиев Св. Иван Рилски или доц. Заахаринов Пирогов.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #62 -: Февруари 13, 2021, 19:27:43 pm »
Подкрепям бонболини. Запиши час за неврохирург, че да си сигурна.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #63 -: Февруари 13, 2021, 20:32:05 pm »
Bonbolini, Pavla благодаря. Ще запиша при Захаринов идната седмица.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #64 -: Февруари 13, 2021, 20:45:25 pm »
Има и една сгъваема триколка пак на БГ фирма,ма забравих.Да питам ли?Евтина е,около 200 лв по спомен.
Биокс е марка на Мони и са пълен боклук,по скромното ми мнение.
Мише,тъй е,като ще е да е,китюк който не ти е удобен е безмислено просто.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #65 -: Февруари 13, 2021, 20:49:54 pm »
Lina 88, моят съвет е да запишеш час за преглед за неврохирург, той е специалист по типове краностеноза. Препоръчвам: проф. Цеков Токуда, доц. Георгиев Св. Иван Рилски или доц. Заахаринов Пирогов.
Боже, аз краниостеноза ли съм написала? Краниотабес, което е омекването. Не стесняването. Нищо де, все пак ще идем.
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #66 -: Февруари 13, 2021, 22:57:12 pm »
 :D Не, краниотабес си си писала  :D Но не пречи още един преглед, за да си спокойна... Минавате през много неприятни моменти, много добре те разбирам какво ти е. Сигурна съм обаче, че всичко ще е наред  :)
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #67 -: Февруари 13, 2021, 23:00:20 pm »
Да, благодаря, бонболини-ще идем за да има финална констатация( надявам се!)
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #68 -: Февруари 14, 2021, 00:06:23 am »
Лина, със Сими ходихме на 3ма  доказани специалисти, за да сме сигурни, че не пропускаме нещо. Така, че отидете на още един, за да си on the safe side.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #69 -: Февруари 14, 2021, 05:01:08 am »
O, да определено. Още веднъж благодаря на Бонболини за препоръката! Павла, днес много готино да си изкарате и да кажеш какво си е избрал :)
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #70 -: Февруари 14, 2021, 09:52:25 am »
Ще кажа какво е взел.
Торта днес няма да има. Един чийзкейк направих. Сега отивам да меся питката.

Честити празници и тук.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #71 -: Февруари 14, 2021, 10:46:30 am »
Pav-la, какъв ви е празника днес?
Честит празник и на Маги. Това е денят, в който не е успяла не помня какво да си сготви и да си хапне, но пък е станала майка. Да е здрава Моника и много борбена.

Много хубаво наваля при нас снежец, сигурно сте екипирали децата и всички сте навън днес.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #72 -: Февруари 14, 2021, 10:56:13 am »
Прощъпулник ще правим, ще се обичаме и ще пием вино.
Празници да искаш.
Да е честита Моника. Много да е здрава!
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #73 -: Февруари 14, 2021, 11:02:09 am »
 Еее Маги, много празници и при теб днес. Много здрава, щастлива и обичана да е Моника!
Честит празник и на всички останали 😁
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #74 -: Февруари 14, 2021, 11:15:56 am »
Честита да е Моника,много палава и здрава!
При нас грам сняг няма,само кучи студ и трети ден сме вкъщи.Дано утре е по-меко да излезем.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #75 -: Февруари 14, 2021, 11:50:05 am »
На какъв як ден се е родила Моника! Да е жива и здрава, много да ви радва! Тук не е спирало да вали, Слънце. Мега студ е. Аз затова много се притеснявам как ще водя, от утре, Дани на рехабилитация, но ще идем някак. Мен ми е да не настине, другото ще го преборим. Тери, аз винаги екипирам и извеждам Лори.. правим снежни ангели, гоним се , но днес не, защото беше болна цяла седмица.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #76 -: Февруари 14, 2021, 12:01:00 pm »
Павла, желая смели стъпки на момчето ♥
Маги, честит празник на каката, да е здрава и много щастлива ♥
И ние днес за рожден ден се готвим, но сме гости. Васил беше сутринта навън с баща си, ритаха топка в снега. Опитаха и снежен човек да сътворят, но казаха, че снега бил неподходящ за тая работа. Криси днес погрешка хапна броколи. Не знам защо реших, че вече съм давала и я нахраних хубаво. Към края на бурканчето се усетих, че всъщност давах карфиол, но да се надяваме, че всичко ще е наред.

*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #77 -: Февруари 14, 2021, 14:32:03 pm »
Дано не я боли много коремчето, Лято. 
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #78 -: Февруари 14, 2021, 15:09:04 pm »
Благоадря за пожеланията за моя дивак!Тери как помниш.Гювечета щях да готвя :) после ще показвам снимки на рожденичка и торта :) сега само обикаля  из къщата и приказва превъзбудена!

павла, честит празник и на вас!

Обичайте се с половинките момичета и бъдете обичани, уважавайте чашата хубаво вино не само днес.Много отпусканервната система  :lol:

Тук е тру дни, сух студ.Няма и грам сняг.Откачаме вече в къщи!

*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #79 -: Февруари 14, 2021, 18:45:06 pm »
Борис пипна първо за изкуство,  после зъболекарското огледалце, но беше стлусиран и не хвана нищо. Целта му беше питката. Като се успокои грабна стетоскопа.
Питка правих, а не торта.