0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #980 -: Юни 17, 2021, 06:06:01 am »
Не, Тери. Не пуснах втора урина. Направих няколко опита сутрин, но тя запона точно тогава редовно да се изхожда и замърсява пробата. Последно опитвах миналата седмица, но всеки път става едно и също.

*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #981 -: Юни 17, 2021, 09:24:48 am »
Робин, вчера си мислех за вас, как сте, дали ще пишеш.Много се радвам, че сте добре с малката принцеса!Наистина бебетата са сбъдната мечта!

Лято, съгласна съм с Павла.При трите ми деца никненето на зъб е коренно различно.Като имам наблюдение и върху още две, племенниците.Моника ревеше и пищеше от болка 2-3 дни преди да избие зъба, винаги нощем и винаги по 1-2 часа.След това преминаваше всичко.Преди това имаше седмица в която не спеше нормално, будеше се на често и плачеше на сън.Не е вдигала Т, не е повръщала или каквото и да е.
Близначките Габриела, мрънка и не спи нощта преди да пробие зъб, активира се дерматита, може да има разтройство, не яде.Минава на сукане и мляко.
Аделина не спи седмица преди да избие зъба, активира се дерматита, плаче много на сън, суче много на сън, дъвче всичко настървено може да вдигне лека Т от зъбите и да повърне от дъвкането и вкарването на всичко в устата.
Племенниците единия беше дете мечта, никой не разбираше кога му избива зъб, племенницата изкара първи зъб след годинката, като мъките започнаха около 5 месеца като беше.Сополи много и постоянно, какво ли не правиха и бактерии излседваха няма махане.Плачене нощем, не ядене, мрънкане денонощно.
Наблюдението е нищо не помага, ще мине.Зъболекар какво да ти каже?Дай да направим снимка да видим тръгнали ли са зъбите?Аз не мисля, че е ненормално това което се случва с Криси, просто ти си мислиш, че трябва да е по мед и масло, а реално може да се закучи и после наведнъж да избият 2-3 зъба.

Павла, как са момчетата?Ти как си?

Хелиантус, пиши като имаш време!

Мишето и Танчето и те зачезнаха.

*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #982 -: Юни 17, 2021, 12:42:15 pm »
Зъболекар няма какво да направи на Криси. Ще направи инцизия, за да избият зъбите ли?

Ние сме добре. Едни сополи се довлачват. На Сими ръката е супер. Вече е без превръзка и новата кажа е супер. Даже не вина през етап коричка.
За сметна на това нямам добри новини за съцата им. При Сими е пораснала едната комуникация, а при Борис има малък пролапс на митралната клапа. Точно се радвахме, че поне при него всичко е наред.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #983 -: Юни 17, 2021, 20:50:59 pm »
И при нас сопола тече още,но поне спим ,една цяла безсънна нощ и една половин от сополи се ядва.
Лято,няма оправия.Зори леко извади четирите си зъба,сега два избиват назад,но спи .Снощи се събуди с писък,дадох бибата и заспа .Нищо не помага на сто процента,търпение и гушкане .
Вече обшува много ,подава ми предмети като й кажа "дай на мама",прегръща ме,почти се научи да не ме хапе от радост ,че захапва с пълна сила .
Днес правихме прошъпулник,хвана чукчето за юрист.Преди няколко дни както седяхме на пода ,стана и тръгна.И така няколко пъти измина по десетина крачки ,голяма емоция е.
Купихме робот да чисти и едва го опазвам от нея ,но като цяло е сговорчиво дете и вечно,вечно ухилена .
Вчера имах цял ден само за мен,педикюр,масаж на лице против бръчки,кафета ,магазини.Абе неплатен отпуск с две думи,хич не ме търси даже .
Другата седмица ще излизам вечерта ,там не знам как ще е,ще се оправят къде ще ходят  .
Павла,ти ще ги водиш ли на лекар и тук?Това при Борис нали се израстваше?
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #984 -: Юни 17, 2021, 21:43:59 pm »
Той каквото имаше да израства, израства. Това е нова находка.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #985 -: Юни 17, 2021, 22:46:03 pm »
Павла, съжалявам да чуя тези неща.Аз имам близки приятели, детенцето им се роди с проблеми в сърчицето и се наложи операция преди да стане на годинка.Огромен стрес преживяха и те разбирам напълно.Кураж!

Слънце, честито ходещо човече!Браво на малкото слънчице, чудесно се справя.

*
Re: Нашите бебета и малки деца 3
« Отговор #986 -: Юни 18, 2021, 01:28:15 am »
Добре дошли в новата тема

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=54160.0