0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #100 -: Октомври 27, 2020, 18:29:28 pm »
Браво, Тери, все така да продължават отличните резултати!
Лейди, на теб скоро ти предстои чакането след трансфер. Едно 6-дневно ембрионче щяхте да връщате, нали?
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #101 -: Октомври 27, 2020, 20:27:48 pm »
Тери късмет и от мен миличка 🍀🍀🍀🍀🍀🍀!
А не се притеснявай за инжекцията , аз така с сега последния път нещо се бях объркала с едната и баща ми като ми я слага не я изцика цялата .много се бях притеснила и казах на проф. Т. , а тя ми вика “ споко тези дето си бъркате дозите всички хващате след това “ 😅🤣.
Нз защо не направиш свеж трансфер , аз бе вих издържала да чакам всеки път по още месец . За мен организма си в готов и след стимулация . Помисли си , много ти стиска палци да знаеш ! ❤️🍀❤️🍀❤️🍀
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #102 -: Октомври 27, 2020, 21:43:28 pm »
Мише, двечки ще бъдат, живот и здраве. Бластоцисти на 6тк ден. Чочолинка, гледат се хормоните след стимулация и ако не са добре, докторите не искат да рискуват със свеж трансфер. При мен имаше завишение и доктора каза, че шансовете намаляват много, ако направим свеж. А и казват, че има по-голям успех при ЗЕТ.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #103 -: Октомври 28, 2020, 02:11:29 am »
Териии, не остана , бре. Оле, и аз я помня заяждащата инжекция. Късно у дома е тегаво, но всичко ще бъде наред! Цвеклото бая акъли е изкарало!Лейди, с теб сме , мадам :)
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #104 -: Октомври 28, 2020, 09:13:11 am »
Тери, аз така с първия Овитрел пък се справих зле, вотрия път разпитвах подрбоно акушперките и нямах проблем.На мен с Гонала ми беше много лесно, виж с това джуркане на дози с Менопура ми беше досадно.

Лейди, не остана душа.Стискам ви силно палци на двете!

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #105 -: Октомври 28, 2020, 09:42:00 am »
То вече няма кого да разпитваш. Лудница е поне в моята клиника. Заради вируса работят на смени през ден. Двойно по-малко лекари, двойно по-малко сестри. На две, на три ти кажат нещо и тръгваш. Добре, че сме ги били преди две години тези инжекции, та горе долу си спомняме нещо за Менопура и Цитротид. Но ако правихме инвитро за сефте, зор щях да видя. И youtube е много добър помощник.
Иначе за свеж трансфер даже и не мисля. Аз правя хиперстимулации. Както казва Павла, на мен и чай от лайка ми влияе. Сутринта си лежа, уж тялото е спокойно, спиш и си усещам как ми бие сърцето силно, натоварва се тялото от тези хормони.
Моя свекър си е баш с коронавирус. Мъжът ми днес ще ходи да им остави храна в гаража, пълен ужас.

Фейсбук каза, че Лейди ни е рожденичка днес. Честит празник, Lady. Дано Господ ти даде най-хубавия подарък за този рожден ден   :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Октомври 28, 2020, 09:49:54 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #106 -: Октомври 28, 2020, 11:02:21 am »
Ох, Тери, дано да размине всичко бързо и леко. Има ли симптоми човека?
Лейдии, супер за двете ембриончета и честит рожден ден. Аз също ти желая само едно. Бременност и здраво бебче от този трансфер (или бебчета, де  :D)❤️
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #107 -: Октомври 28, 2020, 11:18:09 am »
Лейди Честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава,и скоро един фърфалак или два да е пълно щастието!🎂🎂
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #108 -: Октомври 28, 2020, 11:35:52 am »
Със симптоми е, ама нали знаете мъжете какви са: или нищо им няма, или умират. Бил е на Велинград с групата народни танци, от тях 5 човека се оказали положителни, 10 дена по-късно той имал лека температура, минала му, нищо не направил по въпроса освен да си остане вкъщи (но са идвали хора до тях да му носят документи) и така една седмица след леката температура уж бил здрав и го ударила отново температура, която не пада и кашлица и на легло. Вероятно, ако след леката температура е пиел някакви имуностимуланти е щял да го изкара без да разбере дори. Но много хаотично се прадава вируса. Свекървата е супер. На наши приятели баща им беше в болница от коронавируса, никой друг от семейството го нямаше. Започвам и аз да мисля, че е свързан с нива на Витамини и кръвна група. Просто е много на случаен принцип.
Сутрин като ида в клиниката и тръгнат да ми мерят температура и направо изтръпвам.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #109 -: Октомври 29, 2020, 08:44:47 am »
Благодаря ви, момичета  :bighug: Нека всичките пожелания се връщат и при вас, бъдете здрави и дано скоро всички прегръщаме малките човечета, за които мечтаем! ❤
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #110 -: Октомври 29, 2020, 10:42:16 am »
Лейди да си ни много здрава и щастлива и само хубави неща да ти се случват.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #111 -: Октомври 29, 2020, 11:01:25 am »
Отчет:
Фоликули има, не знам колко са, но са над 10 така като гледах какво пише. Като им гледах размерите са между 10 и 15мм, повечето са 12-13мм. Според докторът вървя супер. Засега имам изписани още за два дена Менопур 225 и по един Цитротид, ако не покажат нещо друго хормоните. В събота пак ме вика на преглед и засега изглежда сякаш в понеделник ще съм на пункция.
в клиниката вече работят на седмици и моята лекарка я нямаше. Минах през един друг лекар.като му казах, че ще правя пункция с бактерии и не пия антибиотик, така изпуфтя, сестрите и те. Хич не им се ще явно, ама му казах, че по-млада не ставам. Хич не ме е страх, имам чувството, че просто всичко ще е наред.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #112 -: Октомври 29, 2020, 11:31:31 am »
Дано не са много над 10.
Супер вървиш.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #113 -: Октомври 29, 2020, 11:56:13 am »
Лейди, честит Рожден ден с малко закъснение! Да си много здрава и скоро да гушкаш мечтата си!

Тери,  🤞🤞🤞🍀🍀🍀
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #114 -: Октомври 29, 2020, 12:10:40 pm »
Благодаря и на ваз, момичета  :D
Тери, пуфтят защото не са запознати със случая ти.  Важното е, какво мисли твоят доктор, остави ги другите, забранявам да те напрягат! Гледай си яйчицата и си ги мъти ❤
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #115 -: Октомври 29, 2020, 12:24:24 pm »
Честита да си, Лейди, много скоро бременна с успешен финал!

Тери, нека си пуфтят, важното е че процедурата върви. Стискам палци! Грейси, на теб също!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #116 -: Октомври 29, 2020, 13:14:04 pm »
Тери, по това, което пишеш, добре вървиш. Като че ли сега си с по-висока доза менопур? Подсети ги, че при първата стимулация е имало опасност да се вдигне прогестерона по-рано - в тая ситуация със смяна на екипи и неясноти около епидемичната обстановка е по-добре излишно да питаш и да казваш неща, отколкото нещо да се пропусне. Пази се и успех, както и на всички останали! :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #117 -: Октомври 29, 2020, 14:37:29 pm »
Духовното животно на др Мели е слон. Помни неща, които аз не помня дори. Веднага отворих папката си изследванията и Прогестеронът са ми го изследвали всеки ден миналия път, така че съм спокойна, че и сега го следят. Обадиха ми се да потвърдят дозите, след като са излезли хормоните.
Но такъв ускорен пулс ми докарват тези хормони. Миналия път се будих от болки в сърцето, сега сърцето играе ръченица. Хем искам да се оплаквам на мъжа ми, да се жалвам, хем като го видя как се спича, че правим инвитро уж заради мъжки фактор и ми става неудобно.

Лейди, сега те чакаме тебе утре да се похвалиш с хубава лигавица.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #118 -: Октомври 29, 2020, 15:06:15 pm »
Духовното животно на др Мели е слон. Помни неща, които аз не помня дори.

Хахаха, Тери, да! Понякога помня някакви странни, стари неща. С други думи - злопаметна съм, както би казала майка ми. :) :) :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #119 -: Октомври 29, 2020, 21:39:26 pm »
Лейди, честит рожден ден на патерица и от мен! Желая ти здраво/и бебче/та<3. Тери, затова сме ние тук-да си кажеш! Звучи, че се справяш перфектно. Ходихте ли на още някоя разходка? Като каза имуностимулант -аз да похваля АНСС. Има имфо в нета- китайска гъба е някаква. Доста добре влияе.