0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #200 -: Ноември 06, 2020, 19:24:59 pm »
А как е положението с Клексана и Фраксипарина, в една група пише, че вече и Клексан нямало по аптеките

Прилагали го при Ковид и е разпратен по болниците.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #201 -: Ноември 06, 2020, 19:43:04 pm »
Лейди, при успешният ми трансфер беше по същият начин. Лекарката ми показа, че се излюпвало и си търсело място да се захване. Не знам дали точно това ембрионче е Дари, но пък имаше отличен резултат този трансфер 😁 Така че и ти да имаш едно или двечки такива резултатчета  :D
Тери, чакаме да пишеш утре и палците са силно стиснати и за двете!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #202 -: Ноември 06, 2020, 20:04:18 pm »
Лейди, на късмет ще е това излюпващо се ембрионче, ще видиш ❤️ Много се радвам, чакаме с теб една седмица за добри новини.

Тери, поне в София почти никъде няма Клексан. Днес намерихме в аптеката на Щерев като продават по една опаковка на клиент/рецепта. Записват датата на рецептата, слагат печат и казват след седмица се върнете като свърши. Тези дни обиколихме страшно много аптеки и няма наистина, всичко отива за болниците за лечение на Ковид, както каза и ти. Успех утре, стиснати палци имаш и от мен :)
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #203 -: Ноември 06, 2020, 20:07:11 pm »
Е аз се подредих значи. Имам точно три инжекции Клексан и съм валат.  Не съм с някакви сериозни мутации, но го предписват по принцип след пункция, за да не стават тромбози и да може да се захванат ембрионите. Пък като пия аспирин, кървя.
Ама и аз благотворителна, август подарих на една жена две кутии.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #204 -: Ноември 06, 2020, 20:21:19 pm »
Тери, в групата Тромбофилия и бременност непрекъснато публикуват инфо кой къде е намерил НМХ. Вчера имаше пост за Пловдив. Ще се опитам да го намеря.

Преди 3 дни е имало в аптеката на Пълмед. Може да пробваш и с поръчка в Марешки.
« Последна редакция: Ноември 06, 2020, 20:25:14 pm от yanicka »

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #205 -: Ноември 06, 2020, 23:44:10 pm »
Пуу .. Тери... ние си писахме. И аз вместо да ти свърша работа... нищо-туй да му е кусура. Хайде да си бременна на рожденния ти ден! Лейди, и аз се сетих за историята на Мишето. Тя беше и болна и кашляше и тука всички треперихме ама ето я на... прекрасната Дари :) Стискам ви палци момичета!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #206 -: Ноември 07, 2020, 08:56:32 am »
Тери,успех!Искаш ли да търся тук Клексан?Или баща ми да купи от аптека Промахон?
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #207 -: Ноември 07, 2020, 09:26:15 am »
Слънце, пратих Мишо да търси, ще кажа какво е положението след това.
Аз си чакам за трансфер. Има 3 бластоциста, ще ми върнат два сега.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #208 -: Ноември 07, 2020, 10:00:40 am »
Тери, знам че те ще са ти късмет. Не съм пускала палците!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #209 -: Ноември 07, 2020, 10:07:02 am »
Тери, с теб сме!

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #210 -: Ноември 07, 2020, 10:08:15 am »
Ех, че хубави новини, Тери! Това ще е късмета ви ❤ Вълнувам се с теб!
Ох, дано момичета, аз също се замислих за излюпващият се, че е надежден  :D Дано успеем всички!
Грейси, чакаме и теб много скоро  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #211 -: Ноември 07, 2020, 10:40:28 am »
Момичета, намерих за Тери малко Фракси. Има и 2 Прегнила към него. Не помня за какво беше туй чудо. Но ако трябва на някого, пишете. Ще бъде в хладилника при майка ми, но е със срок на годност 11.2020

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #212 -: Ноември 07, 2020, 10:51:34 am »
Супер,Тери!Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #213 -: Ноември 07, 2020, 11:05:41 am »
Тери, ако искаш мога да ти изпратя половината Фракси от Мишето. Ще си го разделим и ще търсим през това време. Естрофем намерихте ли, какво стана?
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #214 -: Ноември 07, 2020, 11:23:47 am »
Лейди, спокойно, закърпихме положението. И Мишо намери Клексан. Докторката каза, че Клексана може през ден да го бия, чете някъде, че е с 48 часа действие, не бил като Фраксипарина, та супер стана.
Значи Лейди казваш в четвъртък тест, аз освен в петък.

Ембриологът ми каза, че са много добре качество бластоцисти. След това и докторката като ги видя и тя го отбеляза. Така тези ще са децата
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #215 -: Ноември 07, 2020, 11:32:42 am »
Не е с 48ч. Това ти го гарантирам.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #216 -: Ноември 07, 2020, 11:52:58 am »
Тери и аз не мисля, че е с 48ч., защото като мислех да го сменям ми казаха всеки ден да го слагам. Ако искаш и аз мога да потърся в аптеките тук?
Лейди май каза, че в петък и е теста 🤔
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #217 -: Ноември 07, 2020, 12:00:54 pm »
Аз съм на Клексан. Действието му е 24 часа.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #218 -: Ноември 07, 2020, 12:18:18 pm »
Ще видя как ще го бия Клексана. Не ме мислете засега момичета
Янчето ще ми изпрати Фраксипарин, аз има 3 кутии Клексан, останали имам 3 инжекции също, та за един месец напред имам. То не може човек да се презапаси за 9 месеца напред, колкото и да търсим ще е все месец за месец. В аптеките за Фраксипарин са казали да не се и надяваме, но Клексан доставяли все още. Сега тръгнаха статиите: "Аспирин срещу коронавирус", та сигурно скоро ще изчезне.
Бластоцистът, който замразихме, бил някакъв дребосък, но ембриологът каза, че е бластоцист и се развива. Ама то ние сме една педя хора с Мишо, какви са ни децата. Само ембриологът много кофти пред Мишо каза:"най-добре да трансферираме две, защото при мъжът са доста зле нещата, особено морфологично". Явно в деня на пункция не е дал особено добър материал, ама много криво ми стана за него, че той един посърна.само едни близнаци ще му оправят настроението сега

Момичета, много благодаря за отзивчивостта да помагате с лекарствата.

Лейди, ти сега взе ли си болничен? Аз ще си работя, то е от вкъщи.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #219 -: Ноември 07, 2020, 12:35:17 pm »
Тери, теста ми е в петък, но може и ти да го пуснеш тогава. Болничен взимам след всеки трансфер, защото работя на свободна професия и се самоосигурявам, та е една малка помощ. Иначе само в деня на трансфера лежа, после си работя предимно от вкъщи и рядко излизам.
Сега видях във Фейса в групата Бременност и тромбофилия има жени, които казват, че в аптека Промахон имало Фракси и Клексан. Бил по-евтин, а доставката била 7 лв, което си е оферта. Качвам снимка с телефона, поръчвало се през вайбър.