0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #180 -: Ноември 05, 2020, 20:34:39 pm »
Аз се поуспокоих, реших, че и да се нервя и да не се нервя, няма да станат повече ембрионите.
Но вчера беше много тегава вечер. След стимулация + Естрофем и Утрогестан, тресях се от нерви, така ми се ревеше.
Утре ще си покаже. Дано има нещичко оцеляло.
Аз от утре започвам пак работа, зор ще е, много ме унасят хормоните.
Лейди, сега се сетих. Че то и на теб ти е големия ден утре. Хайде утре да се съберете с твоите дечица <3
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #181 -: Ноември 05, 2020, 21:39:48 pm »
Ехее, момичета, вие в един ден ли ще имате трансфери? Е това вече няма как да не е на късмет, ще се местите заедно в бременната тема. Силно ви стискам палци  :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #182 -: Ноември 05, 2020, 21:40:20 pm »
Аз съм за събота. Утре е четвърти ден. просто на мен ще ми звънят да кажат ще ме бъде ли. И дано звънне ембриолога, че преди две години ми се обади една сестра чак в три часа да каже:"заповядайте за трансфер утре", ни колко има, нито нищо.
Игра на нерви е положението. Успокоявам се, че може да са ми били малко яйцеклетките, ама трябва да са качествени. Мишо подобри спермограмата до подвижност (а+б) 32% и морфология 5%, та трябва да са добре бебетата.
И по традиция Мишо е настинал и е командирован в другата стая, както преди всеки друг трансфер, та трябва да има трансфер, няма даже настинал напразно я.
« Последна редакция: Ноември 05, 2020, 21:45:49 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #183 -: Ноември 05, 2020, 22:07:29 pm »
Лейди, успех и на теб утре! Силно стискам палци!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #184 -: Ноември 05, 2020, 22:09:32 pm »
Лейди,изпуснала съм те ,но стискам палци!Дано е вашия трансфер!Пиши как е минало .
Тери,аз имах 5 оплодени от 5 яйцеклетки,ми скромно,но бройката не е важна.Имах три емриончета и едно дете,но то ми е наградата,струваше си всичко.
Пазете се хора,има бацили всякакви,моловете ще си правят черен петък,уикенд и каквото се сетите,народ се бута навсякъде.
Бактиса ми тоя ковид,но е ужасно просто,за капак и сезонни вируси идват.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #185 -: Ноември 05, 2020, 23:22:20 pm »
Благодаря ви 😇
Тери, голяма терца си, Мишо вярно, че все боледува преди трансфер  :lol: А как успя да подобри толкова много показателите? 8O Похвално е! Какво предприе?
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #186 -: Ноември 05, 2020, 23:42:25 pm »
Няма да заносвате настинката на Мишо я!
Тери, щом към казала, че на коледа си бременна, бременна ще си.


Успех, Лейди!
« Последна редакция: Ноември 06, 2020, 00:07:54 am от Pav-la »
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #187 -: Ноември 06, 2020, 00:00:47 am »
Тери, супер са резултатите на Мишо! Митко от последната спермограма му бяха 4% ако не се лъжа. Ох, много ми е едно розово- не знам защо. Бутай една лъжица бонус извара и лягай. Тамън цялото легло ще е за теб :) с работата ем е тегавня, ем време ще минава.
Лейди, стискаме палци :*
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #188 -: Ноември 06, 2020, 08:41:19 am »
И аз снощи късно се сетих, че и Лейди е днес - успех и на теб! Много стиснати палци! А за Тери съм се заблудила, че е днес и като смятах после, изчислих, че трябва да е утре. Изобщо много съм заблудена. :)
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #189 -: Ноември 06, 2020, 09:43:30 am »
Лейди, успех, пребирай си яйчицата на топличко и така 9 месеца!
Тери, всичко ще е както трябва!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #190 -: Ноември 06, 2020, 10:36:09 am »
Момичета стискам палци много, ама много силно :*

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #191 -: Ноември 06, 2020, 11:08:56 am »
Много стиснати палци и от мен, момичета! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #192 -: Ноември 06, 2020, 11:29:08 am »
Лейди, чакай ме, ще ти правя компания.
Обади ми се старшата сестра. Нямаше как да я питам колко бебета има, защото тях не ги информират за това. НО ембриологът просто й звъннал да й каже утре в 08:30 да ме вика за трансфер. Значи има поне едно бебенце, което се развива добре <3
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #193 -: Ноември 06, 2020, 12:21:13 pm »
Тери, Лейди  :bighug: :bighug:!!!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #194 -: Ноември 06, 2020, 15:37:09 pm »
Успех, момичета. Стиснати палчета и от мен ♥️

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #195 -: Ноември 06, 2020, 17:34:58 pm »
Успех, момичета!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #196 -: Ноември 06, 2020, 18:00:26 pm »
Ето ни и тримата  🥰 Размразиха се добре и двечките, ембриолога каза, че са се възстановили напълно, поразпитах и ми казаха, че са клас С. А е отлично, В е добро, С били с малко забележки, но сме можели да разчитаме на тях. Точно преди трансфера ми ги показаха на монитор, който е включен към микроскопа и Владимиров ми показа, как едното е започнало да се излюпва вече  :D Много нетърпеливо ембрионче ще да е!  Теста ми е другият петък 😇 Благодрая на всички за положителните енергии, които ми изпратихте!
Теринка, чакам те, разбира се ❤ Честно да ти кажа, мисля, че ще бъдат повече от едно ембриончетата :lol: Стискам силно палци!
Падна ми се днес супер яка сестра и я разпитах защо трябва да съм с пълен мехур (днес разбрах как се е чувствала Тери, щях да се напишкам). Тя ми каза, че когато е пълен мехура подпирал яйчниците и по този начин успявали да отворят по-добре шийката, за да направят трансфера по най-подходящия начин. Дано съм запомнила правилно, защото бях много развълнувана  :D
Тери  :crossfingers:
« Последна редакция: Ноември 06, 2020, 18:02:01 pm от Lady01 »
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #197 -: Ноември 06, 2020, 18:21:47 pm »
Супер, Лейди, щом се излюпва си е хубавец бластоцист.
Аз последния път си поисках подлогата. То веднъж, втори път, трети път трансфер, на четвъртия пикая в подлога за късмет. Утре пак. И толкова пъти съм правила трансфер и знам колко е скучно да чакам 2 часа, та май ще си занеса утре и плетката :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #198 -: Ноември 06, 2020, 18:46:08 pm »
Тери, аз лежах в манипулационната 15 мин след трансфер. След това полежах около 40 мин в стаята и станах до тоалетната. И предния път пак станах, даже след 20 мин, тъй че спокойно. Сестрата каза, че няма проблем.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #199 -: Ноември 06, 2020, 19:10:50 pm »
Лейди,това е твоят трансфер усещам го ! Както Павла казва на коледа ще сте бременни с Тери !
Тери успех и на теб утре,хайде да си правите компания в бременната тема!